Skocz do zawartości
Forum

UWAGA! Porwano 6-miesięczną dziewczynkę!!!


wieloryb

Rekomendowane odpowiedzi

IWA23
agusia20112
IWA23

A ty wierzysz w to że ona była aż tak durna i ofen przy znajomych biła się po brzuchu,albo mówiła,bo ja nie,to po pierwsze,po drugie skoro wiedzieli/widzieli to czemu wcześniej nie zareagowali nie zgłosili gdzieś tylko czekali az stanie się tragedia i teraz wielce mówią,że takie coś miało miejsce.

może nie przy nich,ale że opowiadała wierzę
znam takie babki co to gadaja o wszystkim
u nas jedna gadała,że jakby mogła to by dzieci pozabijała i mowi ,że często skóre garbuje
i co mam zrobić
w opiece pytałam to mają ja "pod opieką",ale nie ma podstaw do zabrania
juz kilka spraw w sadzie było i nic

Dobrze,może mówiła a czy oni co tak opowiadają zrobili coś z tym,powiedzieli mężowi,bo ja jak by mi znajoma mówiła że bije się po brzuchu pierwsze co to powiedziała bym jej męzowi .

agusia20112
dobre kilka lat temu,jak byłam w pracy -stoisko z pamiątkami
chodziła po parku pijana matka,pijany ojciec i za nimi człapało 2,5 letnie dziecko
ona tak nawalona,że była posrana po całych spodniach

wezwałam policje
i co-najpierw kto ja jestem dla nich,a po co wzywam policje,a co oni mają zrobić:36_11_23::36_11_23::36_11_23:

normalnie zaniemówiłam
dziecko malutkie ma samo sie soba zająć???
tydzień póżniej znów pijani z dzieckiem chodzili...i nikt nic nie zrobił

Ale zareagowałaś nie byłaś obojętna i w razie wypadku mogła byś powiedzieć z czystym sumieniem że zgłaszałaś że władza nic z tym nie zrobiła.

tego to nie wiemy
może mówili,ale rodzina uważała,że ona powinna urodzić i że wszystko sie ułozy

trzeba by znać wszystko od a do z jak to u nich było

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112

tego to nie wiemy
może mówili,ale rodzina uważała,że ona powinna urodzić i że wszystko sie ułozy

trzeba by znać wszystko od a do z jak to u nich było

Właśnie nie wiemy jak było,uważam,że ona powinna ponieś karę za nie udzielenie pomocy,za porzucenie ciała,za fałszywe zeznania i koszta za akcje poszukiwawczą,ale jednego nie umiem zrozumieć skoro jest tak jak piszą,że wcześniej wiedzieli że ona nie chce dziecka itd to czemu nic nie zrobili,teraz jak tragedia się stała to nagle wszyscy wiedzieli.

Odnośnik do komentarza

IWA23
agusia20112

tego to nie wiemy
może mówili,ale rodzina uważała,że ona powinna urodzić i że wszystko sie ułozy

trzeba by znać wszystko od a do z jak to u nich było

Właśnie nie wiemy jak było,uważam,że ona powinna ponieś karę za nie udzielenie pomocy,za porzucenie ciała,za fałszywe zeznania i koszta za akcje poszukiwawczą,ale jednego nie umiem zrozumieć skoro jest tak jak piszą,że wcześniej wiedzieli że ona nie chce dziecka itd to czemu nic nie zrobili,teraz jak tragedia się stała to nagle wszyscy wiedzieli.

tego sie nigdy nie dowiemy
moze dziadkowie chcieli żeby urodziła,może mąż
pamiętasz ta kobietę co kiedyś pisała na forum,że chce oddać dzieci,ze ich nie kocha,że urodziła bo mąż kazał-ciekawe co z nią

też pisała jawnie,że dzieci nie chce,potem zniknęła z forum

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Kinqa
Yvone
za chwilę konferencja prokuratury.. ciekawe co powiedzą.

że jest niewinna :wink: :/

powiedzieli, ze połknięcie detergentu do mycia naczyń to nie była próba samobojcza i oni nie widzą potrzeby wyjaśniania tej sprawy;P

Odnośnik do komentarza

Yvone
Kinqa
Yvone
za chwilę konferencja prokuratury.. ciekawe co powiedzą.

