Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malutka55

Czesc, przede wszystkim gratuluję wszystkim przyszlym mamom. Chcialam sie podzielic z Wami moimi odczuciami. Otóż od kilku miesięcy używam komputera cyklu. W tym miesiącu wspolzylam 3 razy w ciągu dni położnych. Ostatni raz był dzień przed owulacja. Od jakis 2 dni czuje niekomfortowe bóle brzucha, ale nie są to typowe klucia jajników. Zastanawia mnie to tym bardziej, że do @wg komputera mam jeszcze ponad tydzień. Bolesnych piersi jakoś nie odczuwam, ale mam też ich implanty stąd wrażliwość ich jest z marszu mniejsza... dodam reż ze cykle mam długie ok 30-33 dni. Chciałabym już bardzo się dowiedziec, czy w moim brzuchu coś się zadziałał.

Odnośnik do komentarza
Gość Biedrona22

Cześć ,
Mam pytanko, na początku listopada miałam usuwaną ciąże pozamaciczną z zachowaniem jajowodu. Teraz zaczęliśmy starania o bobaska i wydaję mi się że miałam owulację 03.-04. stycznia czy to możliwe żeby tak szybko mieć objawy ciązy??? Mam poranne mdłości i zgagę którą moja mama też miała w ciąży

Z góry dzięki za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Gość Biedrona22

Talunia 219, Ja osobiście też mam nieregularne cykle. Ostatnio zaczęłam obserwować swoje ciało tzn jeżeli mam dni płodne śluz jest taki ciągnący przezroczysty i do tego pobolewa mnie brzuch. Podobno tylko 10 % kobiet zauważa u siebie owulację więc różnie to może być :) Możesz też zakupić sobie testy owulacyjne :)

Odnośnik do komentarza
Gość biedrona22

Wiesz co ja to raz mam 2 razy w miesiącu poźniej nie mam cały miesiąc strasznie nieregularnie. Byłam u lekarza lecze się już od roku. Nie chce mi mówić za dużo. DOstałam jakieś bardzo słabe hormony i twierdzi że będzie dobrze. Chyba miał rację skoro zaszłam w ciążę po miesiącu starania.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, mi się zaczął okropny czas mdłości i wymiotów, masakra, mam nadzieję że długo to nie potrwa. W poniedziałek idę do moje ginekolog na pierwsze usg, nie mogę się doczekać, ale tez boję się, mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Paula23 różnie bywa, czasami test wychodzi dopiero kilka dni po czasie spodziewanej @, trzymam kciuki, powtórz test za kilka dni jak nie przyjdzie.

Ewelinka0014 jak tam się sytuacja u Ciebie rozwija? Dostałaś tą @?

Malutka55 testy w opisie na opakowaniu trochę kłamią, mogą pokazać już kilkudniową ciążę, ale dopiero od zagnieżdżenia się zapłodnionej komórki w macicy a dotarcie komórki jajowej i zagnieżdżenie jej trwa kilka dni. Więc jeśli liczysz dni potencjalnej ciąży od owulacji, to żaden test nie pokaże Ci ciąży po 6-ciu czy 8-miu dniach.

Biedrona22 niestety ale na takie objawy za wcześnie, co nie wyklucza że udało Ci się zajść w ciążę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość biedrona22

Mi lekarz powiedział że nieregularne miesiączki to nie problem jeżeli chodzi o zajście w ciąże. Ale ja go sama czasami nie rozumiem. :) A z tą ciążą tak do końca to się nie udało bo była pozamaciczna :( Mam nadzieję że teraz będzie lepiej za tydzien powinnam mieć okres więc zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

Tak Biedrona22, w poniedziałek zaczynam 7 tydzień. Ja test robiłam ok 2 dni przed spodziewaną @ i wyszła ledwie widoczna kreseczka, dwa dni później już była wyraźniejsza ;)
I jeśli chodzi o moje objawy to jako pierwsze odczuwałam ból piersi i podbrzusza. Delikatne nudności zaczęły mi się kilka dni temu (początek 6-go tygodnia), od 2 dni nie mogę ich już nazywać niestety delikatnymi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość biedrona22

Tak tak dam wam znać co i jak :)

