Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka jak tam u was ? Przejedzone po świętach ? Ja dzisiaj trochę sprzątanka robiłam , półki uporządkować musiałam na łaszki najmłodszego członka rodziny już niedługo i z dobrych wieści to tyle ,że w poniedziałek wielkanocny były zaręczyny mój P. w końcu się oświadczył :)
Byliśmy wczoraj na działeczce naszej i planowaliśmy sobie jak tu zagospodarować wjazd , domek + budynek gospodarczy. I może za kilka miesięcy będziemy już działac .

Kari - jakiego pieska będziecie mieli rasowego czy raczej kundelka ( przyjaciela od serca ) ??? Mój uplanował ,ze jak wszystko sie poukłąda i szybko w miare ruszy to będzie owczarek długowłosy a ja chce do tego labradorka aby do dziecka był ok :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakZapytania serdecznie gratuluję - super się ułożyło, a jeszcze tak niedawno załamana byłaś jego zachowaniem... facet musiał poukładać sobie klepki w głowie i super że w dobrym kierunku :)
my psiaka już kupiliśmy wczoraj więc pierwsza noc nieprzespana jak z dzieckiem czuwanie czy śpi i nie piszczy - efekt - ja niewyspana a maleństwo wyspane radosne rozwalone na kocyku jak na jakichś wakcjach było i o godzinie 4.30 zachciało jej się bawić się się bawiłam po czym przytulona do mnie zasnełą na swoim kocyku oczywiście na rogu łóżka bo dalej nie mogła iść... granice muszą być
może to śmiesznie zabrzmi ale poczułam się dzięki niej bo to sunia jak matka odpowiedzialna a nią.... w ciąg jednego dnia widzę różnicę mojej psychiki....
a rasa to york :) jednego miałam, kocham te wiewióreczki słodkie

Odnośnik do komentarza

cześć! moim kochanym, niezawodnym koleżankom :)
święta szybciutko minęły, spokojnie. Wyjątek to może @@@@@@ ale spokojnie, rozmowa z mężulkiem, zawód jakoś umilałam sobie spacerkami z dziećmi, mężem, trzeba iść dalej.
Karikari
fajnie ze masz obowiązek w postaci pieska, lubię zwierzęta także, udomowione są najlepsze.
Wielki Znak Zapytania
cieszę się ze u ciebie wszystko w porządku, pamiętaj że w twoim stanie wszystko możesz robić 2x wolniej i spokojniej-myślę o porządkach :)
to trzymajmy się wszystkie: i te staraczki i te które już żyją w "podwójnej" postaci hi hi ;) pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza

Kari - dziękuje i fakt musiał dojrzec do tego wszystkiego i musiał przemyśleć sobie . Yorki są superasne tez chcialam ale mam kotałkę i tak zostanie jak narazie wiecej obowiązkow nie potrzebuje a chce sie przygotowac do tego najwiekszego czyli bycia mamą .

Dzięki dziewczynki i za Was trzymam nadal kciuki i nie przejmujcie się @ , bo to samo was zaskoczy :P
Planuje isc i skontrolowac do lekarza pewne objawy u mnie co by wskazywaly juz na holestaze tak wczesnie fakt ale nie wytrzymuje juz zadrapie ten brzuch niedlugo i przedramiona a stopki puchna az piety poscieralam dzisiaj ;/ . Trzymajcie kciuki za nas aby nic nam nie było groźnego.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

u mnie okres nie nadszedł ale nie zastanawiam się nad tym nie mam na to czasu... mój czas jest skutecznie wypełniony...
mężuś dziś mówi, no to mamy niemowlaka w domu więc pośrednio jestem i czuję się matką - zachowanie naszej malutkiej jest jak dziecka, ale niestety problem ze spaniem samej w nocy - nieprzespane noce - dziś w nocy łzy z bezsilności.... powinna spać w łazience ma mój ulubiony kocyk plus super legowisko nawet światło włączone delikatnie.... jak my nie śpimy to ona śpi sama, my tylko pójdziemy spać to ona pisk i płacz.... no i oczywiście kocyk razem z nią dziś wylądował na rogu łóżka i spała słodko do rana aż widać nic do szczęścia jej nie było trzeba.....

miłego dzionka dziewczynki

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakZapytania- Gratulacje! :) Co do labradora to przy zakupie miej ze sobą kogoś kto się na nich zna bo często te pieski mają chore stawy od urodzenia i warto to wybadać czy wszystko jest ok, żeby potem nie było problemów :)

KariKari- też mam yorka, tyle że małego mężczyznę :) Super psiaki, bardzo kochane ale i wybredne :P Trzeba odpowiednio je wychować, żeby nie weszły nam na głowę :)