że jest niewinna :wink: :/

powiedzieli, ze połknięcie detergentu do mycia naczyń to nie była próba samobojcza i oni nie widzą potrzeby wyjaśniania tej sprawy;P

ja tez uważam ,że to nie była próba samobójcza
jedyne co to po tym mogła sraczki dostać
ja myśle że chciała zwrócić na siebie uwagę....pisała że często rodzine szantażowała samobójstwem

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
IWA23
agusia20112

tego to nie wiemy
może mówili,ale rodzina uważała,że ona powinna urodzić i że wszystko sie ułozy

trzeba by znać wszystko od a do z jak to u nich było

Właśnie nie wiemy jak było,uważam,że ona powinna ponieś karę za nie udzielenie pomocy,za porzucenie ciała,za fałszywe zeznania i koszta za akcje poszukiwawczą,ale jednego nie umiem zrozumieć skoro jest tak jak piszą,że wcześniej wiedzieli że ona nie chce dziecka itd to czemu nic nie zrobili,teraz jak tragedia się stała to nagle wszyscy wiedzieli.

tego sie nigdy nie dowiemy
moze dziadkowie chcieli żeby urodziła,może mąż
pamiętasz ta kobietę co kiedyś pisała na forum,że chce oddać dzieci,ze ich nie kocha,że urodziła bo mąż kazał-ciekawe co z nią

też pisała jawnie,że dzieci nie chce,potem zniknęła z forum

Pamiętam tą z forum.

Odnośnik do komentarza

IWA23
powinni jej dokładne badania psychiatryczne zrobić,bo dla mnie ona nie jest normalna,w takim momęcie chęć zwrócenia na siebie uwagi do normalności nie należy

sa takie kobiety,co stale chcą być w centrum uwagi
cały czas mysli tylko o sobie i uważa siebie za największa ofiarę w tej sytuacji
bo to ona bedzie cierpiała,ona pójdzie siedzieć,co ona zrobi po odsiadce
ona,ona i ona

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
IWA23
powinni jej dokładne badania psychiatryczne zrobić,bo dla mnie ona nie jest normalna,w takim momęcie chęć zwrócenia na siebie uwagi do normalności nie należy

sa takie kobiety,co stale chcą być w centrum uwagi
cały czas mysli tylko o sobie i uważa siebie za największa ofiarę w tej sytuacji
bo to ona bedzie cierpiała,ona pójdzie siedzieć,co ona zrobi po odsiadce
ona,ona i ona

Wiem bo mam taką szwagierkę,ale ona ma stwierdzone że z głową nie tegest.

Odnośnik do komentarza

agusia20112
ja to już nie chcę nic czytać....normalnie świat zmierza w złym kierunku

Zapewniam Cię to nie jest zaraza obecnych czasów, zawsze tak było. Obecnie w szpitalu psychiatrycznym w Krakowie popularnie zwanym Kobierzynem przebywają dwie kobiety które zamordowały swoje dzieci (mają zdiagnozowaną schizofrenię). Ba, jedna to nawet pobiła matkę Magdy, bo nie dość że utopiła trójkę dzieci, schowała ciała do beczki to jeszcze mężowi który wrócił z delegacji powiedziała, że dzieci są u cioci na wakacjach.

A tak swoją drogą tak łatwo oceniacie matkę Magdy, że pozwoliła umrzeć swojemu dziecku, nie wzywała pogotowia, pomocy.
No więc, czy wg Was różni się matka Magdy od rodziców którzy poddają swoje nieuleczalnie chore dzieci uporczywej , bolesnej terapii, która przedłuża ich cierpienie (piszę o beznadziejnych przypadkach). Czym usprawiedliwić cierpienie tych dzieci? egoizmem rodziców? czy tym, że odbywa się w bardziej "humanitarnych" szpitalnych warunkach? W czym Ci rodzice są "lepsi"?

Odnośnik do komentarza

IWA23

ale jednego nie umiem zrozumieć skoro jest tak jak piszą,że wcześniej wiedzieli że ona nie chce dziecka itd to czemu nic nie zrobili,teraz jak tragedia się stała to nagle wszyscy wiedzieli.

