Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu, czy ktoś miał na początku ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam pewne pytanie. Czytałam forum, ale dalej nie wiem. Otóż 7 grudnia powinnam dostać @, nie pojawiła się. Jakoś 2 dni po dniu spodziewanej @ dostałam brązowego plemienia. Trzymało się kilka dni, krwi nie było, @ do tej pory też. Testy oczywiście robiłam, ostatni robiłam kilka dni temu i był niestety negatywny. Do ginekologa u mnie ciężko się dostać :/ Co o tym myślicie ? Licze na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Załamana96

Czy ktoś może mi pomóc? Biorę tabletki anty i miałam dostać okres 29 grudnia ale 29, 28 miałam tylko lekkie plamienie a potem nagle nic nie było. Co to może oznaczać? Do lekarza idę dopiero za tydzień ale trochę się stresuje ze to może być ciąża. Proszę o odpowiedź :(

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Pisze tutaj, poniewaz moze ktoras z was miala podobna sytuacje. Otoz okres mialam od 17.09.16 do 21.09.16 wlacznie. Okres byl normalny, niczym sie nie wyroznial, trwal tyle co zazwyczaj, nie byl bardzo bolesny, z obfitoscia podobnie jak przy poprzednich, nic niepokojacego czy odbiegajacego od normy. Moje cykle sa dlugie, zazwyczaj 30- kilku dniowe. A wiec dni plodne przypadaly na dni 03.12-06.12. 03.12 i 04.12 wspolzylam z chlopakiem, nie zabezpieczamy sie,ale on stara sie zawsze wyciagnac 'go' na czas i tak samo bylo w tedy. Nastepny 'okres' dostalam 20.12 i trwal do 24.12. Nic by mnie nie zaniepokoilo gdyby nie fakt ze to nie byl normalny okres, tylko plamienie. Brazowe, skape, pojawialo sie na papierze toaletowym jak rowniez na wkladce. Myslalam ze to moze krwawienie implantacyjne czy cos, wiec zrobilam test,ale wyszedl negatywny, wiec powtorzylam go po kilku dniach,ale znow pokazala sie tylko jedna kreska, wiec wykluczylam ciaze, pomyslalam, ze to jednorazowe zaburzenie i zapomnialam o sytuacji. Nie pisalabym tego gdyby nie fakt ze dzisiaj tj. 20.01.17 jestem wedlug aplikacji w tel 4 dni przed okresem (wiem,ze nie powinnam jej ufac na 100% ale mam ja tak orientacyjnie rowniez) a tu rano przy robieniu siusiu zauwazylam dokladnie takie samo plamienie jak to sprzed miesiaca. Dodam, ze przez ostatni miesiac nie towarzyszyly mi chyba zadne wyrazne objawy ktore moglyby wskazywac na ciaze. Jedynie wczoraj i przed wczoraj tkliwosc piersi, chwilami bardzo intensywna a chwilami nie bylam w stanie nic wyczuc, wszechogarniajaca zlosc na wszystko (zawsze mam to bardzo nasilone, po prostu chodze wsciekla na wszystko,nie chce mi sie z nikim rozmawiac poniewaz jedno slowo jest mnie w stanie doprowadzic do furii).Te objawy wystapily jednak nie az tak bardzo nasilone jak to bylo przed kilkoma miesiacami. Bolal mnie raz prawy, raz lewy jajnik jakis czas temu, troche podbrzusze, ale juz czulam ze znow jest cos nie tak. Oddaje mocz czesciej ale mam tak zawsze w okresie zimowym kiedy jest dosyc chlodno. Nie wiem dlaczego,od zawsze tak mam. Po plamieniu w zeszlym miesiacu moja cera byla bardzo kaprysna, ale być moze poszkodzil mi ktorys z kosmetykow,albo to po prostu przez hormony. Nic innego nie zaobserwowalam. Watpie ze to ciaza bo testy wyszly negatywnie, z reszta nie czuje sie jakbym byla w ciazy, wiem, ze to glupie stwierdzenie jednak mysle ze chyba bym to juz zauwazyla, a tu zadnych konkretnych oznak, no wiec watpie ze przebiegalaby az tak bezobjawowo. Wizyte u lekarza bede umawiac jutro bo dzisiaj u mnie w przychodni juz na to za pozno (mieszkam na wyspach, tu w niektorych miejscach nie jest to takie proste, bo sa wyznaczone godziny kiedy mozna to robic a ja wstalam dzis za pozno),a ponad to nie wiem na kiedy uda mi sie taka wizyte dostac. W zwiazku z tym prosze, jesli ktoras z was miala podobny lub taki sam problem napiszcie jak to bylo u was i co sie okazalo bo naprawde zaczynam sie martwic ze to moze jakas choroba albo ciaza o ktorej nie wiem, a chcialabym wiedziec bo jednak trzeba w takim wypadku zmienic styl zycia. Dziekuje z gory za odpowiedzi jesli jakies sie pojawia. Pozdrawiam kobietki!!

Odnośnik do komentarza

A ja już zaczynam trochę się niepokoić. :( Staramy się z mężem o bobasa juz prawie 2 lata a tu nic. Wczesniej nie patrzalam na dni płodne itp, po prostu się nie zabezpieczalismy. Od dłuższego czasu prowadze kalendarzyk, zwracam uwagę na dni płodne i dzień owulacji. Nie wiem czy cos jest ze mną nie tak. Jestem młoda dziewczyna i chyba nie powinnam mieć problemu z zajściem w ciążę. Nie wiem co robić, czy iść do gina i porozmawiać na ten temat. Czy może wraz z mężem porobic jakieś badania. Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Bbiaaama, ja tak nie miałam, więc nie napiszę jak to było. Natomiast jeśli testy wychodzą negatywnie, a ty chciałabyś mieć 100% pewność, to zrób test z krwi. Chyba że byłaś już u gina i wiesz co ci jest. Jeśli nie byłaś, to wskazane byłoby się wybrać, żeby sprawdzić w czym leży przyczyna braku normalnego okresu.

