Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

maucelina
o a mnie brzuch jak na Okres boli ha ha kuzwa całe życie pod górkę. Boshe dziewczyny juz mam dość. Chciałabym nie myśleć, przestać robić codziennie testy a to owu a to ciazowe. Żyć normalnie i nie myśleć i żeby czas leciał i kiedyś Poprostu mega niespodzianka II. Najgorsze że nie jestem zdolna do tego do czego dar otrzymały tylko kobiety

kochana ja też tak miałam....myślałam czemu ja nie moge nagle sie kapnąć- o boju okres powinnam dostać tydzień temu- zrobić test i mieć piękne 2 kreski:ehhhhhh: czemu nie mogę się cieszyć teraz tym stanem tylko się ciągle zastanawiasz....moja szwagierka zaszła nagle,,,,teraz jest w 20 tygodniu....zero stresów....bo niby czemu miała by się stresować?? i tu mnie to boli.... czasami dobrze by było wyłączyć mózg i nie myśleć...ale przenieść się wehikułem czasu na za 8 mcy....
te ciągłe testy owu.....ale nie zobisz przerwy bo to kolejny miesiąc do tyłu!! ja pamiętam jak mężowi płakała, że jestem kaleką bo nie mogę dać mu dziecka.....i chyba zmienie zdanie jak będę trzymac dzidzi w rękach...

Odnośnik do komentarza

o a mnie brzuch jak na Okres boli ha ha kuzwa całe życie pod górkę. Boshe dziewczyny juz mam dość. Chciałabym nie myśleć, przestać robić codziennie testy a to owu a to ciazowe. Żyć normalnie i nie myśleć i żeby czas leciał i kiedyś Poprostu mega niespodzianka II. Najgorsze że nie jestem zdolna do tego do czego dar otrzymały tylko kobiety

Odnośnik do komentarza

o a mnie brzuch jak na Okres boli ha ha kuzwa całe życie pod górkę. Boshe dziewczyny juz mam dość. Chciałabym nie myśleć, przestać robić codziennie testy a to owu a to ciazowe. Żyć normalnie i nie myśleć i żeby czas leciał i kiedyś Poprostu mega niespodzianka II. Najgorsze że nie jestem zdolna do tego do czego dar otrzymały tylko kobiety

Odnośnik do komentarza

ale ja mam fazy. Siedzę z mymi testami i wydaje mi się że widać słaba kreskę. Ale moje oczy sa skłonne widzieć to co chcą podejrzewam. Sprawdze jutro jeszcze (zresztą jak codzień ha ha). Tylko że rozum mówi że to niemożliwe bo owu była 9 dni temu, brzuch boli jak na @ No i po poronieniu tak odrazu zajść i to bez Tabletek taki niepłodniuch jak ja to niemożliwe. Ale ta kreskę cień jej naprawdę wydaje się być widoczny. Jutro rano chłop sika na test ze mną może wadliwe sa to porównam jego z moim. W tamtej ciąży też mu kazałam tak robić ha ha on to ma Biedny los ze mną. Kocham go mocno bo jest cudowny. A kota ubijemy obsranca chama. Budzi nas codziennie o 4 ale dziś przeszedł sam siebie. Wlazil gdzie się da najwyżej i miaukal żeby go ściągnąć No i trzeba było wstać. I juz drugi raz opalil futro na gazem. Złapałam go w locie ale juz zdążył zakopcic się lekko i oczywiście po chwili jak poczuł smrod swojego spalonego futra to mnie za to zsykal CHAM CHAM CHAM! Ma szczęście że jest sexy i mu wybaczamy wszystko.

Odnośnik do komentarza

maucelina twój kot jest niezły :sofunny::sofunny: ale przypalić sobie futro to już extemalka w pełnym calu :sofunny::sofunny:

dawaj zdjęcie tego teściora to ciotki pomogą w oględzinach :smile_move:
mi 1 dnia wyszedł słaby a po 2 dniach to juz była mega kreska :smile_move:
a powiem ci ,że po 1 poronieniu zaszłam od razu w ciąże beż żadnych tabletek- organizm ma mniej więcej unormowane hormony więc łatwiej o owulację:smile_move:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
to tak sie mówi- idzie 6 tydzień- a jak liczysz to jest 5 tyg i 1 dzień. :36_6_5:

Tak wiem, ze tak mówią lekarze, ja tez jestem tydzień dalej...

Ulala1986
no już nie śpię.....ja tak mam,że jak mam cos ważnego i boję się,żeby nie zaspać, to wybudzam się co 15 min....no a i tak musże zacząć powoli pić bo chcą pełny pęcherz :ehhhhhh:

Też tak mam :smile_move:
Napisz później jak bylo :::):

Pozdrawiam...Iza
:angel_star:

15tydź. 27.02.12http://s10.suwaczek.com/201311064859.png
http://s6.suwaczek.com/201005221774.png
Odnośnik do komentarza

nie mogę wstawić bo chyba w sobotę dopiero neta będę mieć. A zdjęcia nawet nie zrobiłam i chyba kot gdzieś go poturlał. Tak czy siak nie ma sensu bo dziś test negatywny. Tamten musiał być jakiś wadliwy bo i chłop widział tam cień. Tak konkretnie to będzie wiadomo za 6 dni myślę NO MOŻE MNIEJ. Ula trzymam kciuki i mega się doczekać nie mogę co tam za wieści przyniesiesz ile sztuk itp hi hi. Marcelinko piękny ciazowy brzusio! Co do kota to ja juz nie mam sił na niego mega lobuz zwłaszcza w nocy. A rano o 4 siada mi na głowie ta swoją dupa w kupowych strupach. Nie ma litości cham

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...