Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

katja79
mama2
katja79

o matko a dlaczego tak?????????:whoot::whoot::whoot:

BO MA ZATKANY I MU CAŁY CZAS łezki leca i ropieje oczko

ojejku bidulek no to zaciskamy kciuki w poniedzialek z samego ranca.

a ja zamiast isc zjesc sniadanie i ogarnac dom bo dziecko spi to ja na forum siedze:lup::lup: oj naprawde to jest juz jakies uzaleznienie....ale wiecie gdyby nie Wy to moje zycie towarzyskie by nie istnialo a tak przynajmniej z Wami sobie potrajluje :smile_jump:

Katja u mnie podobnie, imprez i spotkań towarzyskich z lupą szukać.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
Daffodil
Jola30
A zapomnilam wam napisac ale jak dzis spalam z Niksiem w sypialni ktos rzucil w okno jajkiem kuzwa wyjrzalam ale nikogo nie widzialam a taka niby spokojna dzielnica cos chyba ktos mnie nie lubi a moze te osy tez ktos mi wpuscil :go_team: moze nawiedzona sasiadka z gory nie lubi rozdartych dzidzusiow:)
Ale tak na powaznie no nie sadze zeby ptak jakis frunol i jajko zrzucil mi prosto w okno!!!

Ha ha uśmiałam się z tego ptaka :hahaha:

no ale to nie jest smieszne;(

Cała sytuacja rzeczywiście śmieszna nie jest, ale nawet jak coś jest diabelnie poważne, to Jolu tak to z tym swoim czarnym humorem opiszesz, że można umrzeć :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Wiki20pl
Własnie dostałam paczke : słoiczek GERBER jabłuszko z marchewką , soczek jabłkowy z marchewką, i próbki kaszki bananowej i ryżowe purre z marchewką i groszkiem, poradnik "czas na nowe smaki" i mleko NAN 2, ale mleko sprzedam sąsiadce jej córcia ma 8 miesięcy i własnie pije to mleko, wiec sprzedam jej taniej niż w sklepie szkoda zeby się zmarnowało

No no, super paczka. Ja jeszcze nic nie dostałam.

Ja dzisiaj trzecią paczkę dostałam, tym razem z Nutricii.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mama2
w poniedzialek o 9.00 maks bedzie mial przetykany kanalik wbijaja igle kolo oczka i wsadzaja ja wzdłoz noska MATKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prosze trzymajcie kciuki ja nie wiem jak on to przezyje ...

o matko trrzymam podwójne kciuki

Ja też!!
Moja we wrześniu na kontrolę, jak lekarka zadecyduje, to też ten zabieg przed nami :(

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
A ja dzisiaj wyszlam wczesniej na miasto bylo super. Pogoda ladna jeszcze uplau nie bylo, Maly zasnal i spal jak kamien, wiec poszlam sobie do Mc Donaldsa usiasc i poczytac gazete, potem do sklepu a tam w sklepie patrze i nie mam portfela. Ukradli mi!!!!! W stresie do M. dzwonilam potem do domu sprwdzic czy tylko bankomatowa mialam czy tez kredytowa przy sobie. Na szczescie talko ta pierwsza, potem szybko na neta, zeby znalezsc numer zeby zablokowac karty. Po niemiecku sie jakos dogadalam i znow podali mi muner i M zadzwonil i musial wsyzstkie karty zablokowac od razu!!!! K....!!!!!! Jestem bez grosza i bez jednej nawet karty!:36_11_23::36_11_23:
Ukradli mi 15 euro tylko ale tez dowod polski i wszystkie karty do lekarza i inne takie. Nie mowiac juz o samym portfelu. Mam nadziej ze ktos za ten czas 1 godziny zanim sie zorientowalam zakupow na nasze konto nie zrobil. A niech to ges kopnie!!!!!

Guniu, bardzo współczuję, przykra sprawa. I to wyrabianie dokumentów znowu, o matko!

