Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczynki ;)
Czesc Julaa bo widze ze my pierwsze dzisiaj ;)
Weekend minal w miare spokojnie, a wczoraj pogoda byla sliczna ( w koncu lac przestalo) i w sumie caly dzionek na dworze spedzilismy ;) caly dzionek poswiecony byl naszemu szkrabowi ;) z wyjatkiem tych 3 godz ktore przespal ale wstal przed 6 i nie spal do 12 i jak padl to do 2.40. Szok
Zycze milego dzionka pa pa
Jamelka dawaj zdjecia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Jamelkaa

Hej dziewczyny :D

Chrzciny za nami... W kosciele bylo dobrze tylko maly obudzil sie jak walnely drzwi bo przeciag byl ale ja tez prawie zawalu dostalam. Zdjecia wstawie jak dostane juz bo poszly jeszcze do obróbki :D ale podobaja mi sie bardzo :D Maluch duzo spal wczoraj :) A dzisiaj pogoda taaaaka brzydka :( Jade zaraz na zakupy a M zostaje z Kajetanem :) I ciagle by lezal bez spodni bo w spodniach nawet nie zasnie hehehe. Miłego dnia ^^ pospiesze kolege zeby wyslal mi chociaz pare zdjec :D

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) A my wczoraj (na dzień dziecka) zabraliśmy dzieciaki pod Wawel w Krakowie. Piękna pogoda a jakie tłumy to szok. Olga poskakała (wariactwo) na takich dmuchanych konstrukcjach. Tu się cieszę bo do niedawna sama bez rodziców nie chciała się bawić, a teraz miała nas na oku i latała, jak opętana :) kochana moja
A Leoś spał w wózku, jak zgłodniał włączył syrenę i w te pędy polecieliśmy do samochodu. Zjadł cyca, kupsko przewinęłam (a uwierzcie przewijanie kupy, naszego smoka, w samochodzie, gdzie siedzenia nie są równe, tylko takie profilowane, to jest wyczyn ekstremalny) - nie upaprając się przy tym kupskiem i wróciliśmy na chwilę jeszcze w tłum rodziców chcących dać uśmiech dziecku na dzień dziecka. Nie mogliśmy nic innego wymyślić, bo z Leosiem-marudą, wiele opcji odpada, ale córka cieszyła się bardzo. Tak więc łikend;) udany.
Jak tam po chrzcinach Jamelka?

Odnośnik do komentarza

Nasze forum uzależnia.....
Powiedźcie kobitki,czy zajmując się Waszymi bąbelkami robicie jednocześnie inne rzeczy?Np.prasowanie,gotowanie itp.Jeśli nie śpią bąble.
Ja dzisiaj hop małego do bujaka i na szybko poprasowałam jego ubranka jednocześnie zerkając na niego.On coś tam mruczał pod nosem,bawil się papugami itp.Ja czasami mam wrażenie,że zaniedbuję go,bo Np.szybko kroję warzywa na obiad ,prasuję,wc lub zamiatam itp.Na niego mam caly czas wzrok,poza tym mieszkanie mamy Male,więc wszędzie blisko:-)
No nie dajmy się zwariować,bo tak,to będę do niego przywiązana i nic nie zrobię.F,jest albo w bujaczku w tym czasie,albo na macie,która ma podniesione brzegi,więc nie wykaturla się stamtąd.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Julaa
Nasze forum uzależnia.....
Powiedźcie kobitki,czy zajmując się Waszymi bąbelkami robicie jednocześnie inne rzeczy?Np.prasowanie,gotowanie itp.Jeśli nie śpią bąble.
Ja dzisiaj hop małego do bujaka i na szybko poprasowałam jego ubranka jednocześnie zerkając na niego.On coś tam mruczał pod nosem,bawil się papugami itp.Ja czasami mam wrażenie,że zaniedbuję go,bo Np.szybko kroję warzywa na obiad ,prasuję,wc lub zamiatam itp.Na niego mam caly czas wzrok,poza tym mieszkanie mamy Male,więc wszędzie blisko:-)
No chyba nie robię niz zlego,a raczej normalne,domowe obowiazki...no bo kiedy mam je tak naprawde zrobic.F,jest albo w bujaczku w tym czasie,albo na macie,która ma podniesione brzegi,więc nie wykaturla się stamtąd.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
u nas chrzciny były w sobotę, imprezka w domu, więc cała chałupka do gruntownego sprzątania żeby przeszła test białej rękawiczki ;) Mati cały czas miał wyraz zdziwienia na twarzy, tak w kościele jak i w domu :) Cieszę się że już po wszystkim bo troszkę zaniedbywałam moje maleństwo przez kilka ostatnich dni, ale od wczoraj już nadrabiam zaległości :)
Postaram się dodać kilka zdjęć to zobaczycie mojego "kudłatka" :)

