Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

veoh
Kochana nie, nie mieszkam w UK ;) we FR :))) skad ten pomysl?

zasugerowalam sie napisem ze stopki :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

veoh
Dziewczyny, nie ma mnie tu za czesto, zwiazku ze zblizajacym sie porodem i tym co czeka nas pozniej... ale mysle o was caly czas :)))
Cin do poki nie przeniesli waszego watku to sledzilam co tam u slychac u Liamka :)) mam nadzieje, ze synus rosnie zdrowo!

Ula Ty mi tu ale zaraz usuwaj podpis o depersji. Jak Cie pacne palka to sie obrocisz z 10 razy ;) :D Beta spadnie i mozesz spokojnie starac sie ponownie. Ja odczekalam te magiczne 6miesiecy po laparoskopi, ale wydaje mi sie i wlasciwie to znam przypadki, gdzie dziewczyny zachodzily wczesniej i donosily zdrowe bobasy.

Kasia i Anulek witam was serdecznie, wazne jest wierzyc i miec nadzieje, ze sie uda :) Bo innego wyjscia po prostu nie ma. Ja wiedzialam, ze nie odpuszcze bylam tak zdeterminowana, ze dopne swego, ze powiedzialam sobie raz chyba tylko jak sie "przekrece" na stole operacyjnym wtedy skoncza sie moje proby.

hih :D veoh na ciebie zawsze można liczyć :smile_move: jutro znowu krew i liczę że będzie już poniżej tysiąca więc coraz to lepsze samopoczucie się wkrada :D obecnie piekę karpatkę i już pachnie :smile_move: to teraz czekamy na ciebie aż dostarczysz kolejne kochane maleństwo na ten świat :36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
veoh
Dziewczyny, nie ma mnie tu za czesto, zwiazku ze zblizajacym sie porodem i tym co czeka nas pozniej... ale mysle o was caly czas :)))
Cin do poki nie przeniesli waszego watku to sledzilam co tam u slychac u Liamka :)) mam nadzieje, ze synus rosnie zdrowo!

Ula Ty mi tu ale zaraz usuwaj podpis o depersji. Jak Cie pacne palka to sie obrocisz z 10 razy ;) :D Beta spadnie i mozesz spokojnie starac sie ponownie. Ja odczekalam te magiczne 6miesiecy po laparoskopi, ale wydaje mi sie i wlasciwie to znam przypadki, gdzie dziewczyny zachodzily wczesniej i donosily zdrowe bobasy.

Kasia i Anulek witam was serdecznie, wazne jest wierzyc i miec nadzieje, ze sie uda :) Bo innego wyjscia po prostu nie ma. Ja wiedzialam, ze nie odpuszcze bylam tak zdeterminowana, ze dopne swego, ze powiedzialam sobie raz chyba tylko jak sie "przekrece" na stole operacyjnym wtedy skoncza sie moje proby.

hih :D veoh na ciebie zawsze można liczyć :smile_move: jutro znowu krew i liczę że będzie już poniżej tysiąca więc coraz to lepsze samopoczucie się wkrada :D obecnie piekę karpatkę i już pachnie :smile_move: to teraz czekamy na ciebie aż dostarczysz kolejne kochane maleństwo na ten świat :36_3_15::36_3_15:

Widzialam Twoje ciacha ula, no i normalnie zrobilas mi smaka! a ja mam ostanio slabe dni na slodkosci ;))))
No musi byc lepsze samopoczucie, bo teraz to bedzie tylko lepiej i lepiej. :))) Zaopatrz sie w jakies witaminki plus kaws foliowy i mysle ze mozesz nawet wczesniej niz przed 6 miesiacem sie starac. Ja odczekalam bo chlopa przeciez swojego nie zgwalce :D dla niego opinia lekarza to jak kazanie ksiedza na mszy ;) :D