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

mama2
ale sie wku...tesciowa wymysla co rusz to cos nowego zeby tylko z maksem nie siedziec tzn siedziec by mogła ale musi z pracy zrezygnowac i robi wszystko zeby tak sie niestało , wczoraj wymysliła ze mi sie nalez 3 lata płatne wychowawcze na maksa buchchchaaaa

chodzilo jej pewnie o nedzny dodatek 400zl jak sie ma niepełnosprawne dziecko ( bo mysli ze jak sie ma jedna nerke to jest sie niepełnosprawnym)to dostaje sie go 72 miesiace i to tylko wtedy jak dochod nieprzekracza 504 zł na osobe ...(ktos jej głupot nagadał a ona wierzy:)

Ja z moją teściową mam to samo. Nie pracuje, ale zajmuje się swoją mamą, do której jeździ na dwie godziny po południu i też kręci nosem na to, żeby się Kubą zająć przez dwie godziny przed południem. Na początku była wersja, że się przez 8 godzin zajmie, ale nie. No to M. stwierdził, że pójdzie na pół etatu (bo zarabia mniej niż ja), a jeszcze sobie coś dorobi jak ja już będę w domu, no to z wielką łachą stwierdziła, że się dwie godziny zajmie. Mam do niej żal o to, bo to pierwszy i jedyny wnuczek, a ta zachowuje się jakby to było obce dziecko.
Poza tym nie chce jej się do nas przychodzić, tylko my mamy Kubę zawozić :what: A mieszkają na osiedlu obok i spacerek zająłby jej 15 minut, a tak w zimie trzeba będzie dziecko budzić, zakładać czapy, kombinezony, wpierdzielać do samochodu i taszczyć w nosidełku na czwarte piętro. Ech, brak mi słów.

Odnośnik do komentarza

e2e2
katja79
Ewciaa

u mnie też się pojawiła :(

i u Mai na główce kilka plamek sie pojawilo smaruje oliwka i wyczesuje ale niezbyt to skutkuje bo ciagle narasta paskudztwo!

Witam się czwartkowo imam dzisiaj podły humor!!!Jestem załamana chyba mi zanika pokarm!!!MY już przeszliśmy ciemieniuchę,trwała dwa tygodnie.Na prawdę trzeba systematycznie pielęgnować główkę i szybko zejdzie.A moja teściowa powiedziała że kiedyś to mówiono że ciemieniucha robi się ob brudu!!!Tylko proszę tego nie komentować bo mi też brak słów na takie stwierdzenia.

Kochanie, moja teściowa podobnie uważa... Moja mała też dostała, tym trudniej to wyleczyć,że ma bujny włos na głowie, ale chyba już jest to za nami. Jakby to zobaczyła, to pewnie by pomyślała, że dziecka nie myję.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
WITAM
BIEGNE WAS ZARAZ POCZYTAC ALE JESTEM WYKONCZONA NIE DZIECKIEM DZIECKO DZIS NAPRAWE ANIOLEK JAK SIE PATRZY ALE GLUPIMI SASIADKAMI POLKAMI CO DZIELA Z NAMI PODWORKO ZAWOLALY MNIE A JA GLUPIA POSZLAM JAK WRACALM Z MIASTA I CO I SIE NASLUCHALAM NA KONIEC OJ OJ ZE JA ZLA MATKA JESTEM ZE DZIECKO MA GLOWKE PLASKATA Z STYLU A JA PIJE PIWO REDSA A DZIECKO TO W DYCHA ZAZNACZE ZE ONE MAJA MALE DZIECI A PILY MOCNIEJSZE TRUNKI I CO TAK MNIE ZATKALO ZE NIC NIE POWIEDZIALM CO ZADKO MI SIE ZDARZA :yyy:KURNA JA JUZ SAMA NIE WIEM BO DZIWNE ONE SA POWIEDZIALM O TYM JAJKU W OKNIE I TAK NA MNIE POPATRZYLY PO CZYM POWIEDZIALY ZEBYM SIE WYPROWADZILA BO W DOMU JEST WILGOC (NO NIBY JEST ALE NIE JAKAS STRASZNA) COS MI SIE WYDAJE ZE TO KTORAS Z NICH MI TO OKNO ZABRUDZILA!!!

Jola kup sobie groźnego psa i uczul go na te wredne sąsiadki,jak coś to poszczujesz i będzesz mieć spokój.A tak serio to nie przejmuj się takim głupim gadaniem bo to szkoda nerwów sobie psuć!!!Taka jest złośliwość ludzka i tyle,niestety łupich ludzi się nie sieje sami się rodzą!!!

