Skocz do zawartości
Forum

Jestem w ciąży


Gość ona 15

Rekomendowane odpowiedzi

agusia20112
pozostaje miec nadzieję,że Ona 15,da radę,urodzi zdrowe dziecko i ich związek przetrwa-nie piszę złośliwie o związku
niestety bardzo duzo par nie dało rady z "macierzyństwem" i to nie chodzi tylko o młodziutkie pary
nie wiem jak w waszym otoczeniu ale ja zaobserwowałam dość duzo związków które niedługo po urodzeni im sie dziecka rozpadły się

Ja uważam że jak by to była prowokacja to by prowokowała ,tak jak tamta wykształcona z dwiema córkami tylko dla męża a nie siedziała cicho.

Oby laura jesteś dorosła ale zachowaniem przypominasz mi mojego 10 letniego syna co go wszystko śmieszy nawet poważne tematy.

Odnośnik do komentarza
Gość kaaarolina

moze i jest to prowokacja...ja zakladam ze nie jest i nie rozumiem dziewczyn ktore uwazaja ze to sciema i pisza takie posty jak Oby Laura.
Ostroznoscia byloby w ogole nie reagowanie na ten wątek a post tego typu to zwykłe chamstwo.

Odnośnik do komentarza
Gość kaaarolina

ja tam wole byc ostrozna w druga strone - lepiej zalozyc ze to prawda i doradzic niz zmieszac z blotem i zarzucic klamstwo - moze to sie wyda naiwne niektorym ale coz taka naiwna juz jestem...i powotrze jeszcze raz: "kazdy mierzy innych swoja miara" :)

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że tu nie ma żadnej prowokacji, a dziewczyna ewidentnie czekała na jakieś dobre rady, ale zrównali ją z ziemią i założyła kolejny wątek... Mam wrażenie, że nie ma po prostu z kim o tym porozmawiać, a czasami lepiej pogadać z obcymi osobami, które coś podpowiedzą doradzą i po to jest forum.... Jestem za tym żeby dziewczynie się udało...
Mamma nie jesteś walnięta- ja sama oczekuję trzeciego dziecka i mam chęć na jeszcze jedną dziewczynkę (teraz będzie chłopak)-no o mnie to powiecie powalona:-))):yuppi:
Katarzyna1234 ja zakupiłam w H&M jeansy dla ciężarnych, ale nie ogrodniczki tak się w nie pasowałam, że starczyły mi całą ciążę (kupiłam chyba w 5m-cu), a tak podobnie jak któraś z dziewczyn pisała ratuję się leginsami z długimi swetrami tunikami itd.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

kaaarolina
ja tam wole byc ostrozna w druga strone - lepiej zalozyc ze to prawda i doradzic niz zmieszac z blotem i zarzucic klamstwo - moze to sie wyda naiwne niektorym ale coz taka naiwna juz jestem...i powotrze jeszcze raz: "kazdy mierzy innych swoja miara" :)

Kaaarolina ja też łatwo daję się naciągnąć, ale ta młoda dziewczyna nie chce od nas pieniędzy ciuszków czy innych pierdół ona zwyczajnie chciała pogadać i dowiedzieć się kilku rzeczy (może nie ma kogo zapytać bo niby kogo zapyta koleżanki ze szkoły)... a tu pojechali po niej ....
To moje zdanie i tak jak już jej napisałam chętnie odpowiem na pytania jeśli będzie chciała...
a nóż widelec jej to pomoże- może nie fizycznie, ale psychicznie...

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

mamma jestem tego samego zdania co panna’em. Sama bym chciała mieć minimum dwoje dzieci ale niestety niemożemy na to sobie na razie pozwolić.Nawet teraz się boje jak sobie poradzimy przy przyszłym bobasie ale mam nadzieje że nasza sytuacja się poprawi prędzej czy później i że doczekam też swojego własnego kącika

agusia20112 trochę się boję na allegro kupować bo znam kilka przypadków oszustwa.Pozatym niemożna przymierzyć a rozmiar nierówna się rozmiarowi.Szczególnie że ja niejestem wymiarowa… Też myślałam o leginsach i o tunice nawet kupiłam sobie takie dwa długie swetry do kolana ale dla mnie na leginsy jest za zimno.Chyba że bym znalazła jakieś ciepłe.Jutro jadę z mężem i teściem do wawy więc może coś znajdę…
Też bym chciała wygrać w totolotka chociaż niegram ale mój mąż gra z teściem.
Dziewczyny czy ona15 napisała prawdę czy nie to już jej sprawa.A to że przestała się udzielać może po prostu chciała tylko dostać poradę i tyle.Albo po prostu Niechciała już się udzielać po tym jak ją zmieszano z błotem.Ja tez się od początku nieudzielałam.Potrzebowałam porady a wolałam pogadać z kimś obcym więc napisałam (chociaż nie na tym poście).

ma-mmi ja mam już ciągówki takie z gumką (kupiłam w mińsku świat dziecka) ale chciałam jeszcze jedne na zmianę a ogrodniczki już od dawna chciałam mieć ogrodniczki tylko ciężko ich dostać bo wyszły z mody.Byłam miesiąc temu w H&M w złotych tarasach ale niebyło nic ciekawego a ceny z kosmosu:(

Odnośnik do komentarza

No powiem Ci, że ja w H&M nie widziałam ogrodniczek.... w poprzednich ciążach (dawno dawno temu he he he) takie ogrodniczki kupiłam na zwykłym bazarze, a może popatrz w jakimś ciucholandzie też czasami można spotkać fajne rzeczy..... a swoją drogą ja też nie lubię kupować bez przymierzania...

