Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu, czy ktoś miał na początku ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny. A wiec musze sie komus wygadac. Mam nieregularne okresy od 28-32 dni. 8 dni przed okresem dostalam plamienia brazowego ktore trwalo 6 dni. Nic na wkladce, jedynie przy podcieraniu sie. Dzis powinnam dostac okres, jednak go nie dostalam. Czytalam ze jezeli jest plamienie implacyjne trwa 3 dni, moje bylo 6. Nie wiem co o tym sadzic, to juz moj 9 miesiac starania po lyzeczkowaniu. Dziekuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Wiesia, testy nie dają wiarygodnego wyniku w 100%, poza tym zdarzają się też zepsute, bądź przeterminowane. Na wynik testu mogą wpływać też m.in. leki, które się bierze albo niektóre choroby np. tarczycy.
Kup drugi test i zobacz jaki będzie wynik. Możesz też zrobić test z krwi, wtedy będziesz mieć pewność w 100% czy jesteś w ciąży czy nie.
Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Cześć. Mam taką sytuacje.
Miesiączke dostałam w dniu ktorym powinnam dostać. Zdziwilo mnie ze kilka dni przed miesiaczka piersi mnie nie bolaly (a zazwyczaj sa nabrzmiale i bola) i nie bolal mnie brzuch (zawsze w 1 dzien nie wiem co sie ze mna dzieje i czujevsie jak zombie)
Ta miesiaczka jest inna , bez bolu brzucha bez bolu piersi. Rowniez sama konsystencja jest calkiem inna (zawsze pierwsze 4 dni jest bardzo obfita a kolejne 3 dni slabsza)
Ta miesiaczka jest skąpa i koloru brazowego. Przy tym czeste oddawanie moczu .
Dodam ze testu nie robilam jeszcze.
Miala ktoras z cos takiego?

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny mam taki problem zacznę od samego początku w październiki normalnie dostałam okres 16-19 trwał on tak jak zawsze 4 dni nagle po 8 dniach po okresie zaczełam plamić trwało to około 5 dni krew była żywo czerwona po różową ostatniego dnia brązowa poszłam do pani ginekolog przestawiłam sytułacje zbadała mnie pobieżnie nie zleciła żadnych badań hormonów i nawet nie zrobiła usg !! powiedziała tylko że to mogło byś okołoowulacyjne i że okres ma się pojawić w terminie plamienie ustało później nie wiem czy jakiś wirus ale miałam 1 dzień wymioty i biegunkę czekają na okres który nie przyszedł w terminie po 2 dniach zrobiła test ciążowy wyniki negatywny po 9 dniach od spodziewanego okresu dostałam dziś plamienia jest ono czerwo-różowe zapisałam się do innego ginekologa ale wizyta dopiero we wtorek . nie wiem co mam myśleć :( co to może znaczyć bardzo się martwie czy któraś może tak miała proszę o radę

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie. Otoz trzy dni temu dostalam miesiaczke wystapila jeden dzien szybciej. Pierwszy dzien okresu byl normalny a teraz malo co jest na wkladce brzuch boli w okolicach pępka. Zrobilam test ciazowy ale wyszedl negatywny. Pierwszy raz mi sie zdazylo takie cos. Czy powtorzyc test czy nie ma sensu czy tym razem tez sie nie udalo. Dodam ze od rokh staramy sie z mezem o dziecko.

Odnośnik do komentarza
Gość Ania........890890

Ja też tak mam, piecze mnie od kilku dni twarz, tylko ona jest goraca. Piersi nabrzmiale jak przed okresem. Jest mi nie dobrze i niby chce mi się do toalety a tam chwile musze czekac zanim cos poleci. Miesiaczke powinnam dostac wczoraj a dzis było tylko jednorazowe krówkowe plamienie na papierze. Test w piatek wyszedl negatywny. Poczekam jeszcze tydzień, jeśli nie przyjdzie to zrobie jeszcze raz test i Tobie radzilabym to samo:) nie ma sie co nakręcać.

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota1991

witam mam 26 lat i pierwszy raz mam tak ze zamiast miesiaczki która mam regularna co 28 i dziś zamiast@ mam baaaardzo delikatnę plamienie no dosłownie wkładka a praktycznie czysta. Dochodzi tylko tak jak by białawy plyn na wkładkę w większych ilościach czy powinnam się martwić. Dodam że z córką która ma już 8 lat miałam miesiaczke do 4 miesiąca ciazy

Odnośnik do komentarza

~mala124
Witam mam pytanie. Otoz trzy dni temu dostalam miesiaczke wystapila jeden dzien szybciej. Pierwszy dzien okresu byl normalny a teraz malo co jest na wkladce brzuch boli w okolicach pępka. Zrobilam test ciazowy ale wyszedl negatywny. Pierwszy raz mi sie zdazylo takie cos. Czy powtorzyc test czy nie ma sensu czy tym razem tez sie nie udalo. Dodam ze od rokh staramy sie z mezem o dziecko.

Zawsze warto powtórzyć test. By mieć 100% pewność zrób od razu test z krwi.
Odnośnik do komentarza

~Dorota1991
witam mam 26 lat i pierwszy raz mam tak ze zamiast miesiaczki która mam regularna co 28 i dziś zamiast@ mam baaaardzo delikatnę plamienie no dosłownie wkładka a praktycznie czysta. Dochodzi tylko tak jak by białawy plyn na wkładkę w większych ilościach czy powinnam się martwić. Dodam że z córką która ma już 8 lat miałam miesiaczke do 4 miesiąca ciazy

Zrób test ciążowy na wszelki wypadek i idź do gina, bo białawy płyn może zwiastować grzybicę.
A we wcześniejszej ciąży nie miałaś prawdziwej miesiączki, tylko jajniki oczyszczały się z resztek krwi w tym terminie, w którym zawsze jest @ (tak mi gin tłumaczył). Stąd niektóre mamy myślą, że mają @ w ciąży.
Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Ja pisze do was z podobnym problemem...otóż zamiast okresu pojawiła się u mnie brązowa wydzielina i trwa ona juz 5 dni. Wczoraj zrobiłam test wyszedł negatywny a ostatni raz współżyłam 7 stycznia okres mam regularny 28 dni. Miesiąc temu byłam u lekarza i bylo wszystko ok. Wiec jak myślicie czy mogę być w ciąży pomimo negatywnego testu???

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota 30

A ja z nuw tego 26.. Ten tego i przez parę dni mię piersi bolą.no i też mię modli Lo i robiłam przed czasem i 2 testy nic nie wiem w tamtym miechu miałam okres 4 a tera i tak mię w rwaly piersi że hej jak by ktos mi je wyrywał i 3 wieczorem ale czarny taki mocno czy to może być plamienie no i przed miałam w sierodku sucho i nawet nic nie było jak 2.3 razy sprawdzałam i czuję jak piersi mię pięka paza i też się za staną witam czy to plamienie

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny proszę o pomoc, od ponad roku staram się z mężem i dziecko, cykle mam regularne 27 lub 28 dni. 29 dc rano zrobiłam test - negatywny. Spoznia mi się okres, dziś 30 dc i dostałam brązowe plamienia. Czy to możliwe żebym była w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość Magdness

Juz tyle czytalam ze masakra.
Tak, podobno brazowe plamienia moga oznaczac ciaze.
Mi z kolei okres spoznil sie 2 dni i mialam cos wiecej niz plamienia no ale nie normalny okres ale czerwone ale trwaly tylko 2 dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...