Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

katja79
mama2
Maksio juz stracil dobry humor zaraz pewnie bedzie coraz gorzej a na wieczor przewiduje temperature..biedulek moj

oby nie... chociaz mi lekarka mówila ze po drugich dawkach wiekszosc dzieci goraczkuje my mamy po 1 wrzesnia dopiero i na sama mysl mi slabo jak pomysle o temperaturze u Mai

goraczkuje ..dalam mu juz czopek zasnal ale co chwile sie budzi:((

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wieczornie :)
Ale mi się zaległości narobiły :yyy: Wczoraj wróciliśmy do Krakowa dość późno i zanim się rozpakowaliśmy, zrobiłam pranie, to byłam już zupełnie nieżywa. A dzisiaj przez pół dnia nie mieliśmy netu :lup:
Ale teraz już jestem i witam serdecznie :36_1_67:
Spróbuję trochę nadrobić, ale nie wiem czy M. mi pozwoli długo przed kompem siedzieć :) W razie czego resztę doczytam jutro :)

Odnośnik do komentarza

Jola30
mama2
lUTKA NAPISZ MI JESZCZE RAZ JAK TY WALCZYŁAS Z CIEMIENIUCHA BO MAKSIOWI POJAWIŁY SIE 4 KROPECZKI NA GŁOWCE

mama2 -ciemieniucha to oznaka aleri ja mam super preparat nic nie trzeba robic posmarowalm dwa razy i po sparawie XERIAL CAPILLAIRE SPECIALNIE NA TAKIE SCHORZENIA ZAKUPIONY W POLSCE.
A ja znow czytalam ze nie alergii tylko ze jeszcze gruczoly zle pracuja i to dlatego. MOj lekarz powiedzial, ze leczona czy nieleczona usuwana czy nie zawsze przechodzi z wiekiem.

Odnośnik do komentarza

Jola30
WITAM
WROCILAM OD FRYZIERA 4 GODZINY SIEDZIALAM I CALY CZAS MYSLAM O MAYM ALE SCHIZY A TAK NA MARGINESIE M.MOWI ZE TO ISNY ANOLEK ,POBAWIL SIE Z NIM ,ZDARZYL ZROBIC OBIAD ,NAKARMIL MALEGO WYPIL 150 ML:36_11_15: I ZASTALAM GO JAK SPI A I JESZCZE ZDARZYL POSPRZATAC :yyy:
A JA CIAZGLE NARZEKAM MOZWI ZE JA CHYBA PODEJSCIA NIE MAM DO MALEGO TYLKO SIEDZE NA FORUM I NARZEKAM :kitty_l:
WIEC JAK MU TAK DOBRZE NIECH ZAJMUJE SIE DZIECKIEM A JA DO PRACY WRACAM HAHAH

Jakby nie widzal Nikiego w akcji!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jola30
WITAM
WROCILAM OD FRYZIERA 4 GODZINY SIEDZIALAM I CALY CZAS MYSLAM O MAYM ALE SCHIZY A TAK NA MARGINESIE M.MOWI ZE TO ISNY ANOLEK ,POBAWIL SIE Z NIM ,ZDARZYL ZROBIC OBIAD ,NAKARMIL MALEGO WYPIL 150 ML:36_11_15: I ZASTALAM GO JAK SPI A I JESZCZE ZDARZYL POSPRZATAC :yyy:
A JA CIAZGLE NARZEKAM MOZWI ZE JA CHYBA PODEJSCIA NIE MAM DO MALEGO TYLKO SIEDZE NA FORUM I NARZEKAM :kitty_l:
WIEC JAK MU TAK DOBRZE NIECH ZAJMUJE SIE DZIECKIEM A JA DO PRACY WRACAM HAHAH

NO i JOla30 - foty, foty dawaj z nowa fryza!!!!!!

Odnośnik do komentarza

katja79
hej kochane nie zagladalam wczoraj bo mialam meksyk w domu najpierw mala plakala bo znów mi sie właczylo uczenie dziecka spac w łózeczku potem mój M stwierdzil ze metoda jest do dupy bo co jakis czas wyjmuje mala z łózeczka na rece zeby ja uspokoic wiec ona wie ze jak bedzie dlugo plakac to ja wezme ehhhh juz sama nie wiem a potem juz z tego wszystkiego rozpetala sie u nas trzecia wojna swiatowa i tak od slowa do slowa pokłócilismy sie o wszystko....no i sie nie odzywamy czasami mam ochote normalnie spakowac sie i wyjsc ten mó jest mistrzem w braku umiejetnosci porozumiewania sie ...ja mu o niebie a on mi o chlebie i tak w kółko...
babeczki mam pytanie ile czasu moze byc sztuczne mleko podane dziecku od zrobienia ????wiecie caly czas próbuje z ta butla i nie wiem ile moge je potrzymac zazwyczaj po pół godz wylewam bo i tak jest juz zimne ale i tak sie zastanawiam czy nie za długo:lup:

Na moim mleku pisze ze 2 godziny, potem wylac.

