Skocz do zawartości
Forum

My, mamy 40+


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

dziabdol
czesc bozenajak tam zdrowie,idzie ku lepszemu,jak sie czujesz

hej
ja właściwie czuję się nieżle, noga właściwie nie boli, tylko jak juz pisałam wkurza mnie wiecznie opadający bandaż, no i niezbyt wygodnie z nim się chodzi, a mam tak chodzić ok 4 tyg, ale mama mi mówiła ze ona nie chodziła juz po zdjęciu szwow, zobaczymy w piatek jak to będzie

Odnośnik do komentarza

hej,martek,to ladnie sie doprawiliscie.ale miejmy nadzieje,ze to paskudztwo was opusci,zdrowka zatem zycze i tobie i synkowi,wracajcie do zdrowia.ja swojej malej chyba zaczne tran dawac.pogoda w dalszym ciagu do kitu,zimno,mglisto i z domu sie wyjsc nie chce:wrrr:bozena ,latasz z opatrunkiem czy sciagnelas,zabki wyjda,spoko,moja jeszcze na 5 czeka,milego wieczorka,pa

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1r4iwonw4w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarbtfa841ikfyh.png

Odnośnik do komentarza

Adaś od 20 min śpi, Doma sie kąpie
więc ja zasiadłam przed kompa poczytac co na forum

mąż odwiózł dzis moja mamę :o_no:, no smutno będzie bez niej, sporom pomagała przy małym, może i została by jeszcze ale ma w tym tyg 2 wizyty u lekarza, zobaczymy się dopiero na święta, a tak to codzienne telefon, niestety mieszkamy 120 km od nich :kiepsko:, a pomoc babci by się przydala, szczególnie jak Adas teraz taki marudny

dzis miał mały problemik ze zrobieniem kupki i wpadłam na pomysł i posadziłam go na nocnik no i udało się była kupka:smile_jump: i małemu ciut lepiej sie zrobiło.

a po kąpieli, usnął w trakcie picia mleczka,no ostatnio rzadko mu się to zdarzało

Odnośnik do komentarza

wczoraj zdjęli mi te szwy, mam nadal chodzic w bandażach lub specjalnych ponczochach, ale one kosztują 100zł, więc narazie pozostane przy bandażach, mam smarowąc żelem i łykac jakies tabletki przeciw żylakom, cos co zawiera wyciąg z kasztanowca bo on pomagai za 3 tyg do kontroli. narazie pochodze jeszcze w bandażach ale raczej nie codziennie bo wiecznie mi opada.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...