monthly_2014_06/marcowe-cudenka-2014_11716.jpg

monthly_2014_06/marcowe-cudenka-2014_11717.jpg

monthly_2014_06/marcowe-cudenka-2014_11718.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15nzwe9672.png

Odnośnik do komentarza

ElkaO sliczny synek :)
Maliowaaaaa jak on słodko wygląda w tym kompleciku :)
Moje maruda wkoncu usnełą :P Ostatnie wieczory to masakra z nim :/ Przed kąpaniem normalnie taki marudny i spiacy a po kąpaniu zje z jednego cyca, drugiego ale nie zaśnie tylko marudzi strasznie, później beknie tak ze połowa tego co zjadł ląduje na podłodze :/ No i dalej marudzenie godzine wkoncu jeszcze raz łapie cycka pociagnie dwa razy i spi ;/ Coś chyba robie źle,że przez 3 miesiace prawie a on dalej po kapaniu nie chce spac :( Jak u was wygląda dzien maluszków? U nas ostatnio mniej wiecej wszystko o podobnych porach.
5.30 jedzonko wtedy biore go do łóżka i do około 7 kręci sie cały czas z zamknietymi oczami wiec ja nie spie bo nie wiem czy on sie budzi czy co ;/
później 8.30 jedzonko
9.00 spacerek około 1h (wtedy spi ) :)
po 11 znów jedzonko :)
około 11.30 dłuższa drzemka w łózeczku (1,5h -2h)
13.30 jedzonko :) Później sie bawimy :P
i o 15.00 zasypia na około godzinke w leżaczku :)
około 16 znów jedzonko
i od 17 zazwyczajma drzemke około pół godziny :)
po 18 jedzonko :P i od 19 zaczyna sie mega marudzenie, później mega zmęczenie wiec o
19.45 kąpiel :)
o 20 jedzonko no i zaczyna sie świrowanie :P czasami zdarzy sie ze zasnie na pół godziny ale itak po 21 jest pobudka żeby pociagnac cycka dwa razy i zasnac ;/ A smoczka nie chce wtedy ;/ dopiero jak zasnie ze mna na łóżku odrazu wkładam do łózeczka daje smoczka i wtedy spi :)
Później pobódka około 3 w nocy :) Cycek 10 minut przez sen :P Odkłądam do łóżeczka,pokreci sie 2 minuty i ładnie śpi do 5.30 :) (to akurat zawsze punkt 5.30 sie budzi) :)
A u was jak wygląda dzień?:) Może za duzo ma tych drzemek i dlatego taki problem wieczorem jest ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2i09kczkni8xy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

