Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

w szpitalu mi powiedzieli żebym poszła do lekarza i żeby zrobili, ale to poczekam jak juz beta będzie zero żeby mnie lekarz nie spławił..a jak powie że nie ma takiej potrzeby albo sensu to ja się z nim pożegnam bo ileż można..
no a ja słyszałam :smile_move: że jak nagle dostaniesz przypływu energii to znaczy że organizm daje ci kopa bo za 2-3 dni będzie poród :D

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
w szpitalu mi powiedzieli żebym poszła do lekarza i żeby zrobili, ale to poczekam jak juz beta będzie zero żeby mnie lekarz nie spławił..a jak powie że nie ma takiej potrzeby albo sensu to ja się z nim pożegnam bo ileż można..
no a ja słyszałam :smile_move: że jak nagle dostaniesz przypływu energii to znaczy że organizm daje ci kopa bo za 2-3 dni będzie poród :D

Ula naciskaj na nich zeby zrobili Ci ta droznosc, ponoc jak cos jest nie tak to sam fakt, ze zrobili Ci wlasnie ten zabieg moze usprawnic jajowod. Juz teraz nie wiem gdzie to czytalam, bo dawno sie nie wdrazam juz w ten temat.. ale jestem pewna, ze na innym forum dziewuszki doradzaly wlasnie aby isc na to. Ja szczescie w nieszczesciu mialam podczas laparoskopi, wiec ...lekarka tylko powiedziala, ze 2 jajowod bardzo dobrym stanie:36_1_11:

A tym bardziej, ze musza sprawdzic Ci ten jajowod w ktorym mialas cp, a jak nie to palka ich po glowie :36_1_16:

Odnośnik do komentarza

no ja właśnie teraz poczytałam o tej drożności i że ponoć zaraz po jest o wiele większa szansa na zajście bo jajowody mimowoli są lekko rozciągnięte :)
ponoć to tak boli bo jak na żywca wciskają ci kontrast do jajowodów....no ale czego się nie zrobi dla dzidzi.
mówię jak będzie zero to się wybiorę i jak mi powie że nie- to mu najpierw wygarnę a potem zmienię przychodnie bo to jest moje ciało i moje życie i ja nie mam zamiaru więcej przechodzić takiej traumy tylko z tego względu że lekarzowi nie będzie sie mnie chciało wysłać na badania. no :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Dokladnie jak napisalas o to mi chodzilo :))) Tak, wiem wiem nie jest to ponoc za przyjemne dlatego mi to zrobili przy okazji laparoskopi, nic nie czulam bo spalalam a oni juz tam czyscili i robili swoje...
Trzeba walczyc o swoje, nikt Ci czasu i cierpienia nie odda prawda?
I musisz znalesc dobrego gina ktory Cie poprowadzi. Bo to jest polowa sukcesu kochana..
Czy jak tam u was jest w UK? bo ja juz sie czasem glupie ;)

Odnośnik do komentarza

tu nie można pójść do gina jak w pl, tylko musisz czekać az łaskawie lekarz cię skieruje. ja tak miałam na początku mojej walki- wszystkie badania- hormony, cytologie, wymazy, usg miałam robione przez przychodnie i dopiero jak wyszła cysta to wysłali mnie do gina żeby podjął decyzję, gdzie na wizytę czekałam......3 mce!!! no ta ginka co mnie prowadziła w szpitalu to taka fajna i jej metoda podziałała więc ciekawe czy mogą do niej skierować.:hmm:

Odnośnik do komentarza

laaaaaaa az 3miesiace czekania??? :whasa: o kurcze!

To w takim razie trzymam kciuki jak jestes z niej zadowolona i metoda dziala to najwaznijsze!!
Ulcia ja uciekam bo cos mnie nuzy ostatnio spie po 10h :o_noo: nie wiem co sie dzieje, ale jestem cholernie spiaca ostanio! milej nocki wypocznij kochana, buziaki :36_2_53::sen:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Spij i korzystaj z ostatnich dni ciąży:36_3_15:

noo bo pozniej sie juz nie wyspisz:lup:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

od 2 do 4 30 bak nie spal a gadal...to ta optymistyczna wersja:36_1_21:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
no to zależy od maleństwa :) i pewno od mleka mamusi

mleczko kazde dobre i wartosciowe :) ale fakt zalezy od malenstwa i od tego czy ma kolki czy ich nie ma :) u nas kolek brak wiec jak jest aktywnosc to tylko na gadulstwo :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

