Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Mama myślę, że po prostu wtedy mógł być inaczej ułożony. A teraz leży w inną stronę i nie czujesz jak bryka. U mnie w piątek dzidziuś zrobił trzęsienie ziemi, a teraz przez dwa dni względny spokój. Jakiś pojedynczy, słabiutki kopniaczek, pewnie bym nawet nie zauważyła, gdybym się nie wsłuchiwała w swój brzuchol cały czas.
Dzieci są jeszcze tak malutkie, że nie będziemy ich czuć cały czas. Nie zadręczaj się, zobaczysz już niedługo synuś Ci o sobie przypomni :)

Odnośnik do komentarza

czarna_aga
Hej dziewczynki.

Tak rzadko mam czas by coś skrobnąć, że potem ma mega zaległości.

My już po imprezce urodzinowej :smile_move: Udała się wyśmienicie Dawidek też zadowolony z prezentów - otrzymał organy z krzesełkiem i mikrofonem, kolejkę elektryczną, tablice do pisania (skrzywienie zawodowe dziadków heheh ) taczkę do przewożenia zabawek i kloców Jednym słowem brak miejsca w pokoju, śmiałam sie nawet do rodziców, że przydałby sie osobny pokój pt "bawialnia"
Blizna po rozcięciu u Dawidka już się ładnie zagoiła, byliśmy na kontroli u chirurga to Pani doktor stwierdziła, że wszystko sie pięknie goi, plasterki zdjęliśmy dopiero w środę, wszystko ładnie się zrosło, teraz tylko smaruję cepanem by nie było blizny
Najgorsze jest tylko to, że ja wałczę z megaprzeziębieniem od 1,5 tygodnia, nie mogę sie wykurować, mimo ze byłam u lekarza i dostałam słaby antybiotyk o miejscowym działania i biorę jego od wtorku (do psikania w gardło) to nic nie pomaga, w dzień jeszcze jakoś daje rade, ale w nocy koszmar, dusze sie dosłownie.:36_1_10:
No i byłam u gina, miałam usg w środe, maluchy rosną, sa w miarę równe :smile_move: juz dosyć mocno czuję jak mi tam robia spustoszenie w brzuszku malutkie moje łobuziki kochane, niech fikają ile sie da, mamunia jest szczęśliwa jak je czuje:smile_move: Ja juz czuję przez brzuszek ich ruchy, nawet mój mąż tez czuje, Od czwartku juz jestem na zwolnieniu.... broniłam się rękoma i nogami, ale gin był nieubłagany, mówię jemu, że dobrze sie czuję i ze ciąża to nie choroba, a on na to, że moja ciąża to juz choroba Mam ciąże najwyższego ryzyka, jednoowodniowa, jednokosmówkową, których jest tylko 1%. Więc jestem wyjątkowa. Powiedział mi, że czuję się dobrze to fantastycznie, ale w każdej chwili może mi się skracać szyjka a ja tego nie poczuję więc mam się oszczędzać, co przy Dawidku jest "superłatwe" zwłaszcza jak ide z zakupami z nim i on uprze się i nie chce sam wejść na 3 piętro więc niosę torby a w drugiej ręce Dawida

Wczoraj teściowie zabrali mi małego bym mogła się kurować i odpoczywać, pojechali na weekend do dziadków mojego męża.... nawet się ucieszyłam, że sobie polezę, zwłaszcza ze mąż na 2-dniowym szkoleniu w Poznaniu, ale zdrzemnęłam się wczoraj 2 godzinki, obudziłam się i już strasznie tęskniłam za synkiem.... w domu tak cicho, pusto, normalnie płakać mi się chce ... bu uuu

Ehhhh to tyle, trochę Wam nasmęciłam :)
Wybaczcie, że nie odpisuję każdej z osobna, ale mając takie zaległości jak czytam to nie jestem w stanie spamiętać co komu odpisać
Pozdrawiam

Super, że maluchy rosną. Nie wiesz czasem jaka płeć? :) I słuchaj lekarza, w końcu wie co mówi. Odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj :)
A co do organek, to serdecznie współczuję :) 3-letnie dziecko moich znajomych gra od 6 rano do późnej nocy praktycznie bez przerwy :) Ostatnio po pół godziny pękała mi głowa :whoot: Po tej wizycie obiecaliśmy sobie z mężem, że osobiście ukatrupimy każdego go naszemu brzdącowi kupi taki prezent :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
czarna_aga
Hej dziewczynki.

