Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jola30
DZIEWCZYNY CO ZROBIC ZEBY NIE MIAL PLASKATEJ GLOWKI JAK NIE CHCE NA BRZUCHU LEZEC DZE SIE W NIEBOGLOSY TAK ZE AZ SIE ZANOSI MOZE 10 MINUT DZIENNIE WYTZRZYMA.
LEKARZ W ANGLII POWIEDZIAL MI ZE NIC MAM NIE PANIKOWAC BO JAK ZACZNIE SIEDZIEC I SIE RUSZAC SAMO WSZYSTKO SIE ULOZY A TYLKO MY POLKI TAK PANIKUJEMY WIERZYC NIE WIERZYC NIEWIEM.
A CO PICIA ALKOCHOLU CO MI KUZWA PIWA NA JAKIS CZAS WYPIC NIE MOZNA CO ZA LUDZIE JAK ONI IMPRY ROBIA ICH SLYCHAC NA CALA OKOLICE TO DOBRZEALE JA JEDNAK DUPA JESTEM NIC NIE POIWEDZIALM A TERAZ I NIEODPYSKOWALAM BO OSTATNIO POWIEDZIALM MOJEU M.ZE MNIE NIE LUBI NIKT I BEDE MILA NI I MAM PODZIEKOWANIE ZA BYCIE MILA DLA WREDNYCH OSOB NO PRZYNUDZAM ALE SZCZERZE MNIE TO DOTKNELO W DOMU SIE PORYCZALAM I NAWET NIC MI SIE NIE CHCIALO:yyy:

moja też ma płaską główke podkładam pieluche ale ona i tak zna na to sposób....u mnie dużo nosimy małą tzw. często bo jest dużo ludzi, mam ndziej e ze to sie unormuje z tą główką

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
a moja Ola wazy 6300 :yyy: hihi i byl w przychodni pol roczny chlopczyk i wielkoscia tacy sami :) tylko z on waga 6450 :) no to ladnie :)hihi
a Oliwka moja ma wyniki idealne :) hemoglobina w sredniej granicy i wogole wszystko tak wlasnie w polowie :) jestem bardzo szczesliwa z tego powodu a i dzis moje ksiezniczki rozpiescilam zakupami ciuszkowymi :)

ślicznie Ola waży...a dla Oliwki brawa za dobre wyniki....widze że moja niunia najniższa waga z majowych słoneczek a znów nie urodziła się malutka:yyy:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
a moja Ola wazy 6300 :yyy: hihi i byl w przychodni pol roczny chlopczyk i wielkoscia tacy sami :) tylko z on waga 6450 :) no to ladnie :)hihi
a Oliwka moja ma wyniki idealne :) hemoglobina w sredniej granicy i wogole wszystko tak wlasnie w polowie :) jestem bardzo szczesliwa z tego powodu a i dzis moje ksiezniczki rozpiescilam zakupami ciuszkowymi :)

No to SUPER !!!:brawo:

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
Kamidianka
A myśmy dzisiaj pierwszy spacer w spacerówce zaliczyli. Na początku Lenka marudziła, ale to chyba nie ze względu na zmianę wózka, ostatnio jest marudna i się wierci, potem zaakceptowała spacerek i nawet usnęła. Foty wrzucę jutro.

oo kolejny spacerowkowy bejbasek :)

a moj juz ani w fotelku ani w spacerowce tylko chusta!!!!!!! :((

Odnośnik do komentarza

katja79
dzieki babeczki na moim mleku co prawda jest napisane ze podawac besposrednio po przyrzadzeniu ale chyba ewentualnie w godzine nic sie nie stanie

