Skocz do zawartości
Forum

Marzec 2012


Królik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

bejbelaczek a co ci lekarz nagadał?Masz zagrożoną ciążę?Co do kupki Ali to faktycznie może to ma coś wspólnego z mlekiem.Może szkodzi jej to mleko.Daj znać jak tam po wizycie u lekarza.

iziik1984 Patrycja też nie chce tzn pociągnie kilka razy i ucieka ale jeszcze jej daję mimo tego chociaż do roku.Ja ją karmię co 1,5godz więc wiem że nie chodzi głodna jak nie najje się cycem.Wspólczuję ci tego wstawania w nocy ale dobrze że chociaż masz pomoc w mężu (czego ja nie mogę powiedzieć o swoim).Niestety ja ci nic nie doradzę co do ząbków bo Patrycja jakoś spokojnie to przeżywa.Na początku tylko jej smarowaliśmy żelem ale nie wiem czy on w ogóle coś pomógł.Z tego co mi koleżanka mówiła to coś tam pomagają te żele ale nie zupełnie.
U nas też skromnie będzie z roczkiem Patrycji bo ja nie mam zamiaru nawet specjalnie kogoś prosić.Zamówię tort i ten kto przyjedzie to przyjedzie.A i nawet od chrzestnej się niespodziewam jakiegoś prezentu.

A mi Patrycja zraziła się do zupy bo ostatnio dałam jej kupywaną która jej nie smakowała i w sobotę moja mama mówiła (bo została pod jej opieką) że spierdzielała jak jej chciała dać zupę ale jak posmakowała to zjadła..Wczoraj też jej chciałam dać rosołu takiego naszego a ona w płacz ale jak troszkę spróbowała to zjadła całą miskę ale już 2 dania (mięska z kartoflami i burakami) nie chciała.Tzn kartofle lubi i zjadła z mięskiem trochę ale buraków już za hiny nie chciała wypluła i potem już nic nie chciała.

A to Patrycja po śniadanku:

Odnośnik do komentarza

W sobotę byłam z mężem na zakupach i kupiliśmy w końcu małej siedzonko do karmienia i powiem wam szczerze że całkiem inaczej się karmi…

No a dziś byłam u Gina kontrolnie i powiedział że wszystko wporządku więc jak na razie mam spokój aż do następnego razu zapewne…

Jutro idziemy z Patrycją na kontrolę.Ciekawe ile już waży.Ostatnio ważyłam ją na naszej wadze i ważyła 9kg ale ona chyba oszukuje ta waga.

Ps:A tak wogóle co się dzieje z królikiem?

Ps:Co sądzicie o niekapkach?

Odnośnik do komentarza

katarzyna no pięknie twoja siedzi i sama sie karmi... poja to pierwsze co robi jak siedzi u siebie w krzesełku to wywala miseczke to góry nogami..wiec raczej sama nie jada.
izzik u nas ząbkowanie bolesne,kazdy jeden ząb...wlasnie noce co godzine mruczenie..poplakiwanie... czasami nawet gorączka.., smarujemy dentinox na chwile zawsze pomagał chciazby aby usnać.
a o niekapkach tez chetnie poczytam bo jeszcze nie mam i sie zastanawiam wlasnie nad kupnem ,bo moja ze szklanki pije,z kubka z dziubkiem tez, z kubusia play.
spadam młodą usypiąc.
bejbelaczek no wlasnie co z ta twoją ciążą>? naprawde zagrożona??UWAŻAJ NA SIEBIE>

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidtv73s02cr2jy.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6trd8ufph0pih.png

Odnośnik do komentarza

Franti Dentinoxu nie próbowaliśmy, więc kupimy może akurat.
Moja mała pije z niekapka od siódmego miesiąca, ale woli ze zwykłego kubka pić. Niekapek się przyda na jakieś wyjazdy, a w domu zostaniemy przy zwykłym kubu. Aha i co do niekapków, oglądałam na TVN player programy "Mamo to ja" i wypowiadali się, że niekapki nie są dobre bo zniekształcają zgryz dziecka. Że lepsze są takie kubki dla dzieci z wbudowaną rureczką do picia.

