Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny! Znów do Was wpadłam na chwile z czerwcówek no i jak zwykle o poradę- jako że Wy o ponad miesiąc bardziej doświadczone :)
Strasznie zaczął bolec mnie kręgosłup w okolicy krzyża, pewnie dlatego ze w sobote kilka godzin na zakupach byliśmy :) Podpowiedzcie mi proszę bo zdaje sie kiedys w Waszym wątku wiadziałam jakieś informacje co do ćwiczeń jakie możemy robić.
Pomożecie? z góry dzięki!
aaaaa i zazdorszczę Wam kopniaczków! SUPER!!!!!!!

http://s9.suwaczek.com/200905211762.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6goji01ml.png

Odnośnik do komentarza

Agut
Hej dziewczyny! Znów do Was wpadłam na chwile z czerwcówek no i jak zwykle o poradę- jako że Wy o ponad miesiąc bardziej doświadczone :)
Strasznie zaczął bolec mnie kręgosłup w okolicy krzyża, pewnie dlatego ze w sobote kilka godzin na zakupach byliśmy :) Podpowiedzcie mi proszę bo zdaje sie kiedys w Waszym wątku wiadziałam jakieś informacje co do ćwiczeń jakie możemy robić.
Pomożecie? z góry dzięki!
aaaaa i zazdorszczę Wam kopniaczków! SUPER!!!!!!!

Niestety ja nie znam zadnych cwiczen , moze dlatego ze nigdy mi kregosłup niedokuczał
GUNIA no własnie te bóle mnie irytuja nawet sie troche dzis wystraszyłam, ale juz jest dobrze . Ja mam takie bóle jakby mnie ciągło od dou brzucha

Odnośnik do komentarza

Agut
Hej dziewczyny! Znów do Was wpadłam na chwile z czerwcówek no i jak zwykle o poradę- jako że Wy o ponad miesiąc bardziej doświadczone :)
Strasznie zaczął bolec mnie kręgosłup w okolicy krzyża, pewnie dlatego ze w sobote kilka godzin na zakupach byliśmy :) Podpowiedzcie mi proszę bo zdaje sie kiedys w Waszym wątku wiadziałam jakieś informacje co do ćwiczeń jakie możemy robić.
Pomożecie? z góry dzięki!
aaaaa i zazdorszczę Wam kopniaczków! SUPER!!!!!!!

Zalecaja robic koci grzbiet (wypukly) - rozluznia kregi. Ale mnie tam nic nie pomagalo. Samo przeszlo z czasem, na jakies dwa tygodnie a teraz znow mi kregoslup zaczal dokuczac ale inaczej, jak dlugo siedze, ciezko mi sie wyprostowac.

Odnośnik do komentarza

mama2
Agut
Hej dziewczyny! Znów do Was wpadłam na chwile z czerwcówek no i jak zwykle o poradę- jako że Wy o ponad miesiąc bardziej doświadczone :)
Strasznie zaczął bolec mnie kręgosłup w okolicy krzyża, pewnie dlatego ze w sobote kilka godzin na zakupach byliśmy :) Podpowiedzcie mi proszę bo zdaje sie kiedys w Waszym wątku wiadziałam jakieś informacje co do ćwiczeń jakie możemy robić.
Pomożecie? z góry dzięki!
aaaaa i zazdorszczę Wam kopniaczków! SUPER!!!!!!!

Niestety ja nie znam zadnych cwiczen , moze dlatego ze nigdy mi kregosłup niedokuczał
GUNIA no własnie te bóle mnie irytuja nawet sie troche dzis wystraszyłam, ale juz jest dobrze . Ja mam takie bóle jakby mnie ciągło od dou brzucha
mama2 - ja tez sie czasami potrafie wystraszyc. Ale wyczytalam gdzies przy objawach 5 miesiaca, ze takie bole brzucha (jezeli nie sa to bolesci oczywiscie i bez krwawien) to normalna rzecz w tym czasie ciazy. Mnie tak ciagnie w dole brzucha,jakby parcie, tak cos tak jakby okres oprzypominalo ale jednak troszke inaczej, lagodniej.
Boire ten Magnez caly czas i chyba tak juz zostanie do konca ciazy. Zrobilam sobie przerwe 2 dniowa i juz mialam wczoraj lekki skurcz w lydce, co jest objawem jego niedoboru.
Dzidzia z mamusi ciagnie, co najlepsze a mnie pozstaje tylko tluszczyk odlozony tu i tam :-))

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Kilka dni czowieka nie ma a tu kilkanaście stron do czytania.