My już po imprezce urodzinowej :smile_move: Udała się wyśmienicie Dawidek też zadowolony z prezentów - otrzymał organy z krzesełkiem i mikrofonem, kolejkę elektryczną, tablice do pisania (skrzywienie zawodowe dziadków heheh ) taczkę do przewożenia zabawek i kloców Jednym słowem brak miejsca w pokoju, śmiałam sie nawet do rodziców, że przydałby sie osobny pokój pt "bawialnia"

A co do organek, to serdecznie współczuję :) 3-letnie dziecko moich znajomych gra od 6 rano do późnej nocy praktycznie bez przerwy :) Ostatnio po pół godziny pękała mi głowa :whoot: Po tej wizycie obiecaliśmy sobie z mężem, że osobiście ukatrupimy każdego go naszemu brzdącowi kupi taki prezent :)

Daffodil zależy jakie dziecko ja kupiłam organy chrześnikowi męża pograł dzień i leży to w kącie, ale niestety to dziecko akurat ma za dużo wszytskiego i nie wie do czego się zabrać

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Daffodil
czarna_aga
Hej dziewczynki.

My już po imprezce urodzinowej :smile_move: Udała się wyśmienicie Dawidek też zadowolony z prezentów - otrzymał organy z krzesełkiem i mikrofonem, kolejkę elektryczną, tablice do pisania (skrzywienie zawodowe dziadków heheh ) taczkę do przewożenia zabawek i kloców Jednym słowem brak miejsca w pokoju, śmiałam sie nawet do rodziców, że przydałby sie osobny pokój pt "bawialnia"

A co do organek, to serdecznie współczuję :) 3-letnie dziecko moich znajomych gra od 6 rano do późnej nocy praktycznie bez przerwy :) Ostatnio po pół godziny pękała mi głowa :whoot: Po tej wizycie obiecaliśmy sobie z mężem, że osobiście ukatrupimy każdego go naszemu brzdącowi kupi taki prezent :)

Daffodil zależy jakie dziecko ja kupiłam organy chrześnikowi męża pograł dzień i leży to w kącie, ale niestety to dziecko akurat ma za dużo wszytskiego i nie wie do czego się zabrać

To Pawełek niestety odkrył w sobie powołanie :) Zrozpaczeni rodzice zastanawiają się nad jakimiś dźwiękoszczelnymi ścianami w jego pokoju:)

Odnośnik do komentarza

witam ponownie:)
ja dzisiaj tez się zaczynam kurować, migdały mam chyba wielkości arbuza, jak to się mówi Pan Bóg kazał się dzielić wiec moja Gabrysia podzieliła się choroba:))
poza tym nie jest tak strasznie chyba dam rade

Mama nie martw się tymi ruchami ja mam podobnie czasami dzień lub dwa nic później znów dokazuje teraz to chyba normalne za jakieś 2-3 tygodnie to powinno już być codziennie i dos intensywnie, tak ze cierpliwości:)

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

Nie bylo mnie troche i juz sie naczytalam. Juz po urodzinach cioci. Najedzona sredni, bo jakos szybko sie zapchalam ale za to dostalam trzy sloje z walwka: bigos, zupa gulaszowa i flaczki oraz pieczen z karczku. Takze z gotowaniem na 4 dni spoko.:cherli3:
mama2 - bez zbednej paniki (:-)) - mowie to ja, ostatnio straszna panikara ;-))
Tylko spokoj nas uratuje! Ja raz poczulam, potem drugi i do teraz znow nic. Jestem pewna, ze jak nic innego sie nie dzieje, bic nie boli, nic sie nie kurczy i nie twardnieje to musi byc ok.

Do jutra dziewczyny!!!:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Witam . Gunia Ty chyba dzis wyniki odbierasz? TRzymam za Ciebie.:bye: ja tez wróciłam wczoraj ze wsi i dostałam słoiki z flaczkami, kapusta zasmażana kiełbacha, kaszanka. MNIAM . Ja chyba musze czasem ponarzekac na moja kruszyne bo wczoraj jak poarzekałam to dosc długo wieczorem ale bardzo leciutko czułam go.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie poniedziałkowo. Wstałam tradycyjnie po 10, ale jakaś nieprzytomna jestem. Wczoraj to w ogóle myślałam, że mnie jakieś choróbsko złapało. Mdłości okropne mnie dopadły, ogólnie problemy z żołądkiem i straszne dreszcze, tak jakby mi gorączka rosła. Wpakowałam się do łóżka i po godzinie wiercenia zasnęłam jak nieżywa. A dzisiaj rano zero wczorajszych objawów. Tylko strasznie słaba jestem. Nie wiem, może coś mi wczoraj zaszkodziło.
Ale najważniejsze, że już jest w porządku :)

Odnośnik do komentarza

Ale właśnie nie miałam żadnych objawów przeziębieniowych. To było chyba raczej zatrucie, dobrze, że szybko minęło :)
A co spacerów, to ubieram się jak bałwan w czapy, szaliki itp :) I ciężko byłoby mi tak całkiem z nich zrezygnować. Przed ciążą prowadziłam taki dość aktywny tryb życia: regularnie basen, rower, a teraz to po prostu dostaję świra, jak się codziennie trochę nie poruszam. Jeszcze jak pracowałam, to wracałam z pracy wykończona i nie miałam siły o tym myśleć, a teraz wypoczęta, marzę o tym, żeby chociaż przez chwilę się trochę powłóczyć :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...