Katarzyna Ja Nikunie karmię w krzesełku od kąt sama siedzi. Nie wyobrażam sobie tego inaczej. Musiałabym ją gonić po całym domu.
Ale Pati ładnie sama je. U nas by nie było szans na takie jedzenie. Ma talerzyk na przyssawce,żeby nie wywracała go tak łatwo. Po chwili już się nudzi i woli talerzyk gryźć i jedzenie rozsmarowywać po blacie krzesełka:)
Buraczków moja nawet nie chce widzieć a co dopiero jeść. Mam to samo, jak jej dam coś co jej nie smakuje, to później dziubka nie chce otworzyć, dopóki się nie sprawdzi że dostanie coś co lubi.

Bejbelaczek Dobrze że idziesz z Alą do lekarza, lepiej dmuchać na zimne, i szkoda żeby się tak dziecko męczyło.
A dlaczego lekarz nie chce założyć Ci karty wcześniej? Ciąża jest zagrożona? Najgorzej jak tak lekarz Cię na samym początku nastraszy. Trzymam kciuki by wszystko było dobrze.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u696tt9i830.png

Odnośnik do komentarza

izzik ale mnie zaciekawilas tym talerzem. aż byłam patrzeć ile kosztuje... powiedz mi jeszcze ta przyssawka dobrze trzyma?bo moja córka to siłaczka...
tak z innej strony... dałam jej ostatnio kanapkę z makrela. smakowalo jej. więc będziemy częściej kupować.
a czy wasze maluchy śpią w swoich łożeczkach? już kiedyś pisałam że moja ma chyba radar i jak na spiaco jest tam odkładana to max 1godz. i się kręci. ale próbuje... dziś udało się że do 3nad ranem w nim spala. ale to rzadkość. głównie spi z nami, wiem że to źle ale jak nie raz muszę ją co godz. karmić ...
z osiągnięć to moja córka umie pokazać gdzie misio ma oko, robi z nim tulimy i tak słodko się wtula ,pytam jaka duża urośniesz to pokazuje. czasem daje cześć i robi papa.
co do urodzin to u nas też tylko dziadki i chrzestni i to jeszcze w święta zrobię by po kosztach było.
a o jakich prezentach myślicie? bardziej zabawki czy ciuchy ?
bejbelaczek daj znać co z Ali. co lekarz poradził?

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidtv73s02cr2jy.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6trd8ufph0pih.png

Odnośnik do komentarza

Franti nie pamiętam z jakiej firmy kupowaliśmy ten talerzyk, trzyma nawet dobrze. Jak się mała uprze to i tak go odklei. Ale nie jest tak łatwo jak ze zwykłą miską, może w ten sposób powoli oduczy się wywracania miseczki.
Może ja też spróbuję jej makrelkę dać. Zwykłe ryby je, to może akurat jej podejdzie.

Niki śpi w łóżeczku tylko w dzień, a w nocy z nami. Jak nie będzie tak często jadła w nocy, to wtedy spróbujemy w łóżeczku na noc ją kłaść. Przyznam że to głównie z wygody. Nie chce mi się po prostu wstawać do łóżeczka na karmienie. Na dodatek tak się rozkopuje że szok. Musiałabym co pół godziny wstawać i poprawiać. Do tego te ząbki ją męczą, więc pół nocy bym musiała przy łóżeczku siedzieć.

Nikola już robi papa, wszystkim. Ale cześć daje tylko mnie i tacie. Na ścianie ma postacie z Kubusia Puchatka i zawsze jak się ją pyta gdzie jest prosiaczek to pokazuje:) Uwielbia muzykę i lubi tańczyć. Wywija i rękami i całym tułowiem, na stojąco, na siedząco, nawet jak leży to dupkę do góry zarzuca, tańczy jak się tylko da. Czasami wystarczy że babcia jej tany tany powie, a ona już zaczyna się bujać. Wygląda wtedy przesłodko. Nawet ją nagrałam jak tańcuje:)
Jeśli o prezenty chodzi to myślałam o jakimś rowerku, bo jeździk taki do odpychania ma, nawet ostatnio próbowała coś, ale ma jeszcze nóżki troszkę za krótkie:) No i o stoliku edukacyjnym, już sobie upatrzyłam taki. Dostanie go od babci:) A od chrzestnych to jeszcze nie wiem. Oni zawsze pytają co che dla małej, więc muszę pomyśleć. Może macie jakieś fajne sprawdzone zabawki?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u696tt9i830.png

Odnośnik do komentarza

Witam!

