Skocz do zawartości
Forum

My, mamy 40+


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

....z zasniezonej krainy:bye:jeszcze nas widac a nie wiem jak jutro?

Oopsy Daisy co mialas na mysli piszac "mimo takiego wieku"? myslisz, ze to duzo....

dziwewczyny, ... co tam jakies cyferki 43, wazne jak czlowiek sie czuje, czego chce. ja jak slysze 20-to latki marudzace, ze juz takie stare....to ja majac 42 powinnam juz nie zyc. Nie wiem, ale ja nigdy nie mialam problemu ze swoim wiekiem. ani konczac 30-czy 40- ci e tam ! Co to za roznica?
zawsze bylam sama , wolna i niezalezna do tego szczesliwa. pewne i bym dalej byla, ale spotkalam milosc swojego zycia a z tych wszystkich rzeczy stracilam jedynie slowo "sama" . Jak sie pobieralismy mielismy po 33 lata.
:zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

no mojej koleżanki mama zaszła jak miała chyba tez z 43...boże jakie gadanie było....ale może w tym przypadku będzie inaczej bo koleżanka nie ma w ogóle dzieci a znajomej mama miała 3 i każde po 20'stce. ja tam się cieszę razem z nią :) niech zdrowo się dzidzia rozwija i wszyscy będą zadowoleni :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

moj maz tez jest mlodszy,prawie rok. zawsze sie smieje, ze juz na niego czekalam az sie urodzi:36_3_1:

no cos Ty, kolezanko. wiedze, ze z Toba naprawde kiepsko! musisz cos wymyslic:in_love2: kiedys ktos zawsze mi powtarzal," w zdrowym ciele , zdrowy duch" wiesz co, ja czesto tancze z coreczka, przy jej piosenkach(i dwa w jednym, bo ona zadowolona-wspolna zabawa i ja troche wygimnastykowana) wczoraj, to az mi sie we lbie krecilo prze caly wieczor od tych tancow. wiesz, ja nie zawsze sie wyspie i wiadomo, kondycja nie ta.
:smile_jump:no nie wiem co tu z Tobo zrobic dziabdol, zaczynam si o Ciebie martwic na powaznie. Jak tam wpadne, na d to Twoje pomorskie.....:36_7_5:to zobaczysz

Odnośnik do komentarza

dziabdolku moja mama czasami sie mnie pyta czy może to założyć- czy nie jest za stara (np na wesele kuzyna kupiłam jej czerwona sukienkę do pół łydki) no to dostała ode mnie reprymendę że jak sie jej podoba i dobrze się w tym czuje to ma nie patrzyć na metkę typu wiek- i wyglądała bosko :smile_move:
głowa do góry kochana- u mnie w pracy koles mówi to samo co mewy- tyle masz lat na ile się czujesz:I love you1::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...