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

katarzynka z tymi ciazowymi ciuchami to moze faktycznie lepiej przymierzyc. Ja kupowialam spodnie ciazowe na allegro i wzielam rozmiar S i....... mialam za duze :lol: tzn w pasie ok ale nogawki takie szerokie.....
zwezilam je troszke i myslalam sobie ze pozniej bede musiala powrocic je do stanu pierwotnego.....ale nie bylo takiej potrzeby ::):
fakt naleze do osob szczuplych no ale w ciazy to taka kulka byłam.... wiec ja nie wiem jakie wymiary ma ciązowe S ::):

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

ona 15
Obawiam sie jak dalsza rodzina zareaguje na ciąże babcia wie i zszokowana byla ,ale za chwile ze bedzie ok ze musze w to wierzyć .

Nie martw się dalszą rodziną co powie i jak zareaguje ,skup się na Blance i na sobie a rodzina pogada i przestanie tak jak tu.Dasz radę :)

Odnośnik do komentarza

IWA23
ona 15
Obawiam sie jak dalsza rodzina zareaguje na ciąże babcia wie i zszokowana byla ,ale za chwile ze bedzie ok ze musze w to wierzyć .

Nie martw się dalszą rodziną co powie i jak zareaguje ,skup się na Blance i na sobie a rodzina pogada i przestanie tak jak tu.Dasz radę :)

Iwa ma rację, pogadają, pogadają i w końcu nie będą widzieli świata gdy 2 maleństwo na świat przyjdzie.A Ty pokażesz wszystkim że dasz radę.Trzymam kciuki żeby wszystko szło po Twojej myśli

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
IWA23
ona 15
Obawiam sie jak dalsza rodzina zareaguje na ciąże babcia wie i zszokowana byla ,ale za chwile ze bedzie ok ze musze w to wierzyć .

Nie martw się dalszą rodziną co powie i jak zareaguje ,skup się na Blance i na sobie a rodzina pogada i przestanie tak jak tu.Dasz radę :)

Iwa ma rację, pogadają, pogadają i w końcu nie będą widzieli świata gdy 2 maleństwo na świat przyjdzie.A Ty pokażesz wszystkim że dasz radę.Trzymam kciuki żeby wszystko szło po Twojej myśli

Dokładnie jak dziewczyny napisały,nie martw się dalszą rodziną,gadać i tak będą,a Ty pokarzesz im że dasz radę,trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

jesli jesteś zależna od rodziny finansowo bądz mieszkaniowo to musisz wysłuchac ich racji i starać się ich przekonać,że"mleko sie już rozlało" i nic na to nie poradzisz,a pewnie po urodzeniu dziecka będzie tak jak pisały dziewczyny,wszyscy "zmiekną"
a jesli mieszkacie sami ,to mozesz spokojnie czekac aż rozina przetrawi nowinę i się z tym oswoi,w końcu nie musisz odwiedać tych którzy robia Ci wyrzuty

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

na początku będą gadać, bo temat gorący, a ludzie wolą oceniać innych niż siebie....
ONA ale Ty dasz radę, przemilcz nie komentuj dadzą spokój...
A i cieszę się że postanowiłaś wrócić na wątek:-)))

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ona 15
Mój mąż mieszka ze mna w 1 pokoju a z jego mama zle żyje nie wie o 2giej ciazy jeszcze.

to niedługo bedziecie musieli pomieścic sie w 4
może udaj sie z mamą do osrodko pomocy społecznej i do urzędu miasta i może uda się zapisać Was na listę do mieszkań komunalnych-to tak na przyszłość,na mieszkanie się sporo czeka a jako ,że jesteście rodziną to powinni Was na liście umieścić

rozumiem reakcje Twojej mamy ,na pewno sie martwi ta sytuacją,a takie mieszkanie w tyle osób sprzyja zatargom-i nie mam na mysli tylko Ciebie
wiele koleżanek moich narzeka na wspólne mieszkanie z rodzicami/teściami...bo to zawsze cos komuś nie pasuje

teraz pozostaje tylko spokój i spokój...rodzicom musisz dać czas
a jak siostra zaragowała?....jest starsza,czy młodsza?

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
ona 15
Mój mąż mieszka ze mna w 1 pokoju a z jego mama zle żyje nie wie o 2giej ciazy jeszcze.

to niedługo bedziecie musieli pomieścic sie w 4
może udaj sie z mamą do osrodko pomocy społecznej i do urzędu miasta i może uda się zapisać Was na listę do mieszkań komunalnych-to tak na przyszłość,na mieszkanie się sporo czeka a jako ,że jesteście rodziną to powinni Was na liście umieścić

rozumiem reakcje Twojej mamy ,na pewno sie martwi ta sytuacją,a takie mieszkanie w tyle osób sprzyja zatargom-i nie mam na mysli tylko Ciebie
wiele koleżanek moich narzeka na wspólne mieszkanie z rodzicami/teściami...bo to zawsze cos komuś nie pasuje

teraz pozostaje tylko spokój i spokój...rodzicom musisz dać czas
a jak siostra zaragowała?....jest starsza,czy młodsza?
zgadzam sie!
wiem,ze jak ktos ciezko sytuacje ma i jest w ciazy z dzieckiem i ma dziecko to szycbiej!
a nawet warto odwiedzic burmistrza w tej sprawie aby wszystko przyspeiszyc
czynsz nie jeste duzy ok 200 zl bo zawsze sie dostaje jakies upusty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...