Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem tu po raz pierwszy i tak jak większość z was czekam na pozytywny wynik testu .ostatnią @ miałam 28pazdziernika Przytulanki były co dwa dni od dnia zakończenia @ .Nie pamiętam ilu dniowy mam cykl bo nie zwracałam na to uwagi ponieważ do końca sierpnia brałam tabletki anty . Dzisiaj jest 30 ty dzień cyklu od paru dni dziwnie się czuje dół brzucha boli tak jak zawsze przed okresem i często kłują jajniki wieczorem mam zgagę i muli w żołądku piersi bolą a sutki są delikatne a wczoraj zauważyłam ze tam na dole mam inny kolor .dzisiaj kupiłam test zrobię go jutro rano i mam cichą nadzieję że będą dwie kreseczki pozdrawiam dziewczyny

Odnośnik do komentarza

przykro mi aga9999 :( naprawde bardzo mi przykro :( żadne słowa Ci nie pomogą teraz ale całym sercem jestem z Tobą.

Wiem ze na Nas tez przyjdzie czas, staralam sobie nie robic nadzieii bo juz raz tak mialam ze sie spozniala ale nic z tego nie bylo i czulam ze teraz tez tak jest ale mimo wszystko przykro bardzo jest :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na każdą z nas przyjdzie pora i to w momencie w którym będziecie się tego najmniej spodziewały ja o pierwsze dziecko starałam się 9 miesięcy a jak się udało to nawet nie zauważyłam że okres mi się spóźnił to było 10lat temu teraz staramy się drugi cykl i szczerze nie robię sobie nadzieji zobaczymy jutro dam wam znać co wyszło i trzymam za was wszystkie kciuki

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak ja wytrzymam do 01.12. przyjdzie@ czy nie- oto jest pytanie ;)
Jestem pełna nadziei tym razem. Jakieś parę dni temu obsypało mnie pryszczami a nigdy przed @ nie wychodziły jeśli już to zaraz po @ ciekawa jestem i trochę mam odczucie jak by miała przyjść takie dziwne uczucie w brzuchu tylko problem w tym, że tak bardzo chce dzidzi, że mogłam sobie uroić to. Poczekamy zobaczymy.
Dziewczyny myślicie, że jeśli owu miałam około 18 a cykle mam 31 dniowe mogę jutro testować jest jakaś szansa ze test coś pokarze.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny najważniejsze żeby podejść do wszystkiego na luzie a wtedy na pewno się uda.Niejedna z was wyszukuje objawów ciąży a gdy się uda poczujecie się inaczej niby będziecie mieć objawy tak jak na @ ale jak pomyślicie to są one inne tak było u mnie .Teraz musze umówić się na wizytę .Mąż już wie pozostaje nam poinformować starszego brata że będzie miał rodzeństwo .Powodzenia dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Ja mam lekkie mdłości a raczej takie mulenie w żołądku ale za to zgaga mnie meczy .Podbrzusze lekko boli ale tylko czasami no i czasami kluje w jajnikach no i takie uczucie bombelkowania w pachwinach aha i piersi bolą.gaga2 gratuluje i daj znać co u lekarza dobranoc bo zaraz pójdę spać bo jestem zmęczona i śpiąca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...