Odnośnik do komentarza

kasialukaszo
Chciałam się do Was dołączyć... Nie wiem czy to "odpowiednie " miejsce... ale szukam jakiegoś miejsca dla siebie. Po krotce przedstawię swoją historie... 8 sierpień 2011
  • 7tc puste jajo płodowe,Zabieg. Odczekaliśmy 8 miesięcy kolejna ciąża i kolejna strata 23.05.2012[*] tym razem 6 tc ale widzieliśmy bijące serduszko, dwa dni później już nie.Zabieg. Odczekaliśmy 4 miesiące i pod koniec września ponownie ujrzałam dwie kreski na teście... Kolejne poronienie tym razem samoistne całkowite.5tc Beta w dniu pierwszego silniejszego krwawienia wynosiła tylko 26,7 a za dwa dni dwa testy ciążowe wyszły negatywnie. po raz siódmy zmieniłam ginekologa, który zdążył poprowadzić tą ciąże tydzień. Robiłam badania toxo, chlamydia, cytomegalia, p/c kariolipidowe oraz panel tarczycowy( tsh ft3 ft4) wszystko ok. Jednak lekarz stwerdził że przy kolejnej ciązy to jest od pozytywnego testu ciążowego właczy acard i fraxyparyne (włączane przy zespole antyfosfolipidowym). To ostatnie poronienie było 6.10.2012. Mimo wszystko zagłębiłam się w temat prowadzonych ciąż na tym zestawie leków i mam nadzieję , ze tym razem nam sie uda... Już zaczęliśmy starania. Nie mam pojęcia czy owulacja nastepuje odrazu czy dopiero po jakimś czasie ale bede walczyć chce walczyć.. bo mam NADZIEJE...
  • jeżeli nie pasuje do waszego wątku to się zawinę tylko podpowiedzcie gdzie się udać po wsparcie?

    Dzień dobry :) Dobrze, że napisałaś, tutaj na pewno szybko zauważysz, że MOŻNA :)

    Anulek83
    Cześć dziewczyny .. pozwolcie ,ze sie włacze.. jestem swieza i niewiem czy dobrze trafilam...:) Ja w czerwcu przeszlam ciaze pozamaciczna .. trafilam na oddzial z 6700 beta hcg.. po dobie pobytu w szpitalu bylo juz 3.500beta i zdecydowali sie podac mi Metotreksat....
    Niedstety czekac na kolejne staranka musze rok od podania tej chemii.... Mam wielkie szczescie bo mam naprawde super szefowa.. bardzo nie wspiera.. takiej to ze swieca szukac...
    duzo mi to pomaga bo szczerze mowiac w glowie mam tylko moje stracone malenstwo...:(

    Witam Cię też :)
    Kurcze, ja mam plan. Większości udało się 13go :) I to w piątek. Nawet ja zrobiłam test w piątek :) Ale nie 13go, nie wytrzymałam :D To magiczna data, tutaj zaraża!

    veoh
    Dziewczyny, nie ma mnie tu za czesto, zwiazku ze zblizajacym sie porodem i tym co czeka nas pozniej... ale mysle o was caly czas :)))
    Cin do poki nie przeniesli waszego watku to sledzilam co tam u slychac u Liamka :)) mam nadzieje, ze synus rosnie zdrowo!

    Ula Ty mi tu ale zaraz usuwaj podpis o depersji. Jak Cie pacne palka to sie obrocisz z 10 razy ;) :D Beta spadnie i mozesz spokojnie starac sie ponownie. Ja odczekalam te magiczne 6miesiecy po laparoskopi, ale wydaje mi sie i wlasciwie to znam przypadki, gdzie dziewczyny zachodzily wczesniej i donosily zdrowe bobasy.

    Kasia i Anulek witam was serdecznie, wazne jest wierzyc i miec nadzieje, ze sie uda :) Bo innego wyjscia po prostu nie ma. Ja wiedzialam, ze nie odpuszcze bylam tak zdeterminowana, ze dopne swego, ze powiedzialam sobie raz chyba tylko jak sie "przekrece" na stole operacyjnym wtedy skoncza sie moje proby.