Otóż to gdzie była rodzina? przecież nie było tajemnicą, że ciąża jest niechciana, że były próby przerwania jej, wcześniej była próba samobójcza. Dlaczego skoro chciała oddać dziecko wzbudziło to taki bulwers rodziny? Bo co ludzie powiedzą? a gdzie właśnie byli Ci ludzie?
Niestety winnych śmierci Magdy jest więcej, gdzie był kochający mąż, rodzice, teściowie, sąsiedzi, położna, koleżanki i przyjaciółki, które tak teraz chętnie udzielają się medialnie.

Odnośnik do komentarza

mafinka
IWA23

ale jednego nie umiem zrozumieć skoro jest tak jak piszą,że wcześniej wiedzieli że ona nie chce dziecka itd to czemu nic nie zrobili,teraz jak tragedia się stała to nagle wszyscy wiedzieli.

Otóż to gdzie była rodzina? przecież nie było tajemnicą, że ciąża jest niechciana, że były próby przerwania jej, wcześniej była próba samobójcza. Dlaczego skoro chciała oddać dziecko wzbudziło to taki bulwers rodziny? Bo co ludzie powiedzą? a gdzie właśnie byli Ci ludzie?
Niestety winnych śmierci Magdy jest więcej, gdzie był kochający mąż, rodzice, teściowie, sąsiedzi, położna, koleżanki i przyjaciółki, które tak teraz chętnie udzielają się medialnie.

akurat z tym zgadzam sie w 100%
nie mozna nikogo zmusic by był kochająca matka
skoro mówiła,że nie jest gotowa na dziecko trzeba było uszanować jej decyzję
a mąż skoro kochał żonę tez powinien liczyć sie z jej zdaniem
nawet jeśli bardzo chciał mieć dziecko-nie można w tym przypadku byc egoista
dziecka muszą chcieć oboje rodzice

może to że Madzie była wcześniakiem nie było przypadkowe

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

mafinka
agusia20112
ja to już nie chcę nic czytać....normalnie świat zmierza w złym kierunku

Zapewniam Cię to nie jest zaraza obecnych czasów, zawsze tak było. Obecnie w szpitalu psychiatrycznym w Krakowie popularnie zwanym Kobierzynem przebywają dwie kobiety które zamordowały swoje dzieci (mają zdiagnozowaną schizofrenię). Ba, jedna to nawet pobiła matkę Magdy, bo nie dość że utopiła trójkę dzieci, schowała ciała do beczki to jeszcze mężowi który wrócił z delegacji powiedziała, że dzieci są u cioci na wakacjach.

A tak swoją drogą tak łatwo oceniacie matkę Magdy, że pozwoliła umrzeć swojemu dziecku, nie wzywała pogotowia, pomocy.
No więc, czy wg Was różni się matka Magdy od rodziców którzy poddają swoje nieuleczalnie chore dzieci uporczywej , bolesnej terapii, która przedłuża ich cierpienie (piszę o beznadziejnych przypadkach). Czym usprawiedliwić cierpienie tych dzieci? egoizmem rodziców? czy tym, że odbywa się w bardziej "humanitarnych" szpitalnych warunkach? W czym Ci rodzice są "lepsi"?

i tu musze się zgodzić -jesli chodzi o te chore dzieci
jak juz pisałam temat eutanazji też budzi u nas wiele emocji
wiem,że dziecko z Daunem ma prawo zyć
ale jest tyle dzieci co na co dzień cierpia i to okropne katusze....po prostu zycie je boli

i tu tez są podzielone opinie -kazdy ma prawo zyć
ale czy nie powinno być tak,że kazdy ma prawo do zakończenie cierpienia

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
dla tego po takich "akcjach"-uważam,że nie powinno sie zmuszać kobiet do rodzenia dzieci,których nie chcą
ciążą -wpadka...a potem kobieta zyje w stresie,nienawidzi swego stanu i pogłębia sie w stanie depresyjnym
a nie każda ma tyle odwagi by oddać dziecko i narazić sie na napiętnowanie u rodziny

a wiadomo,że kobieta nie zrezygnuje z zycia seksualnego a czasem antykoncepcja niestety zawodzi

albo co gorsza antykoncepcji brak:/
bo albo za duzo kosztuje,albo jakos to bedzie

