Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Michaś ciągnie tylko cyca, po jednej porcji sztucznego mleka, nie robił kupy przez 3 dni, płakał, a jak już zrobił ( z moją duuuż pomocą, to była gęsta i było jej przynajmniej 10 razy więcej niż zwykle. Ściągać nie umiem. boli, leci tyle co kot napłakał, ale jutro idę do chirurga szczękowego z ósemką, która boli na pół twarzy, więc muszę coś wydusić, żeby mnie mogli znieczulić. Ciekawe ile cudeniek just na cycyu a ile na butli??

monthly_2014_04/marcowe-cudenka-2014_10403.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371poat0lww.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371k1v0tv2u.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamuśki i maluszki,
Nasz maluszek miał wczoraj usb bioderek i wszystko jest w porządku.
Od kilku dni ślicznie uśmiecha się na głos,gaworzy po swojemu i ogólnie jest przezabawny.Każdego dnia coraz to nowsza minka.W bujacczku siedzi zadowolony,bo mu wodospad świeci,gra muzyczka,kolorowe zwierzaczki się huśtają i lekkie wibracje są.Trochę sobie sam tam posiedzi,a ja w tym czasie pranie powiesiłam,coś przekąsiłam i jest wesoło.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

My jesteśmy na cycusiu tylko, a mały przybiera w zastraszającym tempie :D
W niedziele skonczył miesiąc i byliśmy wczoraj się zważyć i ... równo w miesiąc przybyło 1,7kg i Adaś z 3050 z urodzenia ma już 4740 ! :)
Jest strasznym mlekołakiem :)
Na problemy brzuszkowe polecam DICOFLOR w kropelkach, to probiotyk do codziennego podawania. Odkąd stosujemy jest dużo spokojniej, dodatkowo w awaryjnych sytuacjach daję espumisan, ale jakoś super nie działa. W każdym razie dicoflor u nas zdziałał dużo.

Robicie szczepionki skojarzone 6w1 lub 5w1?

Wrzucam aktualne zdjęcia mojego Mlekołaka :)

monthly_2014_04/marcowe-cudenka-2014_10413.jpg

monthly_2014_04/marcowe-cudenka-2014_10414.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanlinoshatyb.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ;) dlugo mnie nie bylo ale nie za duzo do nadrobienia jest ;)
Magda z lasu
Magda z lasu ;) moj Ksawcio kolki ma od 3 dnia zycia czyli jak tylko zaczelam karmic go butla. Daje mu lefax 5 razy na dobe czyli max dawke dostaje :( kolki ma przewaznie na wieczor a w ciagu dnia pierdzi strasznie i tez czasami przy pierdzeniu sie wyciska i poplakuje. Ja jak go zlapie ( mimo tego ze kropelki dostaje ) to klade go na kolano brzuszkiem albo tak jak do odbicia tyle ze wyzej zeby mial brzuszek na ramieniu, czasami tez masuje mu brzuszek ale nie raz jest tak ze masaz tylko go rozdraznia ;( no i te oklady czasami ale rzadko. Najlepiej jednak dziala na niego ciepla kapiel z tego co zauwazylam, lezy sobie w wodzie i pierdzi bez problemu widocznie tak najlepiej sie rozluznia ;(

Odnośnik do komentarza

Wczoraj bylismy u lekarza ogolnego ( w anglii sa lekarze pgolni nie ma pediatrow chyba ze cos powaznego sie dzieje to w szpitalu jest pediatra) bo maly dostal te same krostki ktore mial na buzi na klatce piersiowej :( oczywiscie lekarz stwierdzil ze to nic takiego i jest ok ;( a poprosilam o recepte na wode morska bo czasami tak charczy i chcialam mu wpuscic to stwierdzil ze po co? Nie mogl zrozumiec po co chce mu to dac bo tutaj sie dzieciom takich kropli nie aplikuje, oczywiscie sama se nazwe wyszukalam szybciej w domu w internecie i te najdrozsze poprosilam, stwierdzil ze drogie sa ale w koncu zapisal ( tutaj wszystkie leki do 16 roku zycia sa za darmo i dlatego poprosilam o recepte bo ta woda kosztuje 7£ za 70ml czyli jakies 35 zl to czemu mam placic skoro moge miec za darmo, tymbardziej ze zadnych innych dodatkow nie dostajemy bo oboje pracujemy na pelny etat i nic nam sie nie nalezy)

Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o bioderka... Tutaj miedzy 6-8 tyg robi sie taki bilans dla dziecka wiec wczoraj od razu chcialam umowic taka wizyte ;) pani w recepcji powiedziala ze ta pierwsza wizyte robia jak dziecko skonczy 8 tyg i zaraz ze szczepieniami wiec 14 maja mamy najpierw spotkanie z lekarzem a potem zaraz szczepienia ( pneumokoki i rotawirusy mamy za darmo ale za to wzw b i gruzlicy nie robia w ogole i bede szczepic malego w pl na to)

Odnośnik do komentarza

No to dziewczynki ale mnie moj Ksawcio ozlocil dzisiaj ;) wczoraj kupki nie zrobil wiec dzisiaj zaraz dostal z rana rumianeczek i ok 4 po poludniu jak pocisnal tak byl caly do przebrania ;) body, spiochy wszystko zolte, juz sie zastanawialam czy prosto pod prysznic z nim nie pojsc ;) a jak tylko zdjelam pampersa to usmiech od ucha do ucha mial ;) nigdy nie sadzilam ze bede kiedykolwiek tak cieszyc sie z kupki ;) bo wykupkane dziecko to szczesliwe dziecko ;)
Basia 88 dobrze ze napisalas ze ty juz po, bo myslalam ze to moze nie okres, moze jeszcze za szybko na to albo cos ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...