Odnośnik do komentarza

Ja tez zamiast okresu dostalam lekkiego plamienia zrobilam test ciazowy wyszedl pozytywny pkszlam do ginekologa i stwierdzil ze mam puste jajo plodowe i musieli mi usunac ten pusty woreczek bez dziecka plod sie nie rozwijal nic nie bylo puste jajko

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Hmm . 24 stycznia mialam miesiaczke .. Tzn trwalo 2 dni i bylo bardzo skape .. W niedziele mialam dni plodne wczoraj najbardziej . w niedziele wslolzylam z mezem i dokonczyl we mnie . a dzis dostalam ponownie miesiaczke . co o tym myslec ? :(

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :) u mnie sprawa jest dość dziwna. W poprzednim cyklu tydzień po ovu dostałam @ (17.02). Ginekolog (2 dni później) powiedział, że w jajniku mam pęcherzyk owu i owu powinnam mieć w sobotę (25.03). Od tamtego czasu prawie codziennie bolał mnie albo lewy jajnik (częściej), albo prawy, albo podbrzusze - przez cały czas na zmianę. w połowie cyklu robiłam test beta ale wyszedł negatywnie. Jakoś tydzień temu zauważyłam, że mam powiększone piersi , no i śluz. @ powinnam mieć wczoraj, natomiast przyszedł 1 dzień po terminie, aczkolwiek wygląda bardziej jak śluz z brązową wydzieliną i żywą krwią (nie jest tak intensywny jak normalnie 1 dni @). Wizytę u gina mam dopiero za tydzień i mam już mętlik w głowie. Staram się od pół roku o dziecko, więc trochę baczniej przyglądam się swojemu ciału...
Ach.. oczywiście testy apteczne wychodzą negatywne.

Odnośnik do komentarza
Gość margolci

Witam kobietki !!!!
Doradzcie coś bo inaczej oszaleje staramy się z mężem i dzidziusia. Przebadani wszytsko ok.
Okres spóźnia się 5 dzień testy negatywne za to pojawiło się bruntno-brazowe plamienie bóle podbrzusza i tyle. Ktoś coś miał tak ??
Pytanie czekać czy uderzać do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Gość Tyśka31

To mój 4 cykl starań. I właśnie wyczekuję że @ jednak nie przyjdzie :) @ powinnam dostać wczoraj, zamiast @ pojawił się barwy brązowej (kawa z mlekiem) śluz (tylko w południe w pracy jak korzystałam z toalety zauważyłam go na papierze dość sporo, założyłam wkładkę, przy kolejnej wizycie w WC zauważyłam, że na wkładce ani śladu wydzieliny tylko troszkę na papierze toaletowym i tak aż do powrotu do domu) po powrocie do domu wydzielina nie pojawiła się, zauważyłam ją dopiero w pracy (powtórka z wczoraj) z tym, że dzisiaj już o barwie brązowo-różowej (jakby z krwią). Właśnie wróciłam z pracy, wzięłam prysznic i wyczekuję co dalej... A zaznaczę, że bóle brzucha mam, ale znacznie lżejsze niż na @, zazwyczaj mam okropne bóle brzucha. Piersi bolą mnie ale też delikatnie, więc dam znać jak sprawa się rozwiąże :)

Odnośnik do komentarza

Witam, 29 maja powinnam dostać miesiączkę miałam na papierze lekka krew w kolorze taka ładna czerwień, założyłam wkładkę i było mi smutno bo myslam ze bede w ciąży. We wtorek 30 miałam na wkladce pare kropli czegoś takiego bardzo ciemnej krwi takie plamki. Zmieniłam wkładkę i nic czysta. Boli mnie brzuch na dole bodbrzusza tak cmi piersi mnie bola, mam zaparcia i duże wzdęcia. Kilka dni przed okresem bardzo swedziala mnie pochwa to było na wieczór i przestała. I tyle moich dolegliwości. Test wczoraj i dzis rano wyszedł negatywny. Chciabym nadmienic ze leczę sie na niedoczynność tarczycy. Tylko ze wcześniej miałam okres normalnie. Proszę może ktoś pomoże, z jednej strony może powinnam zrobić badanie ale boje się ze t inna dolegliwosc niż ciąża. Chciałabym jeszcze powiedzieć ze sporo sikam i mam suchość pochwy.

Odnośnik do komentarza

Paris86, nikt tu wprost nie napisze ci, że na pewno jesteś w ciąży albo że na pewno nie jesteś, na pewno warto by powtórzyć test np. za 2 dni. Przy niedoczynności tarczycy zajście w ciąże nie jest tak łatwe jak u innych, ale nie niemożliwe. W każdym razie skoro prawidłowa @ nie pojawiła się wtedy co miała być (było tylko kilka kropel krwi), to jest szansa na ciąże :). Trzymam kciuki, żeby się udało :)

Odnośnik do komentarza

Witam 5 sierpnia sobota skończył mi się okres w niedziele współżyłam z mężem po stosunku dostałam bardzo skromnego krwawienia barwy jasno czerwonej czy to może być ciąża proszę o szybką odpowiedz z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...