Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Ulla,pochwal się :)
My dziś dostaliśmy już nasz prezent świąteczny pd moich rodziców - komplet garnków Ambition i patelnię ceramiczną (w nowej kuchni będzie płyta indukcyjna,więc są potrzebne).Super prezent:)
No i mały dostał od moich rodziców i swojej chrzestnej kasę na nowy fotelik-już go zamówiliśmy przez Internet (w sklepie wyszedł 100 zl drożej).

Ja myślałam,żeby dziadkom zrobić drobne prezenty-kalendarze z wnuczkami.Robiła któraś z Was coś takiego kiedyś??

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Ola fajny praktyczny prezent dostaliście co do kalendarza ja osobiscie nie robiłam ale jest to teraz w modzie
ja już większość prezentów mam obmyślonych część juz nawet kupiona
anaaa ja też tak myślę tym bardziej ze obie strony mają z tego korzyści nasze dzieci uczą sie wrażliwości na krzywdę innych a dzieci z domu dziecka mają miłą niespodziankę Natasza dla tej dziewczynki wybrała lalkę Equestria Girls mam nadzieje że ta paczka wywoła uśmiech na twarzy tej dziewczynki zresztą oby wszystkie się cieszyły i zapomniały o tym że tam są

Odnośnik do komentarza

Ola ja podarowałam swojemu tacie i teściom, czyli dziadkom moich dzieci taki kalendarz 2 lata temu gdy jeszcze moja córcia była jedynaczką i chyba się podobał. :-) Był to kalendarz ścienny, bardzo duży bo rozmiaru A4, z 12 zdjęciami, po jednym na każdy dzień miesiąca, zdjęcia obejmowały okres od urodzenia do prawie 12 miesięcy, w porze zimowej były zdjęcia zimowe, latem np. nad wodą. Świetnie to wszystko wyszło, ja byłam nim zachwycona i myślę ze to dobry pomysł. W tym roku też chce taki kalendarz zamówić, ale już z dwójką dzieciaczków na zdjęciach.
Ola, a gdzie chcesz taki kalendarz zamówić?
Anaaa a Ty gdzie zamawiasz swoje kalendarze? Co roku bierzesz z tej samej firmy? Ja zamawiałam przez internet i choć jakościowo był świetny miałam z firmą w której zamówiłam dużo zamieszania, musiałam 2 razy płacić za przesyłkę więc więcej od nich nic nie zamówię.

Odnośnik do komentarza

Nikawa a dla kogo te prezenty? Dla dzieci?

A propo's prezentów kupujecie je i na Mikołaja i na Święta? Nie chodzi mi o prezenty dla własnych dzieci ale o dzieci z rodziny, bratanków, siostrzeńców, chrześniaków? Im też kupujecie prezenty na obydwie okazje? Czy może na Mikołaja kupujecie mniejsze prezenty, jakieś drobiazgi a na Święta "większe" droższe prezenty?

Odnośnik do komentarza

adasaga my zamawiamy u znajomego m bo się tym zajmuje chyba jakąś firmę ma. Raz zamówiłam przez internet a dokładniej na allegro i byliśmy rozczarowani bo nawet święta nie było odznaczone.
My w tamtym roku i w tym też umówiliśmy się, że nie kupujemy dla chrześniaków -tych "dalszych" (kupowane było tylko na mikołaja) a w rodzinie to "wymiana" na święta my dla ich dzieci Oni dla naszych.. na mikołaja nie kupujemy już tylko dla swoich. I u nas ogólnie jest, że mikołaj "bogatszy" a aniołek pod choinkę przynosi skromniej.. ale to od regionu zależy bo spotkałam się i z odwrotnym obdarowywaniem.
nikawa ano takie "uroki" tego sezonu hehe ale ja już się nie mogę doczekać radości dzieci na prezenty a dziś przyszły do nich listy od św. Mikołaja ;)

Odnośnik do komentarza

Adasaga,właśnie nie wiem,gdzie...myślałam o allegro (ale mnie tutaj odwiodłyście chyba od tego pomysłu) lub,jak uda mi się znaleźć w skrzynce mailowej dane i ofertę,z firmy,w której zamawiałam kiedyś wywolywanie zdjęć (kalendarze itp też mieli w ofercie).Nigdy tego nie robiłam,nie znam się :/
A Wy miałyście jakieś profesjonalne zdjęcia do nich?? M.mnie namawia na sesję,a ja oczywiście sceptycznie nastawiona...

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Ola do kalendarza dla dziadków (jeden zrobiłam też dla nas) wykorzystałam "normalne" zdjęcia, ze spacerów, z wakacji itp. Ta firma z której oferty korzystałam miała taki specjalny program, gdzie można było coś dodać, ozdobić zdjęcie, trochę podretuszować kolory. Trochę czasu to zajęło (najwięcej wybór odpowiednich zdjęć spośród tysiąca innych) ale było warto.
My odkąd mamy dzieci "obchodzimy" też Mikołaja. Kupujemy dla wszystkich dzieci drobniejsze prezenty, na Święta konkretniejsze, droższe.

Odnośnik do komentarza

Fotoksiążka fajny prezent :)

Ja mojemu Sebastiankowi już zamówiłam Mikołaja :) Powiem Wam, że miałam z tym problem ma tyle zabawek... No ale...
kupiłam mu autko, on uwielbia autka. To jest ten tir Maniek co w środku ma mniejsze autka- ta postać jest z tej słynnej bajki z Zygzakiem itp.
I kupiłam grube, woskowe kredki w takim wiadereczku dostosowane do jego wieku i małej rączki. Są z firmy Crayola. Może któraś stosowała je?

W pracy do przodu. Wczoraj był dzień pluszowego misia, w czwartek mamy wycieczkę na lotnisko, dzisiaj mieliśmy konkurs taneczny- wyróżnienie zdobyte! Zaś w piątek przed nami zabawa andrzejkowa. Cały czas w tym przedszkolu robię różne dekoracje świąteczne. Teraz myślę nad kącikiem zimowym. Macie jakieś pomysły?

Nie wiem czy jest jakiś wątek na temat przytycia. Jeżeli tak poproszę odnośnik. Chciałabym przytyć moje panie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...