Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Aguś- a Ty znowu o tragediach, smutna historia ::(:

Ja mimo, że już tyle lat bez świąt... To jednak jak śnieg przypruszy i pojawią się reklamy coli w tv, to nadal tą magię świąt czuję :Oczko::36_11_1:

Helena- a Ty tak w ogóle to nasz "niewierny Tomasz" jesteś, na wszystko musisz mieć niezbite dowody:36_1_1:

Odnośnik do komentarza

agusia20112
jadzik
Aguś- a Ty znowu o tragediach, smutna historia ::(:

Ja mimo, że już tyle lat bez świąt... To jednak jak śnieg przypruszy i pojawią się reklamy coli w tv, to nadal tą magię świąt czuję :Oczko::36_11_1:

Helena- a Ty tak w ogóle to nasz "niewierny Tomasz" jesteś, na wszystko musisz mieć niezbite dowody:36_1_1:

nie tylko o smutkach

Wiem, wiem ::):

Odnośnik do komentarza

agusia20112
Yvone
my mamy zawsze żywą więc zawsze ubieramy najwcześniej dzień przed:)

ja sztuczną,ale ładna
żywej nie mogę mieć bo za ciepło w mieszkaniu i sie supała strasznie
a w sumie z zywą łatwizna-do lasu kilka kroków

ja Ci dam do lasu-Ty nie dobra Ty:P

ja w tym roku po raz trzeci bede miala zywa:wink:
wczesniej mielismy sztuczna;)

Odnośnik do komentarza

Helena
Agusia ja tez na telefon:sofunny::sofunny:

raz tez juz tak mialam tylko w innej branzy, ale po drugim telefonie zrezygnowalam
a teraz pogadalam sama z soba-noi sie przekonalam:lol:

sama idea mi nie przeszkadza,ale jak praca miała być codziennie to codziennie a nie raz na tydzień
jak nie potrzebowała na stałe to po co ogłoszenie umieszczała
trzeba było jasno określic na czym praca ma polegać

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

jadzik

Ja mimo, że już tyle lat bez świąt... To jednak jak śnieg przypruszy i pojawią się reklamy coli w tv, to nadal tą magię świąt czuję :Oczko::36_11_1:

To Ty tez bez prezentow?

jadzik
Helena- a Ty tak w ogóle to nasz "niewierny Tomasz" jesteś, na wszystko musisz mieć niezbite dowody:36_1_1:


:lol:

Odnośnik do komentarza

Helena
agusia20112
Yvone
my mamy zawsze żywą więc zawsze ubieramy najwcześniej dzień przed:)

ja sztuczną,ale ładna
żywej nie mogę mieć bo za ciepło w mieszkaniu i sie supała strasznie
a w sumie z zywą łatwizna-do lasu kilka kroków

ja Ci dam do lasu-Ty nie dobra Ty:P

ja w tym roku po raz trzeci bede miala zywa:wink:
wczesniej mielismy sztuczna;)

mój M wycina co dziennie,na kopalni
bo muszą wyrobisko czyścić....i potem i tak leżą i gniją

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
a z dobrych wieści
dzis otwarto klinikę "Budzik"

Temat śpiączki jest mi WYJATKOWO bliski więc dla mnie to wręcz WSPANIAŁA wiadomość!

agusia20112
Yvone
my mamy zawsze żywą więc zawsze ubieramy najwcześniej dzień przed:)

ja sztuczną,ale ładna
żywej nie mogę mieć bo za ciepło w mieszkaniu i sie supała strasznie
a w sumie z zywą łatwizna-do lasu kilka kroków

Proszę...tylko nie z lasu... Właśnie doczytałam, że bierzecie już ze ściętych...to ok :D

iszmaona
no własnie a Wy robicie kontrolną morfologię swoim dzieciom?

Zdecydowanie tak! Lila jest po chorobie hemolitycznej więc muszę dmuchać na zimne.

jadzik
Aguś- a Ty znowu o tragediach, smutna historia ::(:

Ja mimo, że już tyle lat bez świąt... To jednak jak śnieg przypruszy i pojawią się reklamy coli w tv, to nadal tą magię świąt czuję :Oczko::36_11_1:

Helena- a Ty tak w ogóle to nasz "niewierny Tomasz" jesteś, na wszystko musisz mieć niezbite dowody:36_1_1:

Oj tam zaraz "niewierny Tomasz" :hahaha:

Odnośnik do komentarza

agusia20112
curry jeśli chodzi o choinkę,to M pracuje na kopalni i oni musza tam wycinać coraz to nowe choinki-więc jakby co mozna brać,a nadleśnictwo ich nie chce....a kopalnia płaci jakis tam podatek za to ,ze wycina-ale ma pozwolone

Cieszę się, że tak robicie :yuppi:
Bo mnie serce boli jak ludzie idą do lasu i tam ścinają :ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

jadzik
Yvone
jadzik a ja każdego dnia wypatruję wieści o Twoim rozpakowaniu niespodzianki, a Ty ciągle tutaj;)
fajnie, że mamy coś wspólnego;)
ja na oazowych spotkaniach się tez z taką modlitwą spotkałam, choć najczęściej spotykane jest to we wspólnocie odnowy w Duchu Świętym. ale nie jest to zarezerwowane tylko dla nich. każdy może się tak modlić, nawet sam w domu.