Izabela cholernie się cieszę. Teraz to już spokojnie czekamy do maja :)

Gunia jestem pewna że i z Tobą będziemy się niedługo cieszyły, bo wyniki z cała pewnością będą rewelacyjne!!

Brzuszki już sporawe. I bardzo dobrze. Ja swój pierwszy poważny zakup ciażowy mam za soba - spodnie. Jeszcze nie z szerokim pasem tylko z niższym, ale muszę Wam powiedzieć, ze sa baaardzo wygodne. Ponieważ w pracy często siedzę a za chwilę musze wstawać do klienta to jakiekolwiek nieelastyczne spodnie odpadają.
Brzuszek się uwypukla, pod pępkiem już zdecydowanie jest twardy i wybrzuszony. Z nowości ciążowych :waga 55,5. Czyli jets ok. 2,5 kg to chyba dobry wynik.
Pozdrawiam poniedziałkowo majówki

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil ja juz od miesiaca próbuje tez w podpisie zrobic sobie linka do tego babyastrology i mi sie nie udaje a widze własnie ze Ty to masz...Jak Ty to zrobiłas. Bo tam nie ma kodu BBC tylko HTLM

Wycięłam fragment adresu HTML, kliknij na ten mój odnośnik, zobacz co jest w adresie i wytnij tą samą część ze swojego.

Odnośnik do komentarza

Agut
Hej dziewczyny! Znów do Was wpadłam na chwile z czerwcówek no i jak zwykle o poradę- jako że Wy o ponad miesiąc bardziej doświadczone :)
Strasznie zaczął bolec mnie kręgosłup w okolicy krzyża, pewnie dlatego ze w sobote kilka godzin na zakupach byliśmy :) Podpowiedzcie mi proszę bo zdaje sie kiedys w Waszym wątku wiadziałam jakieś informacje co do ćwiczeń jakie możemy robić.
Pomożecie? z góry dzięki!
aaaaa i zazdorszczę Wam kopniaczków! SUPER!!!!!!!

Agut też to znam, takie niestety uroki ciąży :) Mnie niestety kocie grzbiety nie pomagały, masaż owszem, ale też tylko na chwilę. Ja u siebie widzę, że zaczyna mnie boleć jak dłużej jestem w jednej pozycji. Jak długo chodzę albo jak długo siedzę przed komputerem. Jeśli pracujesz, to staraj się co godzinę poruszać trochę, przejść po biurze itp. Może będzie lepiej.

A co do kopniaków, to poczekaj jeszcze miesiąc :)

Odnośnik do komentarza

Witam mamuśki:)
tak się opiłam wody z cytryna i syropu z cebuli ze aż mnie na "pawika" rusza ale przynajmniej mam trochę mniej opuchnięte migdały:((

za to humor mi maleństwo poprawia bo od rana puka i puka:))
wiecie czasami mam wrażenia ze mój pies wyczuwa ciąże bo jak maluszek sie kreci to moja psina zaczyna mi brzucho obwąchiwać i się o pieszczoty domaga:)

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

elwira
Witam mamuśki:)
tak się opiłam wody z cytryna i syropu z cebuli ze aż mnie na "pawika" rusza ale przynajmniej mam trochę mniej opuchnięte migdały:((

za to humor mi maleństwo poprawia bo od rana puka i puka:))
wiecie czasami mam wrażenia ze mój pies wyczuwa ciąże bo jak maluszek sie kreci to moja psina zaczyna mi brzucho obwąchiwać i się o pieszczoty domaga:)
Psina przeczuwa, ze konkurencja rosnie!

Odnośnik do komentarza

Gunia dzięki! juz sie zabieram do lektury :)
Kurcze a co do masażu to słyszałam że nie do końca możemy dawac sie masować. Ponoć mozna tylko jakieś niektóre ruchy wykonywać- muszę o to podpytać ginekolozki swojej! Moja koleżanka która jest własnie fanką masażu, refleksologii i akupunktury wczoraj mi powiedziała że w ciązy nic z tym rzeczy nie wolno robić. Booo każda z nich powoduje zwiększenie ilości oksytocyny a ta moze do poronienia doprowadzić. Stąd własnie podpowiedziała mi że odnośnie masażu to mam sie ginekologa zapytać.

Daffodil no ja mam podobnie. jak za długo siedzę albo jak za długo stoje. Nawet jak za długo w danej pozycji leżę to od razu mnie boli.

http://s9.suwaczek.com/200905211762.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6goji01ml.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...