Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ulla

Jakie łóżko do sypialni polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

witam
ja z żoną też długo szukaliśmy odpowiedniego łóżka a te w sklepach stacjonarnych były bardzo drogie i w końcu zdecydowaliśmy się skorzystać z usług sklepu online:) Zobacz sobie ofertę sklepu nasze-materace.pl My byliśmy bardzo zadowoleni:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej
ja popieram kolegę wyżej . Zakupy online są zdecydowanie lepsze szczególnie jak się nie ma czasu chodzić po sklepach. Ja natomiast zamawiałam łózko tu lozka-materace.pl i powiem uczciwie że jest to na prawdę dobry sklep:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My znaleźliśmy w sklepie stacjonarnym za 700 zł łóżko z litego drewna sosnowego. Proste, bez zbędnych kurzołapnych ozdobników, dosyć duże. Doupiliśmy porządny materac i cieszymy się tym łóżkiem już kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna8

do sypialni najlepsze jest drewniane łóżko z szerokim materacem. Bardzo podoba mi się ta aranżacja
Proste łóżko, drewniana komoda i ciekawe dodatki.
Przy wyborze łózka najważniejszy jest materac. Warto zainwestować w coś co posłuży nam na lata i będzie odpowiednia dla naszego kręgosłupa i pleców

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia33

Polecam materace i łóżka ze sklepu Fest -www.fest-materace.pl. Jakość nie do podrobienia, dużo renomowanych marek i kompleksowa obsługa – transport, wniesienie mebli, doradztwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamposik

Łóżko? Klasyczne, sypialniane, ale bez stelaża - kupcie oddzielnie, bo tak w pakiecie są fatalne. Na abcsypialni.pl dokupiliśmy stelaż elastyczny za kilka stówek i to nam faktycznie dało wygodę. Materac kosztował ponad tysiąc, ale jest porządny ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin38

Mnie się wygodnie zamawiało łóżka internetowo przez portal www.poprostulozka.com.pl. Czas oczekiwania na zamówienie jaki mają napisany na stronie pokrywa się z rzeczywistością. Do tego podobał mi się kontakt ze sklepem, gdzie cały czas byłem informowany jak się sprawy mają i na kiedy mam się spodziewać ekipy monterów z łóżkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelina546

Duże....to przede wszytskim i porządne, aby posłużyło na lata. Bardzo fajne łózka i solidne widzialam tutaj http://e-materace.pl/pl/c/Lozka/122 Za ok 1500zł kupisz już na prawdę fajne łózko z dobrego materiału. Wybór w tkaninach bardzo duży, na pewno dobierzesz coś tak, aby pasowało do Twojego wnętrza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej ja kupiłam ten model lozka-materace.pl/pl/p/Lozko-APOLLO-RELAX/1238 i to był fantastyczny zakup polecam je każdemu:) bo jest bardzo wygodne i komfortowe:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam się z wodna .. zamawiałam przez internet .. niby średnio twardy miał być a okazał się być bardziej pod miękki pomimo, że ja raczej z tych osób przeciętnej budowy i wagi.
Teraz myślę aby kupić matę kokosową albo sam kokos i wsadzić w pokrowiec aby utwardzić bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość inna matka

a kto Cię zmusza do kupienia łóżka, ktoś Ci grozi , że musisz? Chyba chcesz, a to jest różnica. Na materacu na podłodze też można spać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ditttaa

Polecam przejść się do salonu i wybrać. Nie radze kupować przez internet bo różnie się to może skończyć. My ostatnio kupiliśmy łóżka, jestemy bardzo zadowoleni z tej zmiany:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SuperPowerGirl

Ja kupiłam łóżko przez internet i dostałam materac gratis :) Jest super wygodne i ogólnie z mężem jesteśmy zadowoleni z zakupu. Teraz zamówiliśmy meble do salonu i czekamy, aż przywiozą. Lubię takie zmiany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SylvkaFitka

Ja byłam w salonie roglądając się za nowymi meblami i zobaczyłam łóżko w którym sie zakochałam :P Kupiłam je ale przez internet bo jednak było zdecydowanie taniej. Z meblami zrobiłam podobnie. Super sprawa bo udało mi się troche na remoncie zaoszczędzić a wyprzedaże już za niedługo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amelin

No jasne, że materac jest najważniejszy w łóżku - przecież na ładnych nóżkach czy krajach spać nie będziesz :P
Jak dla mnie kupowanie w sieci jest najwygodniejsze, choć faktycznie przed kupnem lepiej zobaczyć meble na żywo.
Ciekawe, czy dożyjemy czasów, że będziemy mogli sobie urządzić wirtualny spacer po naszym pokoju i dopasować meble, a dopiero później kupić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nad łóżkiem zawsze stawiam wyżej materac. Nigdy bym nie pomyślała, że to właśnie dzięki niemu zacznę się wysypiać, nie będzie mnie bolał kręgosłup i głowa. My zdecydowaliśmy się na zwykłe łóżko, ale bardzo dobry materac. To na prawdę ważne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz racje - obicie łóżka czy kanapy jest bardzo ważne.Im lepsza tkanina tym dłużej mebel będzie wyglądał ładnie.Ja kupiłam łózko tapicerowane w firmie [reklama usunięta] i wybrałam tkaninę zmywalną.Przy dzieciach i zwierzętach w domu super się sprawdza.Łóżko wygląda pięknie i czysto.Przy okazji wybrałam bardzo dobry materac w rozsądnej cenie,ponieważ mają dużo promocji na materace przy zakupie łóżka.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość saraaa

Każdy wybiera sobie łóżko aby pasowało do wnętrza, ale faktem jest że materac odgrywa najważniejszą role w sypialni i nie warto na nim oszczędzać. [reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...