Skocz do zawartości
Forum

Dzieciątka Styczeń 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Malinka86 ja tez sie martwilam , jeszcze dzien przed porodem marudzilam do swojego ze co to bedzie , nie miałam nic , a w dzien cesarki jak tylko małego przystawilam odrazu zaczęło lecieć , wiec nie ma sie co martwić , i niby mówią ze przy cc pokarm pozniej przychodzi , wiec tobie tez pewnie napłynie przy porodzie , a przy pierwszej ciazy leciało mi juz od 8 mc , tak wiec nie ma reguły :) , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczęta ;)

Od wczoraj jestesmy już w domu we troje :) Jakie to wspaniale!

22.01.2013 o godzinie 12:57 na swiat przyszedł Olaf, ważył 3930g i mierzył 59cm, więc same widzicie, że fajny bobas :)
Jest cudowny i grzeczniutki i oby tak dalej :)

Pojechalam do szpitala 21.01 ze skierowaniem od lekarza, mieli wywoływać, ale w nocy 22.01 samo się zaczęło. Skurcze co 5 min trwały może pół godziny a rozwarcie pędziło. W niecałe 5 godzin Mały mogł juz przyjśc na świat, ale niestety głowka nie zstapila do kanału rodnego i zrobiono mi cc. Można powiedziec, że zaliczylam dwa porody. Nie powiem, do przyjemności to nie należalo, ale dało sie przeżyć, a jaka nagroda na koniec :):)

Pozdrawiam wszystkie te juz rozpakowane i te jeszcze oczekujące. To jest najprawdziwszy cud i warto sie pomęczyć. :)

Odnośnik do komentarza

Dziekuję za gratulacje:)

Mam sie już rzekła bym całkiem dobrze, rana lekko ciągnie, ale tragedii nie ma. W domu dochodzi się do siebie dużo szybciej.
Tak, mam "dużego" mężczyznę, ale i tak szacowany był na ok. 4500g, więc fajnie, ze 4 nie przekroczył;)
Apetyt ma ogromny, więc pewnie lada moment te 4 stuknie.
Póki co je i śpi, więc odrabiam niewyspanie ze szpitala. Odwiedziny najbliższej rodziny bardzo ciesza - mimo uprzednich obaw. Męczące jest to, że rodziny jeszcze sporo i każdy chce przyjść, a my z mężem chcielibysmy choc jeden dzien zamknąć się w domu i odpoczywać po swojemu... Eh jeszcze troszkę ;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja też się w końcu już mogę pochwalić, że na świat drogami natury 27 stycznia przyszła nasza kochana Zuzanna o godzinie 13.50, mierzyła 53cm,ważyła 3620g i miała 10pkt w skali agpar :) :) :)
od paru godzin jesteśmy już w domku we trójkę - jakoś szybko nas wypisali, bo po 2 dobie życia, ale ja się bardzo z tego powodu cieszę, bo Maleńka jest cała zdrowa i ssie cyca jak cielaczek :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhm42xg6qv1.png

http://s5.suwaczek.com/20120901310123.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...