Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

och uwielbiam wafle domowej roboty mniaaaam...
my się chyba dziś za pierniczki w końcu weźmiemy.
A trafiłam ostatnio na przepis co ciasto musi leżakować ale na nie już za późno.
ostatnio trafiłam na fb na ozdabianie pierniczków i z pierniczka o kształcie ludzika odwracamy do góry nogami, zdobimy i wychodzi głowa renifera :D

Odnośnik do komentarza

Margeritka
a mnie się podobają małe, bo można swobodnie bez stanika chodzić, a ja nie lubię tego ustrojstwa:)

he he he nowa nazwa stanika jaka wyszukana:D
a u mnie totalny czasobrak dziewczyny wpadam i podczytuję co u was ale na pisanie już czasem brak czasu a pozatym 8 godzin w pracy przed komputerem sprawia że już nie koniecznie chce się go włączać w domu :/
jak tam przygotowania do świąt?

Odnośnik do komentarza

Natko, ja też tu ostatnio rzadko się udzielam. Czytam co bardziej interesujące wątki, ale na pisanie to już czasu mam za mało. Mój synuś już sam chodzi, a właściwie biega i nie bardzo umie się sam zatrzymać, a co za tym idzie nie mogę go na krok odstąpić, bo zaraz wali o coś głową.
Natka a jak Ci tam idzie na tym Twoim stażu? Czym się zajmujesz? Podoba Ci się?

Odnośnik do komentarza

a u mnie to po trochu porobione - rodzicom sprezentowaliśmy książkę ze zdjęciami - wyszła pięknie - teraz przesłać do teściów, dla dzieciaków brakuje jeszcze po jednym prezencie - reszta już jest, pierniki zrobione i nadal się robią, teraz cytryna i pomarańcza suszą się w piekarniku, bigos jutro wieczorem, sobota i niedziela porządki by w pon robić pierogi, wtorek sałatki, wigilia - pewnie dopiero choinka

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Natka ja nie pracująca a też mi jakoś czasu brak. A przygotowania w lesie też :P
adasaga to się nie nudzisz przy synku :)

Kasi musiałam logopedę odwołać dziś bo były wielkie fochy - bo Ona CHCE bardzo iść do przedszkola. Chyba przez to, że dopiero od wtorku chodzi bo tak to siedzieć w domu musiała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...