Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2014 i 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kociam- ja spie, biore prysznic i siedze przy wiatraku na zmiane i mam nadzieje na jakies ochlodzenie! Podobno od czwartku. Oby! Przed ciaza uwielbialam upaly a teraz masakra- ledwo siedze.
Poza tym mam dokladnie tak samo ze spaniem: jak za dlugo to dretwieje, jak sie przekrecam - boli... Jeszcze...50 dni- oby jak najmniej ipalnych...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ja sie na te upały przeziębiłam :( w ogóle nie wychodzę z domu, ale wczoraj przyjechała moja mama oczywiście przeziębiona (jak nie wiem jak mogła nawet nie pomysleć!!) w nocy dreszcze, gorączka, ból gardła, zawalony nos. Masakra. Teraz zjadłam cos zeby wziąć Apap plus herbata z cytryna i miodem. Temperatura 37.5... Jak nie przejdzie jadę na izbę nie mam pomysłu innego co zrobic. Miałyście infekcje z gorączka w ciąży? 32 tc

Odnośnik do komentarza

Karola- chyba lepiej pojechac na izbe bo goraczka na tym etapie chyba nie jest zbyt bezpieczna...
Tez sie zastanawiam nad opcja izby: wczoraj wieczorem i dzis rano bol brzucha jak na okres, chwilami silny- niby przechodzi po nospie ale wraca chwile pozniej. I nie wiem co robic. Z jednej strony nie chce panikowac a z drugiej strony boje sie czegos przegapic..,

Odnośnik do komentarza

Karolina ja byłam przeziębiona na początku ciazy mi bardzo pomaga mleko z miodem i masłem gorące do picia, ale ja nie miałam temperatury, może lepiej jedz na izbę jak nie będzie ci spadać temperatura.
Gosioolek ja miałam wczoraj tak opuchnięte stopy ze tez już miałam ochotę jechać na izbę. A do tego wieczorem jak sie położyłam na prawym boku tomdzieme uczucie ciągnięcia brzucha po lewej stronie na dole. Dziś na szczęście nie boli brzuch. Tez nie chce panikować i tym bardziej żeby mnie położyli na pato :/

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny obyło sie bez wizyty na izbie chociaż powiem szczerze, ze mam wielka ochotę jechać w każdej chwili zeby mi zrobili usg, ale czuje wyraźnie ruchy wiec nie panikuje. Wezwałam internistę do domu - mam grypę jelitowa... No masakra. Cała ciąże tak sie trzymałam zdrowo a teraz to, nawet nie wiem skad to sie przyplątało. Zła jestem na siebie, a do tego tak słaba, ze dobrze, ze mama jest to mnie karmi i poi... Do tego bateria leków dozwolonych w ciąży a wiec probityk i elektrolity i dużo pic... Ehh masakra totalna... Dziewczyny z wawy- lekarz który u mnie był mówił, ze teraz jest jakaś eoidemia tych jelitowek...

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odstawili mi duphaston i zastrzyki przeciwskurczowe. Na obchodzie dowiedziałam się że jutro będę badana i powoli będą mnie przygotowywać. Zobaczymy co jutro lekarz powie ale coś czuję że jeszcze w tym tyg będzie cc. Może to i dobrze. Bo tętna szaleją i maluchy w brzuchu mają bardzo ciasno. Może lepiej wcześniej i sobie dojrzeja w inkubatorkach. A jeszcze jak sobie liczę i sprawdzam termin porodu z usg to 8.08 i wg zapłodnienia też mi tak wychodzi a nie 10.08 wg OM. Zawsze to dwa dni:) czyli jak będzie cc w środę to będę w 35 tc 5 dni. A może uda się w piątek to skończony 36tc. Chyba nieźle. Oddaje się w ręce lekarzy:)
35tc3d dk do

Odnośnik do komentarza

Cytrynka251 moi chłopcy urodzili się w 35 tc 3 dni..Maciuś od razu następnego dnia trafił do mnie, Łukaszek dopiero po 5 dniach. Tu na forum były mamusie, które też rodziły w 35 i zdrowe dzieci..po 5 dniach wracali do domu ;-). Chyba, że Twoje maleństwa zrobią psikusa i posiedza do 08.08 :-). Życzę szczęśliwego rozwiązania :-D.

Odnośnik do komentarza

Karolina- trzymaj sie tam i zdrowiej!
Dzis caly dzien lezalam - no oprocz pobrania krwi i krotkiego spaceru z psem. Jestem w szoku bo chyba przez te kilogramy owocow i warzyw, ktore ostatnio konsumuje zelazo mi sie mocno podnioslo i jest w normie nawet dla tych nie w ciazy!;)) wiec jestem zadowolona bardzo;)!
Poza tym bol brzucha ustapil. Moze jutro tez go nie bedzie... Byle dotrzymac do 37 tygodnia czyli jeszcze 6...

Odnośnik do komentarza
Gość twinsmama

Witam drogie mamy :) Dnia 04.07.15 rowniez zostalam upragniona mamą :) Moje dziewczynki waga: Marcela 2680 i Liliana 2100. Urodzily w 36i 6 tygodniu akcja zaczela sie naturalnym porodem w sensie skurcze i rozwarcie zakonczyla sie cc. Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Gość agusia_123

Twinsmama gratulacje.

Byłam wczoraj na wizycie i znowu klops. Z dzieciaczkimi wszystko dobrze rosną w miarę równo.-co bardzo mnie cieszy. Niestety szyjka się skrócił do 2.5 cm- doktor powiedział ze to graniczne minimum. Za 1.5 tyg kontrola chociaż zaznaczył ze gdyby zaczęło się coś dziać od razu na IP.mam leżeć i odpoczywać. A tu znów kolejna wizyta w labolatorium i do endokrynologa. Cholernie boje się jechać na te badania żeby coś nie zaczęło się dziać. Ponadto zauważyłam że mój brzuch tak jakby był niżej niż zawsze. Czy to wszystko zawsze musi być tak pod górkę.
25 t 2 dz Jkdo

Odnośnik do komentarza

Twinsmama, gratulacje! Niech sie chowaja zdrowo. Napisz w wolnej chwili jak znioslas cesarke i jak pierwsze dni dzwiewczynek.
Agusia, 2.5 cm to nie tak zle. Tez to mialam i narawde sie przylozylam do lezenia.pomoglo. Nie nosilam, nie schylalam sie, nie gotowalam, raz dziennie chodzilam po schodach. Wazne tez jest czy szyjka miekka czy twarda, otwarta czy zamknieta. Spokojnie lez i sie nie martw.
U mnie pojawily sie skurcze wiec moze akcja zacznie sie przed pon. Dobrego dnia
36t1d

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...