Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Mambach u H też pojawia się temperatura nawet do 39'C. katar ściągałam katarkiem. Podawałam 5 kropelek cebionu dziennie. Żelem smarowałam, ale kiepsko pomagał.
Nareszcie mamy spokój. Od sierpnia do dziś pojawiło się 6 zębów.
Pierwsze bezobjawowo. Kolejne nie dały nikomu spać. Od tygodnia śpimy normalnie. Cisza przed burzą ;) powodzenia!

Dariolka- gratulacje :)

Natka08, gdzies kiedyś czytałam, że rosołek pomaga przy grypie, ale przy jelitówce niekoniecznie. Dobrze, że już lepiej.
Gdzie to ciasto dyniowe? ;)

Odnośnik do komentarza

Natka - właśnie póki mąż jest chce cokolwiek zrobić Ale to u nich tak jest że jest na "zawołanie" szefa ,kiedy zadzwoni żeby jechać musi być gotowy a czasem coś zacznie i mój tata musi kończyć a wiadomo że woli być przy budowie swojej kiedy coś się robi A i ja nie lubię z tym zostawać :/ Ale trudno jakoś trzeba przebrnąć
JSmolarek - dzięki Jakoś z myszki mickey to jestem najbardziej zadowolona jaka wyszła bo i w środku tort miał niebieski i zielony biszkopt to i wrażenie robiło :)
Nikawa - U nas dopiero 6 ząbek się pojawi bo dziąsełko opuchnięte to pewnie niedługo ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Natka - właśnie póki mąż jest chce cokolwiek zrobić Ale to u nich tak jest że jest na "zawołanie" szefa ,kiedy zadzwoni żeby jechać musi być gotowy a czasem coś zacznie i mój tata musi kończyć a wiadomo że woli być przy budowie swojej kiedy coś się robi A i ja nie lubię z tym zostawać :/ Ale trudno jakoś trzeba przebrnąć
JSmolarek - dzięki Jakoś z myszki mickey to jestem najbardziej zadowolona jaka wyszła bo i w środku tort miał niebieski i zielony biszkopt to i wrażenie robiło :)
Nikawa - U nas dopiero 6 ząbek się pojawi bo dziąsełko opuchnięte to pewnie niedługo ...

no tak Bettyy to oczywiste ale najważniejsze że idziecie do przodu pewnie nie możesz się już doczekać jak zamieszkacie na swoim co?

Odnośnik do komentarza

JSmolarek, u mnie były marcińskie rogale ;)
Bettyy, a czy Ty robisz kolorową masę plastyczną na torty? Mogę prosić o sprawdzony przepis?
Chcę zrobić niespodziankę mężowi z okazji jego 30 urodzin.
Ma ktoś jakieś pomysły na takie Święto? :) wciąż myślę nad prezentem.
Dodam, że świętować będziemy ood koniec grudnia. Nie ma to jak śledź przegryzany tortem ;)