Nie, moja Patrycja jeszcze nie je sama ona tylko tak trzyma łyżeczkę i dziubie tą łyżeczką wszystko do czego dosięgnie.

franti Patrycja też wywala miseczkę z jedzeniem ale nie ręką a łyżeczką wywala miseczkę albo tak jak wcześniej pisałam ręką mi trąca łyżeczkę z jedzeniem.Ostatnio nawet jak ją karmiłam dałam jej łyżeczkę do zabawy a ona zaczęła mieszać tą łyżeczką i dłubać w zupie...Twoja mała sama ze szklanki pije?

izzik1984 no właśnie ja też to słyszałam i dlatego zapytałam o te niekapki i właśnie widziałam te kubki z rureczką jak byliśmy ostatnio w sobote na zakupach i oglądałam smoczki ale nie wiedziałam co to i czy dobre to jest dla dzieci więc niekupiłam.Ale teraz po przemyśleniu że skoro Patrycja umie pić soczki ze słomką to i z takiego kubka mogłaby pić ale bardziej chodziło mi właśnie o te niekapki bo ona strasznie rzuca butelkami więc jak żuci to się wyleje...
Mówisz że goniłabyś swoją po całym domu u nas też tak jest z Patrycją ale powiem ci że moja mama to właśnie lata za nią z jedzeniem a ja właśnie dlatego chciałam kupić to siedzonko żeby ona siadła i spokojnie zjadła i wiedziała że teraz jest pora na jedzenie a nie zabawa i jedzenie.
Ten talerzyk co ja Patrycji kupiłam to ma takie coś gumiaste pod spodem ale czy to przyssawka to nie wiem bo pierwsze słysze o takich talerzykach...

franti moja Patrycja od początku śpi w swoim łóżeczku.Nieraz tylko ją brałam do siebie jak męża nie było i niechciał usnąć ale potem ją odkładałam spowrotem.Pozatym mój mąż od początku protestował przeciwko spaniom we 3 i z jednej str się zgadzam bo i tak mamy małe łóżko a i dziecko do tego to chyba byśmy ją udusili hehehe...Teraz też jak wstaję o 6 ją karmić to biorę ją do siebie do łóżka wypije mleko i ją odkładam do łóżeczka.Ostatnio nawet czytałam o tym w jakimś artykule i właśnie pisało za i przeciw że gdy dziecko śpi z matką to jest wygoda i dla dziecka i dla matki bo nie musi non stop wstawać ale znowu niedobre jest bo dziecko się przyzwyczaja i trudniej je oduczuć no i rodzice nie mają bliskości ze sobą...I to jest prawda.Są plusy i minusy tego a wybór należy do indywidualnej każdej z nas matek.Ja nie wiem jak to jest wstawać w nocy do dziecka bo Patrycja śpi całą noc.Chyba że jej się coś przyśni to wtedy wstaję...
Właśnie co do osiągnięć to zdziwiłam się jak ostatnio spotkałam u znajomych mojego byłego z dzieckiem bo jego syn wszystko ładnie palcem pokazywał a patrycja żadko pokazuje.Ale za to umie przytulić misia no i do mnie się przytula aż mi miło się robi mam nadzieję że w przyszłości też tak będzie że ja nie będę ta najgorsza, robi papa (ale jak ktoś wyjdzie), przybija piątkę i łapie się za głowę a ja wtedy mówię o jojoj ile mam problemów no i tańczy przy każdej muzyce...A i jeszcze nauczyła się ostatnio mrugać oczkami jak ja ruszam brwiami a ona niemoże tego powtórzyć to właśnie mruga oczkami albo się denerwuje i pruta buzią...Wczoraj po kąpaniu to niezłą polewke nawet mieliśmy z nią bo jak zaczęła mrugać oczkami to nie mogła przestać no komicznie to wyglądało...
Co do prezentów to ja myślałam nad rowerkiem i pokazywałam już dziadkowi a ten tylko się uśmiechną i powiedział że wie po co ja mu to pokazuje hehehe...Od chrzesnego ma dostać klocki chyba a od chrzestnej nic chyba wole nawet się nie pytać...
A mleka krowiego nie próbowałam dawać Patrycji w żanej postaci..

