Skocz do zawartości
Forum

Zmiana layoutu


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

patrycja`81
AsJa
Anya
Mi podoba się menu portalu: planowanie ciąży, ciąża, poród, itd. Jest bardzo czytelne i spójne. To na plus :)
Minusem, jak dla mnie, jest zbyt dużo bieli (poprzednia wersja była cieplejsza, przez co i bardziej przyjazna ;)) i kolor "parenting.pl"-czarny???? Chyba niezbyt dobrze się kojarzy... to kolor dotyczący innej tematyki a nie rodzicielstwa....


Mam dokładnie takie same zdanie! Kolor logo jest nietrafiony (choć samo logo ok), no i zbyt zimny layout, może warto go troszkę ocieplić?



a mi sie czarny z malym dodatkiem filoletu podoba:D



mosia
rozmawiałam z innymi dwoma dziewczynami i też nie mogą wejść na forum.
doradziłam przez google, zobaczymy czy się uda.

tez mam to samo;)



juz jest normalnie,nie potrzebuje google do wejscia na parenting

Odnośnik do komentarza

Witam,

jeżeli chodzi o problemy z logowaniem - na 99% pomoże wyczyszczenie ciasteczek (plików cookie) - większość nowych przeglądarek ma taką opcję, np. gdzieś w sekcji "Prywatność". Przykładowo, w Chrome to:

Ikona klucza -> Narzędzia -> Wyczyść dane przeglądania (skrot klawiszowy: ctrl+shift+del) i tam czyścimy ciasteczka.

W Firefoksie to: główne menu -> Opcje -> Opcje -> karta Prywatność. Potem "usunać pojedyczne ciasteczka", wybrać z listy Parenting.pl i usunąć.

Zapewne wiele osób ma ciasteczka zostawione przez stary serwer, które zakłócają teraz logowanie na nowym.

Odnośnik do komentarza

AsJa
Anya
Mi podoba się menu portalu: planowanie ciąży, ciąża, poród, itd. Jest bardzo czytelne i spójne. To na plus :)
Minusem, jak dla mnie, jest zbyt dużo bieli (poprzednia wersja była cieplejsza, przez co i bardziej przyjazna ;)) i kolor "parenting.pl"-czarny???? Chyba niezbyt dobrze się kojarzy... to kolor dotyczący innej tematyki a nie rodzicielstwa....

Mam dokładnie takie same zdanie! Kolor logo jest nietrafiony (choć samo logo ok), no i zbyt zimny layout, może warto go troszkę ocieplić?

bez obrazy, ale ten kto wymyślił czarny kolor logo nie miał chyba wyobraźni.... może warto to jeszcze przemyśleć?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya
AsJa
Anya
Mi podoba się menu portalu: planowanie ciąży, ciąża, poród, itd. Jest bardzo czytelne i spójne. To na plus :)
Minusem, jak dla mnie, jest zbyt dużo bieli (poprzednia wersja była cieplejsza, przez co i bardziej przyjazna ;)) i kolor "parenting.pl"-czarny???? Chyba niezbyt dobrze się kojarzy... to kolor dotyczący innej tematyki a nie rodzicielstwa....

Mam dokładnie takie same zdanie! Kolor logo jest nietrafiony (choć samo logo ok), no i zbyt zimny layout, może warto go troszkę ocieplić?

bez obrazy, ale ten kto wymyślił czarny kolor logo nie miał chyba wyobraźni.... może warto to jeszcze przemyśleć?

zgadzam się dlaczego czarne logo.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie wszystko widzę tak jak trzeba ale myślę, że będzie ok. Niestety logo faktycznie smutne i takie nie parentingowe :( ale cóż poradzić grunt żeby forum działało jak trzeba i żeby mozna było znaleźc bez problemu na portalu interesujące nas info. Układ tematów wydaję się ok a to już dużo bo wtedy łatwiej się szuka i jest szansa że znajdzie się wszystko co dotyczy interesujacej nas konkretnej treści.

http://lbyf.lilypie.com/MXy0p2.png

http://lbyf.lilypie.com/uDDqp2.png

Odnośnik do komentarza

a u mnie wsio działa bez zarzutów ::):

kolor logo Parenting tez dobry ::):
dlaczego czarny ma sie kojarzyc tylko z czym smutnym??

założe sie że nie nosicie czarnych rzeczy tylko w przykrych zdarzeniach/sytuacjach.....

glupio by wyglądało jakby napis byl np zielony....jakos by to nie pasowało ::):

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

Patrycja jeżeli szary to czarny to powodzenia :d

Czarny był zarezerwowany na nie miłe okazje to jaki dadzą kolor jak bedzie jakaś zaloba różowy >?

Panna em dlaczego dzieciom kupuje sie kolorowe rzeczy ?

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...