Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Ulicia no i jak tam beta, wykopalas ja ;)??

Anulek, nie ma co sie obrazac na swoj organizm kochana ;) bo na to nie mamy za bardzo wplywu. Ja zaczelam zdrowo jesc w trakcie ciazy, wczesniej jako milosnik kawy zlopalam jak chlop :D
Po prostu tak sie dzieje, i to nie jest Twoja wina czy Twojego organizmu i on wcale nie jest ferelny, nie mysl tak, jakby tak bylo to co 2 dziewczyna musialaby sie obrazic na swoje cialo. ;) Czasem bywa ze nasz organizm plata figle i juz...
Bedzie dobrze trzeba myslec poztywnie, chociaz wiadomo, ze pojawiaja sie chwile zwatpienia..normalne, po takich przejsciach roznie sie mysli, :zwyrazami_milosci:

Cinus a co tam Liamek czemu nie chce jesc???

Odnośnik do komentarza

Hej :36_3_15:
no krewka w piątek więc mam nadzieje że ta beta sobie poszła w siną dal....:hmm:
ja dzisiaj miałam w pracy spotkanie odnośnie chorobowego i w końcu forma zachowuje się przyzwoicie bo żadnych głupich pytań i dochodzeń....no czyli jak jutrzejsze wyniki będa dobre to będę mogła przejść do następnego etapu życia....
no na mnie czas- wyrko woła :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

ula Liamo ok nie nauczyl sie tzn niby wszystko ok ale mam za duuze piersi z czego mamy niemaly klopot

veoh liam mial krotkie wedzidelko podjezykowe i mielismy zabieg bo nie chwytal piersi poprawnie

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

boju człowiek myśli że kłopoty i zmartwienia się kończą się wraz w porodem a tu nowe się zaczynają :noooo:
dzisiaj przeczytałam że 25 kobitce umarły bliźniaki i usunęli jej macice....matulu moje problemy przy tym wydają się takie małe i nijakie....aż mi głupio normalnie...

Odnośnik do komentarza

cinamoonka
ula Liamo ok nie nauczyl sie tzn niby wszystko ok ale mam za duuze piersi z czego mamy niemaly klopot

veoh liam mial krotkie wedzidelko podjezykowe i mielismy zabieg bo nie chwytal piersi poprawnie

Ja tez mialam jako dziecko podcinane wiazadelko, fajnie, ze juz po, i oby teraz juz ladnie jadl i nie sprawialo mu problemu ciumcianie :):zwyrazami_milosci:

Ulcia, no ciaza to chyba dopiero poczatek konca kochana ;) powiem ci szcerze, ze ja ciezko przechodzilam ta ciaze ciagle mialam wrazenie, ze albo poronie, albo ze urodze wczesniaka, albo wody plodowe mi pekna. Dylematow i rozsterek nie bylo konca...No a na koniec sie okazalo, ze ma spodziectwo i to prawdopdobnie 3 stopnia, wiec czekaja nas serie operacji, jak dlugo to nikt nie wie..ale nawet do 5roku zycia moga trwac.

Dlatego zawsze moze byc gorzej :) usuniecie macicy to musialo byc straszne dla tej dziewczyny..Osobiscie nawet sobie tego nie wyobrazam, nawet nie wiem co bym zrobila na jej miejscu..

Odnośnik do komentarza

veoh ja się obawiam że nie będę umiała się już cieszyć z ciąży. jak zrobiłam test i wyszło ze jestem znowu w ciąży to się poryczałam...i nie ze szczęścia. powiedziałam tylko 3 osobą i w tym był mąż....zakazałam mu mówić do czasu 3 mcy no ale się nie doczekaliśmy....
w pracy moi chłopcy powoli zaczęli się mi zwierzać że ich zony tez poroniły..jedna w 16 tyg, druga w 27.....a i w tym samym dniu co ja- wrócił do pracy chłopak którego żona poroniła w 6 tyg.... chce tej ciąży ale.....
ja tez nie wiem co bym zrobiła po takiej stracie...i to jeszcze mając 25 lat....
obu kochana malutki przeszedł przez operacje jak najszybciej i żeby było wszytko w porządku.:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

to prawda ze to nie tylko na okres ciazy sie martwimy..jak pisze veoh to poczatek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Chyba juz nigdy nie bedziemy sie cieszyc z ciazy.. kochana niestety obawy i strach pozostana. Ja stosowalam afirmacje przed ciaza, zeby troche sie wyciszyc, moze sprobuj takich metod?? jakas muzyka relaksacyjna, albo joga?? i to mi nawet pomoglo Ci powiem, tyle ze pozniej wpadlam w panike czytala po nocach i szukalam informacji, ..;) no i niestety nie bylo latwo, nie wiem jakbym sie zachowala teraz czy podobnie bym przez to przechodzila..