Odnośnik do komentarza

mama2
katja79
hej kochane nie zagladalam wczoraj bo mialam meksyk w domu najpierw mala plakala bo znów mi sie właczylo uczenie dziecka spac w łózeczku potem mój M stwierdzil ze metoda jest do dupy bo co jakis czas wyjmuje mala z łózeczka na rece zeby ja uspokoic wiec ona wie ze jak bedzie dlugo plakac to ja wezme ehhhh juz sama nie wiem a potem juz z tego wszystkiego rozpetala sie u nas trzecia wojna swiatowa i tak od slowa do slowa pokłócilismy sie o wszystko....no i sie nie odzywamy czasami mam ochote normalnie spakowac sie i wyjsc ten mó jest mistrzem w braku umiejetnosci porozumiewania sie ...ja mu o niebie a on mi o chlebie i tak w kółko...
babeczki mam pytanie ile czasu moze byc sztuczne mleko podane dziecku od zrobienia ????wiecie caly czas próbuje z ta butla i nie wiem ile moge je potrzymac zazwyczaj po pół godz wylewam bo i tak jest juz zimne ale i tak sie zastanawiam czy nie za długo:lup:

oj cos zły czas przyszedł dla niektorych M ..buntuja sie cos
oj oj widzę że czarne chmury nad ciągły na niektóre związki,u nas też wczoraj zagrzmiało!Mam dość tej pracy mojego M.Od 6 rano do 20!!!Nie za te pieniądze!!!Nie dość że mi w domu nic nie pomaga,wyprane ,poprasowane,posprzątane i zawsze coś ciepłego na obiad czeka i co wraca i mówi że jadł na mieście i szlak mnie trafił jak grom z jasnego nieba!!!a potem to poleciało.Tylko mój M mi cały czas powtarza że Facet to inny gatunek i do niego trzeba mówić dwa razy albo dużymi literami dopiero zrozumie!Dobrze że jest tego świadomy.Tylko ja jestem spragniona i mam duży niedosyt tegoże go ciągle w domu nie ma ,a jak już jest to szkoda mi czasu na kłótnie!

Odnośnik do komentarza

mama2
pat-k
Kamidianka
A myśmy dzisiaj pierwszy spacer w spacerówce zaliczyli. Na początku Lenka marudziła, ale to chyba nie ze względu na zmianę wózka, ostatnio jest marudna i się wierci, potem zaakceptowała spacerek i nawet usnęła. Foty wrzucę jutro.

oo kolejny spacerowkowy bejbasek :)

a moj juz ani w fotelku ani w spacerowce tylko chusta!!!!!!! :((

jak to znosi twój kręgosłup????

Odnośnik do komentarza

katja79
wiecie jeszcze mi tak przychodzi do glowy....sory ze ja ciagle o tym samym....ale ze przeciez musi w koncu zalapac ta butle a co by bylo gdybym np musiala teraz pójsc do szpitala...przeciez nie umarlaby z glodu chyba i predzej czy pózniej wypila z butli jak myslicie????

trzymam kciuki za wytrwałość!nie poddawaj się! łatwo powiedzieć. . .

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
ale sie wku...tesciowa wymysla co rusz to cos nowego zeby tylko z maksem nie siedziec tzn siedziec by mogła ale musi z pracy zrezygnowac i robi wszystko zeby tak sie niestało , wczoraj wymysliła ze mi sie nalez 3 lata płatne wychowawcze na maksa buchchchaaaa

chodzilo jej pewnie o nedzny dodatek 400zl jak sie ma niepełnosprawne dziecko ( bo mysli ze jak sie ma jedna nerke to jest sie niepełnosprawnym)to dostaje sie go 72 miesiace i to tylko wtedy jak dochod nieprzekracza 504 zł na osobe ...(ktos jej głupot nagadał a ona wierzy:)

Ja z moją teściową mam to samo. Nie pracuje, ale zajmuje się swoją mamą, do której jeździ na dwie godziny po południu i też kręci nosem na to, żeby się Kubą zająć przez dwie godziny przed południem. Na początku była wersja, że się przez 8 godzin zajmie, ale nie. No to M. stwierdził, że pójdzie na pół etatu (bo zarabia mniej niż ja), a jeszcze sobie coś dorobi jak ja już będę w domu, no to z wielką łachą stwierdziła, że się dwie godziny zajmie. Mam do niej żal o to, bo to pierwszy i jedyny wnuczek, a ta zachowuje się jakby to było obce dziecko.
Poza tym nie chce jej się do nas przychodzić, tylko my mamy Kubę zawozić :what: A mieszkają na osiedlu obok i spacerek zająłby jej 15 minut, a tak w zimie trzeba będzie dziecko budzić, zakładać czapy, kombinezony, wpierdzielać do samochodu i taszczyć w nosidełku na czwarte piętro. Ech, brak mi słów.

