Skocz do zawartości
Forum

Daleko od rodziny, przyjaciół, bliskich...


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

nareszcie dziabdol sie odezwalas!
pisalam do Ciebie na mejla ale cisza?
jak Amelja? co u Was?
ja tylko czasami tu zagladam, mam mase nauki(przeszlam juz na drugi semestr)...dwoje moich rozkrzyczancow...i w domu, wiadomo...nie nudzi mi sie jak wtedy, kiedy pisalam tu pierwszy raz. ale odezwe sie....pozdrawiam ulla, dzabdol...

Odnośnik do komentarza

ach1 te reklamy...wyskakujace co klikniecie...
Ja skonczylam pisanie zadania dzisiaj po poludniu...ledwo juz zipalam. bylismy troche u rodziny meza...bylam zmeczona(pisalam non stop od kilku dni) ale szkoda mi bylo meza, siedzi w domu, nudzi sie. wlasnie zaliczyl prace magist. a kilka dni temu, wymowili mu prace(pracowal ponad 10 lat)...potrwa nim znajdzie cos nowego. wczesniej byl z snuniem w kosciele i zapisal go na religie(zaczal 9 lat, juz czas) a tu trzeba sammemu o to zadbac. ja na polsko religie tez chce go zapisac.
jak wyslalam raport, to zrobilysmy sobie c coruchna, obiad. tluczone kartofelki(3 szt.) 1 obraly male raczki. i tak minela niedziela.
ulla, tez pamieta, wciaz zreszta nie mamy czasu na randki...oj, dziabdol , ta pani tesciowa bez zmian widze...pozdrawiam, ciesz sie teraz mezem od jutra

Odnośnik do komentarza

hej
widze, ze strona ozywa pomalenku, jak milo.
ja tez raz na rok. oststnio staram sie to zmieniac i rok temu bylam z calo rodzino w wakacje, a potem z dziecmi juz tylko jesienia. mama ozyla dzieki temu. w tym roku tez tak planuje.
i jak ulla, wypoczeci...chociaz, z malenstwem szybko wypoczynek nawet najlepszy przemija.
dziabdol jak minol ostatni czas, mam nadzieje nie w samotnosci?
pozdrawiam Was! pa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...