Daisy trzymam kciuki za Twoja operacje, i szybkiego powrotu do zdrowia :)))) ;):mylove:

Odnośnik do komentarza

no pewno jak już się uda to będę musiała coś robić żeby nie zwariować.....no ale na razie czekanie.....a kolegi z pracy córka stara się zajść i ktoś jej polecił prywatną doktorkę co tez robi akupunkturę i po 1 wizycie (ten kolega mi mówi) że widać po tej córce było różnice- taka pełna energii i pozytywnego nastawienia. poprosiłam o dane i sie wybiorę- chińska medycyna znana od stuleci może pomoże.
ok ja nunu i na krewkę. buziole:big_whoo::big_whoo::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Otka kochana beta ciągle spada tylko nie tak szybko jak sie spodziewałam. przez ostatnie 4 tyg miałam krew badaną co 2 dni i były spadki od 200 nawet o 2 tyś w przeciągu 48h. w ostatni piątek była ponad 700 i myślałam że po tygodniu będzie już zero a tu w ciągu tygodnia spadło tylko o 300:36_2_24: na razie nic nie będą robić bo to ciągle spada, ale ja juz mam po prostu dosyć tego czekania....

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Dziękuję Otka :love:

Ja Cię na fcb do znajomych prosiłam :whistle: zdaje się

I mnie i mnie :D

Ulala1986
no pewno jak już się uda to będę musiała coś robić żeby nie zwariować.....no ale na razie czekanie.....a kolegi z pracy córka stara się zajść i ktoś jej polecił prywatną doktorkę co tez robi akupunkturę i po 1 wizycie (ten kolega mi mówi) że widać po tej córce było różnice- taka pełna energii i pozytywnego nastawienia. poprosiłam o dane i sie wybiorę- chińska medycyna znana od stuleci może pomoże.
ok ja nunu i na krewkę. buziole:big_whoo::big_whoo::36_3_15:

Moja mama chodziła na akupunkturę, ale przy problemach z żołądkiem. Nawet nie pamiętam jakie efekty były :D

Ulala1986
dupa dupa dupa....beta 390....:lup::lup::le::nerw::nerw::nerw:kolejna krew w przyszły piątek....:lup::lup:

Ja to jestem do tyłu z tymi wiadomościami, albo zapominam że coś czytałam :lup:

A to prawda, ja też pierwsze 3 miesiące się cieszyć nie umiałam, teraz jak już czuję dzieciaczka to bardziej dociera to do mnie, ale jest stres, a jak szłam do pracy z zaświadczeniem to ciągle miałam w głowie - ale po co, a jak znów się nie uda.. Teraz też się boję, a jak się ruszać przestanie, jakieś komplikacje jak będą, czy będzie zdrowe.. Się dziwię dziewczynom, które nie łysieją albo siwieją po ciąży! Ja mam wrażenie, że już tylko siwe mi zostały te kudły na głowie!

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Oopsy Daisy
Dziękuję Otka :love:

Ja Cię na fcb do znajomych prosiłam :whistle: zdaje się

I mnie i mnie :D

Ulala1986
no pewno jak już się uda to będę musiała coś robić żeby nie zwariować.....no ale na razie czekanie.....a kolegi z pracy córka stara się zajść i ktoś jej polecił prywatną doktorkę co tez robi akupunkturę i po 1 wizycie (ten kolega mi mówi) że widać po tej córce było różnice- taka pełna energii i pozytywnego nastawienia. poprosiłam o dane i sie wybiorę- chińska medycyna znana od stuleci może pomoże.
ok ja nunu i na krewkę. buziole:big_whoo::big_whoo::36_3_15:

Moja mama chodziła na akupunkturę, ale przy problemach z żołądkiem. Nawet nie pamiętam jakie efekty były :D

Ulala1986
dupa dupa dupa....beta 390....:lup::lup::le::nerw::nerw::nerw:kolejna krew w przyszły piątek....:lup::lup:

Ja to jestem do tyłu z tymi wiadomościami, albo zapominam że coś czytałam :lup:

A to prawda, ja też pierwsze 3 miesiące się cieszyć nie umiałam, teraz jak już czuję dzieciaczka to bardziej dociera to do mnie, ale jest stres, a jak szłam do pracy z zaświadczeniem to ciągle miałam w głowie - ale po co, a jak znów się nie uda.. Teraz też się boję, a jak się ruszać przestanie, jakieś komplikacje jak będą, czy będzie zdrowe.. Się dziwię dziewczynom, które nie łysieją albo siwieją po ciąży! Ja mam wrażenie, że już tylko siwe mi zostały te kudły na głowie!

wez bo jak Cie w leb kopne nooo ! Ty lepiej wozek zacznij wybierac bo to dopiero jest wyzwanie:o_no::36_3_15:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Alfik ja czekam az beta po ciąży pozamacicznej zejdzie do 0 żeby można było powiedzieć ze już po zagrożeniu...
Cin- wybieranie wózka to dla mnie będzie największa przyjemność- jak w końcu tego doczekam:36_3_15::36_3_15:

oj z Nowym rokiem wszystko sie ulozy bo 13 to magiczna liczba :36_3_15:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...