Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Basia 88, tak chcialabym wrocic ale nie wiem bo nadal mam oslabienie i zawroty glowy. Chcialbym...a malego bedzie pilnowac tesciowa tylko tyle ze karmie piersia i sie obawiam zeby moj skarbek za bardzo nie tesknil za cycem..

Co do bujaczkow tez sie zastanawiamy ktory kupic bo te elek. tez tu drogie..
Dziewczyny a ile waza wasze maluchy?
bo moj Franek ma juz 4380 i ma 2 tyg i 3 dni.

Odnośnik do komentarza

hej mamusie:)
dawno sie nie odzywałam, wiadomo jak to teraz jest z malutkim dzieciaczkiem, nie wiadomo, co zrobic w wolnej chwili - umyc sie czy cos zjesc:)
u nas na razie wszystko ok, mały ładnie je, spi, nie ma kolek na szczescie, tylko krostki mu sie porobiły na całej buzce, juz chcielismy leciec do lekarza,ale bratowa nam powiedziała, ze to tradzik niemowlecy i samo przejdzie, przemywac tylko przegotowana woda rano i wieczorem, moze to potrwac nawe kilka tygodni,ale zadne kremy i tak nie pomagaja...

nasz maluch wazył 3960 jak miał równo miesiac, najlepiej sobie kontrolowac wage i wzrost w ksiazeczce zdrowia na siatkach centylowych, bo kazde dziecko jest inne a tam jest duza rozpietosc normy..

http://www.suwaczki.com/tickers/bhyw9vvj4hc57w5x.png

Odnośnik do komentarza

Julaa to ja pisalam ;)
Kasyi te krostki to wlasnie ten tradzik niemowlecy, maluch wyrzuca hormony ktore dostal od nas ;) moj maluszek mial najpierw cycuszki twarde i takie napuchniete, teraz cycuszki ma normalne a wlasnie od piatku wychodza mu krostki ale to normalne jest i nie ma co panikowac. U mojego maluszka przewaznie wieczorem po kapieli albo jak soe zgrzeje sa bardziej czerwone i ja smaruje neomycyna ( to jest masc na oczy dla doroslych a dla takich maluszkow mozna jej uzywac na te krostki, pediatra zapisal maluszkowi siostry ta masc, mozesz uzywac jej jednak tylko raz dziennie bo jest z antybiotykiemi na recepte tylko, ja zauwazylam ze krostki szybciej sie goja po tej masci ) tez przemywam sama woda ale po kapieli uzywam balsamu tego co do cialka ;)

Odnośnik do komentarza

Jamelka:na hemoroidy używałam maść i czopki Posterisan 4 msc przed ciążą i po urodzeniu Fila i chyba mi trochę pomogły,bo "nieproszeni goście" powoli zmalały i nie bolą tak jak miesiąc temu Np.Poza tym do higieny intymniej używam płynu Biały Jelen z korą z dębu i też mam takie wrażenie,że dzięki temu hemoroidy znikają.Martwi mnie tylko moja rana po szyciu krocza,bo czuje ,ze w tym miejscu mam spuchnięte .Nie jest ani zaczerwienione,ani zbytnio nie boli,ale taką gulkę wyczuwam.Lekarz dopiero za msc.
Na usg bioderek będziemy szli wkrotce

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ;)
Jezeli chodzi o te hemoroidy to ja mialam jednego hemoroidka przed ciaza bo nie moglam sie zalatwic i trza bylo czasami pocisnac to wyszedl a potem po porodzie zauwazylam jeszcze dwa ale te teraz znikly zostal tylko ten jeden ;) czasami mi dokucza ale da sie zyc ;)
Mam natomiast inne pytanie, badziej intymne ;) czy ktoras juz wspolzyje? Bo maz chodzi i sie "przystawia" i nie wiem czy moge czy nie ;) rana juz sie zagoila calkowicie ale czasami jeszcze cos zemnie wyleci tzn ze srodka rozumiecie, nie ma to juz zabarwienia ani krwawego ani brazowego poprostu takie geste glutki ;(

Odnośnik do komentarza

Cisza na forum:-),Nasze kochane szkraby z dnia na dzień potrzebują więcej uwagi...Ja nawet nie mogę zjeść spokojnie śniadania,bo jak tylko Juniora odloze na chwilkę do lóżka,to zaraz kwili,a później ryk.Dzisiaj w nocy spal od 21 do 2.30,rzadko się zdarza,że w nocy tak długo śpi.Może powoli się przestawia.Teraz do drzemki się przymierza(tak do pól godzinki),więc może jest szansa na zjedzenie śniadania.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...