Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej napisałam o szkole, w przedszkolu Darusi będzie pan przebrany za Mikołaja, podarunki dla dzieciaczków, 2 godzinne spotkanie mikołajkowe po rozdaniu prezentów: dzieci, rodzice, poczęstunek, jakaś niespodzianka, ale nie wiem co- pani jest bardzo kreatywna, ma coś przygotować, ale z tajemniczym uśmiechem powiedziała, że rodzice dowiedzą się na spotkaniu. Myślę, że będzie fajnie.

Odnośnik do komentarza

mambach
szczerze dziwi mnie ze dziecko prawie 8 miesięczne i nie ma żadnego zabka

A mnie nie dziwi. Każde dziecko jest inne. Przecież wiesz ;)
Ale zapewniam Cię, że nie znam dziecka, któremu by te zęby w końcu nie wyszły ;)
Mojej córze pierwszy się pojawil jak miała 4,5 miesiąca. Martwiłam się, że za wcześnie :p
Wyjdą w swoim czasie.
Troszkę się przemęczymy razem z dziewczynkami, a później będą kotlety :)

Odnośnik do komentarza

JSmolarek dziekuje Ci za pocieszenie:)
Nikawa wiem ze każde dziecko jest inne, ale to takie jakieś bezpodstawne obawy przewrażliwionej mamusie hehe
Natka ja jednak słyszałm ze nie ma znaczenia czy dziecku wyjdą wczesniej czy później.jeżeli bedzie miało słabe zeby to sie bedą psuć nawet jak bardzo późno wyjdą... a jak mam mocne to nawet jak takiemu malutkiemu szybko wyjdą to sie utrzymają długo...
wiec wydaje mi sie ze ro sprawa osobista kazdego człowieka, i nie ma znaczenia kiedy wychodza:)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

mambach
JSmolarek dziekuje Ci za pocieszenie:)
Nikawa wiem ze każde dziecko jest inne, ale to takie jakieś bezpodstawne obawy przewrażliwionej mamusie hehe
Natka ja jednak słyszałm ze nie ma znaczenia czy dziecku wyjdą wczesniej czy później.jeżeli bedzie miało słabe zeby to sie bedą psuć nawet jak bardzo późno wyjdą... a jak mam mocne to nawet jak takiemu malutkiemu szybko wyjdą to sie utrzymają długo...
wiec wydaje mi sie ze ro sprawa osobista kazdego człowieka, i nie ma znaczenia kiedy wychodza:)

mambach myślę że ma to jednak znaczenie ząbki które wyjdą wcześniej są jednak dłużej narażone na działanie soków i innych rzeczy tym bardziej że 4 czy 5 miesięczne dziecko jeszcze nie pije przez rurkę (co zwiększa ryzyko próchnicy) a jak wyjdą w 8 - 9 miesiącu to jakby nie było kilka miesięcy później i dziecko już w tym wieku daje sobie ładnie umyć zęby zresztą ja się tego dowiedziałam od pani stomatolog i myślę że jest w tym trochę racji

Odnośnik do komentarza

Mambach, z ząbkami będzie dobrze, zobaczysz, a czy wcześniej wyjdą czy nie to nie ma tak do końca znaczenia, dziewczynka, która chodzi z Lidzią do szkoły prawie od początku, od wyrżnięcia się ząbków ma próchnicę, ząbki całe czarne, a właściwie ich kawałeczki, bo góry nie ma. Jej mama też miała 'słabe' zęby. Nie wiem, na ile to ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Tylko ja sama nie wiem kiedy to nastąpi.
Dziś do nas przychodzą hydraulicy i będą patrzeć, co trzeba zrobić i kupić i ile to będzie kosztowało.
Jeszcze czeka nas taka sam przeprawa z elektrykami, bo oczywiście jak spółdzielnia coś narzuci, to trzeba to wykonać, a jak się coś popieprzy, to już niestety lokator musi robić we własnym zakresie.
Ehh... życie

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...