Skocz do zawartości
Forum

Termin: Marzec 2013. Ktoś jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

_Alfa_
Wszędzie :lup:

A tak serio to ja już nie wchodzę na priv, nie ogarniam póki co :sofunny:

I jeszcze jedno - kocham pomarańcze z Biedro!!

mniam wmucilam 2 wlasnie dzis w promo ołł trzeba poslac meza, ja jem po 4 pomarancze dziennie, nie wiem jak sie rozstane z nimi przy karmieniu;d

_Alfa_
Weri
o o zaczyna sie dziać już u nas coś, może na 3 nie padnie ale na któras na pewno. Trzymajcie sie kochane, no lepiej sprawdzic tez jestem za.

Ja chcę do jutra urodzić, Weri Ty słyszałam że ze mną lecisz :36_6_5:

Znalazłam na jakiejś stronce info, że - jeśli przejdzie od 18go to tak - 24tyg urlop macierzyński, potem kolejne tygodnie to już nei macierzyński a urlop rodzicielski... Ale nigdzie nie ma info o tym czy tak samo się dzieje z zasiłkiem, czy zasiłek jest wypłacany tylko 24 tygodnie bez względu na datę porodu, czy jakoś się też zmienia w ten niby rodzicielski, tylko zasiłek nie urlop...
Alfik ja to naprawde juz bym scisnela do tego 18, wlasnie Niunia czkawki dostala i tak fajnie falki robi delikatne wyluzowana taka ale cos tam wywija łapkami, jak zadecyduje ze chce wyjsc wczesniej to tez bede mega szczesliwa bo ja juz nie wierze ze to moje cudo za chwile ujrze przytule, po prostu nie wierze, to jakis sen chyba.

Glitter
oeju-lece bo Miłosz zdziwia a m i mama pojechali na zakupy ;/ papa Ślicznotki! mam nadzieje że jak wpdane wieczorem to urodzicie ;D :*

;)) To czekamy na Cie wiesz że to forum bez Ciebie to nie moze funkcjonować, nie opuszczaj nas na długo.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bbd3mm39sw688.png

https://www.facebook.com/inspiracjewszelakie

http://www.bioslone.pl/zanim_pozwolisz_zaszczepic_dziecko

Odnośnik do komentarza

ufff, dziecka ogarnięte...

Dzisiaj to był dom wariatów - masakra!

wieczorem to mi dają popalić - Nastulinka wyczuwa, że wieczór się zbliża, karmienie itp i ożywia się i to bardzo, a Gabciuś oczywiście szaleje i biega gdzie popadnie, piszczy, wrzeszczy i gada jak najęty - bez przerwy mama to mama tamto. I zawsze chce mu się jeść, pić, sikać, kiedy małą karmię.

Ale jak tu nie kochać kiedy jedno przytula się do cyca i robi urocze minki, a drugie rzuca się w ramiona i krzyczy kocham cię...

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

matko, stękacie, jakbyście w ciąży były i miały zaraz rodzić :P :P

ja się dzielnie trzymam, choć ledwo wyrabiam i psychicznie i fizycznie, masakra... dziś się w nospę fortę zaopatrzyłam, mam nadzieję, że noc będzie dzięki niej lżejsza ;)
powiem Wam, że co kolejna ciąża to gorsza, cięższa... w pierwszej mogłam góry przenosić do samego końca (urodziłam 6 dni przed terminem), w drugiej było średnio, ale też dotarłam prawie do samego końca, poszłam na imprezę 5 dni przed terminem z zamiarem urodzenia bo miałam dość :P teraz gdyby nie ten nieszczęsny 18 to już od tygodnia robiłabym wszystko, żeby urodzić...
Tomasz jakiś wiercipięta się zrobił znów wieczorami, mam wrażenie, że mi na gaciach siedzi i grzebie :P tak nisko go czuję, nie wiem co on tam wpycha :P skurczy mam coraz więcej, ale muszę wytrzymać jeszcze, nooo!

Odnośnik do komentarza

O mamo! Cała noc do dupy przez ten brzuch, nie przestał boleć od wczoraj, w nocy trochę jakby się nasiliło, ale chyba sobie wmawiam bardziej :D Teraz też boli. Na 9 mam wizytę u ginki, potem ktg w szpitalu. No chyba, że będę rodzić :D Bo pierwszy raz mnie tak ten ból trzyma!!
Wracam na godzinkę do wyra!

Odnośnik do komentarza

mogę i ja ponarzekać? proszęęę....

jak dziś nie urodzę to chyba nigdy! mam już dość! w dupie ten głupi 18... rano wyplułam mega gluta- jak to nie był czop to ja nie wiem co :D skurcze już trzecią noc i to takie bolesne... już nie pamiętam czy to musi jeszcze bardziej boleć, ale jak tak to ja się wycofuję, można? od zeszłego pon (odkąd trafiłam na patologię) czyści mi jelita, już mam dupsko odparzone... którąś noc z kolei wstaję dwa razy i robię sobie kanapki, żeby nie zemdleć z głodu...

niech to się już skończy!!!!

Odnośnik do komentarza

AsiaczeK_S_88
mogę i ja ponarzekać? proszęęę....

jak dziś nie urodzę to chyba nigdy! mam już dość! w dupie ten głupi 18... rano wyplułam mega gluta- jak to nie był czop to ja nie wiem co :D skurcze już trzecią noc i to takie bolesne... już nie pamiętam czy to musi jeszcze bardziej boleć, ale jak tak to ja się wycofuję, można? od zeszłego pon (odkąd trafiłam na patologię) czyści mi jelita, już mam dupsko odparzone... którąś noc z kolei wstaję dwa razy i robię sobie kanapki, żeby nie zemdleć z głodu...

niech to się już skończy!!!!

Możesz :D

Ale glut był z krwią?? Mi 5go wyleciał glut biały jak śnieg :hmm:
Mnie ten ból normalnie dziś budził, ale nie sądzę żeby to jakiś duży ból był, tak jak zawsze - upierdliwy.

Odnośnik do komentarza

mnie budzą już trzecią noc... i potem zasnąć nie mogę :/ oddycham przeponowo tak jak przy porodzie i przechodzi po chwili- jak na porodówce... potem chce mi się sikać, potem głodna jestem i tak nie śpię pół nocy:/
glut był mega wielki, gęsty, żółtobiały, ciągnący... czułam jak go rodzę :P była jakaś nitka brązowego śluzu i tyle
wzięłam prysznic siedząc na krzesełku bo na stojąco bym nie dała rady... zużyłam całą ciepłą wodę :P położyłam się do łóżka i co jakiś czas mnie łapie dalej

boli, boli, boli

TOMEK WYŁAŹ!!! jestem zwarta, gotowa i ogolona :D tylko z suszarki muszę wyciągnąć moje koszule do szpitala i mogę jechać :P

Odnośnik do komentarza

Mnie ogólnie tak nie łapało w nocy, a dziś poszłam szybko spać, potem przebudziłam się o 23, bo mnie bolało i już tak do 6 się męczyłam.
U mnie wszystko gotowe :D Tylko rodzić :D Ale w nocy to się zestresowałam, nie będę kłamać :D
Dobra ubieram się i lecę do lekarza, jakby coś tam się działo to dam którejś znać!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...