Odnośnik do komentarza

Natka - aż marzę o tym żeby jak najszybciej sie wprowadztić a tu jeszcze tyle rzeczy
Dziś mieli nic nie robić ale się zebrali robotnicy a ja nie wiem co tu na obiad zrobić :/
Jsmolarek -teraz chyba zrobię Hello Kitty ala barwniki mi zaginęły :(
Nikawa - zaraz poszukam w zeszycie i napiszę bo z pamięci mogę coś pomylić Ja na 27 ur męża zrobiłam tort pień drzewa W nawiązaniu do zawodu stolarza a wyszło jak dla jakiegoś drwala :D
A może tort butelka ? albo samochód Zależy czym się twój mąż interesuję lub coś z związane zzawodem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Widzę, że tu masa ciekawych rozmów, więc dołączam do Was :)
Rzeczywiście Natka to co działo się wczoraj w Wawie to jakaś żenada. Przecież to jednak nasze narodowe święto, a niektórzy robią z tego okazję do rozróby... Przykre...
Widziałam, że pisałyście o wątkach konkursowych i napiszę Wam coś, co mi w głowie od zeszłego tygodnia siedzi i spokoju nie daje. Same komentarze w tych wątkach mi zupełnie nie przeszkadzają, fajnie jest przeczytać coś miłego o swojej pracy itp. Chociaż Natka masz rację - dzieci umiejące czytać mogą się poczuć źle nie widząc nic o swojej pracy. Ale nie o tym chciałam. Mianowicie weszłam na jeden z konkursów przeznaczonych dla dzieci, nagrody w konkursie takie dla kilkulatków - książeczki z naklejkami itp. A tam jedna pani zamieszcza zdjęcie haftów krzyżykowych tego samego dnia, co konkurs został ogłoszony i jeszcze pisze, że to dzieci zrobiły. No litości. Przecież żadne kilkuletnie dziecko w kilka godzin nic nie wyhaftuje. Więc dlaczego kobity nie mają jaj, żeby chociaż napisać, że z pomocą mamy? Kurde. Jak to zobaczyłam, to aż mi się odechciało brać udziału, bo jak moje 3-letnie dziecko ma dać sobie radę z taką pseudokonkurencją? Co o tym myślicie? Czy to tylko ja mam taki niesmak?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

j_kamińska zgadzam się z tobą dziecku można pomóc w czymś z czym sobie nie radzi pokazać jak się to robi ale nie robić zupełnie za nich ja pomagam Nataszy często podsuwam pomysł i mobilizuje do tego żeby się starała bo to na konkurs i powiem ci ze naprawdę wiele się uczy dzięki temu ale to też zależy od konkursu bo są i takie że niby dla dzieci ale to my musimy robić typu ankiety i nie przejmuj się tym tylko bierz Kubę i róbcie prace na konkursy bo i tak zauważyłam że jednak takie robione przez dorosłych rzadko wygrywają
a druga sprawa ja uważam ze wychwalanie prac jest na miejscu po zakończeniu konkursu gratulacje itd jak najbardziej są miłe ale ostatnio to te wątki miały więcej dyskusji niż zgłoszeń to też nie dobrze

Odnośnik do komentarza

Wiesz co mi się ogólnie nie podoba to, co się dzieje w wątkach konkursowych w ostatnim czasie. Z Kubą i tak robimy różne rzeczy, bo jemu takie prace plastyczne bardzo odpowiadają, a konkursy są dla mnie fajną inspiracją. Ale często tych prac nie zgłaszam do konkursów. Czasami jakiś chory wyścig szczurów się tam robi... Szkoda, bo przecież chodzi o dobrą zabawę.
A jak Natasza? Pisałaś, że już zdrowa. U nas też krążył jakiś wirus taki żołądkowy. Na szczęście nas nie dopadł, ale sporo znajomych miało problemy...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

dzięki ze pytasz Natasza już zdrowa
a z tym wyścigiem szczurów masz rację to samo zauważyłam i tez czasami wymiękam, jakiś czas temu tak nie było i w takich momentach tęskni się za tym starym forum co nie
wydaje mi się jednak że jeśli robicie coś z Kubusiem to warto to zgłosić choćby dla niego jak coś wygracie to będzie miał nagrodę za ciężką prace

