Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2014 i 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry :)
A ja jestem rowno w 22 tc 2k2o ;) i rowniez czekam na stycznien. Super ze nazbieralo sie nas troszke ktore jeszcze musza uzbroic sie w cierpliwosc i sily na te najblizsze 3 miesiace i kilka dni. Ja bede miala dwie dziewczynki Rita i Nina.
Nie ukrywam ale bardzo zazdroszcze wszystkim rozpakowanym mamuska i tym juz na koncowce. Mnie to czekanie dobija, zle zrobilam ze na poczatku ciazy naczytalam sie o poronieniach, zagrozeniach i teraz ciagle sie martwie.

http://www.suwaczki.com/tickers/34bwkw7i4qe26vfa.png

Odnośnik do komentarza

Blizniaki.pl fajnie ze znalazlas troszke czasu i sie odezwalas :) Dobrze ze u Ciebie wszystko idzie w dobrym kierunku -Dzieci rosna... szew sie goi... :) Dziekujemy za slowa otuchy :D

Twixxi ja tez bylam przezieiona mialam katar i gardlo nie strasznie bolalo to kazal ssac propolki plukac ziolami a na katar woda z sola morska :) i przeszlo :)
Grypa jelitowa albo jakis inny tym podobny wirus tez mnie dotknal ale wtedy bralam wegiel i elektrolity dla dzieci :)

Czesc nemezisss pamietam Twoje posty :) w ktorym tygodniu jestes i jaka ciaza?znasz juz plec? :)

Abigabi2 Witaj :)) pewnie ze mozesz dolaczyc nawet musisz :D im nas wiecej tym wiecej wsparcia w ciezkich ciazowych chwilach i wiecej radosci w tych szczesliwych :P Ja tez czekam na Dwie Dziewczynki :)

JJ mam nadzieje ze przejde ta cesarke tak jak Ty w takim razie :D ja nigdy w swoim zyciu nie bylam w szitalu i ogolnie mnie to przeraza :D

Ladnie nam sie nazbieralo styczniowych Mam! :)
A Mamusie ktore do Nas doszly piszcie pod swoimi postami ktory tydz i rodzaj ciazy bedzie latwiej :) bo jest Nas tyle ze ciezko to spamietac :)

Trzymajcie sie Dziewczyny :)

32 i 2 :) 2K2O

Odnośnik do komentarza

Na szczęście oskrzela i płuca bez zmian. Dostałam Supremin na kaszel- ale mam tylko w razie konieczności go brać na noc, do tego tantum verde i krople inhalol do inhalacji no i kontynuuję moje domowe sposoby ;). Jak do poniedziałku nie będzie poprawy to mam iść po antybiotyk ;/

Super , że tyle mam styczniowych się odezwało :D Zawsze większa grupa wsparcia ;)

Odnośnik do komentarza

Iza8 i Agibagi2 kiedy miałyście ostatnią wizytę? Ile ważyły dziewczynki? My miałyśmy w 21t1d i miały 320g i 380g wydaje mi się, że są malutkie...(w pierwszej pojedynczej ciąży córka w 21t2d miała 330g więc może moja taka uroda "hodowania" małych dzieci? :D ...choć córka urodziła się 3510g w 40t5d) ja natomiast mam 7kg na plusie. Kolejna wizyta 20 października, a u Was?
Miłego dnia wszystkim :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv73xilqq216.png

Odnośnik do komentarza

Ja na wizytę wybieram sie w pon, a tydz temu miałam polowkowe i wiem ze dziewczynki waza 430 i 440g. Wydaje mi się to ok, synek na takim etapie miał 470. Moja GP do tej pory nie robila pomiarów choc usg mam na kazdej wizycie. W pierwszej ciąży podala mi szacunkowa wagę małego na ostatniej wizycie na moja wyrazna prośbę ale z dwojka chyba trzeba kontrolowac przyrost masy wiec pewnie będzie robic później. Gdzies czytałam ze do 24 tyg bliźnięta rozwijają sie jak pojedyncze dzieciaki dopiero potem zwalniają ale czy to prawda nie wiem.
Iza8 ja tez na poczatku naczytalam sie tych najstraszniejszych rzeczy jakie wiążą sie z ciaza bliźniaczą i schizowalam na poczatku. Nawet przeczytałam poradnik o bliźnietach, który zamiast mnie podnieść na duchu to bardziej wystraszyl bo jak ja sobie poradzę????? Ale dalam sobie na luz, jakos to będzie.
22t5d 2O 2K

