Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

fajny wiersz wydrukował poradnik Nestle zacytuje moim zdaniem najfajniejsze fragmenty . To przeinaczona Lokomotywa w matkę polkę.

Matka na spacer zimą wybywa
Ciepło ubrana i pot z niej spływa
a dzieci jeszcze okrywa....

Plecaki do niej podoczepiali wielkie i ciężkie jakby ze stali i pełno rzeczy w każdym plecaku w jednym paluszki a w drugim maku a w trzecim siedzą oba grubasy. Na plecach czuje wszystkie obcasy a czwarty wagon pełen bananów w piątym szaliki dla obu panów w szóstym łopata o jaka wielka i jeszcze z piciem ciepłym butelka w siódmym są kremy,puder pieluchy w ósmym słoń , niedżwiedź i dwie poduchy w dziewiątym same potrzebne troczki. w dziesiątym klucze,soczki i smoczkiA tych plecaków jest ze 40 i nikt nie wie,ile się w nich pomieści.........................
Najpierw powoli jak żółw ociazale ruszyła mateczka po schodach ospale Podrzuca tobołki i w ruch krok po kroku, plecaki telepią przy kazdym jej boku i biegu przyspiesza i gna coraz prędzej i dudni i stuka łomoce i pędzi A dokąd ? A dokąd? a dokąd? na wprost do sklepu do banku na poczte przez most na górkę przez tunel na placyk przez las i spieszy się po to by zdążyć na czas do taktu tupoce i.............Gładko tak lekko tak toczy się w dal jak gdyby śpieszyła wieczorem na bal, do przejścia dobiega zziajana zdyszana .upss! nagle wypada zabawka blaszana...A jakże to a skądże to czemu tak gna ? a co to? a kto to to?to synek tak pcha?że ledwo utrzyma nie zrobi buch, buch? to dziecko wprawiło zabawkę tę w ruch! dogania ,brakuje już tylko trzech kroków a malec potyka nogami z dwuch bokoów. I gnają i pchają i jakoś się toczy Mateczki Poleczki żywot uroczy.

Szymonek http://www.suwaczek.pl/cache/8eab0ec0af.png
Miłoszek http://www.suwaczek.pl/cache/5994c3f2c9.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Kochane...
ja nadal szpitalnie... non stop ale na szczęście lepiej. Wczoraj pojawiła się temp u mamy 39 i w sumie nie wiadomo było od czego, chyba dzisiaj ustalili przyczynę, antybiotyk, i miała iść do domu jutro ale na pewno do poniedziałku posiedzi...
co do szpitala i postępowania lekarzy powiem tylko wrrrr

Groszko Ja ostatnio zakupy w alma24, swietna obsługa, dostawa w godzinach kiedy juz nie miałabym siły wyjsc z domu 20-22, z Natim teraz zakupy to istna mordęga, więc korzystamy a i towar dobry jakościowo (wędliny, sery itp)...

Także wszystkim co się wahają serdecznie polecam :)

Przejrzałam po cichu, cieszę się że u Frei jest ok i może na córeczkę czekać w domku, zabijcie mnie ale więcej nie pamiętam mimo że czytałam... zmęczenie robi swoje... a nie szykuje się odpoczynek w najbliższym czasie :(

Odnośnik do komentarza

Dreadka zdrowia dla Mamy i rychlego powrotu do domu
GRoszko fajny wiersz
Megan wciaz mi kolacze ze tak, chodze do Szymka do drugiego pokoiku, ale widzialas ze w naszej dziupli robi sie maksymalnie kilka krokow w jedna strone :Uśmiech: a plus tego ze sa tam razem jest ogromny, my teraz w drugim pokoju spokojnie siedzimy wieczorkiem, gawedzimy, gramy itp. i nie spogladamy czy jakis nagly halas zakloca spokoj Szyma
Renia hop hop? co u Was?

