Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

A co do ruchów to zgadzam sie ze dopiero pozniej moze nas niepokoic brak ruchów..ale wiecie jak to jest jak juz tak szkrab szaleje i nagle 2 dni cisza to tak troche to irytuje. Dziewczyny które maja termin na grudzien juz rodza:uff2: Jeszcze niedawno czytałam kwietniówki bo one były w 71 tyg lub 18 tyg i sledziłam juz czy czuja ruchy czy nie ..a tu juz i my jestesmy juz w tym czasie i zaczynamy czuc...

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mama2
Racja ale w taka pogode nie chciałoby mu sie dłubac przy aucie hihi

moje nawet jagby padało :) chciałoby się :) oby odemnie się oderwać na chwilke :) bo ostatnio jestem okropna- przyznaje się bez bicia :)

A moj poniewaz nie widzi mnie juz tydzien to strasznie mi słodzi esmsami : jaka jestem cudowna, madra, sliczna. hihi zaraz mu wszystko przejdzie ja tylko spedzi ze mna raptem dwa dni:36_1_67:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Mama a czy Ty znowu zmieniłaś fryzurkę? Bardzo fajny z Ciebie rudzielec :)

Nie , postanowiłam ze wciązy tylko delikatnie na ciemno bede farbowac. Ale takie miałam jakies pół roku temu wiec wmiare aktualne... Chciałam tylko pokazac jak kobieta zmienna potrafi byc :36_2_27: i jak trudno zdecydowac mi sie w którym kolorze mi najlepiej

Odnośnik do komentarza

mama2
A co do ruchów to zgadzam sie ze dopiero pozniej moze nas niepokoic brak ruchów..ale wiecie jak to jest jak juz tak szkrab szaleje i nagle 2 dni cisza to tak troche to irytuje. Dziewczyny które maja termin na grudzien juz rodza:uff2: Jeszcze niedawno czytałam kwietniówki bo one były w 71 tyg lub 18 tyg i sledziłam juz czy czuja ruchy czy nie ..a tu juz i my jestesmy juz w tym czasie i zaczynamy czuc...

Nawet się nie obejrzymy i będzie koniec kwietnia - maj i co chwilę któraś będzie znikać na parę dni, a potem pojawi się z nowymi wrażeniami i zdjęciami maluszka :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Ewciaa
mama2
Racja ale w taka pogode nie chciałoby mu sie dłubac przy aucie hihi

moje nawet jagby padało :) chciałoby się :) oby odemnie się oderwać na chwilke :) bo ostatnio jestem okropna- przyznaje się bez bicia :)

A moj poniewaz nie widzi mnie juz tydzien to strasznie mi słodzi esmsami : jaka jestem cudowna, madra, sliczna. hihi zaraz mu wszystko przejdzie ja tylko spedzi ze mna raptem dwa dni:36_1_67:

Biedaczek :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewciaa
mama2
Racja ale w taka pogode nie chciałoby mu sie dłubac przy aucie hihi

moje nawet jagby padało :) chciałoby się :) oby odemnie się oderwać na chwilke :) bo ostatnio jestem okropna- przyznaje się bez bicia :)

W końcu jesteś w ciąży - masz do tego prawo :)

może czasami przesadzam, bardziej to my jesteśmy z tym wszytskim oni tak nie czują jak my, nie rozumieją pewnych rzeczy

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

cześć mamuśki:) ja właśnie dopiero wstałam i zjadłam śniadanko, ale myślę ze po 2nocach zajmowania się chora córcia należało mi się takie leniuchowanie;)

co do ruchów to u mnie tez cisza ale za to w nocy było małe szaleństwo:) w późniejszym czasie to mówią ze jak nie ma 10kopniakow na dzień to można zacząć się martwic, ale my do tego etapu jeszcze mamy chwilkę:)

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

daffodil
mama2
ewciaa

moje nawet jagby padało :) chciałoby się :) oby odemnie się oderwać na chwilke :) bo ostatnio jestem okropna- przyznaje się bez bicia :)

a moj poniewaz nie widzi mnie juz tydzien to strasznie mi słodzi esmsami : Jaka jestem cudowna, madra, sliczna. Hihi zaraz mu wszystko przejdzie ja tylko spedzi ze mna raptem dwa dni:36_1_67:

biedaczek :)

:36_2_27::36_2_27:

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
Mama a czy Ty znowu zmieniłaś fryzurkę? Bardzo fajny z Ciebie rudzielec :)

Nie , postanowiłam ze wciązy tylko delikatnie na ciemno bede farbowac. Ale takie miałam jakies pół roku temu wiec wmiare aktualne... Chciałam tylko pokazac jak kobieta zmienna potrafi byc :36_2_27: i jak trudno zdecydowac mi sie w którym kolorze mi najlepiej

rzeczywiście fryzurka super :) ja musze się do fryzjera wybrać

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mama2
Daffodil
Mama a czy Ty znowu zmieniłaś fryzurkę? Bardzo fajny z Ciebie rudzielec :)

Nie , postanowiłam ze wciązy tylko delikatnie na ciemno bede farbowac. Ale takie miałam jakies pół roku temu wiec wmiare aktualne... Chciałam tylko pokazac jak kobieta zmienna potrafi byc :36_2_27: i jak trudno zdecydowac mi sie w którym kolorze mi najlepiej

rzeczywiście fryzurka super :) ja musze się do fryzjera wybrać

Ja już się umówiłam na ten poniedziałek przed Wigilią, przynajmniej na święta i na Sylwestra będę ładna :) Bo dużo szybciej mi włosy w ciąży rosną, a jak mam odrosty, to od razu się bardziej nerwowa robię :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ja już się umówiłam na ten poniedziałek przed Wigilią, przynajmniej na święta i na Sylwestra będę ładna :) Bo dużo szybciej mi włosy w ciąży rosną, a jak mam odrosty, to od razu się bardziej nerwowa robię :)

Ja dlatego zafarbowałam na poczatku ciązy na ciemne zeby nie miec odrostów i za czesto nie farbowac. Bo przy blądzie to co 3 tyg bym musiala . Ale strasznie szybko mi kolor schodzi z włsow teraz. zamiast czarne robiasie jakies wyblakłe

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewciaa
mama2

Nie , postanowiłam ze wciązy tylko delikatnie na ciemno bede farbowac. Ale takie miałam jakies pół roku temu wiec wmiare aktualne... Chciałam tylko pokazac jak kobieta zmienna potrafi byc :36_2_27: i jak trudno zdecydowac mi sie w którym kolorze mi najlepiej

rzeczywiście fryzurka super :) ja musze się do fryzjera wybrać

Ja już się umówiłam na ten poniedziałek przed Wigilią, przynajmniej na święta i na Sylwestra będę ładna :) Bo dużo szybciej mi włosy w ciąży rosną, a jak mam odrosty, to od razu się bardziej nerwowa robię :)

ja chyba też się wybiorę, zrobę się na bustwo dla męża mojego :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...