Odnośnik do komentarza

Mami moje księżniczki na ostatniej wizycie w 20 tyg i 1 dniu ważyły 350 i 325 g. Kolejna wizyta za tydzien. Teraz chodze juz co 3 tyg na wizyty ale to dlatego ze sama chcialam czesciej.
Agibagi ja dodatkowo mam stres spowodowany niepowodzeniem w pierwszej idealnej ciazy, i sobie od poczatku wkrecalam ze jak nie dalam rady donosic jednego dziecka to jak dam rade dwojke.
U mnie tez jakos 7-8 kg do przodu. I moje dziewczynki beda sie nazywaly Rita i Nina. A Wy juz macie wybrane imiona ?

http://www.suwaczki.com/tickers/34bwkw7i4qe26vfa.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem dopiero na początki drogi bo 12 tydzień:) Bliźniaki dwujajowe, 2K, 2O na płeć jeszcze za wcześnie ale skoro wy macie jednakową to może mi się parka trafi:P To jest moja pierwsza ciążą i nie mogę się doczekać 17.oo bo wtedy wizyta i zobaczę moje maluszki:) Wasi mężowie/partnerzy też tak świętowali jak się dowiedzieli?? Mój ciągle "opija" i zbiera gratulacje jakby to od mężczyzny a nie kobiety zależały bliźniaki:) I dumny chodzi a ja się śmieje w duchu:P Jemu gratulują a mi współczują:P u mnie cała rodzina w szoku :)

Odnośnik do komentarza

~nemezisss
Ja jestem dopiero na początki drogi bo 12 tydzień:) Bliźniaki dwujajowe, 2K, 2O na płeć jeszcze za wcześnie ale skoro wy macie jednakową to może mi się parka trafi:P To jest moja pierwsza ciążą i nie mogę się doczekać 17.oo bo wtedy wizyta i zobaczę moje maluszki:) Wasi mężowie/partnerzy też tak świętowali jak się dowiedzieli?? Mój ciągle "opija" i zbiera gratulacje jakby to od mężczyzny a nie kobiety zależały bliźniaki:) I dumny chodzi a ja się śmieje w duchu:P Jemu gratulują a mi współczują:P u mnie cała rodzina w szoku :)

Witaj :) To odezwij się po wizycie :) Mój mąż zawsze powtarzał, że chce mieć bliźniaki a ja zawsz mówiłam ,że nie ze mną, bo u mnie w rodzinie nie ma bliźniaków...i O! Masz Babo placek :) I okazało się ,że od strony ojca mój dziadek miał w rodzeństwie bliźniaki i od strony matki moja babcia miała w rodzeństwie bliźniaki :) Teraz nie wyobrażam sobie pojedynczej ciąży. Wyprawka podwójna gotowa :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv73xilqq216.png

Odnośnik do komentarza

Witam Mamuśki bliźniaków i te jeszcze w trójpaku. Piszecie o sexmisji, a ja jeszcze nie wiem, kto mieszka u mnie w brzuszku. We wtorek mam połówkowe i zobaczymy, czy zasilimy dziewczęcą armię, czy znajdą się kawalerowie dla Waszych Księżniczek. Nie ukrywam, że liczę na parkę... Jutro rozpoczynam drugą połowę ciąży, dziś jest 19+6.
Sporo bliźniaczków przybędzie nam w styczniu. Ja mam termin na luty, ale to może pozostać tylko w marzeniach i dołączę do styczniówek.
Miłego dnia

http://s4.suwaczek.com/201602082081.png

Odnośnik do komentarza

Mami 87 Ty poważnie z tą wyprawką? Bo kurczę ja to nic jeszcze nie mam, jak poznałam płeć to kupiłam jedynie dwie słodziutkie czapeczki, no i łóżeczko jedno mam.
Z witamin biorę jedynie pregna plus i tardyferon. Bralam jeszcze metizol ale juz mam odstawiony.
A imion nie mamy jeszcze wybranych, jakoś żadne mi się nie podoba. I nie wiem czemu mam nadzieje ze jednak będzie parka:)
Miłego wieczorku dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Agibagi2 oczywiście, że poważnie. Mam już wszystko oprócz wózka. Dziś przyszły karuzelki i wanienka (córka nie chce się dzielić "Mamo ale to jest moja wanienka, przecież ja tam puszczam bąki")
Od listopada bierzemy się za odświeżenie pokoiku, składanie mebelków i dekorowanie :D
A wózek to chciałabym Mountain baggy duet, bo podobno zmieści mi się w windzie.
A później już tylko spakować torbę do szpitala :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv73xilqq216.png

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie jak Mami87 mam już sporo z wyprawki: wanienki, łóżka,trochę kosmetykow,ubranek, dzisiaj przyszły materacyki, nawet pampersy już kupujemy żeby mieć w zapasie. Sporo rzeczy dostanie jeszcze od siostry po jej synku więc na razie trochę zwalnianiam z zakupami :-D .Też w listopadzie planujemy pomalowac i urządzić pokoik.
Z leków biorę euthyrox, luteine, magnez 2x dziennie i pregne plus.
Jaki magnez bierzecie?

21+0 tc 2k2o

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...