Odnośnik do komentarza

Ann u nas wszystko w jak najlepszym porządeczku :D Fajny weekend się zapowiada :Uśmiech: A na spotkanie musimy skrzyknąć Warszawianki.
Monika masz rację takie słowa potrafią ranić, zwłaszcza jak ludzie nie moga lub nie chcą mieć dzieci.
Sekundka oby spotkanie klasowe udało się.
Natka intensywnne zajecia na basenie przed Wami.
Serena a robisz okłady z sody na obrzęk?
GRoszko Mateczka Poleczka :Śmiech:
Dreadka dużo zdrowia dla Mamy, by szybko wróciła do domu.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Hej, ja znów tak późno i tna chwilkę
Rano na zajęciach byłyśmy potem spacer, obiad, później zabawa z Gabi i cała masa wykonanych telefonów. Ale sukces, udało mi się załatwic prawie wszystko.
Prawie, bo tylko choerna "n" mi została. Ale mam nadzieje załatwic to jutro.

Jestem wściekła bo wczoraj jakis dupek zepsuł mi lusterko. Wczoraj tytlko tak mi sie w oczy rzuciło ze mam zdrapany z niego lakier a dzis zobaczyłam, ze jest pęknięte.

Sliffka dobrze że biopsja ok, a cukier też będzie w porzadku
Ita współczuje bólu, ja mam super, mogłabym zapomniec że mam jakikolwiek cykl
Sekundka oby spotkanie sie odbyło i udało
Serena ładna waga syneczka a problemy takie ja masz z O to chyba w większym czy mniejszym stopniu każdy ma
Dreadka sił
Natka ambitne plany

A co do odpowiedniego czasu na dzieci to zgadzam się z Wami, jakby tak czekac na ten własciwy to ciężko byłoby miec dzidziusia bo zawsze się cos znajdzi na nie.
Gabrysia była całkiem zaplanowana i udało się za pierwszym razem, teraz już tak łatwo nie było i nic nie wyszło. Zastanawialismy się teraz, czy w lecie. Skoro nie wyszło teraz to znaczy że dobryt czas będzie w lecie. I tej myśli się trzymamy:Uśmiech:

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

Czesc :):):)

Ja poki co zdrowa (odpukac) i corcia tez

Moje ukochane dziecko ostatnio przechodzi sama siebie oto przyklady:
1. mala robi siusiu na kibelku i mowi do mnie "Mamo a ja pamietam jak bylam mala jak mnie splukiwalas i ja krzyczalam ratuuunku nie umiem plywac, a teraz jestem duza i juz mnie nie splukujesz takie sa zasady!!!! ":Zakręcony:

2. wsciekla sie kiedys na mojego meza i mowi "jestem obrazona idz bo Cie kopne w oko" na poczatku szok a pozniej sobie z nia pogadalam

3. ogoladamy ksiazke byly tam 2 ilustracje opowiadam Martynie co widze na 1 zdjeciu zabka wyciaga pranie z pralki na 2 idzie do ogrodu je rozwiesic i mowie do malej ze teraz jej kolej i pytam co robi zabka a Martynka do mnie "jak to co re re kum kum" :Śmiech:

buuuuziaczki wielkie dla Was (tak na marginesie to znowu sobie za duzo pozwolilam dzwigac mala i mam efekty w nadciagnietych wezlach przy lewej piersi:( )

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/DIae.jpghttp://lbyf.lilypie.com/DIaep12.png

http://lb3f.lilypie.com/DaJAp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Wczoraj naładowałam baterie na spotkaniu z mamusiami krakowskimi. Tak więc moje samopoczucie jest dziś całkiem :D

Wybieramy się niedługo z Maciusiem na kontrolę do naszej pediatry, mam nadzieję, usłyszeć, że jest w końcu lepiej!
A potem zapowiada się bardzo rodzinny dzionek. Mają przyjechać moi rodzice, a popołudniu będzie jeszcze teściowa. Maciuś będzie dziś wynoszony na rękach, że hoho ;)
Ja wykorzystam obecność rodziców i będę... sprzątać.

K położył chłopaków razem w pokoju żeby zobaczyć czy to nie był przypadek, i znów się nie udało. Maciek co prawda się całkiem nie obudził od płaczu Adasia, ale zaczął się wiercić w łóżeczku więc go K przeniósł do drugiego pokoju żeby mógł pospać w spokoju.
Co to będzie jak teściowa będzie u nas przez 2 noce, gdzie wyniesiemy Maciusia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...