Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

Fens - gratulacje!!!!!!
No to jest Laura:) :cherli3:

Tydzien dziewczynek normalnie:)
Ale ma sukienusie, fiu, fiu. Wy takie wszystkie modne mamy. Zmobilizowalyscie mnie, musze sobie w koncu kupic cos ladnego, bo jak na razie mam tylko jedne ciazowe gacie i rajstopy, no i leginsy. Swieta juz niedlugo, trzeba cos przywdziac ladnego:)
Fens, to w pon zdaj sprawozdanie z wizyty, bo sie bede martwila. Z reszta juz sie martwie o te Twoje zyly.
Milej nocki dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
a to ja i Laura właśnie ;)
[ATTACH]85474[/ATTACH][ATTACH]85475[/ATTACH][ATTACH]85476[/ATTACH][ATTACH]85477[/ATTACH]
wszystko jest super dobrze, długo leżałam bo się dzidzia moja wierciła i brykała i gin nie mógł sobie pomiarów złapać , ale cipcie tym razem na rozkaz okazała natychmiast, nogi szeroko zdjęcie pstrykneliśmy i natychmiast noga na noge jak dama hahaha... mała lejdis ;))) Mój Paweł zadowolony bardzo oglądał wszystko z zaciekawieniem i mówi później... kurcze jak to dokładnie widać wszystko nie wiedziałem hahaha:hahaha: aaaaaaaaaaa i wiecie co, dziwimy się że mam brzuchol ... haha skoro ona waży 600g ... 3 razy sprawdzał ;))) ale mówi że spoko na 23tc

GRATULACJE! :-) Super ze wszystko ok, no i dziewuszka :-)

Odnośnik do komentarza

larissa85
Fens - gratulacje!!!!!!
No to jest Laura:) :cherli3:

Tydzien dziewczynek normalnie:)
Ale ma sukienusie, fiu, fiu. Wy takie wszystkie modne mamy. Zmobilizowalyscie mnie, musze sobie w koncu kupic cos ladnego, bo jak na razie mam tylko jedne ciazowe gacie i rajstopy, no i leginsy. Swieta juz niedlugo, trzeba cos przywdziac ladnego:)
Fens, to w pon zdaj sprawozdanie z wizyty, bo sie bede martwila. Z reszta juz sie martwie o te Twoje zyly.
Milej nocki dziewczyny.

oczywiście moja droga ;) zamelduję się natychmiastowo ;)
nie noooo ta kiecka to tylko pokazowo do zaprezentowanie m5 mojej Laury hahahaha...

Odnośnik do komentarza

Fens właśnie przed chwilą dopiero puściłam kciuki, jak przeczytałam że Laura, tak mocno zaciskałam że widzę iż pomogło. Super, cieszę się razem z Tobą i serdecznie gratuluje. Teraz liczę na rewanż, wizytę mam 4 stycznia więc mam nadzieje że teraz Ty mnie będziesz wspierać i u mnie też potwierdzi się się córeczka...bo powiem szczerze że już się nastawiłam:Śmiech:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32165

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58904.png

Odnośnik do komentarza

gratulacje FENS normalnie kawał dziewuchy tam u Ciebie :-))) [/B
najważniejsza że mała zdrowo no a na 23 tydzień to chyba normalna waga!!!! ja idę za tydzień to też się dowiem no i sprawdzę czy na pewno córeczka u mnie mieszka i czy żaden pisor nie wyrósł!!! jakoś dalej nie jestem przekonana, ale nie do córki tylko nie ufam irlandzkim położnym! Teraz na kolejną zmianę płci już się nie zgadzam!!!
Pójdę prywatnie do gina to się dowiem też ile waży nasz bunny :-)

Wiecie mam teraz koleżankę, miesiąc przed porodem i jej mała waży 1,8 kg i oni nic z tym nie robią! Nie wie ona ani czemu tak jest ani jakie to stanowi zagrożenie! Ale dziecko jest zdecydowanie za małe. Ja to nie chciałabym mieć jakiegoś kloca, ale bez przesady, u Niej coś jest nie tak! Mała niby ma wszystkie organy, aktywna jest, ale jest mała i chuda.....