21 czerwca bierzemy ślub cywilny :) Wczoraj zamówiliśmy już obrączki, dziś chcę sobie zamówić sukienkę, mam nadzieję, że wszytko pójdzie zgodnie z planem ! :)

Odnośnik do komentarza

Kari - to masz taką małą wprawe już :P ja tak samo mialam jak kotke przyniosłam malutką ok 5 tyg i na poduszce przy buzi spała mi i kazdy ruch łapka to ja oczy otwierałam :D i do kuwety nosiłam nocami aby nie narobiła kałuży i karmiłam strzykawką. A teraz spiocha ze mna tuli sie i nie wyobrazam sobie życia bez niej.

Byłam u rodzinnej po skierowanie na badania, bo i doktórka wystraszyła sie zeby tej cholestazy nie było , wczoraj już było okropnie a do ginekologa nie dostałam sie a nie chcialam panikowac i jechac do szpitala z tym , wiec w pon pójde pobiore krewke i zobaczymy jak ta wątroba pracuje ale normalnie zadrapie brzuch i rece ;/ stopy puchna az wczoraj starłam piety cale jak nigdy w wygodnych butach ;/ . Trzymajcie kciuki :)

Carolineee - super i gratuluję i ja :) my na ślub musimy czekać ze względów na tą zdolność kredytową na budowe domku .

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

u mnie okres od czwartku wyczekiwany - a jego nadal nie ma.... nie boli mnie nic - zero objawów - piersi normalne....
czekam cierpliwie... na twarzy jakieś syfy mi wyskoczyły i z nimi walczę.... nie wiem czy to po poronieniu organizm jeszcze nie doszedł do siebie czy coś innego to zwiastuje...

nie wiem, nie nakręcam się.... czekam na rozwój akcji
mój mąż mówi, że byłaby niespodzianka jakby się okazało że po wychowaniu szczeniaka przyjdzie nam wychować dzidzię :)
a ja wczoraj na urodzinkach chrześnicy napiłam się dwie lampki Martini a dziś mam wyrzuty sumienia, że może nie powinnam

Odnośnik do komentarza

Kari - ja już dzisiaj pisałam swoim sierpniówkom ,że się za nie modliłam ale Ciebie mam cały czas w swoich modlitwach :) i ja czekam na Twoje II kreseczki z wielką nadzieją , a mierzyłaś sobie temperature tak od niechcenia :D ??? Zmierz jutro rano i jak wyjdzie + 37 to test i pisz wtedy co i jak. A alko się nie przejmuj bo narazie nie miałby najmniejszego wpływu za jakieś 2 tyg już owszem . Spokojnie i fajnie ,że cierpliwa jesteś i tutaj masz małego brzdąca czworonoga przynajmiej troszkę odpuściłaś :) :*

Za Was moje drogie tez trzymam kciukasy aby każda miała na majówkę prezent :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Witam drogie Panie!
Postanowilam tu napisac, bo moja cierpliwosc juz powoli sie konczy.
Mieszkam na stale w UK i tu niestety opieka prenatalna czy chocby wizyta u ginekologa graniczy w cudem. Zaczne moze od tego, ze moja ostatnia miesiaczka byla 26.03.2014r
Wspolzylam ze swoim mezczyzna bez zadnego zabezpieczenia oczywiscie swiadomie, moja owulacja troche sie przesunela poniewaz mialam ja 17.04.2014 (potwierdzona testem owulacyjnym) w tym dniu tez wspolzylam. Kolejna miesiaczka miala byc 23.04.2014 wtedy tez zrobilam test i wynik negatywny. A okresu dalej brak. Dodam, ze zawsze przed spodziewana @ mialam bole piersi i podbrzusza i tym razem tebz tak bylo, ale @ nie ma a i dolegliwosci ustaly. Wczoraj rano najpierw mialam nudnosci a pozniej bylo mi dziwnie slabo. Dzis to samo tyle ze w godzinach popoludniowych, procz tego bola mnie plecy odc krzyzowy i czauwazyla, ze po cieplei kapieli pobolewa mnie brzuch. Czy mozliwe jest, ze czaszlam w ciaze a wynik testu byl negatywny, bo owulacja niee byla w polowie cyku tylko pod koniec?
Z gory dziekuje, za kazda odpowiedz.
Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjopz590sm7.png