kurcze dziewczyny zbieram sily zeby jutro mala z butla przetrzymac juz normalnie nie wiem co robic skubana dzisiaj wrócila z trzygodzinnego spaceru (oczywiscie na spiocha wywieziona w foteliku z domu :D) i napewno byla glodna a nawet odrobiny soku z marchewki nie wypila plula nim ile wlezie i gryzla ten cholerny smoczek a jak jej wyjelam cycka to odrazu usmiech na twarzy i dzioba otwiera juz po dziurki w nosie mam tego karmienia piersia a tymbardziej tej nagonki bo tak sobie mysle ze tak wielce wrzeszcza ze dziecko do 6mca zycia powinno byc wylacznie na piersi i zeby niczym nie dopajac tylko dlaczego do cholerki macierzynskiego jest tylko 18 tygodni ciekawe co ja bym zrobila gdyby mi przyszlo zaraz wracac do pracy ciekawe która opiekunka chcialaby karmic dziecko łyzeczka o zlobku nie wspomne.....oj jestem taka wsciekla ze normalnie masakra...a najbardziej na siebie ze sluchalam tych lekarzy i te durne polozne laktacyjne i oczywiscie na to ze jutro napewno wymiekne i dam malej cyca bo pewnie bedzie plakac nieziemsko a ja nie dam rady:what::what:

no to sie wyzaliłam............
i jeszcze dodam ze się z M nie odzywamy do siebie caly czas i wlasnie poszedl spac ...i kij mu w oko!!!ja sie nie odezwe...

katja a dajesz malutkiej swoje mleko butli?? bo piszesz o sztucznym (aaaa pamietam nie mozesz nic odciagnac bo masz chinskie cyce:)) bo wiesz nawet jsak złapie mleko to moze jej niesmakowac ze nie twoje ...a 3 godziny to moze za mało przytrzymaj ja tak zeby juz płakała z głodu ..eh wiem łatwo sie mowi ...wspolczuje ci

Odnośnik do komentarza

mama2corun
a moja Ola wazy 6300 :yyy: hihi i byl w przychodni pol roczny chlopczyk i wielkoscia tacy sami :) tylko z on waga 6450 :) no to ladnie :)hihi
a Oliwka moja ma wyniki idealne :) hemoglobina w sredniej granicy i wogole wszystko tak wlasnie w polowie :) jestem bardzo szczesliwa z tego powodu a i dzis moje ksiezniczki rozpiescilam zakupami ciuszkowymi :)

ale super wiadomosci !!!!!!! szczegolnie oliwka bo tak walczylas z ta hemoglobina niska

a co do wagi to ja tez wczoraj w osrodku zostałam zaczepiona przez mezczyzne ( byl z coreczka) i pyta ile ma maks ja mowie 3 m-c a on oczy i mowi ze jego corka ( a na oko identyczni wielkoscią) 5 m-c potem pyta ile wazy mowie 8 kg a on oczy w slup i mowi ze jego 6.800 sama bylam wszoku bo wygladali identycznie ..hmmwiec gdzie moj ma te kg???

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2
Maksio juz stracil dobry humor zaraz pewnie bedzie coraz gorzej a na wieczor przewiduje temperature..biedulek moj

Moj staracil juz dawno i to bez lekarza. Byl super puki nie przyszedl jego czas na drzemke i biedak nie umial zasnac na spacerze i zaczal marudzic a potem do tego wszystkiego wzielam go na rece na chwile i odlozylam wiec zaczal juz konkretnie ryczec a potem przejechala erke na sygnale kolo nas i sie tak wystraszyl, ze musialam juz wracac do domu, bo i raczki nie pomogly. Przedstawieni trwa w sumie do teraz, bo Maksio wypil cycka i troche przesnal ale jak tylko ja wstalam od niego to sie po 5 min. obudzil i znow ryk i tak w kolko. NIe umie zasanac i medzi. terza M wzial go w nosidle na specer, bo ja juz nie mam sily i pomyslu, jak go uspic.
NO i dzisiaj w zwiazku z powyzszym sasiedzi poznali sile razenia glosu mojego bulbaska!!!! Dal czadu powaznie!!!! Chyba pierwszy raz tak od dluzszego czasu.

typowy maksio !!! moj na weselu tez dał czadu pamietam jak lezał na lozku w pokoju rozanielony i mowie do M ze schodzimy na dol jak on w takim dobrym humorze i widac ze spac nie bedzie ...wyszlismy z pokoju i nagle taki ryk jak spieprzalismy do pokoju to prawie nogi pogubilismy!!!!!!! w pokoju histeri ciag dalszy po 15 minutach straszliwego ryku spokoj błogi nastapil i poszlismy bawic sie dalej...