izzik1984 śmiechowa ta minka na 2 zdjeciu:)

Niedawno wróciliśmy od lekarza.Wszystko w normie Patrycja wazy prawie 9kg i mierzy 74cm i prawidlłowo sie rozwija.Aaaaa... i kazała mi podawac malej vibovit al;]e nie ma dla małych dzieci jest od 2lat.No i powiedzialam ze mala ma czesto czerwona pupe a ona na to ze mozliwe ze kwasne ma sikuty lub kupke i polecila mi krem ale nie pamietem juz nazwy.Dobra zmykam nakarmic mala bo juz marudzi i sie wierci bo siedzi u mnie na kolanach dlatego tez pisze bez polskich znakow...

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochanie
Witaj Izzik:)

Idzik, śliczna córeczka, a z oczek widać, że mała brojka rośnie:))
Katarzyna, no jakie loczki super!!!

Dawno nie pisałam, bo Mała miała zapalenie gardła, na szczęście wcześnie zareagowaliśmy no i szybko przeszło:)) Lekarz nam powiedział, że jest "ogromna", ważyłam się z nią ostatnio i tak na oko wyszło że waży 11kg.

Moja Mała jeszcze nie chodzi sama, natomiast zaiwania na czworakach, aż się kurzy, wstaje przy meblach i tak potrafi stać i stać, gdy chwycimy ją za rączki to też ładnie kroczki stawia.
Również sama nie je, bo wszystko wywala, muszę ją pokarmić, sama to chrupki, biszkopty i tego typu rzeczy wcina. Też mamy fotelik.
Jest też strasznie wygadana, dada, nana, tata non stop powtarza, mało tego jak się ją upomni, to głośno krzyczy, nie płacze, a krzyczy i zaraz robi to samo:)))
Od ostatniego mojego postu zaczęłam dawać jej nasze zupki i obiady, również parówkę, jajecznicę itp - wszystko jej smakuje i nic jej się jej nie dzieje. Jeśli chodzi o krowie mleko, to raz zrobiłam jej kaszę manną i nic jej nie było po tym. Trudno powiedzieć w jakich ilościach można dawać takiemu dziecku mleko krowie, z drugiej zaś strony ile tego mleka jest w takim kupionym...
Jeśli chodzi o spanie, to się pogorszyło, bo do miesiąca spała budząc się tylko ok 4 rano, no a teraz to nawet i 4 razy potrafi się obudzić. Śpi w swoim łóżeczku, więc z tym problemu nie mamy żadnego.

Pochwalę się jeszcze, że dziś wyszedł Tosince 3 ząbek, górna jedynka, bo dwa na dole już ma:)) na szczęście dobrze to przechodzi.

Mam do Was pytanko? Czy dostałyście już okres? bo ja dostałam już we wrześniu, ale mam takie anomalia, że szok. W tym miesiącu przykładowo, spóżnił mi się trzy tygodnie, takiego miałam stracha, że jestem w ciąży. No i nie dość, że się spóźnij to jeszcze na dodatek trwał tylko 3 dni i był ubogi.

Przestały mi już też na szczęście wypadać włosy, bo myślałam, że łysa zostanę, tak leciały. W sumie to jak odstawiłam od piersi to przeszło.

No i jak Wasze figurki? Wrociły do normy?? Bo ja to może i wróciłam, ale kondycji nie mam wcale, a od dwóch miesięcy codziennie muszę zjeść coś słodkiego, bo mnie skręca:((

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dtgjg9ll2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1bvqble9.png

Odnośnik do komentarza

Agusia gratulacje dla Tosinki ząbka:) i dla Ciebie ze sie odważyłas poszerzyć diete dla malej.

co do okresu to ja nadal nie mam...ale ja nadal karmie piersią,w nocy dosc czesto w dzien chyba tez bo na żądanie. wogole jak sie przebieram i młoda zobaczy piersi to tak kwiczy z radości i zaraz musze jej dac. i jak sie w dzien pytam chcesz cyca to sie smieje i oczywiście że chce:)
chyba zakupie taki talerzyk na przyssawce...

