Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

popieram Anie. dlatego jesli ktoras robi kilka razy testy i nadal sie zastanawia czy to ciaza to jeju lepiej isc na bete i wtedy na 100%bedzie wiadomo czy to ciaza czy poprostu przesuniecie okresu.. nikt nie jest wrozka i nie powie tak jestes w ciazy.. ja sama mialam blada druga kreske na tescie i poszlam na bete i wiedzialam ze to ciaza na 100%

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza
Gość saphireYasmina

Wyglada na cien cienia dodatniego. Moze stezenie hcg jest za male... najlepiej poczekaj dwa dni i idz na beta hcg :)
A swoja droga, orientujecie sie cos na temat konflitu serologicznego? Czy to ma jakis wplyw na zajscie w ciaze? Kiedys poronilam, ale nie dostalam zadnego zastrzyku, ja mam ujemna grupe krwii a narzeczony dodatnia...

Odnośnik do komentarza

Ewelinka0014
Czyli uwazacie, ze to moze byc dzidzius? :)

powiem tak malo co tam widac aleee nie poddawalabym sie bo jakis tam slad sie pojawil.. wiec jesli to dzidzius to jak zrobisz test we wtorek badz jutro to kreseczka powinna byc wyrazniejsza bo hcg z kazdym dniem wzrasta..a jesli nie to coz bedziecie sie starac jeszcze raz ale ja po sobie i slabej kresce wiem ze czasem slabe kreski pokazuja ciaze:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

Ewelinka nie chcę Cię nakręcać, ale mi dwa dni przed @ test wyszedł bardzo podobnie, teraz jestem w 7 tygodniu ;)

Paula co z Tobą, robiłaś ten test?

Malutka oczywiście, że to może być ciąża ;) ale musisz się sama upewnić, zrób sobie test, najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki z pierwszego porannego moczu. Trzymam kciuki :)

Natus jak się czujesz? Już tuż tuż :D
Powiedz mi, jak Ty sobie radziłaś z nudnościami? Ja miewam całodzienne i całonocne, dosłownie bez chwili wytchnienia, strasznie mnie to męczy, może Ty jako doświadczona ciężarna z nudnościami masz jakieś pomysły by to złagodzić? :)

Odnośnik do komentarza

Ewelinka0014 nie powiem Ci ile dni byłam po owulacji, bo nie liczyłam i nie sprawdzałam kiedy ma mi wypaść, to była moja metoda na zajście w ciążę, czyli pełen luz na ile się da, zero obliczeń i przytulanie nie na zawołanie bo trzeba, tylko wtedy kiedy mieliśmy ochotę. Wg moich obliczeń za ok 2 dni miałam dostać okres.
Jeżeli to jest Twój 13-ty dzień po owulacji to mogło Ci już wyjść. Jak komórka zostanie zapłodniona, kilka dni jej zajmuje zanim dotrze do macicy i się w niej osadzi. I dopiero od tego czasu liczymy dni o których piszą na testach (np. że wykrywa już 6-cio dniową ciążę) ale pamiętaj że komórka może dotrzeć do macicy po 5 ale też po 9 dniach. Ja Ci proponuję powtórzyć test, mi już na następny dzień wyszła minimalnie wyraźniejsza kreseczka ;)

Odnośnik do komentarza

Zdenerwowana więc zrobiłam test z 2-3 moczu. Oczywiście dupa. Włożyłam tam pon bo miałam trochę spraw do załatwienia na mieście. Po kilkugodzinach wwyjęłam co i było tam trochę ciemno brązowej mazi. Owulacje miałam 9 dni temu A ostatni raz wspolzylam 11 dni temu. Chyba powinno już być coś wiadomo. Straciłam już nadzieję na ten miesiąc. Planowany okres teraz mam w środę....

Odnośnik do komentarza

Wyjęłam ten test (bo coś mnie tknelo) i nie wiem może to moje urojenie widzę jakby taka po święta. Mój mąż mówi no jedna kreska jak nic Ale coś tam może jest... jednak od owulacji minęło8 dni. PPoczekam do porannego moczu

Odnośnik do komentarza

Malutka55 - a jakiej mocy masz test? Moja znajoma miałam bardzo podobną sytuację, była 13 dni po owulacji a test wciaż wskazywał 1 kreskę mimo ciąży. Dopiero na becie wyszło, że sie udało :) Może spróbujesz? Ile miesięcy się starasz, to będzie Twoja pierwsza ciąża?
Jestem tu nowa, ale prześledziłam Wasze wszytskie posty i również potrzebuje rozmowy - staram się o pierwszą ciążę, za mną 4 cykl, okres ma być (a najlepiej, zeby nie :P) 21.01

Całuje wszytskie starające się :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...