Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ulla

Jakie łóżko do sypialni polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Irema

Długo spaliśmy na rozkładanej wersalce, niestety nie było innej możliwości. Ale wiecie jak to jest, lata lecą i człowiek chciałby czegoś wygodniejszego, bo coraz więcej zaczyna mu przeszkadzać ;) Zrobiliśmy mały remont, kupiliśmy stelaż łóżka + materac i żałuję, że nie naciskałam na tę zmianę wcześniej. Ramę mamy klasyczną, drewnianą, przyznaję, że jedną z tańszych, ale jest solidna. Za to bardzo zależało mi na porządnym materacu [reklama usunięta]. Mój partner ma niespokojny sen, bardzo się wierci, więc i ja budziłam się w nocy co chwilę, od zmiany ‘sypialni’ nie ma już tego problemu. Materac to strzał w dziesiątkę, ma dwa stopnie twardości, ja jestem lżejsza i śpię spokojniej, więc u mnie jest standardowa twardość, po jego stronie jest wzmocniony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli łóżko do sypialni to osobiście polecam kontynentalne. Mam je od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Podwójny materac ma znaczenie. A cenowo wyszło tak samo, jak przeciętne łóżko + dobry materac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dinnere

Sama jestem obecnie w trakcie remontu i przeglądałam sobie łóżka [reklama usunięta].

Łóżka tapicerowane są wygodne, szczególnie podobają mi sie te z pojemnikiem na pościel z uwagi na to, ze mozna tam ukryć koce czy kołdry. No i polecam zastanowić sie nad odpowiednim materacem - dobrze dobrany materac nie powinien być ani zbyt twardy, ani zbyt miękki - powinien natomiast idealnie dopasowywać się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i być przynajmniej o 20 cm dłuższy od osoby, która będzie na nim spała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My postawiliśmy na typowe łoże małżeńskie, jednak z dwoma osobnymi materacami. Dzięki temu mogliśmy dopasować je do swoich preferencji. Łóżko oczywiście ma miękki zagłówek i jest wykonane z bardzo przyjemnego materiału :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uwielbiam łóżka z wysokimi zagłówkami i o dziwo było mi mega ciężko takie znaleźć ale po długich poszukiwaniach udało się zamówić na allmeblo. Od razu zamówiłam też u nich materac i jestem bardzo zadowolona z jakości i wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mayczak852

Optymalnym rozwiązaniem byłoby kupno półkotapczanu [reklama usunięta]. Zajmuje on tak mało miejsca jak kanapa, ale jest zdecydowanie wygodniejsze - bo po rozłożeniu jest to łóżko. Do tego po złożeniu wygląda bardzo stylowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość klaster

My do sypialni wstawiliśmy sofę puszmana w wersji rozkładanej. to dobry wybór, a przy okazji znaczna oszczędność miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna Wajner

Witajcie,
Jakiś czas temu również poszukiwałam łóżka do niedużej sypialni (wiadomo jaki to jest na 45 m2). Przejrzałam różne sklepy internetowe i co najlepsze, co sklep to inna cena tego samego łóżka. Zalecam najpierw skorzystać z porównywarki cen/produktów aby zapłacić mniej :)
Np: https://bedos.pl/sklep/kategoria-lozka
Na pewno uda się zaoszczędzić jakieś pieniążki.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wybrałam łóżko Lizbona z oferty firmy www.ramaro.pl . Posiada wymiary 220 cm x 192 cm oraz stabilną konstrukcję. Najbardziej jednak spodobał mi się jego elegancki i nowoczesny design. Jestem bardzo z niego zadowolona.

Edytowane przez MoniaPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...