Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Ulala1986
u mnie na razie wszystko zawieszone ale jestem ciekawa czy mi porobią badania sami z siebie czy karzą czekać do 3 straty:lup::lup:

Ula nawet nie wiesz ile razy przez mysl mi przechodzilo tak jak pisze ile jeszcze kaza mi sie wycierpiec.. Jeden lekarz nawet nie chcial brac mojej cp - lp pod uwage przy liczeniu jak wskazan do konkretnych badan. Wynikalo by ze musialabym poronic 3 razy wenwatrzmacicznie plus moja nieszczesna cp. :leeee: ahhh myslalam, ze tam wszytskich rozniose w kawalki, ale sie udalo. I Tobie sie tearz uda zobaczysz musi!

Odnośnik do komentarza

mi tez niestety nie robili zadnych badan po poronieniu....baaa nawet mnie nikt nie sprawdzil czy tam wsio ok...nerwa mialam no ale co..musialam isc prywatnie:o_no:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Cinka taki urok życia w uk :whistle:

taa spoko ale czemu w polskiej klinice az tak zdzieraja?? Jedynie co to polozna jest swietna...i tu koniec plusow :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

ohh ile razy ta kobitka mi nerwow oszczedzila i uspokajala...no kochana jest

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

W PL też nie każdy lekarz powie jakie badania robić. My z M. robilismy po Kolei z listy tej co Veoh wkleiła po czym okazało się że połowa badań była zupełnie nie potrzebna, i na darmo wydalismy kasę...

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Otka
W PL też nie każdy lekarz powie jakie badania robić. My z M. robilismy po Kolei z listy tej co Veoh wkleiła po czym okazało się że połowa badań była zupełnie nie potrzebna, i na darmo wydalismy kasę...

no tak ale jakbys nie zrobila to bys nie wiedziala ... no a tak po nitce do klebka..

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

ale akurat te wyniki nie były mi potrzebne do obecnej diagnozy!, robilismy badania z myslą że może to to, kiedy się okazywało, że to nie przyczyna to miałam poczucie że niepotrzebnie kasę wydaliśmy... Wiem jedno, że vest mi cholernie przykro że gin w K-gu przez prawie 5 lat nie przebąknął mi o PCOS i nie pokierował w tym kierunku

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Ula obawiam się że tak jak i u mnie dopiero po 3 zaczną coś robić.....NIE DAJ BOŻE !!

Chyba że były by to ciąże powyżej 12 tygodnia...wtedy tylko 2 razy
no własnie pierwsza teoretycznie była poroniona w 13 tygodniu ciązy, więc nie wiem...

veoh
Ulala1986
u mnie na razie wszystko zawieszone ale jestem ciekawa czy mi porobią badania sami z siebie czy karzą czekać do 3 straty:lup::lup:

Ula nawet nie wiesz ile razy przez mysl mi przechodzilo tak jak pisze ile jeszcze kaza mi sie wycierpiec.. Jeden lekarz nawet nie chcial brac mojej cp - lp pod uwage przy liczeniu jak wskazan do konkretnych badan. Wynikalo by ze musialabym poronic 3 razy wenwatrzmacicznie plus moja nieszczesna cp. :leeee: ahhh myslalam, ze tam wszytskich rozniose w kawalki, ale sie udalo. I Tobie sie tearz uda zobaczysz musi!
no właśnie mi pielęgniarka mówiła, że to całkiem dwie inne przyczyny, więc sie tego boje że będą mnie mieli głęboko..chociaż w szpitalu powiedzieli że ze względu na moja operacyjną przeszłośc mam iśc do lekarza i sie zapisać do kliniki i być pod kontrolą..tylko mój lekarz to taki ignorancki...coż pozostaje się umówić jak beta będzie 0 i zobaczymy co wymyśli...

cinamoonka
mi tez niestety nie robili zadnych badan po poronieniu....baaa nawet mnie nikt nie sprawdzil czy tam wsio ok...nerwa mialam no ale co..musialam isc prywatnie:o_no:

no to tak jak mnie.....nawet usg...wiecie co może się złożymy na aparat usg :lup:

Odnośnik do komentarza

Otka
ale akurat te wyniki nie były mi potrzebne do obecnej diagnozy!, robilismy badania z myslą że może to to, kiedy się okazywało, że to nie przyczyna to miałam poczucie że niepotrzebnie kasę wydaliśmy... Wiem jedno, że vest mi cholernie przykro że gin w K-gu przez prawie 5 lat nie przebąknął mi o PCOS i nie pokierował w tym kierunku

no ja po kilku mcach leczenia u niby świetnego lekarza, zmieniłam bo nie było efektów-a ten nowy od razu dal clo bo po hormonach było widać że coś nie tak. oby teraz się udało bez hormonów, chociaż boje się że jak teraz mam normalnie owu to po tych miesiącach postu wszystko znowu się rozreguluje....

Odnośnik do komentarza

Cinko Kochana bo kroją właśnie z naiwniaków czyt.nas , którzy to mają w mózgu zakodowane że angielski NHS to partacze nic więcej.Fakt faktem może i w połowie tak jest , ale ich tu wszystkich trzeba ostro cisnąć o coś...