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki moje kochane,

jeśli chodzi o wagę mojej Niuni to jednak bardzo ale to bardzo się martwię. Niby lekarz zapewnia że jest Ok, że wszystkie pomiary w normie ale nie daje mi to spokoju.
Wiem że nie powinnam czytać tych różności na necie i jeszcze dodatkowo się nakręcać, ale cóż...przeżywam że coś nie tak może być.
Powodem jest chyba ciśnienie moje a dokładnie nadciśnienie, na które niestety już 15 listopada dostałam tabletki Dopegyt i ciągle je łykam 2Xdziennie. Faktycznie obniżyły mi ciśnienie bo mam teraz max. 125/80 a właśnie wtedy jak mi je przepisała miałam 145/100 dlatego niestety muszę je brać i to chyba już do końca ciązy.
I tu właśnie jest ten problem, one niby dziecku nie szkodzą (nie mają szkodliwego działania na płód) ale w tym okresie gdy ich nie brałam a miałam wysokie ciśnienie chyba moja Kruszynka źle to znosiła, była gorzej dotleniana itp.
Powód taki że na ostatniej wizycie 7.12 gdy zaczynałam właśnie tydzień 22 waga mojego Maleństwa wynosi tylko 390g. Zaczynam coraz bardziej się tym martwić:36_1_4:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32165

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58904.png

Odnośnik do komentarza

m2428m
Dziewczynki moje kochane,

jeśli chodzi o wagę mojej Niuni to jednak bardzo ale to bardzo się martwię. Niby lekarz zapewnia że jest Ok, że wszystkie pomiary w normie ale nie daje mi to spokoju.
Wiem że nie powinnam czytać tych różności na necie i jeszcze dodatkowo się nakręcać, ale cóż...przeżywam że coś nie tak może być.
Powodem jest chyba ciśnienie moje a dokładnie nadciśnienie, na które niestety już 15 listopada dostałam tabletki Dopegyt i ciągle je łykam 2Xdziennie. Faktycznie obniżyły mi ciśnienie bo mam teraz max. 125/80 a właśnie wtedy jak mi je przepisała miałam 145/100 dlatego niestety muszę je brać i to chyba już do końca ciązy.
I tu właśnie jest ten problem, one niby dziecku nie szkodzą (nie mają szkodliwego działania na płód) ale w tym okresie gdy ich nie brałam a miałam wysokie ciśnienie chyba moja Kruszynka źle to znosiła, była gorzej dotleniana itp.
Powód taki że na ostatniej wizycie 7.12 gdy zaczynałam właśnie tydzień 22 waga mojego Maleństwa wynosi tylko 390g. Zaczynam coraz bardziej się tym martwić:36_1_4:

po co wynajdowac sobie problemy ??? nie rozumiem.... to normalna waga dla dziecka w tym tc ... moj wazy w dolnej granicy normy a ja sie tym nei stresuje, nie wsystkie dzieci musza byc duze i wazyc duzo... kazdy ma inna budowe ciala i nasze dzieci tez. A skoro tabletki przepisal Ci lekarz to dlaczego piszesz ,ze te tabletki NIBY nie dzialaja na plod ?? jesli nei ufasz swojemu lekarzowi i myslisz ze nie mowi Ci wszystkiego co istotne to go zmien.

nie robmy problemow tam, gdzie ich nie ma...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-22519.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywe6ydagtwhn27.png

:smile_move::pig::smile_move:
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=81764df5aed2504bb.png