tez uwazam,ze spoleczenstwo powinno od innej strony spojrzec na aborcje
oczywiscie na pierwszym miejscu -antykoncepcja-ale w niektorych przypadkach,odpowiedzialniej jest przerwac ciaze-ale w takich wypadkach,tez powinna byc rozmowa z psychologami,zeby ludzie nie "pzreginali w druga strone"-czyli nie traktowali aborcji,jako srodek antykoncepcyjny

a i zdecydowanie politycy powinni ruszyc te dupska z zapierdzianych stolkow,i wymyslec dobre rozwiazanie,zeby ulatwic zycie rodzicom z malymi dziecmi
(macierzynski,i inne takie:wink:)

a zmiany dotyczace prowadzenia ciaz i same porody,to az prosza sie o jakas rewolucje
kto to widzial,zeby byc ubezpieczonym,i miec z ubezpieczalni marna opieke...ech nerw od razu,wiec w temacie sie nie rozpisuje:wink:

mafinka
IWA23

ale jednego nie umiem zrozumieć skoro jest tak jak piszą,że wcześniej wiedzieli że ona nie chce dziecka itd to czemu nic nie zrobili,teraz jak tragedia się stała to nagle wszyscy wiedzieli.

Otóż to gdzie była rodzina? przecież nie było tajemnicą, że ciąża jest niechciana, że były próby przerwania jej, wcześniej była próba samobójcza. Dlaczego skoro chciała oddać dziecko wzbudziło to taki bulwers rodziny? Bo co ludzie powiedzą? a gdzie właśnie byli Ci ludzie?
Niestety winnych śmierci Magdy jest więcej, gdzie był kochający mąż, rodzice, teściowie, sąsiedzi, położna, koleżanki i przyjaciółki, które tak teraz chętnie udzielają się medialnie.

po raz drugi w tym temacie,zgadzam sie z tym co napisalas

****

o tej publiczej egzekucji,to sie dziadkom wyobraznia zle uruchomila;)

nie wiem jak jest w wiezieniu-w jakich warunkach zyja ci z najwyzszymi wyrokami-ale do najciezszych prac to by sie nadawali-jakies kamieniolomy na Syberii,albo inne gorsze prace-ale za to pozyteczne dla spoleczenstwa

Ktoras z Was podala przyklad zachalnych rodzicow,za ktorymi szlo biedne male dziecie,i zadzwonila na policje
a czy w takich przypadkach,nie powinno sie dzwonic np do opieki spolecznej?no nie wiem,tak zeby rodzicom albo ograniczy prawo rodzicielskie,albo cus?
no bo jakby nie bylo,policje wzywa sie wtedy jak dojdzie do przestepstwa;)

a wogole,to tak sie zastanawiam,czy po rutkowski show
nie dojdzie do jakies dziwnej komisji sledczej:lup:

Odnośnik do komentarza

Helena
agusia20112
dla tego po takich "akcjach"-uważam,że nie powinno sie zmuszać kobiet do rodzenia dzieci,których nie chcą
ciążą -wpadka...a potem kobieta zyje w stresie,nienawidzi swego stanu i pogłębia sie w stanie depresyjnym
a nie każda ma tyle odwagi by oddać dziecko i narazić sie na napiętnowanie u rodziny

a wiadomo,że kobieta nie zrezygnuje z zycia seksualnego a czasem antykoncepcja niestety zawodzi

albo co gorsza antykoncepcji brak:/
bo albo za duzo kosztuje,albo jakos to bedzie

tez uwazam,ze spoleczenstwo powinno od innej strony spojrzec na aborcje
oczywiscie na pierwszym miejscu -antykoncepcja-ale w niektorych przypadkach,odpowiedzialniej jest przerwac ciaze-ale w takich wypadkach,tez powinna byc rozmowa z psychologami,zeby ludzie nie "pzreginali w druga strone"-czyli nie traktowali aborcji,jako srodek antykoncepcyjny

a i zdecydowanie politycy powinni ruszyc te dupska z zapierdzianych stolkow,i wymyslec dobre rozwiazanie,zeby ulatwic zycie rodzicom z malymi dziecmi
(macierzynski,i inne takie:wink:)

a zmiany dotyczace prowadzenia ciaz i same porody,to az prosza sie o jakas rewolucje
kto to widzial,zeby byc ubezpieczonym,i miec z ubezpieczalni marna opieke...ech nerw od razu,wiec w temacie sie nie rozpisuje:wink:

mafinka
IWA23

ale jednego nie umiem zrozumieć skoro jest tak jak piszą,że wcześniej wiedzieli że ona nie chce dziecka itd to czemu nic nie zrobili,teraz jak tragedia się stała to nagle wszyscy wiedzieli.

