Skocz do zawartości
Forum

UWAGA! Porwano 6-miesięczną dziewczynkę!!!


wieloryb

Rekomendowane odpowiedzi

panna'em
ta sprawa byla mocno naglosniona i Rutkowski jakby byl "zmuszony" pomoc za darmo bo wkoncu ani licencji nie ma ani zalozonej dzialalnosci.....

a co do pomocy psychologicznej ze strony policji to oni dostali odmowe kilka razy od strony Bartka ktory mowil ze ani on ani jego zona takiej pomocy nie potrzebują.
a Rutkowski nie jest psychologiem to jaka on im pomoc zapewnil?
fakt jest taki ze policja chcac nie chcac musi sie trzymac procedur ktore ma narzucone a Rutkowski nie ma zadnych wiec robil to co chcial....
najwazniejsze ze znalezli cialo.
Sam Rutkowski mowil ze skoro cialo znalezione, matka sie przyznala to dla niego sprawa jest skonczona a reszta nalezy do policji a poki co, co chwila widac go jak nie w konferencjach to programach na zywo!

Parcie na szklo to on ma....

fakt dla Rutkowskiego reklama i ciemne okulary są podstawą.
Co do pomocy psychologicznej to w czoraj oglądałam wypowiedz Policji po konferencji Rutkowskiego i Policjant jasno powiedział że ma dokumęty podpisane przez Bartka i Katarzyną o odmowie pomocy psychologa ale jest też powiedziane że ta odmow był jak już Rutkowski był w domu poszkodowanych. A na konferencji babcia Madzi wypowiedziałasię że to Rudkowski im powiedział że taka pomoc jest dostępna że jak chcą z niej skorzystać to On to załatwi i załatwił taką pomoc a nie że to On grał rolę psychologa.
Mi chodzi o to że czemu odrazu Policja nie zaproponowała czegoś takiego nie poinformowała rodziny w momęcie jak szukano Madzi jako porwanego dziecka.

Odnośnik do komentarza

agusia20112
a jakie jest Wasze zdanie na temat tego,że nikt z rodziny nawet nie pytał o ciało Madzi
niby bardzo wierzący a tez nie prosili o modlitwę za Madzię,za jej matkę

może Rutkowski im nie doradzil....poki co robia to co on im mowi.....

a o wydanie cialka chyba nie mogą jeszcze prosic bo sekcja jakby niedokonczona...

nie wiem bo szczerze mowiac to juz jakos mniej ogladam i slucham na ten temat bo az w tyłku sie przewraca jak sie słyszy jakie show z tego robią .....

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna'em
a slyszalyscie ze rutkowski mowila ze licencje mu zabrali za to że łapał bandytów i pomagal dobrym ludziom??

anna nie mial okularow jak byl u Tomasza Lisa, rany jakie on ma wory pod oczami :coo:

to chyba chodziło że pomagał wykraść rodzicom to dziecko co im urząd za granicą zabrał

a co do licencji to nie musi mieć jako własciciel biura...jego detektywi muszą mieć

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

panna'em
agusia20112
a jakie jest Wasze zdanie na temat tego,że nikt z rodziny nawet nie pytał o ciało Madzi
niby bardzo wierzący a tez nie prosili o modlitwę za Madzię,za jej matkę

może Rutkowski im nie doradzil....poki co robia to co on im mowi.....

a o wydanie cialka chyba nie mogą jeszcze prosic bo sekcja jakby niedokonczona...

nie wiem bo szczerze mowiac to juz jakos mniej ogladam i slucham na ten temat bo az w tyłku sie przewraca jak sie słyszy jakie show z tego robią .....

we wcześniejszym artykule który wkleiłam było podane przez prokuratora,że ojciec ma prawo zobaczyć ciało i prosic o wydanie ale tego nie zrobił

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
panna'em
agusia20112
a jakie jest Wasze zdanie na temat tego,że nikt z rodziny nawet nie pytał o ciało Madzi
niby bardzo wierzący a tez nie prosili o modlitwę za Madzię,za jej matkę

może Rutkowski im nie doradzil....poki co robia to co on im mowi.....

a o wydanie cialka chyba nie mogą jeszcze prosic bo sekcja jakby niedokonczona...

nie wiem bo szczerze mowiac to juz jakos mniej ogladam i slucham na ten temat bo az w tyłku sie przewraca jak sie słyszy jakie show z tego robią .....

we wcześniejszym artykule który wkleiłam było podane przez prokuratora,że ojciec ma prawo zobaczyć ciało i prosic o wydanie ale tego nie zrobił

ma prawo i z niego nie skorzysta a pozniej powie ze prokuratura, policja i wszyscy mu zabraniali..... dziwny jakis jest ten koles