katarzyna moja pije z kubka czy szklanki ale ja jej go trzymam,bo cala by sie zalała. soków jeszcze wcale z kartonika nie piła,az mnie ciekawi czy by umiała ciągnąć przez słomke...

co do prezentów to ja wlasnie jestem w kropce ,bo wole powiedziec co maja dziadki kupic...i nie wiem co jej trzeba. jeżdzik mam jeszcze po synku,rowerek na roczek to chyba za wczesnie -moj syn dostał i potem sie zrazil i wcale nie chcial jeździc.
ostatnio sprzedaje zabawki z ktorych córka juz "wyrosła" i w zamian kupuje jej jakąś inna.i dostała gąsienice gawędziarke z fishera-super jest.Lena lubi jak jej różne melodyjki graja a z czasem i sie nauczy kilku nazw z obrazków.
zastanawiam sie tez nad garnuszek na klocuszek lub swinka skarbonka...ale nie wiem na co sie zdecydowac,macie moze któres z tych zabawek:)
a tu moja z misiem

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidtv73s02cr2jy.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6trd8ufph0pih.png

Odnośnik do komentarza

Agusia Ja dostałam okres 4 miesiące po porodzie, pomimo że karmiłam małą do dziewiątego miesiąca. I od tamtej pory mam wszystko w miarę regularnie.
Mała brojka to mało powiedziane. Taki łobuziak że hoho. Ja zawsze mówię że po tatusiu, bo mamusia grzeczna była jak była mała;)

Franti widać że Lenka to taki mały słodki przytulasek :) Moja to misie tylko z pułki pozrzuca i tyle. No czasami jeszcze jakiegoś podgryzie.
Myślałam o tej gąsienicy na mikołaja, ale wzięłam wtedy żyrafę pełną klocków.

Mała już śpi od dwóch godzin, więc na mnie też pora. Dobrej nocki dziewczyny :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u696tt9i830.png

Odnośnik do komentarza

Izzik fajna lobuziara :-) Franti moj tak to tylko cyca tuli :-)
Franti i moj tez jak cyca zobaczy np gdy sie myje to az sie trzesie tak chce i potrafi gdy ja sie nachylam nad umywalka probowac go zlapac ;-)
no i tez spimy razem... i czworki gorne ida... i tez dentinox probujemy...
Miseczke z przyssawka mam taka i nie jestem zadowolona, mlody od razu wiedzial jak ja oderwac :-( ale widze izzik ze Twoja tej samej firmy... moze ma inna przyssawke.
BabyOno Miseczka z przyssawką i łyżeczką NEW!! - naczynia - CENTRUM DZIECIĘCE BOBAS

tez nie polecam szczotki do butelek babyono... byla dwa tygodnie...

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

Agusia ja okres dostalam w siodmym miesiacu po porodzie a karmie juz 13 i sa regularneca nie byly.

Niekapek... mamy trzy... Tommee tippee taki na butelke i nuka, z super systemem srutu tutu... maja twarde ustniki i moje dziecko ani ja nie potrafimy z nich pic, bo tak mocno trzeba ssac. wiec leza. I w spadku od kolezanki chyba tupperware czy cos takiego, kubek i miekka silikonowa pokrywka z miekkim ustnikiem i dziurka do odpowietrzania, konstrukcja prosta i badzo go lubimy, nie przecieka i jest wygodny. tylko... mlody mial 4 miesiace jak juz butle sam trzymal i pil... a teraz ma 13 i nie moze zaskoczyc ze niekapka trzeba trzymac dziubkiem do dolu:-) a pije juz z piec miesiecy...

prezent na roczek
moj synek ucieszyl sie z rowerku i podbieralismy sasiadowi jak mial z 10 miesiecy i nawet probowal pedalowac. a jego wlasciciel mial wtedy 16 i wogole nie byl nim zainteresowany. to zalezy od dziecka.
u nas sprawdzily sie klocki wadera middle blocks, dostal maly zestaw 33szt na probe i teraz chce mu dojupic conajmniej ten 70 szt. bo 33 to za malo. podobaja mu sie tez klocki drewniane, rozklada je, soruje po swojemu, uklada wieze a wyzej wspomniany sasiad pol roku starszy tylko je rozrzuca
, wiec kupilam mu piankowe, ale je gryzie, wiec nie polecam na tym etapie choc tak sa super!
ladnie zareagowal i bawil sie tez tzw kolejka mula z ikei, takie klocki drewniane na drucikach, wiec to tez mu kupilam ale dostanie na zajaczka.
no i polecam magnesy na lodowke, kupilam na allegro zestaw z danonkow i potrafi to go na dluzej zajac.