Otóż to gdzie była rodzina? przecież nie było tajemnicą, że ciąża jest niechciana, że były próby przerwania jej, wcześniej była próba samobójcza. Dlaczego skoro chciała oddać dziecko wzbudziło to taki bulwers rodziny? Bo co ludzie powiedzą? a gdzie właśnie byli Ci ludzie?
Niestety winnych śmierci Magdy jest więcej, gdzie był kochający mąż, rodzice, teściowie, sąsiedzi, położna, koleżanki i przyjaciółki, które tak teraz chętnie udzielają się medialnie.

po raz drugi w tym temacie,zgadzam sie z tym co napisalas

****
a teraz tak poskacze,na to co napisalycie wczesniej

o tej publiczej egzekucji,to sie dziadkom wyobraznia zle uruchomila;)

nie wiem jak jest w wiezieniu-w jakich warunkach zyja ci z najwyzszymi wyrokami-ale do najciezszych prac to by sie nadawali-jakies kamieniolomy na Syberii

Ktoras z Was podala przyklad zachalnych rodzicow,za ktorymi szlo biedne male dziecie,i zadzwonila na policje
a czy w takich przypadkach,nie powinno sie dzwonic np do opieki spolecznej?no nie wiem,tak zeby rodzicom albo ograniczy prawo rodzicielskie,albo cus?
no bo jakby nie bylo,policje wzywa sie wtedy jak dojdzie do przestepstwa;)

a wogole,to tak sie zastanawiam,czy po rutkowski show
nie dojdzie do jakies dziwnej komisji sledczej:lup:

to ja pisałam o tych pijanych rodzicach
zadzwoniłam na policję bo to była niedziela

i pisałam,że z opieka się kontaktowałam to usłyszałam że maja rodzine pod "opieką"
a moge sama wystąpić do sądu rodzinnego...a na to niestety nie mam czasu

tak polityka rodzinna w naszym kraju jest wspaniała

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112

to ja pisałam o tych pijanych rodzicach
zadzwoniłam na policję bo to była niedziela

i pisałam,że z opieka się kontaktowałam to usłyszałam że maja rodzine pod "opieką"
a moge sama wystąpić do sądu rodzinnego...a na to niestety nie mam czasu

tak polityka rodzinna w naszym kraju jest wspaniała

niestety....i tu by sie nalezala tym na stolkach prawdziwa litania po lacinie;)

Odnośnik do komentarza

Helena ci ze stołkow dupoli nie ruszą bo mają za cieplo i co ich obchodzi los ludzi ktorzy sie nie zabezpieczają i zachodzą w niechciane ciaze.....

znam taka osobe ktora zaszla w ciaze i jej nie chciala, podobno bila sie po brzuchu, juz w ciazy chodzila do specjalisty (tylko nie wiem czy to psychologa czy moze psychiatry), dziaciaka urodzila i zajmuje sie nim jej matka, byla sprawa o alimenty bo chlopaczek sie wypiął na nią, pozniej jeszcze sprawa o ojcostwo bo twierdzil ze to nie jego, ona dalej jest na jakis prochach, czasami widze ją jak z dzieckiem spaceruje, ale tez slychac jak dostaje swoich napadow szały i wydziera sie na swoich rodzicow, wyzywa, klnie.....nikt nie reaguje bo wiemy że dzieciakowi krzywda sie tam nie dzieje, nie zostawiają jej samej z dzieckiem, ale tez uwazam ze pozwalają jej na zbyt duzo, co weekendowe imprezy, w tygodniu tez sie zdarza, w lato jak ja i siostra z dzieciakami spacerowalysmy po rynku to ona siedziala w ogrodkach z piwem z kumpelą, mature zdala na piatkach ale nie poszla na studia bo uznali ze musi sie troszke "podleczyc" i pojdzie za rok, zas ja uwazam że moze te studia bardziej by ją znormalizowaly niz takie siedzenie w domu i pierdzenie w fotel......

kiedys moze dojrzeje do roli matki a poki co mały ma sie dobrze pod opieką dziadkow....

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...