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakZapytania dziękuje, że o mnie myślisz ;)
u mnie bez zmian - dziś 5 dzień bez okresu.... zaczęłam się nad tym zastanawiać.... bo jest mi niedobrze, ale to pewnie po witaminach z kwasem foliowym i po tych tabsach na tarczyce... jeszcze kilka dni i zrobię test.... wolę być pewna...
a mały brzdąc - to istne dziecko - noce już przesypia bez wskakiwania na łóżko, na dwor w ciągu dnia woła, jeszcze w nocy żeby trzymała - ale chyba teraz wymagam od niej zbyt dużo... mały śpioch i pieszczoch wypełnia mi cały czas, uwielbia wtulona spać na moich kolanach lub na rekach :) cudowne uczucie jakbym miała niemowlaka w domu :)

Daga a masz możliwość zrobię badania beta hcg z krwi? to by Ci dało w 100% odpowiedź. a brak okresu to musisz wiedzieć, czy nie masz żadnych stresujących sytuacji lub problemów hormonalnych....
wiem, że się stresujesz bo kobitki ciekawe są
dawaj znać jak rozwój sytuacji :)

Odnośnik do komentarza

KariKari wlasnie nie wiem jak wyglada tu w UK kwestia zrobienia badania na obecnosc Bhcg, ale dzis sprobuje. Jesli chodzi o stres to nie wiekszy niz zwykle czyli normalnie. Szczerze to pierwszy raz zdarza mi sie taka sytuacja no poza pierwsza ciaza, ale wtedy od razu na tescie wyszly dwie kreski. Niestety ciazy nie donosilam i przez to juz zwatpilam czy kiedykolwiek zostane mama. Dam Wam na pewno znac co i jak, obiecuje:)) milego i slonecznego dnia Wam zycze:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjopz590sm7.png

Odnośnik do komentarza

Daga mimo ze dowiesz się o badanie krwi proponuje także zrobić domowy test ale z zagęszczonego moczu - nie wiem czy czytałaś kilkanaście stron wcześniej - otóż, po 18 już nic nie pijesz idziesz spać, a rano z porannego moczu robisz test - wtedy moczu będzie w pęcherzu mniej i będzie wiarygodniejszy. Możesz jeszcze zwrócić uwagę na czułość testu
Trzymaj się i mam nadzieję że niebawem pochwalisz się dobrymi wieściami czego serdecznie ci życzę.
miłego dnia i pozytywnego nastawienia życzę

Odnośnik do komentarza

Staralam sie czytac z dokladnoscia wszystkie posty, ale nie udalo mi sie przeczytac wszystkich 66str jednak bardzo dziekuje za rade, ostatnio i tak bardzo chodze wczesnie spac. Co mnie dziwi, bo zwykle bylam nocnym markiem a od kilku dni chodze spac o 19, budze sie na siku i ide dalej spac. Na nic nie mam ochoty i to rozdraznienie do tego...masakra jakas.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjopz590sm7.png

Odnośnik do komentarza

Carolinee tak tez zrobie. Kurcze wiecie co gdzies czytalam, ze brak @ moze byc tez spowodowany braniem witamin z kwasem foliowym, ale to chyba totalna glupota, bo przeciez kwas foliowy i inne witaminy ginekolodzy zalecaja brac na jakis czas przed staraniami...nie wiem juz sama. Ale zaraz lece do sklepu i do poradni zapytac o ta bete.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjopz590sm7.png

Odnośnik do komentarza

Kari - no jak ja bym mogła o was zapomieć ? :)
Super ,że małe stworzenie wypełnia czas i takie pieszczochy to ja kocham ,wręcz ubóstwiam . Moja kićka tez przyłazi tuli się i śpi na kolanach lub na rekach ją ponosić trzeba czasami, na poduszce w dzien tez lezy ze mną . Pcha się i klei jak tylko sie da xD

Daga - leć i kup test ale nie nakrecaj sie , ja nakrecalam sie a okresu nie mialam 3 miesiące ;/ bo torbiel byla ;/ lepiej sceptycznie do tego podejśc niz sie rozczarować później. Licze na wspaniała jednak wiadomosc II kreseczek.

Carolinee - Kochana jak sie czujesz ? Daje już fasolka popalić organizmowi ???:P

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki posłuchałam waszych rad i u mnie sprawa przedstawia się tak - dopadło mnie jakieś choróbsko -śliny przełknąć nie mogę, głowa boli i raz zimno a raz gorąco...
ale pomijając to tak jak mi poradziłyście zmierzyłam temperaturę - wiadomo gdzie - wynik mnie zszokował - 38,16 i nie wiem czego to jest objaw... die do lekarza dziś i aptekę nawiedzę zrobię test.... okaże się ile kresek będzie....
nawet nie wiem gdzie mogłam się tak załatwić....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...