Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi by nawet nie przyszło do głowy na żywca cos takiego robić! Przecież ty tez masz uczucie i ciebie tez to boli nie?
Ja miałam taki przypadek w pl jak lezalam na ortopedi. Laska złamała nogę i musiała mieć przewierconą kość zeby założyć szynkę i wyciąg . I co lekarze powiedzieli? Ze i tak juz ja boli wiec po co znieczulenie i żywcem jej wiecili!!!! Wiec ja strasznie jestem ostra do takich lekarzy....

No to kocha porobcie badania i a nuz sie okarze ze cos małeg przeszkadza i następnym razem uda sie :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Ale mi by nawet nie przyszło do głowy na żywca cos takiego robić! Przecież ty tez masz uczucie i ciebie tez to boli nie?
Ja miałam taki przypadek w pl jak lezalam na ortopedi. Laska złamała nogę i musiała mieć przewierconą kość zeby założyć szynkę i wyciąg . I co lekarze powiedzieli? Ze i tak juz ja boli wiec po co znieczulenie i żywcem jej wiecili!!!! Wiec ja strasznie jestem ostra do takich lekarzy....

No to kocha porobcie badania i a nuz sie okarze ze cos małeg przeszkadza i następnym razem uda sie :36_3_15:

No już powoli nie wiem co badać... genetyka 17 kwietnia a później się zobaczy :) Jak człowiek jest już w swoim łóżeczku i może się tulić do mężusia całą noc to cały smutek gdzieś odpływa... :36_3_13:

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Caroline dziękuje za ciepłe słowa :*
Strasznie mi przykro ze myusialas przez takie przykre doświadczenie przejść ;(
Tak jak dziewczyny pisza,serce krwawi! Zdaje sobie sprawę ze żadne słowa nie wynagrodza tego i nie spowodują ze będzie lżej jak sobie przypomnisz,ale teraz kochana będzie tylko lepiej!!! :* Czego Ci życzę z całego serca.

Uleńko mi jak wiesz nie było dane usłyszeć bicia serduszka,ale jestem przekonana ze Ty je w PL na 100℅ uslyszysz!!! Czytalam o przypadkach w 5 tyg!!!! Ginekolodzy mówią,ze na 100℅ od 7-go,a bywa i w 6 tyg.
Kochana nie zamartwiaj się bo w Twoim stanie to nie wskazane!!! A na pewno będzie dobrze. Uleńko Ty 7-go lecisz?Dobrze pamiętam??

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Za 2 tyg to troche za puzno....ale ogólnie 2 tyg po owu juz by, badała :smile_move: a jak samopoczucie? :wink: organizm daje znać?

No właśnie Uleńko sama nie wiem co mi mój organizm mówi :/ Z 1 str ciągle mi się chce spać,siusiam znacznie częściej (dolegliwości takie same jak za 1-waszym razem),ale cycki nie bola,nic nie powiększy się. Trochę mnie dziś pobolewaja jajniki i macica. Ale tak na prawdę nie mam zielonego pojęcia czy to to :/ Dziś jest 3-ci, za tydz powinnam dostać @....

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Ulala1986
Za 2 tyg to troche za puzno....ale ogólnie 2 tyg po owu juz by, badała :smile_move: a jak samopoczucie? :wink: organizm daje znać?

No właśnie Uleńko sama nie wiem co mi mój organizm mówi :/ Z 1 str ciągle mi się chce spać,siusiam znacznie częściej (dolegliwości takie same jak za 1-waszym razem),ale cycki nie bola,nic nie powiększy się. Trochę mnie dziś pobolewaja jajniki i macica. Ale tak na prawdę nie mam zielonego pojęcia czy to to :/ Dziś jest 3-ci, za tydz powinnam dostać @....

Mnie cycki tez pozniej zaczęły boleć niż za 1 razem...dopiero z dzień- dwa przed okresem :whistle:

No zaraz idę na to szkolenie a potem do domu a co!

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy... Jutro chyba się pokusze i kupie test ciążowy. Jak nic nie wykaże to chyba po czekam do 10-go. Poprzednim razem zrobilam test dokładnie w dzień @,cos mi intuicja podpiwiadala i nie pomylilam się. Dziś mam mega mieszane uczucia...lada dzień sie okaze ,ale nerwy hehehe :D
Ahhhh jak bym chciała zobaczyć II!!!!!:36_3_8:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Ulala1986
Za 2 tyg to troche za puzno....ale ogólnie 2 tyg po owu juz by, badała :smile_move: a jak samopoczucie? :wink: organizm daje znać?

No właśnie Uleńko sama nie wiem co mi mój organizm mówi :/ Z 1 str ciągle mi się chce spać,siusiam znacznie częściej (dolegliwości takie same jak za 1-waszym razem),ale cycki nie bola,nic nie powiększy się. Trochę mnie dziś pobolewaja jajniki i macica. Ale tak na prawdę nie mam zielonego pojęcia czy to to :/ Dziś jest 3-ci, za tydz powinnam dostać @....