Nom, jeszcze w dwupaku... ::): Ja się zacznie, to napiszę do Iwy i Wam przekaże ::): Jakaś modlitwa o szczęśliwe rozwiązanie się przyda :Oczko: Tylko nie wiem, jak w nocy mnie złapie, to nie będę jej budzić :36_6_5: I nie tylko to nas łączy widzę, pod większością Twoich postów podpisuję się obiema ręcyma :D:D:D

Pisz,pisz nawet w nocy ja jak się obudzę to potem z zaśnięciem nie mam problemu,nawet kompa włącze aby dać bieżącą wiadomość :)

curry
jadzik
Yvone
jadzik a ja każdego dnia wypatruję wieści o Twoim rozpakowaniu niespodzianki, a Ty ciągle tutaj;)
fajnie, że mamy coś wspólnego;)
ja na oazowych spotkaniach się tez z taką modlitwą spotkałam, choć najczęściej spotykane jest to we wspólnocie odnowy w Duchu Świętym. ale nie jest to zarezerwowane tylko dla nich. każdy może się tak modlić, nawet sam w domu.

Nom, jeszcze w dwupaku... ::): Ja się zacznie, to napiszę do Iwy i Wam przekaże ::): Jakaś modlitwa o szczęśliwe rozwiązanie się przyda :Oczko: Tylko nie wiem, jak w nocy mnie złapie, to nie będę jej budzić :36_6_5: I nie tylko to nas łączy widzę, pod większością Twoich postów podpisuję się obiema ręcyma :D:D:D

A ja za to osamotniona tutaj u nas troszkę :36_1_4: :Oczko:
No ja pod twym każdym postem się podpisuję:zwyrazami_milosci::Oczko:

Odnośnik do komentarza

Helena
agusia20112
iszmaona

to jest jakas masakra. Choc nawet jakby go od razu przyjęli to szans by nie miał, bo zbyt późno było na lezcenie, t ekilka godzin i tak nic by nie zmieniło. Tylko dlaczego odsyłano ich do domu??

tak,ale lekarz rodzinny juz wcześniej dał skierowanie i to z tego co mówili trwało kilka dni,a nie godzin

ja wyczytalam, ze bialaczka w takim wieku moze nie dawac zadnych powodow zeby ja zdiagnozowac
i ze jak dziecko bylo w szpitalu tto nic nei wskazywalo na chorobe itd

tak czy inaczej -bardzo to smutne:(
nikt teraz dziecku zycia nie zwroci

[ *]

Dyrektor szpitala wypowiadał się że to dziecko nie miało objawów choroby.

Odnośnik do komentarza

IWA23
Helena
agusia20112

tak,ale lekarz rodzinny juz wcześniej dał skierowanie i to z tego co mówili trwało kilka dni,a nie godzin

ja wyczytalam, ze bialaczka w takim wieku moze nie dawac zadnych powodow zeby ja zdiagnozowac
i ze jak dziecko bylo w szpitalu tto nic nei wskazywalo na chorobe itd

tak czy inaczej -bardzo to smutne:(
nikt teraz dziecku zycia nie zwroci

[ *]

Dyrektor szpitala wypowiadał się że to dziecko nie miało objawów choroby.

ale matka widziała ,że cos nie tak
mówiła o tym
teraz wiadomo,że nie bedzie winnych

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
IWA23
Helena

ja wyczytalam, ze bialaczka w takim wieku moze nie dawac zadnych powodow zeby ja zdiagnozowac
i ze jak dziecko bylo w szpitalu tto nic nei wskazywalo na chorobe itd

tak czy inaczej -bardzo to smutne:(
nikt teraz dziecku zycia nie zwroci

[ *]

Dyrektor szpitala wypowiadał się że to dziecko nie miało objawów choroby.

ale matka widziała ,że cos nie tak
mówiła o tym
teraz wiadomo,że nie bedzie winnych

No ja nie wiem jakich objawów ten dyrektor oczekiwał,a czy te wyniki robione przez które pediatra dał skierowanie do szpitala to nie był wystarczający objaw jakieś choroby?!

Odnośnik do komentarza

IWA23
agusia20112
IWA23

Dyrektor szpitala wypowiadał się że to dziecko nie miało objawów choroby.

ale matka widziała ,że cos nie tak
mówiła o tym
teraz wiadomo,że nie bedzie winnych

No ja nie wiem jakich objawów ten dyrektor oczekiwał,a czy te wyniki robione przez które pediatra dał skierowanie do szpitala to nie był wystarczający objaw jakieś choroby?!

teraz mówili ,że zaważyło 10 zł
tyle kosztowały badania których odmówił szpital

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Helena
jadzik

Ja mimo, że już tyle lat bez świąt... To jednak jak śnieg przypruszy i pojawią się reklamy coli w tv, to nadal tą magię świąt czuję :Oczko::36_11_1:

To Ty tez bez prezentow?

A no w ten dzień bez, ale są inne okazje :D Urodziny, czy jakaś rocznica, albo tak po prostu bez okazji jak sobie coś zażyczę :cheess:

Odnośnik do komentarza

jadzik
Helena
jadzik

Ja mimo, że już tyle lat bez świąt... To jednak jak śnieg przypruszy i pojawią się reklamy coli w tv, to nadal tą magię świąt czuję :Oczko::36_11_1:

To Ty tez bez prezentow?

A no w ten dzień bez, ale są inne okazje :D Urodziny, czy jakaś rocznica, albo tak po prostu bez okazji jak sobie coś zażyczę :cheess:

Ja też bez prezentów więc nie jesteś sama :D Ale 26.12 mam urodziny więc poniekąd prezenty w święta dostaję :hahaha: :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...