My tez po chrzcinach ,od rana w sob rodzina M juz u nas była i nocowali,takze 2 dni latania były ale wszystko się udało a dziś miałam dzień laby,jutro zabieram się za okiełznanie bałaganu:))
Malutka w kościele nawet nie pisneła,obudziła się na polanie głowki i znowu padła:)
Absolutnie nie żałuje że zdecydowalismy się na knajpe ,w domu przy samym ugoszczeniu gości, tz śniadania,kolacje i obiady mnie wykończyły w zmywaniu i przygotowywaniu więc chyba chrzciny by mi w pięty weszły hehe...
Super te wasze dzieciaczki,fajny pomysł z konikami na dzień dziecka,my po chrzcinach niestety z gośćmi w domku do wieczorka więc musimy sobie z małą odbić w inny dzień:)
a tutaj mój serdelek:)

monthly_2014_06/marcowe-cudenka-2014_11742.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ulw29j0p.png

Odnośnik do komentarza

Xewcia jaki ładny plan dnia. Mój Staś śpi i je bardzo nieregularnie. Tak jak u Ciebie nie możemy go uśpić po kąpieli. Teraz jest prawie 22:30 a on nie śpi. Pół godziny temu go nakarmiłam, odbił, ale spać nie zamierza. O tyle dobrze, że jak już uśnie to śpi te 5, czasami 6 godzin i koło 3-4 budzi się na jedzonko, a potem już drzemki 2 godzinne i co 2 godziny jedzonko. W ciągu dnia różnie, czasami je co 3 godziny, a czasami co godzinę. Nie potrafię tego przewidzieć.
Czasami ma taki dzień, że połowę prześpi, a czasami nie chce spać w ogóle. Robi się cwaniak i chce aby go nosić na rękach. A jak go tylko odkładam to od razu krzyk i płacz. Czasami próbuję go przetrzymać, ale zwykle płacze tak długo aż go nie podniosę. Zauważyłam, że lepiej zasypia jak buja go mąż w leżaczku. Wtedy nie płacze i idzie spać. A jak widzi mnie to albo na ręce albo od razu do cycka by chciał. Czuję się jak mleczarnia.

Odnośnik do komentarza

Xewcia magda z lasu...wszystko sie ureguluje zobaczycie, moj nie chcial spac jak jasno bylo a teraz zasypia bez problemu. Wczoraj i dzisiaj pospal w dzien nawet wczoraj prawie 3 a dzisiaj 2 godz na raz co normalnie bylo cudem ;) a tak raczej mamy stale godz spania zwlaszcza w nocy ;)

Jezeli chodzi o prace w domu to ciezko chociaz coraz lepiej, teraz zabieram go do kuchni i klade albo w bujak albo w fotelik samochodowy i na stol zeby widzial co robie i wtedy jest spokok, a jak sie denerwuje jak nie widzi i daje mi o sobie znac. A od trzech dni nauczyl sie piszczec ;) a jaka radosc przy tym pisku ;) tak mi sie smiac z niego czasami chce codzien nowe dzwieki wydaje i sam sie przy tym dziwi ;)

Fajnie ze chrzciny udane ;) tak sie zastanawiam co nasz lsiadz powie na chrzestnego bo jest po rozwodzie (A nasz ksiadz starej datu jest) innego nie chcemy no i nie mamy w sumie bo rodz meza duza ale ostatnio duzo dzieci sie rodzilo;) pewnie swoje piec groszy wcisnie to bedzie trzeba koperte wypchac zeby za duzo nie marudzil ;)

Aha moge oglosic ze KONIEC KOLEK ;) zmniejszamy malemu juz daweczki kropelek bral 5 a teraz juz tylko 3 na dobe, no i co najwazniejsze nie placze tak z nienacka i nic go nie boli ;)