    A po doopie ją! Dobrze godosz! Co za! Pfi o depresji, jesień jest, trzeba się cieszyć i korzystać z pięknych widoków! Kolorowych, spadających liści :D

    Veoh to Ty już! Ale fajnie :D:D

    Odnośnik do komentarza

    veoh

    hih :D veoh na ciebie zawsze można liczyć :smile_move: jutro znowu krew i liczę że będzie już poniżej tysiąca więc coraz to lepsze samopoczucie się wkrada :D obecnie piekę karpatkę i już pachnie :smile_move: to teraz czekamy na ciebie aż dostarczysz kolejne kochane maleństwo na ten świat :36_3_15::36_3_15:

    Widzialam Twoje ciacha ula, no i normalnie zrobilas mi smaka! a ja mam ostanio slabe dni na slodkosci ;))))
    No musi byc lepsze samopoczucie, bo teraz to bedzie tylko lepiej i lepiej. :))) Zaopatrz sie w jakies witaminki plus kaws foliowy i mysle ze mozesz nawet wczesniej niz przed 6 miesiacem sie starac. Ja odczekalam bo chlopa przeciez swojego nie zgwalce :D dla niego opinia lekarza to jak kazanie ksiedza na mszy ;) :D
    teraz wcinam karpatkę :smile_move: ja mojego nie muszę namawiać :smile_move: damy rade :36_3_15:

    _Alfa_

    veoh
    Dziewczyny, nie ma mnie tu za czesto, zwiazku ze zblizajacym sie porodem i tym co czeka nas pozniej... ale mysle o was caly czas :)))
    Cin do poki nie przeniesli waszego watku to sledzilam co tam u slychac u Liamka :)) mam nadzieje, ze synus rosnie zdrowo!

    Ula Ty mi tu ale zaraz usuwaj podpis o depersji. Jak Cie pacne palka to sie obrocisz z 10 razy ;) :D Beta spadnie i mozesz spokojnie starac sie ponownie. Ja odczekalam te magiczne 6miesiecy po laparoskopi, ale wydaje mi sie i wlasciwie to znam przypadki, gdzie dziewczyny zachodzily wczesniej i donosily zdrowe bobasy.

    Kasia i Anulek witam was serdecznie, wazne jest wierzyc i miec nadzieje, ze sie uda :) Bo innego wyjscia po prostu nie ma. Ja wiedzialam, ze nie odpuszcze bylam tak zdeterminowana, ze dopne swego, ze powiedzialam sobie raz chyba tylko jak sie "przekrece" na stole operacyjnym wtedy skoncza sie moje proby.

    A po doopie ją! Dobrze godosz! Co za! Pfi o depresji, jesień jest, trzeba się cieszyć i korzystać z pięknych widoków! Kolorowych, spadających liści :D

    Veoh to Ty już! Ale fajnie :D:D

    no dzisiaj nawet ładna jesienna pogoda jest :smile_move: chyba sie przejdę złapać trochę słońca :smile_move:

    Odnośnik do komentarza

    Cześć dziewczyny! Chcę Wam podziękować za wsparcie na prawdę mi tu z Wami dobrze! :) Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u psychiatry i dostałam zwolnienie na miesiąc 14go listopada mam przyjśc na kolejną wizytę.Lekarz powiedział,że taką traumę jaką przeszłam to musimy poleczyć co najmniej pół roku i przepisał leki antydepresyjne i nasenne kazał się wstrzymać ze staraniami na czas leków...Ale ja i tak swoje tzn nie wykupie leków bo chce zajść w ciążę dla mnie to jest teraz priorytet. Ale przytaknęłam bo przecież chce tylko odpocząć, uspokoić się i nie stresować pracą.
    Dzisiaj planuje zrobić w celach "terapii" dzień dla mnie i mojego M. Wzięłam dziś auto więc o 22 muszę jechać po niego do pracy. Upiekłam ciasto marchewkowe z bakaliami i cynamonem( polecam!!!) i zamierzam go po pracy wywieźć w pole ;) a dokładniej nad jezioro. Jakieś 5 km od domu mamy jezioro ale my ciągle praca, dom i remont domu i jak mieszkamy tu 2 lata to nie byliśmy ani razu więc dzisiaj wezmę koce, ciasto i pojedziemy się przytulić nad jeziorem gdy księżyc będzie odbijał się we wodzie... eh;)
    Ulala1986 liczę że na dniach betka Ci spadnie!
    Anulek83 witaj :)
    delfina5 Ala ty tą swoją słodkością to zawsze mnie rozczulisz!!!! w telefonie mam Zosieńki zdjęcie na tapecie jak będziesz do mnie dzwoniła! ;)
    veoh Szczęśliwego rozwiązania!!!! Dla "Was" kawałek marchewkowego ciasta!
    _Alfa_ Już właśnie zauważyłam, że MOŻNA!! :) takiego wsparcia szukałam i tu je mam :)
    Pozdrowienia !