Daffodil u mnie sytuacja wyglada tak, ze moja mama pracuje i na razie nie może zrezygnować z pracy, bo jest ciężka sytuacja finansowa. Moja teściowa tak naprawdę zajmuje się wychowaniem 2 małych wnuczków, to są synowie jej córki. Więc wiadomo jak jest, tym bardziej, że siostra mojego M. z wygody mieszka z mamusią, bo ona sama się nie umie zająć dziecmi. Swoimi dzećmi - dodam. nawet usypiać musi je babcia, bo ona musi się wyspać... :O
No i klops.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
ok ja uciekam spac bo jutro troszke zlatwiania mnie czkea wiec no choc troszke wyspac sie trzeba :)pozyczylam auto od taty Oliwi :) wogole dziewczyny wczoraj z nim troszke posiedzialam i rozmawialismy i tak jakos mi sie nostalgicznie zrobilo i na wspominki zebralo...bo porownywalismy Ole z Oliwia i Mariusz mowi a pamietasz jak Oliw plakala nieraz calymi dniami...hehe a ta Ola to nic taka grzeczna i takie tam rozne sobie wspominalismy ale nic o sobie ze jak to znami bylo tylko lwasnie jak to Oliwka jak byla mala...ciesze sie ze moge z nim rozmawiac normalnie a niekiedy to nawet moglabym go nazwac przyjacielem :)
ok ja juz znikam
dobranoc buziaki kolorowych snow :*

aż mi małe dreszcze przeszły jak tak ładnie piszesz o tacie Oliwi,to fajnie że żyjecie w zgodzie!Dobrze dla Oliw.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
a moja Ola wazy 6300 :yyy: hihi i byl w przychodni pol roczny chlopczyk i wielkoscia tacy sami :) tylko z on waga 6450 :) no to ladnie :)hihi
a Oliwka moja ma wyniki idealne :) hemoglobina w sredniej granicy i wogole wszystko tak wlasnie w polowie :) jestem bardzo szczesliwa z tego powodu a i dzis moje ksiezniczki rozpiescilam zakupami ciuszkowymi :)

suuuper wiadomości!wszyscy szczęśliwi!

Odnośnik do komentarza

mama2corun
witam ja wczoraj niemialam dostepu do netu.ale dzis niedalam rady ndrobic co naskrobalyscie gadulki :)
ale czytam ze cos niefajnego Joli30 sie przytrafilo Jolu o co chodzi??a co do Polakosw za granica to masz racje przyklad z 2 miesiecy wstecz czlowiekowi pomoglismy znalezlismy prace mieszkanie a skurw...l zrobil cos podlego....wiec ja to juz nienawidze wszystkich moze nie calkiiem nienawidze ale jestem wredna na dzien dobry i odstraszam wszystkich bo po co mi oni mam rodzine cudowne dzieci M i nic wiecej niepotrzebuje i koniec a zwlaszcza polskow na obczyznie niepotrzebuje,a jak mnie wku... jak spotkam znajomych np ze szkoly wczoraj kolezanke z liceum a bylysmy sobie objetne w liceum i pozbala mnie wczoraj i o Agataja ble ble ble a na koniec rozmowy ze no ona by chciala do holandi i czy ja bym cos niepomogla...nigdy juz nikomu!!!jedna sprowadzilam to zmienila adres to nawet mi niepodala ani nowego nr tel!druga spowadzilam to mnie obgadala gdzie sie da a 2 miesiace u mnie mieszkala za darmo ja bylam w ciazy juz to ani palcem nigdy niekiwbela w domu nawet po sobie naczyn niepotrafila umyc wiec Jola zgadzam sie z twoim zdaniem calkowicie!!

Mieszkałam dwa lata w Hiszpanii i jak wróciłam do polski to każdemu powtarzałam że prędzej Hiszpan by mi podał rękę niż Polak!!! Taka prawda.Po duch latach wróciłam do Polski i jest mi tu najlepiej!