Odnośnik do komentarza

witam sie po przespanej nocy....ale
maksio jak zasnal o 20.00 to spał do 23.00 potem pobudki kolejno o 1.00 3.00 5.00 6.50 i o 8.15 pobudka i od 5 rano z czego jadł tylko o 23.00 3.00 i 5.00 a reszta to było jeczenie ... jeszcze nie jadł i nie ma ochoty :((( dziwne 5 godzin bez jedzenia wkurza mnie to bo zamiast w nocy spac do on nic nie robi tylko je a potem potrafi tyle godzin wytrzymac bez jdzeni BEZSENS ..oczywiscie m spał w drugim pokoju ...oboje chodzimy cholernie nie wyspani i podjelismy taka smutna decyzje
dałam wczoraj maksowi czopek bo mial 37.5 ale w nocy i dzis juz nie goraczkuje , jednym sałowem lepiej to zniosł niz za 1 razem

Odnośnik do komentarza

mama2
daffodil ciekawe czemu płacze jak siedzi? bo powinno mu sie to bardzo podobac

Od wczoraj już nie płacze, musiał do tego dorosnąć :)
A ryczał wcześniej, bo moje dziecko jest leniem do kwadratu i jak coś wymaga trochę wysiłku, to jest ryk. Tak samo było z leżeniem na brzuchu, a teraz siedzenie i głowę trzeba podciągnąć :lup: Ale jak już się wzmocnił, to jest zachwycony :yyy:

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
ja już po wizycie u lekarza
mała wazy 5650 :) lekarz powiedizł ze nie zbyt dużo ale w dolnej normie
i kazał kupić kleik i dawać
a na te plamki na brzuszku mam jakies kremy, zaraz M wyśle do apteki, powiedizła tez że jeśli te plamy znikną po kremach to nie będziemy już musieli miec bebilonu pepti i jak mała zaakceptuje mleko z kleikiem to wprowaadzimy soczki ideserki

No to najważniejsze, że się Zuzka mieści w normie. A po kleiku na pewno troszkę się podtuczy :)

Odnośnik do komentarza

mama2
e2e2
Kamidianka
Witajcie,

My po spacerku. Lenka śpi padnięta, nie dziwi mnie to, w końcu mało rano spała. W konsekwencji i ja niewyspana, i ona marudna była.

Gunia foto w awatarku super!!

Wykorzystam czas, gdy mała śpi i zrobię leczo.

ha ha ja też dzisiaj robiłam leczo!mniam mniam

ja tez mialam ochote ale co dac do takiego lecza jak sie karmi piersia ? bo ja zawsze dawałam cebule , pieczarki, papryke a przy karmieniu to nie bardzo

Ja też już leczo robiłam i właśnie takie z cebulą, pieczarkami, papryką, pomidorami itp. Kubie nic nie było, więc myślę, że spokojnie możesz zjeść, bo Maksik przecież super na nowości reagował.
Ja ostatnio nawet zjadłam gołąbka u babci i też było w porządku. Myślę, że po skończonym trzecim miesiącu spokojnie można eksperymentować.

