Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ulla

Jakie łóżko do sypialni polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zanim się zdecydowałam na kupno łóżka a wiadomo że to inwestycja na lata i też inwestycja w nasze zdrowie to starałam się przemyśleć wszystkie za i przeciw jeśli chodzi o rozmiar i rodzaj materaca [reklama usunięta]. Potem udałam się dopiero do salonu z meblami i kupiłam łóżko z którego jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi to się marzy łóżko wodne, ale niestety na razie mogę tylko o tym pomarzyć :) Na razie zainwestowałam w dobry materac, bo nasz stary doprowadzał mnie do bólu pleców :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sen jest podstawą regeneracji organizmu, a drewno to niezwykle szlachetny materiał meblarski. Polecamy solidne łóżka drewniane, wykonane ze starannie wyselekcjonowanego, bezsęcznego drewna bukowego, dębu lub jesionu.

Duży wybór modeli oraz wariantów kolorystycznych, dostępnych w naszym sklepie na http://www.super-sofa.pl/ z pewnością pozwoli znaleźć meble dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybierając łóżko zwróćmy uwagę przede wszystkim na jego jakość, ponieważ wysoki poziom wykonania wpływa na komfort codziennego użytkowania. Kolejnym ważnym elementem jest wygląd i funkcjonalność. W naszej ofercie posiadamy zarówno łóżka tapicerowane, jak i drewniane - najczęściej wykonane z dębu, buku lub jesionu.

Szeroki wybór modeli oraz wariantów kolorystycznych, dostępnych w naszym sklepie http://www.super-sofa.pl/ z pewnością pozwoli na znalezienie łóżka dopasowanego do naszych potrzeb i oczekiwań. Dopracowane wykończenia tapicerskie powodują, że całość doskonale się prezentuje i może stanowić centralny punkt każdej sypialni.

Pozdrawiamy serdecznie,
Super-Sofa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mamona

my mieliśmy łóżko takie typowe - stelaż i materac, ale u nas sie nie sprawdziło, chyba ze względu na gabaryty małżowina... Chłop jak dwa dęby, a ja - 50 kg, więc różnica w samej wadze ogromna. Zawsze każdy materac był po jego stronie wygniecony, po mojej - wybrzuszony. Byliśmy kiedyś u ciotki w usa i u nich modne są takie łóżka wysokie, z zagłówkiem itd (wysokie w takim sensie, że materac jest wysoko nad podłogą). Spaliśmy na takim cały pobyt - niebo a ziemia. W kraju kupiliśmy takie http://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-997-41-skoropodobne i ono właśnie ma w zestawie specjalny materac, on jest w środku podzielony jakoś tak, że się nie wygniata pod takim zestawem jak ja i małż. Bałam się, że jak wstawimy takiego kolosa do sypialni to się zrobi - choćby optycznie - mniej miejsca, celowo wybraliśmy białe z ekoskóry. I w sumie jest ok, choć trochę przestrzeni zabrało to łóżko. tak więc, jeśli macie dużą różnicę wagową ze swoimi połowicami to: 1. łóżko ze skrzynią, 2. materac ze strefami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość koralina5

My ostatnio zakupiliśmy łózko plus materac w Agacie. Powiem wam, że naprawdę mega wygodny jest, od razu człowiek się lepiej wysypia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie miałam za dużo pieniędzy na łóżko bo robiłam duży remont.Znalazłam bardzo fajne,nowoczesne i niedrogie w beata-meble.Polecam cena i jakość super

monthly_2017_08/jakie-lozko-do-sypialni-polecacie_60856.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ikea, nie ikea. Łóżko to łóżko. Ma służyć do spania i być wygodne. Ja wybrałam łóżko tapicerowanie, nie z ikea i jestem zadowolona! I wygląda cudownie! I wcale nie było takie drogie, a ma wbudowany pojemnik na pościel i w zestawie był naprawdę wygodny materac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi podobają się jasne meble do sypialni, W zestawie jest wygodne, duże łóżko. Nowoczesny komplet, w jasnym kolorze, pasujący do każdego wnętrza. Dobrej jakości i w niskiej cenie. Jest duży wybór, więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iggi32

A jakie łózko polecacie do materaca medycznego, zastanawiam się nad takim jednym z sleepmed i nie wiem jako łózko do niego dobrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łóżko to serce sypialni - właśnie dlatego powinno być przede wszystkim wygodne. Jeśli oprócz komfortu szukasz także nowoczesnego designu, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Możesz wybrać klasyczne meble drewniane lub modernistyczne tapicerowane. W razie pytań chętnie doradzimy.

Pozdrawiamy
SuperSofa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie przede wszystkim powinno się zwracać uwagę na to, czy dane łóżko pasuje do reszty pomieszczenia:) i czy jest wystarczająco duże;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marlena94

Ja za to uwielbiam styl chesterfield, kocham wszelkie pikowania. Po ślubie warto zaszaleć, zrobić niemalże królewską sypialnię. Mój model łóżka to https://www.azardi.pl/produkt/lozko-chesterfield-baron-styl-glamour-pikowane-laweczka/ :D CUDO <3 Tyle, że ja kupowałam w sklepie stacjonarnym w Ostrowie Wielkopolskim :) POLECAM <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

osobiście jestem szcześliwą posiadaczką łóżka kontynentalnego - polecam z całego serca :)
Wiem, że ich cena jest nieco wysoka ale jeśli szukasz dużego wyboru jakichkolwiek łóżek do sypialni to polecam sklep mirjan24 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To racja, że pojemnik na pościel jest bardzo przydatny.

Ważny, o ile nie najważniejszy, jest także materac. Musi być wysoki i miękki, aby się wygodnie spało.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...