Odnośnik do komentarza

katja79
Jola30
DZIEWCZYNY CO ZROBIC ZEBY NIE MIAL PLASKATEJ GLOWKI JAK NIE CHCE NA BRZUCHU LEZEC DZE SIE W NIEBOGLOSY TAK ZE AZ SIE ZANOSI MOZE 10 MINUT DZIENNIE WYTZRZYMA.
LEKARZ W ANGLII POWIEDZIAL MI ZE NIC MAM NIE PANIKOWAC BO JAK ZACZNIE SIEDZIEC I SIE RUSZAC SAMO WSZYSTKO SIE ULOZY A TYLKO MY POLKI TAK PANIKUJEMY WIERZYC NIE WIERZYC NIEWIEM.
A CO PICIA ALKOCHOLU CO MI KUZWA PIWA NA JAKIS CZAS WYPIC NIE MOZNA CO ZA LUDZIE JAK ONI IMPRY ROBIA ICH SLYCHAC NA CALA OKOLICE TO DOBRZEALE JA JEDNAK DUPA JESTEM NIC NIE POIWEDZIALM A TERAZ I NIEODPYSKOWALAM BO OSTATNIO POWIEDZIALM MOJEU M.ZE MNIE NIE LUBI NIKT I BEDE MILA NI I MAM PODZIEKOWANIE ZA BYCIE MILA DLA WREDNYCH OSOB NO PRZYNUDZAM ALE SZCZERZE MNIE TO DOTKNELO W DOMU SIE PORYCZALAM I NAWET NIC MI SIE NIE CHCIALO:yyy:

Oj bidulo nie przejmuj sie głupimi kwokami a co do główki to moze kładz go na boczkach jak zasnie głeboko i tyle moja na brzuchu tez nie cierpi ale jak lezy na boczku jest ok
Oj JOla30. Widze, ze zmagasz sie z wredota rodakow na obczyznie. Czasami tak bywa ale wierze, ze to nie jest regula. Tutaj gdzioe ja jestem sa tacy i tacy jak w Polsce. Mam tutaj tez przyjaciolke i kolezanke fajna. Masz pecha widac, ale zawsze jest nadzieja, ze to sie zmieni i w koncu trafisz na jakiechs fajnych ludzi, bo przeciez w Londynie jest JOla22 i Isabela wiec to jest dowod na to wlasnie.
Co do glowki mam tez to zmartwienie co Ty. Maksio mial taka piekna glowke tak do 2 m-cy a teraz ma plaska bardziej z jednej strony, bo bardziej w prawo sie obraca z tego powodu, z lozeczko tak stoi, ze po tej stronie jest ciekawiej a poza tym nie da sie go ulozyc na stle na boczku, bo jak nawet go odwroce to zaraz jest z poworotem na wznak. Jutro mam termin u lekarza wiec sie dowiem co i jak z ta glowka, bo tez mnie to martwi ostatnio a nie chcialam paniki siac na forum.
I jak wczesniej juz pisalam - ja tam Cie lubie!!!!

Odnośnik do komentarza

matragona
I ja witam sie wieczorową porą. Właściwie wpadłam Wam tylko pożyczyć spokojnej nocy, jestem tak zmęczona że padam na twarz a tu jeszcze mleczko trzeba oddcągnąć :(
Nie wiem czy mi ktoś dziecko pomienił czy co ale od kilku dni nie sposób wyjść z małym na spacer. Filek jak go położe w spacerówce to leży w niej spokojnie od momentu wyjścia z mieszkania do mentu zjechania windą na parter potem zaczyna sie wrzask. On nawet już nie płacze tylko wrzeszczy. Do tej pory on całe sepacery przesypiał, albo rozglądał się a teraz chyba na sacer to my winą w górę w dół będziemy jeździć no wariat nie dziecko.

Poczytam Was sobie jeszcze bo próby w ciągu dnia paliły się na panewce
Jedno co Ci powiem na pocieszenie to ze to pewnie minie tak niespodzianie jak sie zaczelo. MOj Maksio tez byl wrogiem spacerow nr 1 a teraz jest ok i to nawet nie weim kiedy mu przeszlo.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
Daffodil

Ja maczałam w Gripe Water, które Kuba uwielbia i pociamkał dopóki smak czuł, a potem pluł smokiem na parę metrów :)
Daffodil - Jak tam po powrocie? Nie ma to jak w domu co???

Pobyt u rodziców też ma swoje plusy. Cały czas się ktoś Kubą zajmuje, no i obiadów nie trzeba gotować :)

mi też lepiej smakuje jak ktoś ugotuje i tak na gotowe co niedziela jeździmy do moich rodziców na obiadek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...