Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jola30
elwira
Ewciaa

to się porobiło :)

no zaczyna sie :) może jakąś listę zrobić :smile_move::smile_move:

a poza tym Adaś z Nikusiem walczyć nie będzie, wystarczająco go choroby i kolki wymęczyły

No to niech walczą , chyba,że Nik będzie chciał jakaś murzynke :36_1_21:

Murzynke jak murzynke byleby nie chcial muslimki, bo nigdy jej twarzy nie zobaczysz ;P buahahhahahahhahha

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

matragona
Witam sie po kilkudniowej nieobecności.
W nocy wróciliśmy od moich rodziców. Niestety wyjazd połowicznie udany bo moja "zarazka krakowska" - dziadek ochrzcił tak mojego Filipa - pozarażała wszystkich domowników rotawirusem. Wszystko to, to efekt zaszczepienia małego na rota - całe szczęście że wirus nie zmutował się i mały nic nie złapał. Nie mniej jednak trochę odpoczęłam a teraz zabieram się za pranie, sprzątanie, gotowanie - bo dom zarośnie pajęczynami :) ale takie są skutki pozostawienia samego, uczącego się M w domu. Mój ma M jeszcze jeden egzamin i w końcu przestanę być matką samotnie wychowującą dziecko. Ja chyba sobie fundnę jakieś SPA po tych jego egzaminach.
Zabieram się za prace w wolnej chwili poczytam zaległości
Miłego dnia!!

Ale numer, pozarażał wszystkich, a sam nie chorował??

Odnośnik do komentarza

isabela
gunia43
isabela

TRUEEEE, oj tak tak, to samo ja :) chicby nie wiem jaki Mel Gibson (z mlodosci) wylozylby mi sie na lozku ;P
A ja tam lubie sen, potem sex, a po - znow sen :-)

cholera, ale mi ochoty narobilyscie. A ja nawet nie moge do Zaca zadzwonic bo po ostatniej odmowie (slubu) postaral sie i ... ma dziewczyne, szybko...
NO faktycznie szybko. NO ale jak odrzucasz to sie chlopak pociesza, zeby tez dziewica nie byc wtorna. Mezczyzni to zle bardzo znosza. Gorzej niz baby:-)

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczynki :-)
Ja tutaj tylko na chwile, bo czasu brak. Syf w domu, istne burdello, pozozwieszane, wszystko w klebek pozwijane i porzucane. Musze sie powaznie zajac sprzataniem, bo siora jutro zjedzdza na kchrzciny. W ogole mamy kope roboty. Doibrze, ze M nma chorobowe, bo nie wiem, jak saam dalabym rade. Ciuszki Maksiowi juz kupilam tzn kurteczke i spodenki. Na sweterek jeszcze czekam. Jak nie przyjdzie w terminie to trudno. Mam od przyjaciolki troche ciuszkow, tylko musze plamy wywabic i odswiezyc i odprasowac i wybor mam ogromny :-)
Ja nie bede niestety zbyt czesto na forum, bo roboty kope a potem pelna chata ludzi.
Caluski dla Was i Waszych Sloneczek ode mnie i Maksia.
Jola30 - witaj kochana :11_9_16:Jak tam samopoczucie Twoje i NIkiego?
Znalazlas juz jakies lokum? Juz niedlugo bedziesz z M. Odliczasz dni?

Odnośnik do komentarza

gunia43
Dzien dobry dziewczynki :-)
Ja tutaj tylko na chwile, bo czasu brak. Syf w domu, istne burdello, pozozwieszane, wszystko w klebek pozwijane i porzucane. Musze sie powaznie zajac sprzataniem, bo siora jutro zjedzdza na kchrzciny. W ogole mamy kope roboty. Doibrze, ze M nma chorobowe, bo nie wiem, jak saam dalabym rade. Ciuszki Maksiowi juz kupilam tzn kurteczke i spodenki. Na sweterek jeszcze czekam. Jak nie przyjdzie w terminie to trudno. Mam od przyjaciolki troche ciuszkow, tylko musze plamy wywabic i odswiezyc i odprasowac i wybor mam ogromny :-)
Ja nie bede niestety zbyt czesto na forum, bo roboty kope a potem pelna chata ludzi.
Caluski dla Was i Waszych Sloneczek ode mnie i Maksia.
Jola30 - witaj kochana :11_9_16:Jak tam samopoczucie Twoje i NIkiego?
Znalazlas juz jakies lokum? Juz niedlugo bedziesz z M. Odliczasz dni?

Guniu trzymam kciuki za chrzciny!! Tak myslałam, że jesteś zawalona robotą i nie zaglądasz!

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Dzien dobry dziewczynki :-)
Ja tutaj tylko na chwile, bo czasu brak. Syf w domu, istne burdello, pozozwieszane, wszystko w klebek pozwijane i porzucane. Musze sie powaznie zajac sprzataniem, bo siora jutro zjedzdza na kchrzciny. W ogole mamy kope roboty. Doibrze, ze M nma chorobowe, bo nie wiem, jak saam dalabym rade. Ciuszki Maksiowi juz kupilam tzn kurteczke i spodenki. Na sweterek jeszcze czekam. Jak nie przyjdzie w terminie to trudno. Mam od przyjaciolki troche ciuszkow, tylko musze plamy wywabic i odswiezyc i odprasowac i wybor mam ogromny :-)
Ja nie bede niestety zbyt czesto na forum, bo roboty kope a potem pelna chata ludzi.
Caluski dla Was i Waszych Sloneczek ode mnie i Maksia.
Jola30 - witaj kochana :11_9_16:Jak tam samopoczucie Twoje i NIkiego?
Znalazlas juz jakies lokum? Juz niedlugo bedziesz z M. Odliczasz dni?

oczywiście trzymam kciuki

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...