Skocz do zawartości
Forum

Sukcesy i porażki naszych dzieci


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, gratuluję Wam Sukcesów dziecięcych. Tuptanie, to poważna sprawa. A nagrody konkursowe, w dodatku niespodzianki, to już w ogóle kapitalna sprawa!
A ja choć rzadko zapisuję tu sukcesy moich dzieciaków, to dziś się pochwalę. Bardzo mnie ucieszył syn, który zaczął jeździć na rowerze bez dwóch kółek! Hurra! Wiem, że są dzieci młodsze, które śmigają na rowerkach, ale mój syn wyjątkowo do tego nie miał zapału ;) od trzech miesięcy potrafi czytać, a z jazdą był na bakier. A dziś sąsiad go nauczył. Baaardzo się cieszę :) na razie najlepiej wychodzi mu jazda prosto, ale jak już tyle osiągnął, to ruszanie i skręty, to kwestia czasu...mam nadzieję ;)

A moja mniejsza Perełka ma sukces nocnikowy. Od tygodnia nie było wpadki z dwójeczką. "Wołała" :)

Odnośnik do komentarza

Ela30, mój synek nie ogarniał biegówki. Zero zapału dla dwukołowców. Jeżeli chodzi o sport to tylko lubi za piłką ganiać ;) a i jeszcze trochę biega. W Dzień Dziecka udało mu się nawet zdobyć srebrny medal na 100m w swojej kategorii ;)
Dzieci znajomych po biegówce przesiadali się na rowery bez problemu. Przyjemnej jazdy :)

Natka08, ależ jesteś dumna, co? GRATULACJE! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...