Odnośnik do komentarza

hej hej - trochę mnie nie było ale jakoś tak wyszło - dzieciaki dały w kość, goście byli więc i szykowania w ciągu dnia mieliśmy
ale doczytałam i gratuluję ciąży koleżance, ząbkowań spokojnych - bo u nas też ciężko bywa a ząb ujawnić się nie chce, a co do wczorajszej sytuacji w W-wie - paranoja jakaś
co do sytuacji z PW - zgłoszę może to coś da i dam znać
a odnośnie prac plastycznych - mnie jedna pani - mamusia synusia z grupy mojego syna podarowała wszystkim dzieciom pracę plastyczną twierdząc że to on zrobił - co się okazało on pomagał mamusi - nie lubię takich zagrań bo mój nie ukrywam plastycznie uzdolniony jak na swój wiek syn postanowił zrobić z tej samej masy takiego samego lutka i co - zapytał się mnie: Mamo a dlaczego mi nie wyszedł taki sam jak u kolegi? - przyznam że kolegi mama zrobiła piękny idealny wzór figurki a mój syn zrobił taką samą ale swoimi rączkami - i jak na niego zrobił pięknie - tylko mi przykro było jak tak zapytał - bo co mam powiedzieć synkowi - odpowiedziałam że dlatego jest inny bo ty sam to zrobiłeś a kolega pomagał mamie - nie wiem czy to zrozumiał do końca ale nie lubię jak za dziecko się robi - bo przecież obdarowywanie pani, kolegów powinno być zrobione tym co dziecko zrobiło samo i wówczas ma z tego satysfakcję - a może się mylę dziewczyny?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

J_kaminska zwrociłam uwagę na ten sam haft. I o tym samym pomyślałam, co Ty. Zwłaszcza, że zdjęcie się pojawiło chwilę po ogłoszeniu konkursu.
Obiecuję nie komentować prac w trakcie trwania konkursu, bo i mnie chyba coś takiego się zdarzyło ;) choć miałam nadzieję, że nie robię nikomu krzywdy. Przepraszam. Wtedy było znacznie mniej prac. Ja nie chciałabym robić pracy ZA dziecko. Później miałabym na sobie ciężar wszystkich prac domowych ze szkoły. Konkurs, to zabawa. I albo się bawimy razem, albo wcale. Mnie mama też zachęcała do takich zabaw jak byłam mała. Było mniej możliwości, ale się zdarzały :)
Następnego 11tego listopada zapraszam do Poznania.
U nas jest pięknie, słodko, rogalikowo i kolorowo :)
Bettyy, ja na 25.urodziny zrobiłam mężowi tort -auto. Ostatnio był telefon komórkowy (praca). Ale z masą mogłabym pomysł powtórzyć, bo wygłądać będzie ciekawiej. Zastanawiam się też nad 'domkiem'. Być może również niebawem rozpoczniemy budowe. Choć wolę niezapeszać.

Odnośnik do komentarza

nikawa
J_kaminska zwrociłam uwagę na ten sam haft. I o tym samym pomyślałam, co Ty. Zwłaszcza, że zdjęcie się pojawiło chwilę po ogłoszeniu konkursu.
Obiecuję nie komentować prac w trakcie trwania konkursu, bo i mnie chyba coś takiego się zdarzyło ;) choć miałam nadzieję, że nie robię nikomu krzywdy. Przepraszam. Wtedy było znacznie mniej prac. Ja nie chciałabym robić pracy ZA dziecko. Później miałabym na sobie ciężar wszystkich prac domowych ze szkoły. Konkurs, to zabawa. I albo się bawimy razem, albo wcale. Mnie mama też zachęcała do takich zabaw jak byłam mała. Było mniej możliwości, ale się zdarzały :)
Następnego 11tego listopada zapraszam do Poznania.
U nas jest pięknie, słodko, rogalikowo i kolorowo :)
Bettyy, ja na 25.urodziny zrobiłam mężowi tort -auto. Ostatnio był telefon komórkowy (praca). Ale z masą mogłabym pomysł powtórzyć, bo wygłądać będzie ciekawiej. Zastanawiam się też nad 'domkiem'. Być może również niebawem rozpoczniemy budowe. Ch oć wolę niezapeszać.

nikawa jeśli chodzi o wątki konkursowe to nie bierz tego do siebie zresztą nikt nie powinien bo chyba każdemu zdarzyło się tam wtrącić swoje 5 groszy ale tak jak Ula wcześniej pisała są inne wątki do dyskusji i może tego się trzymajmy
a prace robione za dzieci były są i będą myślę ze tego nie da sie zmienić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...