Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyn, piszę do Was bo mam problem..
ostatnią miesiączkę miałam 25.10 i od tego czasu nic..
Wcześniej po ślubie (20.09) pojechaliśmy za granice i okres mi się w tedy przesunął o 1,5 tyg. po powrocie zrobiłam badania i okazało się że mam tsh podwyższone i biorę euthyrox teraz..
Normalnie nawet jeśli okres by mi się spóźnił to już chyba za długo.. Boli mnie podbrzusze, tak czasami zakłóje, coś jakby " ciągnie", od przeszło 1,5 tyg boli mnie pierś tak jak zawsze przed okresem. Testy robiłam 1.12 po południu i 5.12 i oba wyszły negatywne..
w śr idę do lekarza ale jak wy myślicie?

Odnośnik do komentarza

O jak cicho się zrobiło. Siedzę u ginekologa i czekam na swoją kolej i pomyślałam że zajrzę co u Was a tu taka cisza.
Jak brzuszki? Jak starania?
Ja nie bardzo. Ciągłe mdłości,złe samopoczucie i nic mi się nie chce. Sprzątanie na święta idzie jak krew z nosa. A jak już mam chęć coś zrobić to zaraz boli mnie brzuch i muszę się położyć. To taki okresowy ból. Zobaczymy co dziś powie pan doktor.

Odnośnik do komentarza

ja mam wizyte 15.12, bedzie to jakis 6 tydzien. Czuje sie bardzo dobrze, troche próbowało mulić ale zaczełam jesc małe, reguralne posilki. Brzuch jakos mało boli już, albo sie przyzwyczaiłam - nie byl to tez jakis straszny bol tez. Piersi mi dokuczają. Zaokrągliły się i bolą przy spaniu na brzuchu. Tak dobrze sie czuje, ze czasem mysle ze cos jest nie tak, ze testy kłamią, no ale brak okresu. Takze do poniedziałku troche i ja swiruje. Chcieć to i mi sie wiele nie chce, a jeszcze dom kończymy i za tydzien plan przeprowadzki - słabo to widze;)

Odnośnik do komentarza

Natusi trzymam kciukasy:*
u mnie jakos leci.. aczkolwiek dzis malo nie zemdlalam wiec uczucie okropne..ale na szczescie nie padlam.. a tak to czekam do 19 na kolejna wizyte aby zobaczyc co u maluszka. biore leki na obnizenie tsh i jakos na poczatku stycznia musze sprawdzic czy tsh spadlo.. jak nie to endokrynolog bedzie musial cos pokombinowac;/

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane!
Niestety blogoslawiony czas nie jest niczym przyjemnym :-) nie pociesze Was mowiac ze pierwszy trymestr to pikus w porownaniu z trzecim. Juz wolalam tamte wymioty, mdlosci, zgage I pobolewania podbrzusza od obecnego samopoczucia..
Trzymam za Was kciuki obyscie dobrze sie czuly. Ja na swieta tez jeszcze gleboko w lesie.. Wiec nie jestescie same :-) jedyne co mnie cieszy to to ze zakupy juz mam dla maluszka I do szpitala ogarniete.
Natusi trzymam kciuki zebys miala dwie kreseczki pod choinke :-)

Odnośnik do komentarza
Gość lejdimery

Witam,
trafilam jakis czas temu na forum w poszukiwaniu objawów ciazy. Staramy sie wlasnie o 2. dziecko a synek ma juz prawie 6 lat.
Wczoraj sie okazalo, ze sie udalo :)
Objawy: bol piersi pojawil sie 2-3 dni pozniej niz zwykle i byl odczuwalny bez dotykania. Bol brzucha podobny jak przy miesiaczce, ale jakby nizej i rowniez w pachwinach. Lekkie mdłości. Wczoraj juz bylo widac ze brodawki sa ciemniejsze i charakterystycznie najciemniejsze sa obwodki.
A jesli chodzi o test to robilam w 27. dc - wyszla kreska ledwo widoczna, w 30. dc wyrazna.

Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Paula23 nie ma sie czym martwic. Z tego co pamietam to jest on wykonywany w okreslonych dniach cyklu. Ja poszlam rano do szpitala. Od razu mialam zabieg - pare minut (moze 3 :-))sredniego bolu. Jesli sa delikatne zrosty to ten plyn moze Ci udroznic jajowody. Starania mialam rozpoczac w tym mcu w ktorym mialam zabieg. Podobno pierwsze 3 mce sa najlepsze zeby zajsc :-). To naprawde nic strasznego. Moze jeden dzien krwawilam I tyle!

Odnośnik do komentarza

Dodam ze najwazniejsze jest to ze to badanie stawia konkretna diagnoze I to jest najwazniejsze. To pierwszy powazny krok do tego aby stwierdzic co jest przyczyna braku zaplodnienia. Dlatego podejdz do tego optymistycznie - to krok w dobra strone!!

Odnośnik do komentarza

Cześć :) jak wszystkie to wszystkie:) nie wiem co sie ze mna dzieje, moze wariuje i wmawiam sobie, ale wydaje mi sie ze jestem w ciazy, bo pare dni po okresie moje piersi urosly do takich rozmiarow jakich nigdy nie mialam, dodatkowo pojawily sie delikatke zylki i czuje taka gule w gardle jakby mi bylo niedobrze, choc to jest tylko rano i wieczorem, plus to ze chodze do kibelka na siku czescie, dodatkowo nie odrzuca mnie na wikod mleka i pomidorow choc zawsze bronilam sie przed tym. Okres powinnam dostac za 4 dni, a 3 dni temu zrobila test i pierwszy wyszedl mi taka delikutasna kreseczka ta druga a dwa nastepne nic nie wykazaly... nie wiem co mam o tym myslec, moze tylko wmawiam to sobie bo bardzo chcielibysmy z m miec dziecko :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...