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
mama2
Wiki20pl

To mały nie spi w łóżeczku ???

spi do pierwszej pobudki bo go wtedy biore na karmienie i nie mam siły odniesc a nawet gdybym sie zawzieła i odniosła to za 1.5 godziny znowu to samo i tak 4 razy w nocy:yyy:

To ja współczuje Majcia spi całą noc

Kuba nam się trochę rozregulował po tych wyjazdach, bo najpierw Rabka, a zaraz potem wyjazd do moich rodziców. Przed wczasami budził się dopiero między 5 a 6, a teraz to nie znam dnia ani godziny, takie różne ma pory pierwszej pobudki. Mam nadzieję, że szybko wróci do normy :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
daffodil ciekawe czemu płacze jak siedzi? bo powinno mu sie to bardzo podobac

Od wczoraj już nie płacze, musiał do tego dorosnąć :)
A ryczał wcześniej, bo moje dziecko jest leniem do kwadratu i jak coś wymaga trochę wysiłku, to jest ryk. Tak samo było z leżeniem na brzuchu, a teraz siedzenie i głowę trzeba podciągnąć :lup: Ale jak już się wzmocnił, to jest zachwycony :yyy:

hihi moja klaudusia tez byla takim leniem na brzuchu to byl ryk odraz a maks na odwrot czym wiecej cza sie na pocic tym lepiej :)) czasem tak sie mocuje na brzuchu ze az całe czolo ma spocone

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
lutka
Witam

dziewczyny dziękuję Wam baaardzo za zaangazowanie w wykrycie schorzenia mojego babla :* Jetsescie kochane

Dziś postanowilismy jechac do Kraka więc raczej mało mnie będzie, jest tam co prawda net ale mogę nie miec za duzo czasu, chyba ze wieczorami :)

Daffo
dziś bylismy w MOPSIE i zeby dostac becikowe musimy mieć z Krakowa zaswiadzczenie o tym ze nie bralismy becikowego w innym mieście. Jak to się ma do tego dodatkowego 1000 zł, z racji zameldowania o których pisałas kiedyś? A no i fotki jak zwykle super, piekna rodzinka, cała, włącznie z babciami. Same zgrabne babki :)

Patka posta zapisałam w ulubionych, podobnie jest tego od 2e2e :*

My obydwoje jesteśmy zameldowani w Krakowie, więc nie musieliśmy takiego zaświadczenia załatwiać, ale wydaje mi się, że traktowane jest to jako dwie oddzielne sprawy, bo nam w Krakowie wypłacili i jedno i drugie.

wiem ze truję, wiec wybacz, Daffo a gdzie dokładnie załatwai się ten dodatek? Do pt zostajemy w Kraku wiec moe uda się to zrobić. I czy na to jest rok czasu czy jakos inaczej?

A tak wogóle to witam z miasta poetów i przyrynkowych żuli :)

Na to jest pół roku. A co do adresu, to napiszę później, jak M. wróci z pracy, bo on to załatwiał, a ja nie pamiętam gdzie :lup:

Odnośnik do komentarza

mama2
witam sie po przespanej nocy....ale
maksio jak zasnal o 20.00 to spał do 23.00 potem pobudki kolejno o 1.00 3.00 5.00 6.50 i o 8.15 pobudka i od 5 rano z czego jadł tylko o 23.00 3.00 i 5.00 a reszta to było jeczenie ... jeszcze nie jadł i nie ma ochoty :((( dziwne 5 godzin bez jedzenia wkurza mnie to bo zamiast w nocy spac do on nic nie robi tylko je a potem potrafi tyle godzin wytrzymac bez jdzeni BEZSENS ..oczywiscie m spał w drugim pokoju ...oboje chodzimy cholernie nie wyspani i podjelismy taka smutna decyzje
dałam wczoraj maksowi czopek bo mial 37.5 ale w nocy i dzis juz nie goraczkuje , jednym sałowem lepiej to zniosł niz za 1 razem

ja mialam tak samo wrecz identycznie ale w przeciwienstwie do Ciebie nie wstalam ani razu wstawal M. ja nie mialm sily :yyy: i dalej nie mam

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...