Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Ewciaa
witam was dziewczyny dziś ja i odrazu wyskakuje z pytaniem

dziś w nocy bolał mnie brzuch,leżałam na lewym boku i niby powinno być ok ale czułam jakby niunia naciskała mnie na narządy i wogóle jakiś dziwny ten ból, mój lekarz mówił żeby brać nospe ale ja nie chce zadnych tabletek ,wytrzymam tylko chce wiedzieć czy wy czasami też tak macie czy to jest jakis niepokojący objaw??? bo się strasznie martwię:le:
Ja tak mam czesto nad ranem. Biore na to Magnez codziennie od 6 do 3 tabletek. To ponoc normalne..

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
mama2
wkoncu poczuła skruche i teraz obiera pieczarki w ramach przerosin:36_15_9:

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) Ale masz teraz pomocnicę, tylko pozazdrościć :)

Dziekuje. I dlatego mówie ze córki sa przekochane , takie dla mamy! te długie włosy ..malowanie sie moimi błyszczykami i słowa które wypowiada z wielka powagą jak mnie kiedys podgladneła jak sie depiluje "jak bede taka duza jak ty to tez bede golic cytrynke:o_noo:"

:hahaha: No właśnie, dlatego chyba każda mamusia marzy o dziewczynce. Jak zdecydujemy się na drugie dziecko, to będziemy celować w córeczkę :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Moj mąz na szczescie idzie do pracy zanim ja wróce i wraca kiedy ja spie wiec nie słyszy moich żali. Ale jesli juz narzekamy to nawet brzuch mi sie wczoraj jakis mały wydawał jak sie kapałam...Do tego brak ruchów:uff2: Ale schizy

Wczoraj ja tez tak mialam. Mj brzuch po kapieli jakby znikl w 50%. Ale dzisiaj juz jest z powrotem. Moze to dzidzia sie roznie uklada i dlatego takie efekty specjalne?!

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2
Moj mąz na szczescie idzie do pracy zanim ja wróce i wraca kiedy ja spie wiec nie słyszy moich żali. Ale jesli juz narzekamy to nawet brzuch mi sie wczoraj jakis mały wydawał jak sie kapałam...Do tego brak ruchów:uff2: Ale schizy

Wczoraj ja tez tak mialam. Mj brzuch po kapieli jakby znikl w 50%. Ale dzisiaj juz jest z powrotem. Moze to dzidzia sie roznie uklada i dlatego takie efekty specjalne?!

to dobrze ze ktos tez tak ma bo odrazu mi lepiej...

Odnośnik do komentarza

U Elwiry, z tego co wyczytalam snieg za oknem. A jak u Was? U mnie wiosna pelna para. Az ogrzewanie wylaczylam, bo tak slonce przez okna naparza!
Za godzinke skocze na jakies zakupy ciazowe albo i nie ciazowe.... :-) U nas juz straszne przeceny. Ach, Ci Niemcy juz pewnie wszystkie prezenty na gwiazdke kupili, bo w sklepach przeceny. Tutaj sie zaczyna szal zakupow swiatecznach juz w listopadzie. Jakos nie moge tych zwaczajow pojac czasami.

Odnośnik do komentarza

gunia43
U Elwiry, z tego co wyczytalam snieg za oknem. A jak u Was? U mnie wiosna pelna para. Az ogrzewanie wylaczylam, bo tak slonce przez okna naparza!
Za godzinke skocze na jakies zakupy ciazowe albo i nie ciazowe.... :-) U nas juz straszne przeceny. Ach, Ci Niemcy juz pewnie wszystkie prezenty na gwiazdke kupili, bo w sklepach przeceny. Tutaj sie zaczyna szal zakupow swiatecznach juz w listopadzie. Jakos nie moge tych zwaczajow pojac czasami.

Szybko te wyprzedaze...szkoda ze u nas dopiero od stycznia:36_2_42: zawsze przed swietami by sie przydaly..

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Katja ja słyszałam. Z tym, że nie zawsze jest to 14 dni, lekarze chętniej wypisują na 7, a potem można spróbować przedłużyć u swojego lekarza. I wszystko zależy od lekarza, który odbiera poród. Moja koleżanka usłyszała, że skoro wychodzi ze szpitala, to będzie w stanie sama się sobą zająć i jej mąż nie dostał. Ale to chyba jeden z nielicznych przypadków.
Trzeba sobie tego przypilnować przy wypisie ze szpitala. Bo abstrahując od tego jak będziemy się czuły, to wydaje mi się, że to rewelacyjny pomysł, żeby cała rodzinka miała parę dni na oswojenie się ze sobą.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze jest mozliwosc takiej opieki nad zona. Musze sie dowiedziec jak jest tutaj. Fajna koncepcja - tak jak pisala Daffodil.
Co do humorow to wlasnie skonczylam ryczec. Maz cos tam powiedzial, co uznalam za powod do placzu (nie bylo to nic takiego) i wygladam teraz cudnie. Oczy takie, ze szkoda gadac i tak mam wyjsc na miasto:le:A biedak przestraszony, ze zdenerwowal zone i caly czas za mna chodzi i przeprasza 5 razy na minute, co akurat, nie jest takie zle :ok:
Zmykam. Do potem!

Odnośnik do komentarza

Daffodil no wlasnie fajnie byloby zeby mezus mógl byc z nami w domku jak wrócimy z kruszynkami. W koncu to tyle nowych obowiazków, emocji ze wszyscy czlonkowie rodzinki powinni byc obecni... a ze to nasze pierwsze dzieciatko bedzie to mysle ze po porodzie poprostu zwariujemy oboje...
czyli o to zwolnienie trzeba sie dopominac jeszcze w szpitalu tak??? znów wszystko bedzie zalezalo od dobrej woli lekarza...ehh obysmy trafily na takich o WIELKICH SERCACH...

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

jesli moge powiedziec to nie ma przepisu ze kazdy maz moze wziasc opieke i to 100% jak juz to 80% a czy dostanie L-4 na zone to zlezy tylko od lekarza, który bedzie widział w tym sens . Najczesciej daja przy cesarce po porodzie naturalnym rzadziej ale to zalezy tylko od lekarza . Na dzien dzisiejszy prawnie przysługuja tacie 2 dni urlopu okolicznosciowego na urodzenie dziecka to wszystko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...