AMy w domku. w szpitalu jakas bakteria i powiedzieli bysmy przyszli w innym terminie. ech... znow bedzie stres znowu ale dobrze ze ostrzegli :-)

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

MałyHipek my mamy trochę inna miseczkę, bez przykrywki i bez łyżeczki. Bardziej to jest talerzyk głęboki niż miseczka. Niekapek mamy z AVENTA z miękkim ustnikiem. Zanim małej dałam to sprawdzałam i dobrze się z niego pije. Ale ona i tak woli kubek taki jak ma mama :)
Mamy taką mini mule przypinaną na rzep do wózka, jak na razie to mała ją gryzie, zamiast przekładać. Myślałam o klockach, tylko nie wiem za bardzo jakie kupić. Magnesy na lodówkę tak ale drewniane. Te zwykłe z danonków zaraz do buzi pchała i rozklejała całe. Trzymam je teraz w woreczkach, dam jej ja będzie większa, może wtedy przetrwają dłużej niż 5 min.

Okropna noc za mną. Nie dość że coś mnie zaczyna rozkładać, boli mnie głowa i gardło. To na dodatek mała się od 2 co chwile budziła, a na marudziła się jak za cały tydzień. Obudziła się o 6 i spać już nie chciała. Więc reasumując wszystko mnie boleć zaczyna i chodzę pół przytomna.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u696tt9i830.png

Odnośnik do komentarza

Tak izzik, inny talerzyk ale firma ta sama :-)

Wadera klocki tansze niz duplo i mniej atrakcyjne i troche ciezko sie je naklada i zdejmuje bo nowe, wiec zawsze mu pomagam, ale lubi to. magnesy lubi takie kolorowe z modeliny :-) a danonkowych nie je :-)

u nas dziaslo bardzo opuchniete od czworki i noce ciezkie a tej jak zasnal posmarowalam mu dentinoxem i jak w nocy znow zaczal sie wiercic nie do jedzenia ale z bolu znow posmarowalam i do rana bylo ok :-)

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

hej u nas magnesy czy drewinane czy danonkowe to są gryzione.

jeszcze wracajac do prezentów to dla dziewczynki może być wózek dla lalek:) albo kolczyki:)
a klocki mi sie tez podobają ale wlaśnie nie wiem jakie wybrac,wafle ciekawie wyglądaja...
bylam w sklepie za tym talerzykiem ale oczywiscie nie mają..chyba trzeba na markety jechac na week
do picia to juz sama nie wiem jaki kubek kupic,bo teraz ma taki z chowanym plastikowym dziubkiem to ładnie nawet pije,ale zębami zdejmuje sobie pokrywke..no i jak sama pije i oglada kubek z kazdej strony to jej sie picie wylewa..

a patrzcie co znalazłam na allegro MISKA MISECZKA NIEWYSYPKA NIEKAPEK GYRO 360 BOWL (3001347730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a niekapki to takie macie?KUBEK NIEKAPEK Philips AVENT 200ml. miękki ustnik (3009390846) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a moze cos takiego kupic? AVENT KUBEK NIEKAPEK 260 ml 360 SAMODZIELNE PICIE (3018259790) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidtv73s02cr2jy.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6trd8ufph0pih.png

Odnośnik do komentarza

Hej!

izzik1984 ja też używam sudocrem i też używam tormentiol ale dokturka przepisała mi pupik może dlatego że stwierdziła iż mała ma kwaśne sikuty lub kupki na które te kremy które stosowałam pomagają tylko na jakiś czas.To u nas na odwrót bo mała ma wygląd po tacie a charakter mój hehehe...