Otka Słonko , a Ty nie wpadłaś na to by to sprawdzić.Kurczę tyle dziewczyn tu pisało o tym że to mają...Ja nie myślę że Twoja wina, bo tak nie jest, ale na prawie każdym starającym się wątku jest właśnie ta nazwa.Mnie właśnie w sumie to skłoniło żeby się spytać mojej babeczki o to.A Ty masz regularne @?

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

w mojej przygodni jest- 2 lekarzy...1 na stałe i 2 taki co pomaga. ten 2 to taki starej daty i jak do niego chodziłam to wysyłał mnie na usg i badania, ale do niego czeka się z 2-3 tyg na wizyte...no i na tym moi lekarze się kończą....

Odnośnik do komentarza

wiesz co...jak beta będzie 0 to umówię się do tego 2 lekarza i zobaczymy co powie...jak odeśle mnie z kwitkiem- zmienię- bo to już nie są przelewki. jeszcze mam ciągłe problemy z pęcherzem, była u lekarza i zawsze dostawałam antybiotyki, w szpitalu 3 raz dostałam i w momencie jak kończą się tabletki, pieczenie i parcie wraca....

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nastukalyscie, ze nie wiem od czego zaczac;)

No u mnie po poronieniu ostatnim, tylko zmierzyl podajrze grubosc endometrium i chyba przy okazji zrobili mi coombsa. A tak to jak u was 3poronienia i dopiero jakies konkretne badania. Jesli chodzi o gina, to poki co odpukac trafialam na do dobrych specjalistow. Jeden co prowadzil mnie przy moim poronieniu jak magic przewidzial co moze sie stac.. teraz moja gin lekko juz z wiekiem starsza pani, ale tez robilam osobisty reserach na necie i czytalam, edukowalam sie i etc. wiec zawsze przygotowana jak na lekcji pytalam sie jej o kolejne badania. Az raz mojemu H. powiedziala, ze ona juz mnie przejrzala :D a co trzeba sie edukowac w tak waznych sprawach nie? ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki ! :) U nas piękna pogoda ach... chciałam pograbić liście wkoło domu ale los chciał inaczej i mi rozwalił grabie wszystkie ząbki się posypały i stałam z aluminiowym prętem , wkurzona wyrzuciłam go do śmieci i postanowiłam sobie Was poczytać. :)Z jeziora nici bo się rozpadało jak wracaliśmy a potem padliśmy i nic z tego;) wczoraj przyszły moje testy owulacyjne zrobiłam od razu i wyszedł pozytywnie haha a już martwiłam bo 2 dni przerwy było... i bałam się że to właśnie w owulacje. Jako że należę do nielicznego grona kobiet które odczuwają ból owulacyjny to takowy wieczorem czułam i cały ranek dzisiaj, więc nadrobiliśmy stratę. Temperaturka też ładna rano 36,7 a o 12stej 37,2 i tak mniej więcej się utrzymuje ... z 5 razy już mierzyłam...dzisiaj piątek. ciekawe czy jak pojadę na betę w poniedziałek to czy coś już drgnie czy to za wcześnie...
A co do lekarzy to uważam osobiście za skandal że trzeba ileś razy przeżyć stratę żeby doczekać się lepszej opieki i zainteresowania... ( i też nie zawsze) "Chwalmy Pana" że nie utarło się , że po siódmej czy dziesiątej stracie to dopiero problem i warto mu się przyjrzeć ...

Ulala1986
no ja przed pójściem do lekarza zapiszę sobie nazwy wszystkich badan i lekarzowi wylecę z listą- ciekawe co zrobi :smile_move:

"mój" poprzedni lekarz w niecałym 4 tc ( od ostatniej miesiączki!)badał mnie usg na brzuch ( dodatkowo nie należę do szczuplutkich kobiet),stwierdził ze tu nic nie ma żadnego zarodka i że wątpi żeby coś z tego było, bo czasem tak jest żeby mieć dziecko z "NOWYM" parnerem to trzeba kilka razy stracić ciąże.... potem 10 minutowy wykład na temat polskich kobiet że sie filmów naoglądały ze się pracować nie chce że kiedyś w polu robiły a teraz się trzęsą a w Anglii to do 12 tc nawet się kobiet za ciężarne nie uważa! Po za tym jak ja mam syna z pierwszego małżeństwa to może nie pasuje do obecnego męża ( nie genetycznie tylko seksualnie) i może warto zastanowić się nad zmianą partnera(!!!)
Na koniec na moje jakże głupie pytanie czy dostane L4 bo jestem po poronieniu i się boje a pracuje ciężko fizycznie odpowiedział: "musiałaby sobie Pani wyrwać pół macicy żeby zaszkodzić ciąży pracą fizyczną "... Podsumowując To ja bym chyba wolała 5 minut na pacjentkę niż wrócić do takiego czubka...

Pozdrawiam Was dziewczyny! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...