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
matragona
Kamidianka

Moja też najlepiej te z canpolu lubi, Nuka odrzuciła z obrzydzeniem. I bądz tu mądry!!

Mój Filip to mistrz świata w pluciu smocziem na odlegość.
Kupiłam już chyba wszystkie rodzaje smoczków jakie tylko są na rynku i nic. Może macie jakiś sposób jak nauczyć małego ssania smoczka?

Niektórzy maczają smoka w mleku, ale nie wiem czy to skutkuje

Ja maczałam w Gripe Water, które Kuba uwielbia i pociamkał dopóki smak czuł, a potem pluł smokiem na parę metrów :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Maksio juz stracil dobry humor zaraz pewnie bedzie coraz gorzej a na wieczor przewiduje temperature..biedulek moj

Moj staracil juz dawno i to bez lekarza. Byl super puki nie przyszedl jego czas na drzemke i biedak nie umial zasnac na spacerze i zaczal marudzic a potem do tego wszystkiego wzielam go na rece na chwile i odlozylam wiec zaczal juz konkretnie ryczec a potem przejechala erke na sygnale kolo nas i sie tak wystraszyl, ze musialam juz wracac do domu, bo i raczki nie pomogly. Przedstawieni trwa w sumie do teraz, bo Maksio wypil cycka i troche przesnal ale jak tylko ja wstalam od niego to sie po 5 min. obudzil i znow ryk i tak w kolko. NIe umie zasanac i medzi. terza M wzial go w nosidle na specer, bo ja juz nie mam sily i pomyslu, jak go uspic.
NO i dzisiaj w zwiazku z powyzszym sasiedzi poznali sile razenia glosu mojego bulbaska!!!! Dal czadu powaznie!!!! Chyba pierwszy raz tak od dluzszego czasu.

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
My dzisiaj z siostrą siedzimy sobie na huśtawce (bo Nas odwiedziła) a Maja leżała sobie w wózku i patrzymy, a ona chwyciła grzechotke i odrazu skierowała ją w strone buzi i próbowała ja sobie włożyć do buźki :Śmiech::Śmiech::Śmiech: pierwszy raz coś takiego zrobiła SUPER !!! :36_7_8::36_7_8::36_7_8:

Gratulacje!!! Maksio juz wszystko do buzi pakuje.

Odnośnik do komentarza

Katja - ja tez sie troszke popstrykalam i tez przez ryki dziecka. Bo M mial wyjsc a wymyslal co chwile nowa rzecz, ktora trzeba mu podac i Maks zaczal juz sie niecierpliwic i znow ryczec i M potracil zelazko i spadlo i ja sie wscieklam. NO i takie ta ta ta ta. Na szczescie jak wroci juz bedzie ok. Miejmy nadzieje ze Maksio pobuli, bo mam juz lekko dosc, zwlaszcza, ze inne problemy na glowie. Ciemno sie zaczyna lekko robic wiec jest szansa, ze zasnie. moja mekola malutka.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Wiki20pl
matragona

Mój Filip to mistrz świata w pluciu smocziem na odlegość.
Kupiłam już chyba wszystkie rodzaje smoczków jakie tylko są na rynku i nic. Może macie jakiś sposób jak nauczyć małego ssania smoczka?

Niektórzy maczają smoka w mleku, ale nie wiem czy to skutkuje

Ja maczałam w Gripe Water, które Kuba uwielbia i pociamkał dopóki smak czuł, a potem pluł smokiem na parę metrów :)
Daffodil - Jak tam po powrocie? Nie ma to jak w domu co???

Odnośnik do komentarza

mama2
katja79
hej kochane nie zagladalam wczoraj bo mialam meksyk w domu najpierw mala plakala bo znów mi sie właczylo uczenie dziecka spac w łózeczku potem mój M stwierdzil ze metoda jest do dupy bo co jakis czas wyjmuje mala z łózeczka na rece zeby ja uspokoic wiec ona wie ze jak bedzie dlugo plakac to ja wezme ehhhh juz sama nie wiem a potem juz z tego wszystkiego rozpetala sie u nas trzecia wojna swiatowa i tak od slowa do slowa pokłócilismy sie o wszystko....no i sie nie odzywamy czasami mam ochote normalnie spakowac sie i wyjsc ten mó jest mistrzem w braku umiejetnosci porozumiewania sie ...ja mu o niebie a on mi o chlebie i tak w kółko...
babeczki mam pytanie ile czasu moze byc sztuczne mleko podane dziecku od zrobienia ????wiecie caly czas próbuje z ta butla i nie wiem ile moge je potrzymac zazwyczaj po pół godz wylewam bo i tak jest juz zimne ale i tak sie zastanawiam czy nie za długo:lup:

oj cos zły czas przyszedł dla niektorych M ..buntuja sie cos

Katja w szpitalu widziałam ze tak do 2 godzin stało to mleko w buteleczce

Katja długo stać nie może, bo kwaśnieje, też mi się obiło o uszy, ze do 2 godzin.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
mama2
lUTKA NAPISZ MI JESZCZE RAZ JAK TY WALCZYŁAS Z CIEMIENIUCHA BO MAKSIOWI POJAWIŁY SIE 4 KROPECZKI NA GŁOWCE