Właśnie mnie też bolą piersi i tak sie zastanawiam czy sama już sobie tego nie wmówiłam :P

i mycha 88 gratulacje :P ja dziś robiłam test ale wyszedł negatywny jeszcze 7 - 8 dni do okresu więc może za wcześnie :)P

Odnośnik do komentarza

Mycha88 - U mnie dalej to samo, czyli @ brak, lekki ból piersi i plamienie drugie delikatne miałam w środę.
Test robiłam w czwartek, po czasie testowania pojawiła się jasna biała kreseczkaa widoczna gołym okiem, ale uznaje go za negatywny. Jakieś dziwne przypadki mam z tymi kreskami ;p
Temp. w pochwie utrzymuję się na poziomie 37,3 (wieczorem) powinno się mierzyć rano, ale niestety nie mam czasu, więc też nie powinnam brać jej pod uwagę.
Zamówiłam testy z allegro, ale jeszcze się ich nie doczekałam... Planuję kupić dziś i zrobić jutro rano, ale ta nie wiedza jest dużo lepsza, bo przynajmniej mogę mieć nadzieję :)))
Pozdrawiam dziewczynki!

Odnośnik do komentarza

Hej, czytam to forum i czytam i sama nie wiem czy nie zaczelam się wkrecać ;)
23.12 miałam ostatni okres, owulacje miałam 4 stycznia cykle mam bardzo regularne, owulacji też jestem pewna po śluzie. W ten dzień poprzytulaliśmy się 2 razy :) mając nadzieję na dzidzię.
No i co dziwne od tamtego czasu lekko się przeziębiłam lekki katar kaszel temp 36,8 a czuje się jak by mnie walec przejechał, śpie cały czas nie mam siły wstać z łóżka, boli mnie głowa. Wczoraj kilka min coś jak by mnie kłuło w macicy.
Nie wiem czy wkręcam sobie że coś jest na rzeczy.. czy to tylko przeziębienie..

Odnośnik do komentarza

U mnie nadal brak @... 35dc... Nie testuje bo się boję. Wiem że to głupie ale boje się rozczarowania... :( jedynie co to plecy mnie bolą i nic poza tym. Co dziwne nawet mnie piersi nie bolą a zawsze przed @ mnie strasznie bolą... No i czasem mam uczucie jakbym miala zaraz zwymiotować ale jak coś zjem to przechodzi. No i oczywiście ciągle mam stan podgorączkowy... Więc sama nie wiem już co myśleć:( dołuje mnie to wszystko :(

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3k1e47vn77.png

Odnośnik do komentarza

Biedrona22 dziękuję ;) Myślę że za wcześniej jeszcze na test, tak jak pisałam, ja robiłam dwa dni przed @ i kreseczka była ledwie widoczna.

Ewelinka0014 powtórz test np w poniedziałek, jak w czwartek wyszła Ci niby kreseczka to jeśli to jest to, powinno już się pojawić coś konkretniejszego po kilku dniach ;)

Paula23 niektóre kobitki mają pełno objawów, a inne żadnych więc nigdy nie wiadomo ;) zrób ten test w ciągu kilku dni, szkoda żebyś się stresowała

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Podczytuje Was od kilku dni i podziele się moim przypadkiem.Otoz ostatni @ byl 6.12. Przez stres związany ze staraniem o bobasa cykle się rozregulowaly.Jestem juz po 2 testach i na obu były 2 kreski choc dosc blade jednak czuje ze sie udalo.Co do objawów to na tydz. Przed terminem @ okropnie bolaly mnie piersi alw tylko jeden dzień. Potem przez kilka dni bolal mniw brzuch/podbrzusze.Poza tym czulam mega zimno w plecach jakby cosmnie rozkladalo.Teraz czyli ok.33dnia bola mnie mega piersi, sa zdecydowanie większe i takie napite plus widac coraz wiecej uwypuklen wokol sutkow.Troche czuje się zmeczona i spragniona. To chyba tyle... może komus pomoglam :-) trzymam za nas kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość biedrona22

Myslę że to możliwe ponieważ moja siostra była w 4 miesiącu ciąży i miała wtedy ostatni @. Ale najlepiej zrób sobie badanie z krwi beta HCG i wszystko się wyjaśni :) Będziesz tam miała opisane przedziały i dokładny wynik stężenia tego hormonu we krwi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...