Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu, czy ktoś miał na początku ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość zestresowana

Tdzien po okresie zaczęłam plamic ja jasno różowo.. Od razu pobieglam do apteki po test ciążowy.. Wyszedł negatywnie.. Uspokoilam się.. 12.01. Miałam dostać okres.. Dzisiaj jest 18.. A ja plamie na brązowo.. Brzuch mnie boli ale okresu brak.. Co to może być.. Czy ja jestem w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam podobnie. Powinnam dostać okres 10.04 a ciągle go nie mam, zamiast tego od rana mam lekkie plamienia koloru bardzo ciemnego i towarzyszy mi przy tym lekki ból brzucha oraz piersi mi się powiększyły i bolą. Robiłam dwa testy, jeden negatywny a drugi pozytywny. Może powinnam udać się do lekarza zrobić badanie beta Hcg?

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka.w

Witam, mam podobnie. Powinnam dostać okres 17.04 a ciągle go nie mam, zamiast tego od rana tego dnia co miałam mieć okres miałam lekkie plamienia koloru bardzo ciemnego i towarzyszy mi przy tym lekki ból brzucha oraz piersi mi się powiększyły i bolą oraz jestem non stop senna i mam mdłości. Robiłam dwa testy, jeden negatywny a drugi pozytywny. Może powinnam udać się do lekarza zrobić badanie beta Hcg?

Odnośnik do komentarza
Gość zaklopotana

Witam . Ostatnia miesiaczke miałam 14 marca. I do tej pory czekam. . Bolał mnie brzuch, myślałam że zaraz dostanę @ a nadal nie ma. Robiłam test 2 dni po terminie - negatywny. 3 dnia po wstaniu z łóżka zauważyłam dosłownie 2 brązowe kropki na wkładce... czy istnieje szansa, ze jednak jestem w ciąży? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Agnieszka.w, dużo zależy od tego czy lekarz jest fajny, bo jak jest, to wystawi Ci takie skierowanie (mimo że nie ma takiego obowiązku, by wystawiać wszystkie skierowania o jakie poprosi pacjent). A jak nie masz fajnego, to odeśle cię go gina, albo powie, żebyś sobie taki test we własnym zakresie zrobiła.
A może zamiast iść do lekarza rodzinnego, to pójdziesz od razu do gina, w końcu w ciąży już jesteś :)

Odnośnik do komentarza

Czesc jestem Nowa no i mam takie pytanie nie wiem co myśleć nie mam 18dni okresu wczoraj rano było lekkie krwawienie a dzisiaj nic wcześniej robiłam testy i wychodziły negatywne nie wiem co myśleć. Też sporo przytylam brzuch mnie od czasu do czasu kuje i strasznie senna jestem. Czy ciąża nadal jest możliwa?

Odnośnik do komentarza

Moje drogie, głowie się i głowie 10 i 13 kwietnia kochałam się z moim mężem, 26 kwietnia powinnam dostać okres natomiast pojawiło się plamienie dosłownie dwie krople bladoróżowej krwi, następnego dnia to samo, dziś poleciało tyle co jedna łyżka stołowa takiej beżowo brązowej krwi, bolą mnie strasznie sutki a piersi wydają się mega ciężkie poza tym straciłam apetyt całkowicie dziś rano zrobiłam test - negatyw. Czy było za wcześnie czy ktos miał podobnie jak ? Dodam ze przy pierwszej ciąży jedyny mój objaw to był brak okresu... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Bella89, test można robić w dniu spodziewanej @ i powinien dać wiarygodny wynik, ale zawsze są wyjątki, które mogą spowodować jego przekłamanie np. brak regularności w @, stres, choroba, itd. Jeśli czekasz na ciąże, a okresu nadal brak, to powtórz test za kilka dni, a jak tyle nie wytrzymasz, to zrób jutro test z krwi i będziesz mieć 100% pewności.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość zestresowana

Witam Was wszystkie! ;) Mam mały problem, podobny do waszych.
Seks ostatni raz uprawiałam półtora miesiąca temu, miesiączka w marcu przyszła wtedy kiedy trzeba, tylko teraz nie mogę jej dostać... tzn. bóle miesiączkowe trzymają mnie od kilku dni, a dziś rano pojawiło się tylko kilka brązowych plamek. Trochę o tym brązowym plamieniu poczytałam i nie ukrywam, że zaczynam się bać, że to ciąża, a tego bardzo nie chcę.
Seks był co prawda w dni płodne, ale używaliśmy prezerwatywy i nawet we mnie nie doszedł, więc prawdopodobieństwo ciąży jest raczej znikome, ale i tak mnie to stresuje.
Okresy mam średnio regularne, 32-35 dni, tym razem miał być w piątek. Bóle podbrzusza mam zawsze kilka dni przed @ i na jej początku, tak samo jest i teraz. Nie widzę żadnych objawów ciąży, miałam trochę stresu. Plamienie było znikome, co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Oluska1234

Witajcie, pisze z pytaniem do Was bo jestem trochę zdezorietowana. Tydzień temu powinnam dostać miesiaczke, powinnam bo nie dostałam. Dziś pojawiły się maleńkie brązowe plamki. Nie mam objawów którego wskazywały by że to okres prócz klocila czasem po lewej stronie okolicy jajnika oraz ogromna huśtawka emocjonalna. Dodam że okres zwzwyczaj był regularny gdy się spoznial to Max 2 dni i mialam normalne objawy jak przed @, oraz regularnie uprawiam seks. Co poradzicie? Czy powinnam nie czekać i zrobić test czy wstrzymać się i nie panikowac? Zaczynam się nie pokoic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...