Dobranoc kobitki ;) do jutra

Odnośnik do komentarza

Xewcia moj je co trzy godz od 90ml do 120 a na noc zjada 150 ml i pobudka po 4-4.5 godz potem 120ml mleka i nastepna pobudka po 3 godz ok 6 wstaje mleczko godz gadania czasami marudzenia usypia na 2 godz i dopiero zaczynamy dzionek w sumie. Tzn zaczynamy ok 6 ale ze jest drzemeczka pozniej to ubieramy sie ok 10 potem mleczko co 3 godz ok 20.30 kapiel potem mleczko i 21-21.15 maly juz spi w lozeczku ;) w ciagu dnia ma ok 3 drzemek ok 11 potem 13-14 i ostatnia ok 16-17 no i pozniej juz go przytrzymuje do kapieli. Drzemeczki trwaja ok 40 min chyba ze sa tak jak ostatnio po 2 godz ale wtedy sa dwie w dzien tylko

Odnośnik do komentarza

A Radzio wczoraj marudny był chyba przez tą pogode. To ja mu smoka bo wtedy zapada piękna cisza ;) i zaraz przysypiał i tak cały dzień. Kąpiemy o 19 i ostatnio zasypia od razu przy butelce. To sobie myślałam, że jak tyle za dnia przespał to przekichana noc będzie. A on zjadł, godzinke sobie jeszcze pomachał rączkami i nóżkami w łóżeczku, dostał smoka i grzecznie zasnął iiiii szok! Obudziłam się, patrze że już jakoś kurcze jasno, patrze na zegarek a tu 4 rano! 8 godzin przespał! Szok. I właściwie to jeszcze się sam nie obudził tylko ja go obudziłam na mleczko bo długą przerwe miał. Ale na prawde. W niedziele mąż wyjechał na tydzien na szkolenie a mały śpi bajecznie. Wczoraj 7,5 godz na raz. Ciekawe jak będzie dziś. W ogole nie moge sie nadziwić jaki jest grzeczny. Sam sobie lubi leżeć na macie i się bawić, macha sobie, gada i nawet nie zapłacze. Nawet o tej 4 mi dziś nie zapłakał a myślałam, że bedzie wieeeelki głód.
Ja z usypianiem kilka tygodni się bujałam po 2 godziny bo kapalismy o 19 i chcielismy zeby od razu zasypial. Teraz sam okolo 19 zaczyna marudzic ze chce poplumkać w wanience (uwielbia to po prostu) i zjada mleczko. I albo sam zaraz zasnie, albo grzecznie (na prawde, bez zadnego marudzenia ani placzu) polezy w lozeczku i tak po godzinie sam odjezdza :) Kochany jet :)
Wasze dzieciaczki tez na pewno wpadna niedlugo w swoj rytm. ja na poczatku tez juz bylam zalamana tym zasypianiem a teraz jest super :) oby tak dalej!

Pozdrowienia dla mamusiek i pieknych szkrabów! U nas pogoda do d. Mokro i dzdzy caly czas. Chyba nici ze spacerku dzis.

http://www.suwaczki.com/tickers/211xe6ydgbjiep0h.png

Odnośnik do komentarza

A propo spania,to Tygrys o 21 zasnął i obudził się równo o 5 :-),także cala Nasza trójka wyspana i dzień od 5 już pełną parą rozpoczęty.
Przez te pogodę zwariować można w domu,więc zapakowałam młodego do wózka (akurat nie padalo) i z 4 pietra zbiegłam,a tu kurna zaczelo padać...ale co tam.Dziecko opatulone kocem,folia przeciwdeszczowa na wózku i tak chodzę między blokami i jak mocniej pada,to się chowam:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Xewcia,ja zaczęłam mm karmić jak Filip skończył pierwszy miesiąc,bo z cyca się nie najadał,a teraz tylko mm.
U nas kąpiel jest pomiędzy 19 a 20,w zależności jak ma wypaść jego karmienie,ale max do 20 jest już wykapany.Później mleczko,odbicie,przebranie pieluchy i do łóżeczka go dajemy.Buziaczki na dobranoc i wychodzimy z pokoju,no chyba,że płacze,to któreś z nas zostaje z nim i smoczek mu dajemy.No i suszarka oczywiscie jest włączona :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...