cinamoonka
Ulala1986
no to zależy od maleństwa :) i pewno od mleka mamusi

mleczko kazde dobre i wartosciowe :) ale fakt zalezy od malenstwa i od tego czy ma kolki czy ich nie ma :) u nas kolek brak wiec jak jest aktywnosc to tylko na gadulstwo :)

no wiadomo że dobre :D
no ja pamiętam z tą koleżanką co rodziłam to jej mała od 20 do północy wieczny ryk.....jak zasnęła to co 2 h na jedzenie a w dzień to spała jak kamień. mała ma teraz 1,5 roku ale dalej jej nie przesypia nocy.....co dzidzia to dzidzia :)

Odnośnik do komentarza

A ja Wam powieje optymizmem:) Kuba jak się urodził to spał cały czas, w szpitalu dostałam reprymendę że jak ja mogę dziecka nie budzić na karmienie! A ja mówię no a co mam go szarpać jak on śpi i w ogóle nie chce jeść. One wzięły go na sondę i jak przyniosły go z powrotem to powiedziały że to szok bo on ino kaszlnął a spał dalej z rurką w żołądku! :) Wróciłam do domu to zasypiał o 20 i 8-9 rano wstawał !!!! W nocy piersi od namiaru mleka mi tak twardniały i stawały że się budziłam jakbym w powietrzu spała na cyckach :) ani ząbkowania nie przeszłam( jak dostał jabłko z łyżeczki i coś zadzwoniło to dopiero zauważyłam ze zęby wychodzą !) , ani kolek... ( tzn tylko takie 2 dniowe co to nawet nie odczułam ich...) Ja byłam tak mega wyspana ze mi się nudziło ! Wstawałam rano o 7 sprzątanie , gotowanie i do 9 miałam obiad zrobiony a potem cóż robić... Boję się że drugi raz takiego spokojnego dziecka Bóg mi nie da i teraz dopiero poznam co to macierzyństwo, kolki, nieprzespane noce itd....No ale macie kochane ciężarówki szanse że Wam też się może przytrafić taki śpioszek :D Czego Wam życzę:):36_1_11:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
nonono Kasiu to tyko do pozazdroszczenia takie maleństwo :36_2_25:

No ale... czas leci nieubłaganie i dziś to maleństwo ma prawie 6 lat, wstydzi się matki przed "kumplami" ma dziewczynę co to ją całuje za huśtawką a ja mam sie nie pytać o nią... Zaczyna się mała pyskówka i inne problemy które zamieniłabym na nieprzespane noce ;D

Odnośnik do komentarza

kasialukaszo
Ulala1986
nonono Kasiu to tyko do pozazdroszczenia takie maleństwo :36_2_25:

No ale... czas leci nieubłaganie i dziś to maleństwo ma prawie 6 lat, wstydzi się matki przed "kumplami" ma dziewczynę co to ją całuje za huśtawką a ja mam sie nie pytać o nią... Zaczyna się mała pyskówka i inne problemy które zamieniłabym na nieprzespane noce ;D

no pierwsze miłości to nie przelewki :D
ja pamiętam jak przez to samo przechodziły i przechodzą córki mojej szwagierki. Z miała 5 lat a A niecały roczek jak je poznałam . Teraz Z ma 11 a A 6 no i jest sajgon...starsza juz chce staniki, młodsza wkracza w etap ja wiem a ty jestem głupia więc jest ciekawie :D

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
kasialukaszo
Ulala1986
nonono Kasiu to tyko do pozazdroszczenia takie maleństwo :36_2_25:

No ale... czas leci nieubłaganie i dziś to maleństwo ma prawie 6 lat, wstydzi się matki przed "kumplami" ma dziewczynę co to ją całuje za huśtawką a ja mam sie nie pytać o nią... Zaczyna się mała pyskówka i inne problemy które zamieniłabym na nieprzespane noce ;D

no pierwsze miłości to nie przelewki :D
ja pamiętam jak przez to samo przechodziły i przechodzą córki mojej szwagierki. Z miała 5 lat a A niecały roczek jak je poznałam . Teraz Z ma 11 a A 6 no i jest sajgon...starsza juz chce staniki, młodsza wkracza w etap ja wiem a ty jestem głupia więc jest ciekawie :D
No własnei dokładnie wiesz o czym mówię :) Ok mykam po raz drugi spać :) buziaki :) papa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...