Odnośnik do komentarza

ewka
m2428m
Dziewczynki moje kochane,

jeśli chodzi o wagę mojej Niuni to jednak bardzo ale to bardzo się martwię. Niby lekarz zapewnia że jest Ok, że wszystkie pomiary w normie ale nie daje mi to spokoju.
Wiem że nie powinnam czytać tych różności na necie i jeszcze dodatkowo się nakręcać, ale cóż...przeżywam że coś nie tak może być.
Powodem jest chyba ciśnienie moje a dokładnie nadciśnienie, na które niestety już 15 listopada dostałam tabletki Dopegyt i ciągle je łykam 2Xdziennie. Faktycznie obniżyły mi ciśnienie bo mam teraz max. 125/80 a właśnie wtedy jak mi je przepisała miałam 145/100 dlatego niestety muszę je brać i to chyba już do końca ciązy.
I tu właśnie jest ten problem, one niby dziecku nie szkodzą (nie mają szkodliwego działania na płód) ale w tym okresie gdy ich nie brałam a miałam wysokie ciśnienie chyba moja Kruszynka źle to znosiła, była gorzej dotleniana itp.
Powód taki że na ostatniej wizycie 7.12 gdy zaczynałam właśnie tydzień 22 waga mojego Maleństwa wynosi tylko 390g. Zaczynam coraz bardziej się tym martwić:36_1_4:

po co wynajdowac sobie problemy ??? nie rozumiem.... to normalna waga dla dziecka w tym tc ... moj wazy w dolnej granicy normy a ja sie tym nei stresuje, nie wsystkie dzieci musza byc duze i wazyc duzo... kazdy ma inna budowe ciala i nasze dzieci tez. A skoro tabletki przepisal Ci lekarz to dlaczego piszesz ,ze te tabletki NIBY nie dzialaja na plod ?? jesli nei ufasz swojemu lekarzowi i myslisz ze nie mowi Ci wszystkiego co istotne to go zmien.

nie robmy problemow tam, gdzie ich nie ma...

niby dziecku nie szkodzą (nie mają szkodliwego działania na płód) tzn. że są bezpieczne więc to na pewno nie one źle wpływają na rozwój

Ja wcale też nie wymagam żeby mieć aż takie duże bobo, ale moja Kruszynka w porównaniu do innych z tego samego tc wydaje się być strasznie mała, stąd moje nerwy

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32165

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58904.png

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
a to ja i Laura właśnie ;)
[ATTACH]85474[/ATTACH][ATTACH]85475[/ATTACH][ATTACH]85476[/ATTACH][ATTACH]85477[/ATTACH]
wszystko jest super dobrze, długo leżałam bo się dzidzia moja wierciła i brykała i gin nie mógł sobie pomiarów złapać , ale cipcie tym razem na rozkaz okazała natychmiast, nogi szeroko zdjęcie pstrykneliśmy i natychmiast noga na noge jak dama hahaha... mała lejdis ;))) Mój Paweł zadowolony bardzo oglądał wszystko z zaciekawieniem i mówi później... kurcze jak to dokładnie widać wszystko nie wiedziałem hahaha:hahaha: aaaaaaaaaaa i wiecie co, dziwimy się że mam brzuchol ... haha skoro ona waży 600g ... 3 razy sprawdzał ;))) ale mówi że spoko na 23tc

FENS gratuluję! Czekałam na wieści, tak czytam i czytam, fajowo, czekajcie Wy, niedługo i ja ruszam a co :D
Trzymajcie się mamuśki! Trochę mi brak Was:(

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
Powiem to głośno i stanowczo jednym zdankiem.................................
:36_7_8: :36_7_8: :36_7_8: :36_7_8: :36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8:
tadaaaaammmm... W MOIM BRZUSZKU MIESZKA LAURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36_7_8:
HIHI widziałam sliczną cipcię i nie ma opcji pisiorka haha... osoby które wygrały w konkursie proszę o podanie adresów abym mogła przesłać nagrody!!!:36_1_11:
KASANDRA HAHAHAHA niedoczekanie Twoje moja droga :hahaha:
LARYSSA kochana już jestem umówiona na poniedziałek na 15.00 na doppler do lekarza ;) działam działam bo nie da się wyrobić z bólu i nie śpię w nocy tylko poleguję na lewym boku tylko ... a nogi nic a nic nie puchną ;) uff...
aleeee czego się nie zniesie dla Laury :11_9_16:
:36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8:

Cudnie, gratulacje! :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnvcqgefcfuwb8.png

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
a to ja i Laura właśnie ;)
[ATTACH]85474[/ATTACH][ATTACH]85475[/ATTACH][ATTACH]85476[/ATTACH][ATTACH]85477[/ATTACH]
wszystko jest super dobrze, długo leżałam bo się dzidzia moja wierciła i brykała i gin nie mógł sobie pomiarów złapać , ale cipcie tym razem na rozkaz okazała natychmiast, nogi szeroko zdjęcie pstrykneliśmy i natychmiast noga na noge jak dama hahaha... mała lejdis ;))) Mój Paweł zadowolony bardzo oglądał wszystko z zaciekawieniem i mówi później... kurcze jak to dokładnie widać wszystko nie wiedziałem hahaha:hahaha: aaaaaaaaaaa i wiecie co, dziwimy się że mam brzuchol ... haha skoro ona waży 600g ... 3 razy sprawdzał ;))) ale mówi że spoko na 23tc

Super w tej sukienusi! No i fajowy brzuszek! :36_2_25:
i powiem Ci, że jak przeczytałam wagę Twojej Laury to się ucieszyłam, bo moja też wagą nadprogramowa, 450g pod koniec 21 tc - od razu raźniej! :36_1_67:

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnvcqgefcfuwb8.png

Odnośnik do komentarza

m2428m
Fens właśnie przed chwilą dopiero puściłam kciuki, jak przeczytałam że Laura, tak mocno zaciskałam że widzę iż pomogło. Super, cieszę się razem z Tobą i serdecznie gratuluje. Teraz liczę na rewanż, wizytę mam 4 stycznia więc mam nadzieje że teraz Ty mnie będziesz wspierać i u mnie też potwierdzi się się córeczka...bo powiem szczerze że już się nastawiłam:Śmiech:

nie ma sprawy... :36_2_15: jak coś to zastosuj szantaż do brzuchowego lokatora, że dasz na imię Bogdan albo Wacek i zobaczysz, że podziała :hahaha:

Odnośnik do komentarza

justazg
gratulacje FENS normalnie kawał dziewuchy tam u Ciebie :-))) [/B
najważniejsza że mała zdrowo no a na 23 tydzień to chyba normalna waga!!!! ja idę za tydzień to też się dowiem no i sprawdzę czy na pewno córeczka u mnie mieszka i czy żaden pisor nie wyrósł!!! jakoś dalej nie jestem przekonana, ale nie do córki tylko nie ufam irlandzkim położnym! Teraz na kolejną zmianę płci już się nie zgadzam!!!
Pójdę prywatnie do gina to się dowiem też ile waży nasz bunny :-)

Wiecie mam teraz koleżankę, miesiąc przed porodem i jej mała waży 1,8 kg i oni nic z tym nie robią! Nie wie ona ani czemu tak jest ani jakie to stanowi zagrożenie! Ale dziecko jest zdecydowanie za małe. Ja to nie chciałabym mieć jakiegoś kloca, ale bez przesady, u Niej coś jest nie tak! Mała niby ma wszystkie organy, aktywna jest, ale jest mała i chuda.....

no lekarz mówi, że waga na ten tydzień jest git ;)) kurcze z tą Twoja koleżanka to nie dobrze... dużo za mało waży... ale może sie pomylili albo ciąża młodsza sporo hmmmm... dziwne to:o_noo: moja mała od wtorku poprzedniego 100 g przybrała ;)