    Odnośnik do komentarza

    Oopsy Daisy
    Kasia , a sprawdzałaś sobie hormony?

    hormony ? Nie ..tzn jakie hormony ? jedynie co badałam to panel tarczycowy (tsh, ft3 ft4) cytomegalia, chlamydia, p/c kardiolipidowe, bad. genetyczne i toxo. wiecej badań gin powiedział ze nie ma potzreby robić bo to strata pieniędzy i że mi poda przy kolejnej ciązy acard i fraxyparynę pozniej aspiryne

    Odnośnik do komentarza

    Oopsy Daisy
    Myślę że tak, bo mnie również robili to badanie w klinice poronień.

    Ogólnie po 3 poronieniach chyba powinni się lepiej Tobą zająć, sami zasugerować jakie badania najlepiej zrobić...

    Kochana, może wyjdę na zrzędę bo ciągle narzekam ale nikt się mną nie zajął ani razu! wszystkie badania zrobiłam prywatnie na własną rękę bez kontroli czy polecenia lekarza. jedynie co to na fundusz udało mi się wyprosić po 2 poronieniu skierowanie na badanie kariotypu. A badania jakie wykonałam sama wybrałam po informacjach z neta. Mam 7 ginekologa, który nie zdążył się naprowadzić tej ciąży ale jakoś jeszcze mu ufam. Rozeznam się o tej cukrzycy.Dzięki

    Odnośnik do komentarza

    Oopsy Daisy
    Z jakiego miasta jesteś ze Śląska?

    Kasiu musisz sobie znaleźć na prawdę dobrego lekarza.Bo jeśli już takiego będziesz miała-to połowa kluczu do sukcesu by następna ciąża była szczęśliwie donoszona.Może wejdź na wątki regionalne tutaj i popytaj, może jakaś kobietka Ci pomoże

    Gliwice i Pyskowice na tych terenach znajdowałam ginekologów głównie z polecenia ponieważ nie znam ani miasta a tym bardziej specjalistów i zawsze pytałam i wybierałam lekarza sugerując się właśnie opiniami innych koleżanek... trzech pierwszych lekarzy tylko wybrałam sama bo blisko, bo drugi szybko przyjął a reszta to dopochwowi bohaterowie którzy prawie że leczą samym spojrzeniem! No niestety trzech z nich okazało się jednak przereklamowanymi no i ten czwarty jak narazie miły i najbardziej zaniepokojony całą sytuacją. Zobaczę jaki będzie ciąg dalszy...narazie skupiam się intensywnie na staraniach dzisiaj powinnam mieć zgodnie z "planem"
    owulacje tylko mojego M brak w takiej chwili:36_1_4:

    Odnośnik do komentarza

    hej Kasiu.
    to dobrze, ze dostałaś wolne- powoli odpoczniesz.
    mi dzisiaj nie dzwonili z wynikami :hmm: dziwne...
    taki wypad nad wodę jak najbardziej- romantiko będzie a w takich plenerach to najlepiej sie pracuje :whistle::lol:
    no to miałaś nieźle z tymi lekarzami... u mnie na razie wszystko zawieszone ale jestem ciekawa czy mi porobią badania sami z siebie czy karzą czekać do 3 straty:lup::lup:

    Odnośnik do komentarza

    kasialukaszo
    Oopsy Daisy
    Kasia masz jeszcze całą noc, spokojna głowa :)

    Wiem, ale martwię o te nieszczęsne plemniki, czy one se poradzą czy zdążą ? ;)

    Kasia, jak pisze Daisy, spokojnie cala noc przed wami ;)

    Jesli chodzi o lekarzy, to rzeczywiscie to dosc bardzo wazne by trafic na wykwalifikowanego specjaliste. O tutaj masz np liste zalecanych badan po poronieniu polecam : lista badań po poronieniu - jeszcze raz - Poronienie - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

    Ooo i jeszcze jeden link - biala lista ginekologow w Gliwicach: GLIWICE - "Biała lista" dobry ginekolog - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...