Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

okej, doczytałam w końcu wszystko! widzę że nie tylko mnie nie było przez ten czas! Fenstarss wypoczywała, wróciła cała i zdrowa ale co z AGATU!!!????
Pisałyście o księżach, no cóż my mamy ślub kościelny, wszystko załatwialiśmy w Irlandii, a sam ślub był tylko w Polsce! Muszę przyznać że ja nie mogę nic zarzucić tym księżom których znam! Mój proboszcz wiedział że mieszkamy i pracujemy tutaj i nawet złotówki czy eura nie zawołał! Także pewnie jak w każdym zawodzie są z powołania i z innych powodów! Ale trzeba też ich zrozumieć, myślę podobnie jak Ewka chrzest oznacza że dziecko chce się wychowywać w danej wierze to jeśli ktoś nie praktykuje to jak może właściwie wychowywać?? Oczywiście to moje zdanie....
Co do alkoholu, to ja mam ogromną ochotę na upicie się! Przynajmniej raz w miesiącu chodziliśmy na domówki i mój mąż malutko pije, ale ja nadrabiałam! Mam dużo mocniejszą głowę więc mogłam więcej! Teraz mi brakuje takich mocnych alkoholi! W każdym razie ja nie zamierzam pić żadnych %%%, zresztą u mnie jest tak że albo mocne trunki albo wcale :-) Ale napisałam jak alkoholiczka.....Także myślę że jeszcze przynajmniej rok czasu nie ma szans na jakieś %%%%
Skoro zrezygnowałam z moich kochanych i uwielbianych chipsów to alkohol to żaden problem....

Odnośnik do komentarza

IWA23
Macie może pomysły na menu na roczek mojej małej,będzie to bez obiadu,same przystawki,zimna płyta i coś na ciepło na kolację ale nie mam pojęcia co to zrobić.

hmmm... ja na zimna płyte lubię...talerz wędlin oczywiście , talerz serów ;)) czyli standard, szynki konserwowe zawijane nadziewane z serkiemi szczypiorkiem i drugie nadzienie żółtka gotowane i pieczarki tez gotowane bardzo drobno pokrojone trochę majonezu... zalewam te szynki rosołkiem z zelatynką i jest galaretka ;) hmmm...sałatka np.. pomidorki koktajlowe,żólte i czerwone, jajka, mozarella w kuleczkach...z bazylia...dobra i ładnie kolorowo wygląda hmmm...śledziki z paprykami w ziołach (oczywiście jeśli nie dla dzieci bo one raczej nie lubią)... przemyślę to do jutra to może coś mi wpadnie jeszcze innego ciekawego do głowy ;) ahh przyjechała bym narobić ci koreczków kolorowych ..w ogóle lubię gotować ;))

Odnośnik do komentarza

A ja z zawodu kucharka ale nie z zamiłowania i przeważnie szykuję standardowe rzeczy ale tym razem chciałabym coś nowego.Ale też nie pracochłonne bo jak mi nikt nie przyjdzie pomuc to młoda za dużo nie da mi zrobić bo jak by mogła to by mi w dupę weszła.
Dziś starszak stwierdził że chce z powrotem wejść aby jutro na nowo wyjść (ma ur.)

Odnośnik do komentarza

elciasloneczko
FENSTARSS
zapomniałam wkleić hihi... Winter collection | H&M PL

Fenstar dobrze że jesteś bo cicho coś było na forum :) pięknie z zakopanym co?
Byla jak miałam 19 lat i chetnie bym tam jeszcze pojechala :)

dziękuję ;)
aj zakopane odwiedzam przynajmniej 2 razy w roku i mam nadzieje, że tak zostanie ;) nigdy mi się tam nie nudzi ;) juz sobie wyobraziłam spacerki z wózeczkiem po ulubinych miejscach tam ... ;)

Odnośnik do komentarza

elciasloneczko
Dziewczyny dzisiaj znowu zobaczyłam jak mi sie brzusio porusza zaraz przy pępku z lewej strony i mimo ze wszyscy mi mówia ze za wcześnie to czuje ze to mój maluch .
Zjadlam rosołek i w koncu czuje że zyje :)
Co do menu Iwa23 niestetynie pomoge jestem zielona w takich sprawach ;/

Skoro ty widzisz nie tyle co czujesz to na pewno dzidzia,silna dzidzia.

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
elciasloneczko
FENSTARSS
zapomniałam wkleić hihi... Winter collection | H&M PL

Fenstar dobrze że jesteś bo cicho coś było na forum :) pięknie z zakopanym co?
Byla jak miałam 19 lat i chetnie bym tam jeszcze pojechala :)

dziękuję ;)
aj zakopane odwiedzam przynajmniej 2 razy w roku i mam nadzieje, że tak zostanie ;) nigdy mi się tam nie nudzi ;) juz sobie wyobraziłam spacerki z wózeczkiem po ulubinych miejscach tam ... ;)

kusisz:) moze swojego tez namowie :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

elciasloneczko
FENSTARSS
elciasloneczko

Fenstar dobrze że jesteś bo cicho coś było na forum :) pięknie z zakopanym co?
Byla jak miałam 19 lat i chetnie bym tam jeszcze pojechala :)

dziękuję ;)
aj zakopane odwiedzam przynajmniej 2 razy w roku i mam nadzieje, że tak zostanie ;) nigdy mi się tam nie nudzi ;) juz sobie wyobraziłam spacerki z wózeczkiem po ulubinych miejscach tam ... ;)

kusisz:) moze swojego tez namowie :D

no jesli tylko możecie to gorąco namawiam ;)) oby nie padał deszczyk bo wtedy urok troszkę mniejszy ;)

Odnośnik do komentarza

Nie moge Was nadrobic... :) lece do szkoly, moze po poludniu uda mi sie wszystko przeczytac - napisze tylko tyle- FENS kamien spadl mi z serca, jak zobaczylam ze napisalas... a co do Fens i Rority- Wariatki :D oczywiscie w pozytywnym slowa znaczeniu ... temat zboka w sziateczkowej podkoszulce mnie powalil :D :D ale kto wie, kto wie...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-22519.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywe6ydagtwhn27.png

:smile_move::pig::smile_move:
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=81764df5aed2504bb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...