Odnośnik do komentarza

m2428m
Dziewczynki moje kochane,

jeśli chodzi o wagę mojej Niuni to jednak bardzo ale to bardzo się martwię. Niby lekarz zapewnia że jest Ok, że wszystkie pomiary w normie ale nie daje mi to spokoju.
Wiem że nie powinnam czytać tych różności na necie i jeszcze dodatkowo się nakręcać, ale cóż...przeżywam że coś nie tak może być.
Powodem jest chyba ciśnienie moje a dokładnie nadciśnienie, na które niestety już 15 listopada dostałam tabletki Dopegyt i ciągle je łykam 2Xdziennie. Faktycznie obniżyły mi ciśnienie bo mam teraz max. 125/80 a właśnie wtedy jak mi je przepisała miałam 145/100 dlatego niestety muszę je brać i to chyba już do końca ciązy.
I tu właśnie jest ten problem, one niby dziecku nie szkodzą (nie mają szkodliwego działania na płód) ale w tym okresie gdy ich nie brałam a miałam wysokie ciśnienie chyba moja Kruszynka źle to znosiła, była gorzej dotleniana itp.
Powód taki że na ostatniej wizycie 7.12 gdy zaczynałam właśnie tydzień 22 waga mojego Maleństwa wynosi tylko 390g. Zaczynam coraz bardziej się tym martwić:36_1_4:

ja myslę moja droga, że to też dobra waga jest u Ciebie ;) nie zamartwiaj się są duuuże przedziały, ważne ile teraz przybierać zacznie ;):36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Alfa_Beta_Omega
FENSTARSS
a to ja i Laura właśnie ;)
[ATTACH]85474[/ATTACH][ATTACH]85475[/ATTACH][ATTACH]85476[/ATTACH][ATTACH]85477[/ATTACH]
wszystko jest super dobrze, długo leżałam bo się dzidzia moja wierciła i brykała i gin nie mógł sobie pomiarów złapać , ale cipcie tym razem na rozkaz okazała natychmiast, nogi szeroko zdjęcie pstrykneliśmy i natychmiast noga na noge jak dama hahaha... mała lejdis ;))) Mój Paweł zadowolony bardzo oglądał wszystko z zaciekawieniem i mówi później... kurcze jak to dokładnie widać wszystko nie wiedziałem hahaha:hahaha: aaaaaaaaaaa i wiecie co, dziwimy się że mam brzuchol ... haha skoro ona waży 600g ... 3 razy sprawdzał ;))) ale mówi że spoko na 23tc

FENS gratuluję! Czekałam na wieści, tak czytam i czytam, fajowo, czekajcie Wy, niedługo i ja ruszam a co :D
Trzymajcie się mamuśki! Trochę mi brak Was:(

ALFA wielkie dzięki....:36_3_15: ja myślę też o Tobie i też nie mogę się doczekać jak będziesz tu opisywać paniki a my będziemy Cie przywoływały do porządku hihi... :36_7_8:

Odnośnik do komentarza

mikaqx
FENSTARSS
a to ja i Laura właśnie ;)
[ATTACH]85474[/ATTACH][ATTACH]85475[/ATTACH][ATTACH]85476[/ATTACH][ATTACH]85477[/ATTACH]
wszystko jest super dobrze, długo leżałam bo się dzidzia moja wierciła i brykała i gin nie mógł sobie pomiarów złapać , ale cipcie tym razem na rozkaz okazała natychmiast, nogi szeroko zdjęcie pstrykneliśmy i natychmiast noga na noge jak dama hahaha... mała lejdis ;))) Mój Paweł zadowolony bardzo oglądał wszystko z zaciekawieniem i mówi później... kurcze jak to dokładnie widać wszystko nie wiedziałem hahaha:hahaha: aaaaaaaaaaa i wiecie co, dziwimy się że mam brzuchol ... haha skoro ona waży 600g ... 3 razy sprawdzał ;))) ale mówi że spoko na 23tc