mama2 -ciemieniucha to oznaka aleri ja mam super preparat nic nie trzeba robic posmarowalm dwa razy i po sparawie XERIAL CAPILLAIRE SPECIALNIE NA TAKIE SCHORZENIA ZAKUPIONY W POLSCE.
A ja znow czytalam ze nie alergii tylko ze jeszcze gruczoly zle pracuja i to dlatego. MOj lekarz powiedzial, ze leczona czy nieleczona usuwana czy nie zawsze przechodzi z wiekiem.

Dokładnie tak.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

mama2
maksio bedzie jutro szczepiony bo ci...a chce zaswiadczenie od lekarza ze mozna szczepic i przysiegam ze przepisuje maksia do innego lekarza a maks wazy 7990 i całe szczescie nie ma jeszcze 8 zprzodu :yyy:

Patka nic nie kazał robic z kupami mowil ze kupki zielone ze sluzem i nawet niteczkami krwi moze sie zdarzac przy karmieniu piersia a ja mu ufam slepo wrecz!!!!!!!!

Pięknie Maksiu rośnie. A znając jego tempo, to dzisiaj już jest 8 z przodu :)

Odnośnik do komentarza

mama2corun
a to ja w naturalnym kolorze ale szczerze jakos mi sie niepodoiba jest taki szary;/
no i Olenka jak siedzi z moja niewielka pomoca :) trzymam ja za jedna raczle :)

mama2corun ślicznie wyglądasz, mnie się kolor podoba.
A z Olci siłacz niezły. Kuba podciąga się tylko jak go trzymam za obie rączki i jak siedzi parę sekund, to ryczy :)

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
sylwiatoja
Wiki20pl

Właśnie była u mnie położna, a raczej do Mai. Dziwne że jeszcze ktoś przyszedł, ale wszystko jest ok żadnych zastrzeżeń

pamiętam,że jak Bianka miała ok 3mcy to położna też wpadła, to ponoć normalne!fajnie,że wszystko dobrze!

No ona ponoć 2 tygodnie Nas poszukiwała tylko ze w tym mieszkaniu gdzie wynjmowalismy, a od sierpnia już nie wynajmujemy i ja zmieniałam adres w przychodni tylko że jej nikt nie powiedział, wczoraj była w tym Naszym starym mieszkaniu i jej sąsiad powiedział ze już tam nie mieszkamy i dopiero w przychodni sie zapytała czy adres zmieniałam, ale powiedziała ze nic się nie stało. SUPER położna. Bardzo miła i do Mai żadnych zastrzezeń nie miała.
Tylko dziwnie pytania mają w tych kartach np czy jest centralne ?? ile metrów ma mieszkanie?? itp u Was też się o to pytała ??

Nie, ja na takie dziwne pytania nie odpowiadałam :)

Odnośnik do komentarza

mama2
powiem wam ze stoje przed trudnym wyborem jestem w kropce..chodzi o wygonienie M z łozka od kilku nocy niespie prawie wogole , i dziwie sie ze jeszcze funkcjonuje ..jest nam cholernie ciasno bo Maksio sie juz obraca we wszystkie strony a lozko ma 140 szer. budzi sie o 24.00 poyem 3.00 i tu od kilku nocy gada z godzine i robi kupe potem zasypia o 4.00 i nudzi sie o 6.00 kupa , jesc i czasem jesczsze zasypia ..probowałam go odnosci do lozeczka ale to mnie wykancza za kazdym razem wstac odniesc wtedy sie rozbudzam ide sie napisc zjesc jakis owoc zanim usne to juz pobudka i tak cała noc mam wrazenie ze chodze sikam pije karmie przebieram ....ale jak wygonie M z sypialni tpo wiem ze na długie m-ce a tego nie chce ! nie wiem co robic

Mama absolutnie mi tego nie rób :) M. ma z żoną spać, a nie na kanapie :)

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
Witajcie dziewczyny:):) Co wpadam to musze leciec
opowiem Wam co mi sie przydarzyło
Byłam z Tomaszkiem i mezem na szczepieniu, pediatra zaczela malego badac (wczesniej nie zagladala do jego karty)
Ja patrze a ona go posadzila, mowie jej ze ja sie boje go sadzac, ona na to ze ładnie siedzi i jak sie rwie to go sadzac,
za chwile postawila go na nozkach!! (oczywiscie trzymala pod paszkami)
mowi ze ładnie prosto sie trzyma
usiadla i pisze w karcie malego " skonczone 6 miesiecy....."
My z M takie oczy, mowimy: Pani Dr on tydzien temu skonczyl 3 miesiace
Ona byla przekonana ze ma poł roczku

no ladnie... dobrze, ze nie kazala mu spacerowac. A ile wazy Tomaszek?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...