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna'em
agusia20112
panna'em

może Rutkowski im nie doradzil....poki co robia to co on im mowi.....

a o wydanie cialka chyba nie mogą jeszcze prosic bo sekcja jakby niedokonczona...

nie wiem bo szczerze mowiac to juz jakos mniej ogladam i slucham na ten temat bo az w tyłku sie przewraca jak sie słyszy jakie show z tego robią .....

we wcześniejszym artykule który wkleiłam było podane przez prokuratora,że ojciec ma prawo zobaczyć ciało i prosic o wydanie ale tego nie zrobił

ma prawo i z niego nie skorzysta a pozniej powie ze prokuratura, policja i wszyscy mu zabraniali..... dziwny jakis jest ten koles

mi ta cała rodzina wydaje sie dziwna

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
a jakie jest Wasze zdanie na temat tego,że nikt z rodziny nawet nie pytał o ciało Madzi
niby bardzo wierzący a tez nie prosili o modlitwę za Madzię,za jej matkę

pewno zaraz zwolaja konferencje w tej sprawie:P

Odnośnik do komentarza

gdzies wyczytalam,ze przez te klamstwa,i ukrycie ciala to Katarzyna raczej nie zostanie uniewinniona

a moze i dobrze dla niej,ze nie wroci do tego samego srodowiska....:wink:

a po za tym drazni mnie te medialne wyznawanie wiary,co notorycznie robi ten Bartek
a od strony tesciowej wyczuwam cholerny falsz....

Odnośnik do komentarza

Helena
gdzies wyczytalam,ze przez te klamstwa,i ukrycie ciala to Katarzyna raczej nie zostanie uniewinniona

a moze i dobrze dla niej,ze nie wroci do tego samego srodowiska....:wink:

a po za tym drazni mnie te medialne wyznawanie wiary,co notorycznie robi ten Bartek
a od strony tesciowej wyczuwam cholerny falsz....

I ten fałsz najbardziej drażni...
Ta rodzinka jest inteligętna i sprytna i jeśli faktycznie inne osoby brały w tym udział to rodzinka będzie oczyszczona z wszelkich podejrzeń i pozbędą się synowej która może im zagrażać jeśli coś wie. Może dziewczyna popełni samobujstwo po wyjściu z paki i powrocie do kochającego męża i teściów :glass:

Odnośnik do komentarza

panna'em
Helena
gdzies wyczytalam,ze przez te klamstwa,i ukrycie ciala to Katarzyna raczej nie zostanie uniewinniona

a moze i dobrze dla niej,ze nie wroci do tego samego srodowiska....:wink:
.

tam gdzie trafi lepszego srodowiska miec nie bedzie.....:whistle:
w sumie masz racje:lol:

Odnośnik do komentarza

tak przyluklam gdzies w necie i ja tam nie widze smutku w nim. zrownowazony kazde slowo przemyslane i jeszcze tak cieplo o zonce "kasia"...i tak pewnie i zdecydowanie z tym wybaczeniem-dla mnie cos tu jeszcze nie gra, ale moze sie myle.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

ma-mmi
tak przyluklam gdzies w necie i ja tam nie widze smutku w nim. zrownowazony kazde slowo przemyslane i jeszcze tak cieplo o zonce "kasia"...i tak pewnie i zdecydowanie z tym wybaczeniem-dla mnie cos tu jeszcze nie gra, ale moze sie myle.

ja tez dzis konferencje z nimi chyba wczorajsza ogladalam i tak nie mysle....
widzialam jak oddychal szybko i po kazdym wypowiedzeniu wzdychal...
a sam powiedzial ze trudno sie odkochac w ciagu 3 dni....
ciekawe czy cos jeszcze policja doda-jakies nowe informacje

Odnośnik do komentarza

panna'em
aldonka jakbymi chlop dzieciaka zabil to bym skurczybyka w pięć sekund znienawidziła.

chyba nawet nie bylabym w stanie zyc z kims takim.....

ale nawet nie chce sie przekonywac co bym tak naprawde czula!!!!

dokladnie, a on nawet raz zlego slowa na nia nie powiedzial (chyba ze ja nie slyszalam)... dla mnie dziwne, bo oskarzenia to pierwsze co sie cisnie na jezor

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
panna'em
aldonka jakbymi chlop dzieciaka zabil to bym skurczybyka w pięć sekund znienawidziła.

chyba nawet nie bylabym w stanie zyc z kims takim.....

ale nawet nie chce sie przekonywac co bym tak naprawde czula!!!!

dokladnie, a on nawet raz zlego slowa na nia nie powiedzial (chyba ze ja nie slyszalam)... dla mnie dziwne, bo oskarzenia to pierwsze co sie cisnie na jezor

Mnie na samą myśl agresja bierze a co dopiero jak by to sie na prawdę wydarzyło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...