Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny,

Czytam tak jak wy ciaze przechodzicie i mysle ze ja mam calkiem lekko...pomimo bolow w pierszych miesiacach i mdlosciach jestem calkowicie aktywna.
Tydzien temu zakonczylam prace fizyczna(co prawda 2,3 dni w tygodniu). Poza tym chodze 3 razy dzienie na spacery po 30 minut z pieskiem i jezdze autem.
Tak ze wspolczuje wszystkim przyszlym mama ze tak wam ciezko...
A ja nieraz tak marudze mojemu...dzis w nocy mialam bole ale zadnych skurczy...bole trwal przez cala noc praktycznie i mialam wrazenie ze zaraz odejda wody , sikalam czesto..

Czy wy tez slyszycie wielkie bulgotanie w brzuchu? Ja sie troche zmartwilam w nocy. Myslalam ze cos mi sie przelewa i zaraz na lozko rozleje...heh
http://fajnamama.pl/suwaczki/rfvwfwp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny :)
Krejzolka1 nie martw się, u mnie też nic się nie dzieje, a od stycznia było zagrożenie przedwczesnym porodem. Z tym, że ja termin z OM mam na 26. Ale nastawiłam się, że będzie szybciej i nie mogę się doczekać :)
Moja Mała też ruchliwa bardzo, ledwo mogłam zjeść obiad.. ;)

Odnośnik do komentarza

aniatst trzymaj sie, dobrze bedzie, dasz rade... :)
xewcia91x dzieki za slowa otuchy...staram sie spedzac ten czas jak najlepiej ale to czekanie...sama wiesz jak jest...i moze to glupie bo jeden dzien po terminie ale czlowiek sie juz tak nastawi to pozniej ciezko i jeszcze dzwonia i sie dopytuja wszyscy :)
No nic trzeba sie wybrac na krotki spacerek :)

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

Będzie dobrze dziewczyny, u mnie w pierwszej ciąży, nie było żadnych objawów, skurcz, czopów, normalnie nic, a w nocy odeszły mi wody i ... zaczęło się. Cierpliwości dacie radę. Ja muszę dotrwać do 21.03, a Leoś taki ruchliwy, kopie i daje czadu, a mówią, że przed porodem dziecko się wycisza i przygotowuje do porodu, akurat ;) W brzuchu mi się przelewa. Na dodatek telefon z przedszkola, że córka się rozchorowała. Pojechali teraz z mężem do lekarza. Ja zasmarkana i całe zatoki mi zawaliło wczoraj. A dzisiaj już po katarze. Polecam calcium sandoz forte - tabletki musujące oraz Sinupret - tabletki na zatoki. Naprawdę rewelacja, ale Sinupret kupcie tylko jeden listek z paczki, bo dość drogie są. Sprawdzone lekarstwo przez mojego gin i polecone przez lekarza rodzinnego. Działają super.

Odnośnik do komentarza

aniatst, ja przenosiłam pierwszą ciążę prawie tydzień i pamiętam jak koleżanka, która miała ten sam termin co ja, urodziła kilka dni wcześniej. Cieszyłam się a z drugiej strony tak mnie to rozkleiło, że ryczałam pół dnia. A dzisiaj mój syn ma już 8 lat, szybko zleciało:)

Leosiowa, dzięki za polecane leki, ja już notuję choć mam nadz, że się nie przydadzą

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale mi nie dobrze.... Ostrzegam, nie pijcie barszczyku z paczki. Najpierw miałam mega zgagę, a teraz mi tak ciężko i źle na żołądku. Moje obżarstwo mnie zgubiło :(
Mleko nie pomagało, teraz herbatę miętową popijam....
A jeszcze skusiłam się na kanapki z pastą z makreli. Niezła mieszanka. Och te ciążowe zachcianki....

Odnośnik do komentarza

Witam bardzo serdecznie wszystkie przyszle i juz obecne marcowe mamusie:):)
Tez jestem marcowa mamusia(marzec 2007r i marzec 2010r)i dzieki Wam znowu przypomnialam sobie jak tak samo jak wy czekalam zeby jak najszybciej zobaczyc dzieciaczki:):)

Z calego serca zycze Wam bardzo szybkich i malo bolesnych porodow oraz zdrowiutkich dzieciaczkow:):):)

Odnośnik do komentarza

Serduszko małego zaczęło wariować :( Tętno poniżej 120, ktg miałam robione i po pol godz powtarzane. I tak juz kilka razy. Niestety bez zmian, byc moze to reakcja na dexawen. Mam pilnować do 6.00 ruchów i znów ktg. Jesli bedzie to samo to czeka mnie rano cc :( Zeby tylko z małym było wszystko dobrze :(

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanlinoshatyb.png

Odnośnik do komentarza

aniatst jestem na takim samym etapie ciąży (2dni dłużej) i cc mam we wtorek... może lepiej jak Ci teraz zrobią i będziesz spokojniejsza ze masz małego przy sobie tylko żeby sterydy zadziałały. Niby działają tydzien ale jak leżałam w szpitalu to dziewczyna też dostała dzień przed cc... trzymam kciuki, będzie dobrze!

co do ruchów malenstwa to wczoraj wieczorem myślałam ze mała wyjdzie mi dosłownie przez pępek, jak wstawalam to podtrzymywałam brzuch bo zdawało się ze sama wypadnie :p byle przetrwać weekend... mam juz stresa a z drugiej strony nie mogę się doczekać:)))

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73gu1r1besjn48.png

Odnośnik do komentarza

Mój gin podjął decyzje, ze czekamy az steryd przestanie działać. Poki co on jest głównym winowajca. Zostaje w szpitalu poki ktg bedzie dobrze wychodziło. A jak nie to wtedy cesarka. Zaraz kolejne badanie.
Ale jestem zła na ordynatora za zlecenie dexawenu w tym tyg ciazy :( Oczywiście na mnie trafiły skutki uboczne. Dosc, ze mały ma problem to wczoraj nie mogłam przejść z łóżka na łóżko bo miałam takie zawroty głowy. A do tej pory było z nim wszystko ok :(

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanlinoshatyb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...