Mnie za 3 razem piersi zaczęły boleć tak z 2 tyg po spodziewanej @ więc to raczej nie wyznacznik a za 1 i 2 bolały prawie od samego początku :) Będzie dobrze trzymam kciuki:36_2_25:

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Caroline0887

No już powoli nie wiem co badać... genetyka 17 kwietnia a później się zobaczy :) Jak człowiek jest już w swoim łóżeczku i może się tulić do mężusia całą noc to cały smutek gdzieś odpływa... :36_3_13:

Kochana a moze ta toxo? A moze jakieś bakterie w macicy? Kurcze jak juz cie badali to trudno szukać czegoś....najgorsza to ta niewiedza....a badali ci przeciwciala? Tak jak kasiulalukasz miała ze jej własne ciało traktowalo dziecko jak jakiegoś wirusa.... A teraz bierze tabletki i wszto ok.

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Caroline0887

No już powoli nie wiem co badać... genetyka 17 kwietnia a później się zobaczy :) Jak człowiek jest już w swoim łóżeczku i może się tulić do mężusia całą noc to cały smutek gdzieś odpływa... :36_3_13:

Kochana a moze ta toxo? A moze jakieś bakterie w macicy? Kurcze jak juz cie badali to trudno szukać czegoś....najgorsza to ta niewiedza....a badali ci przeciwciala? Tak jak kasiulalukasz miała ze jej własne ciało traktowalo dziecko jak jakiegoś wirusa.... A teraz bierze tabletki i wszto ok.

Toxo że nie miało teraz znaczenia bo płód nie był uszkodzony. Bakterii brak przeciwciał brak... Pojęcia co jest przyczyną również brak :kiepsko:

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Caroline0887
Ulala1986
Caroline0887

No już powoli nie wiem co badać... genetyka 17 kwietnia a później się zobaczy :) Jak człowiek jest już w swoim łóżeczku i może się tulić do mężusia całą noc to cały smutek gdzieś odpływa... :36_3_13:

Kochana a moze ta toxo? A moze jakieś bakterie w macicy? Kurcze jak juz cie badali to trudno szukać czegoś....najgorsza to ta niewiedza....a badali ci przeciwciala? Tak jak kasiulalukasz miała ze jej własne ciało traktowalo dziecko jak jakiegoś wirusa.... A teraz bierze tabletki i wszto ok.

Toxo że nie miało teraz znaczenia bo płód nie był uszkodzony. Bakterii brak przeciwciał brak... Pojęcia co jest przyczyną również brak :kiepsko:

Kurcze Caroline przykro mi ze póki co nie potrafią Ci pomoc! Ale nie trac nadzieii!!! 3maj się kochana dzielnie :*

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Caroline0887
Ulala1986

Kochana a moze ta toxo? A moze jakieś bakterie w macicy? Kurcze jak juz cie badali to trudno szukać czegoś....najgorsza to ta niewiedza....a badali ci przeciwciala? Tak jak kasiulalukasz miała ze jej własne ciało traktowalo dziecko jak jakiegoś wirusa.... A teraz bierze tabletki i wszto ok.

Toxo że nie miało teraz znaczenia bo płód nie był uszkodzony. Bakterii brak przeciwciał brak... Pojęcia co jest przyczyną również brak :kiepsko:

Kurcze Caroline przykro mi ze póki co nie potrafią Ci pomoc! Ale nie trac nadzieii!!! 3maj się kochana dzielnie :*

Otwieram Tymbarka a tam "Dasz radę!" no i jak tu teraz nie dać rady jak nawet Tymbark wie czego mi potrzeba!! Nadzieja to ostatnie co zostało!! A wy kobitki kochane jesteście jak nie wiem co :36_3_13:

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Caroline0887
Nietoperek84
Caroline0887

Toxo że nie miało teraz znaczenia bo płód nie był uszkodzony. Bakterii brak przeciwciał brak... Pojęcia co jest przyczyną również brak :kiepsko:

Kurcze Caroline przykro mi ze póki co nie potrafią Ci pomoc! Ale nie trac nadzieii!!! 3maj się kochana dzielnie :*

Otwieram Tymbarka a tam "Dasz radę!" no i jak tu teraz nie dać rady jak nawet Tymbark wie czego mi potrzeba!! Nadzieja to ostatnie co zostało!! A wy kobitki kochane jesteście jak nie wiem co :36_3_13:

A tarczyce badali?
Kurcze juz powoli brakuje pomysłów.....
A kto ma dać radę jak nie my? Jak sie poddamy to nic nie bedziemy miały!! Trzeba walczyć....tylko czasami tak boli ze inni nawet nie muszą 'walczyć' tylko maja od tak....a czasami nawet nie chcą.....ale jak to mówią- życie.....ale sie nie poddamy tak?? :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986

A tarczyce badali?
Kurcze juz powoli brakuje pomysłów.....
A kto ma dać radę jak nie my? Jak sie poddamy to nic nie bedziemy miały!! Trzeba walczyć....tylko czasami tak boli ze inni nawet nie muszą 'walczyć' tylko maja od tak....a czasami nawet nie chcą.....ale jak to mówią- życie.....ale sie nie poddamy tak?? :36_3_15:

Badali badali i chyba Cię nie zaskoczę jak napiszę że wyniki były bardzo ładne, wszystkie poniżej normy! Do głowy już dostaję od myślenia co to może być :lup:
Ordynator przypuszcza że jakiś mikrozator że mogę mieć z tym problem mimo negatywnych wyników przeciwciał antyfosfolipidowych... podobno czasami tak się właśnie dzieje
Ja tylko mam nadzieję że u was wszystko dobrze!!!!! Tylko mi się mną nie przejmować i broń Boże martwić z mojego powodu!!!!!!! Ja sobie poradzę przecież mam was::smile_jump: no i jeszcze mojego kochanego mężunia który jest najwspanialszy na świecie. Każdej życzę takiego wsparcia i pomocy jaką mi dał i jego spokoju ducha w tych złych dniach. I właśnie w takich sytuacjach zdaję sobie sprawę że jednak dobrze że nie posłuchałam teściowej jak mnie ostrzegała że mam się dobrze zastanowić co robię i czy jestem tego w pełni świadoma :36_2_15:

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Caroline0887

Badali badali i chyba Cię nie zaskoczę jak napiszę że wyniki były bardzo ładne, wszystkie poniżej normy! Do głowy już dostaję od myślenia co to może być :lup:
Ordynator przypuszcza że jakiś mikrozator że mogę mieć z tym problem mimo negatywnych wyników przeciwciał antyfosfolipidowych... podobno czasami tak się właśnie dzieje
Ja tylko mam nadzieję że u was wszystko dobrze!!!!! Tylko mi się mną nie przejmować i broń Boże martwić z mojego powodu!!!!!!! Ja sobie poradzę przecież mam was::smile_jump: no i jeszcze mojego kochanego mężunia który jest najwspanialszy na świecie. Każdej życzę takiego wsparcia i pomocy jaką mi dał i jego spokoju ducha w tych złych dniach. I właśnie w takich sytuacjach zdaję sobie sprawę że jednak dobrze że nie posłuchałam teściowej jak mnie ostrzegała że mam się dobrze zastanowić co robię i czy jestem tego w pełni świadoma :36_2_15:

a krzepliwość krwi?? może jakiś mikrozator własnie? kurcze chyba lepiej jaby wiedzieli co to żeby następnym razem można było temu przeciwdziałać!

nietoperku nie ma długiego siedzenia nie ma :smile_move:
tym bardziej,że spanie to ja mam oj mam :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Nietoperku mnie cyce bolały w 7tc, a w poprzedniej kilka dni przed @ juz nie dawalam rady.

Ulka pełen relaks ;) spanko i jedzonko ;)

Caroline zrob prosze mężowi posiew nasienia i zbadajcie sibie cytomegalie. Mam nadzieje ze wizyta w klinice bedzie owocna i wyjaśnia co poszlo nie tak.

Ja wlasnie zjadłam sledzia a do tego parówke z ketchupem :36_22_3: także tego... :36_22_3: brzuch mnie dzis pobolewa ale to chyba dobrze wszystko sie rozciąga, już mam calkiem ładną piłeczkę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

marcelina dzisiaj na śniadanie zrobiłam sobie biały zer ze śmietaną....i nie poszło dobrze....tak mnie zmuliło że masakra....a chciałam być dobra i dostarczyć sobie nabiału :sofunny:

kochana dawaj zdjęcie brzucha :smile_move: ja ci mogę pokazać mój :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986

a krzepliwość krwi?? może jakiś mikrozator własnie? kurcze chyba lepiej jaby wiedzieli co to żeby następnym razem można było temu przeciwdziałać!

nietoperku nie ma długiego siedzenia nie ma :smile_move:
tym bardziej,że spanie to ja mam oj mam :sofunny:

Ulala przeciwciała antykardiolipidowe również w normie ... aj aj aj
tylko nie wiem czy się mam martwić czy nie ale w ogóle nie krwawię po zabiegu!! Co prawda wszystko oczyściło się samoistnie tylko później miałam jeszcze na wszelki wypadek czyszczenie zabiegiem ale i tak mam tylko teraz takie delikatne brązowe plamienia...

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Caroline nie każda krwawi po zabiegu więc spokojnie. tym bardziej jak sie oczyściło...

kurcze no to jak wszystko sprawdzali to aż trudno czegoś szukać....a oja znajoma mi kiedyś opowiadała o koleżance- kobieta byla 2 razy w ciąży, 2 razy z dziewczynką i 2 razy poroniła....okazało sie że dziewczynki nigdy nie donosi i tylko chłopczyk przeżyje....kurcze dziwne to...

Odnośnik do komentarza

o a mnie brzuch jak na Okres boli ha ha kuzwa całe życie pod górkę. Boshe dziewczyny juz mam dość. Chciałabym nie myśleć, przestać robić codziennie testy a to owu a to ciazowe. Żyć normalnie i nie myśleć i żeby czas leciał i kiedyś Poprostu mega niespodzianka II. Najgorsze że nie jestem zdolna do tego do czego dar otrzymały tylko kobiety

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...