Super w tej sukienusi! No i fajowy brzuszek! :36_2_25:
i powiem Ci, że jak przeczytałam wagę Twojej Laury to się ucieszyłam, bo moja też wagą nadprogramowa, 450g pod koniec 21 tc - od razu raźniej! :36_1_67:

hihi bo mamy takie dwa BĄBELKI :36_1_11:

Odnośnik do komentarza

m2428m
Ok już się wyciszam i przestane się nakręcać, będę myśleć pozytywnie!!!

bylas na polowkowym ?? robili pomiary ??napewno jest wszystko ok !! moj tez malutki i nie ma co sie stresowac !! dzieci pozniej zaczynaja szybko rosnac i nabierac cialka. a tamo napisalam, nie zebys poczula sie urazona, tylko po to zeby troszke przystopowac :) ten watek czyta napewno duzo kobiet w ciazy, my stale i dodatkowo goscie . nie mozna stresowac sie kazdym problemikiem... sama wiem po sobie, chociaz w ogole nie jestem panikara, ze jak czytam niektore posty, w ktorych nie ma nic niepokojacego, a dziewczyny tak to opisuja, w tragiczny sposob ze wyszukuje u siebie takich objawow i sie nakrecam :/ na szczescie na krotko bo przywoluje sie do porzadku :)) powinnysmy sie wspierac, a nie jeszcze bardziej dolowac :Cherlipanii:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-22519.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywe6ydagtwhn27.png

:smile_move::pig::smile_move:
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=81764df5aed2504bb.png

Odnośnik do komentarza

fens kochana, gratuluje ci z calego serca :mama: :mis:

wygladasz slicznie w tej kiecoszce :) niezla mamuska z ciebie :D a brzuchol jaki masz fajny!!! na moj w porownaniu z twoim to jest tycityci... tez taki chce!!! :Cherlipanii:

mam dzis niezwyklego powera. latam po biurze i sprzatam. zmachalam sie troche i usiadlam odsapnac. a rano bylo mi tak ciezko wstac... teraz jakos nabralam ochoty do zycia. dobrze, ze jutro niedziela i bedzie mozna troche dluzej pospac :D w po obiedzie moze na jakies zakupki. ja tez szukam kicki na swieta, no bo jakos trza wygladac. widzialam fajna na allegro, ale nie kupilam, a teraz jej nie ma :( ja bym chciala waska z panelem na brzuszek. sa fajne na allegro, ale w kwiaty. nie wiem, czy to pasuje. pokaze wam :)

Ciążowa sukienka tunika kwiaty na wesele 40 L (1980411339) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
nalozylabym na nia sweterek czarny i chyba by bylo git?

zastanawiam sie tez nad ta SUKIENKA tunika na okres ciąży KOLORY L WYPRZEDAŻ (1979992567) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

no i juz sama nie wiem. kupic cos musze napewno, bo nie bede siedziala przy stole w spodniach i jakiejs bluzce... niech moja zapyziala szwagierka zobaczy jak sie nosza kobitki w ciazy. ta jest calkowitym moim przeciwienstwem. z obiema dziewczynkami jak chodzila w ciazy to w ogole o siebie nie dbala. w sumie to ona nie dba o siebie wcale. odrosty na pol glowy, wlosy tluste, rozciagniety zmechacony sweter i jakies portki... no i do swiatecznego stolu... no masakra :( a ja uwazam, ze ciaza nie zwalnia nas z obowiazku wystrojenia sie od czasu do czasu, makijazu jakiegos polozenia na twarz... ja klade podklad, troszke brazera na poliki, tusz na rzesy i juz jestem gotowa :) a zajmuje to raptem 3 min, wiec nikt mi nie powie, ze nia ma czasu. znam rowniez dziewczyny, ktore sie w ogole nie maluja, ale widac, ze dbaja o siebie. niestety moja szwagierka przebija wszelkie normy... juz mi sie agresor wlacza, jak sobie o swietach pomysle...:15_8_217:

http://fajnamama.pl/suwaczki/xzsgktb.png http://s2.pierwszezabki.pl/048/0482879f0.png?6080

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...