Agusia83 Patrycja też jest rozgadana i nawet ostatnio nauczyła się mówić "ne" czyli "nie" ale za to jak coś jej po myśli nie pójdzie to potrafi krzyku narobić albo wpada w histerie i udaje że płacze mała szantarzystka się robi.

Dziś próbowałam ją uśpić w dzień a gdy zaczęła się przeciwstawiać to postawiłam ją na podłodze i powiedziałam że jak nie chce spać to żeby się bawiła a ta w płacz więc ja siadłam na fotelu i patrzyłam co zrobi a ona popatrzyła na mnie przez łzy i jak zobaczyła że ja niereaguję to jeszcze bardziej zaczęła płakać i po chwili przybliżyła się do mnie przytuliła się do nogi i wstała na nóżki i wyciągnęła do mnie rączki a gdy ją wzięłam na kolana i przytuliłam momentalnie usnęła...Taka cwaniura się zrobiła...

Agusia co do okresu to ja szybko dostałam (ale już nie pamiętam kiedy) i na początku miałam tej samej daty aż do pewnego miesiąca kiedy to zaczął mi się spóźniać i tez myślałam że jestem w ciąży (chociaż tylko raz kochaliśmy się bez zabezpieczenia) ale na szczęście przyszedł i tak jak wcześniej czyli przed ciążą mogę się spodziewać każdego dnia o każdej porze w każdym miejscu więc chyba nie ma powodu do obaw.
A co do figury to powiem szczerze że dla mnie to jest temat tabu ponieważ przytyłam więcej niż jak byłam w ciąży.Nawet doszło do tego że wstydzę się swojej figury i czuję się już nie tak jak kiedyś...Dlatego tez myślę nad dieta bo niewidzę innego sposobu na zżucenie tego ale jakoś motywacji mi brak...W sumie to pewnie słodyczy już niebędę mogła jeść przez te dziąsła więc może jak odstawię słodycze to coś się zmieni bo jeść jem tak jak jadłam no i trochę ruchu by się przydało...

franti moja Patrycja też leci do cyca.Dziś jak rano leżałam z nią na łóżku to zobaczyła pod ramieniem kawałek piersi wystającej z koszuli i odrazu przytkała buzię a jak wyjęłam cyca to się tak dorwała jakby kilka dni nie jadła a jak schowałam to ta znowu buzie przystawiała do cyca...A ostatnio nawet jak ją przebierałam na przewijaku to wzięła mi odsunęła koszulke na klatce i wsadziła rękę.Ja swoją nauczyłam pić ze słomki przez przypadek bo zobaczyła jak ja pije no i niepodarowała.Na początku niewiedziała jak to leci ale jej powiedziałam żeby ciągneła tak jak cyca no i z czasem załapała.Dziś nawet jak dawałam jej przy mamie to aż mama się zdziwiła jak ładnie pije...My niestety nieposiadamy takich zabawek. A rowerek myślałam taki na 4kółkach z rączką...Fajne zdjątko widać że też lubi się przytulać do misia.A co do gąsienicy to myślalam kupić tu w necie bo ktoś sprzedaje.

A mnie dopadło zapalenie dziąseł.Już od jakiegoś czasu mnie bolą dziąsła ale od dawna mam z nimi bolą który po czasie mi przechodzi więc nie przejęłam się za bardzo i leczyłam się tak jak dotychczas aż do wczoraj kiedy wyczułam ręką pod brodą jakąś gulkę i dopiero mama powiedziała że zapalenie mi się zrobiło i ropa mi się zebrała i że bez antybiotylu się nie obejdzie ale jak ja weznę antybiotyk jak ja karmię?No boli jak nie wiem co nic nie mogę zjeść ani się dotknąć...:(Jutro mama ma mi załatwić wizytę u dentysty więc zobaczymy co powie pani dentystka ale aż się boję...

Zapomniałam wczoraj dodać że doturka poleciła jej te witaminy dodatkowe bo zobaczyła że ząb jej się ukruszył i to jedynka.Właśnie się zastanawiałam kiedyś czy se ułamała czy taki jej wyrósł.Nawet nie wiem przy czym to zrobiła bo wszystko pcha do buzi...

Dobra zmykam bo leci mój film pierwsza miłość.

Odnośnik do komentarza

Katarzyna na 4 kolka za wczesnie, raczej 3 kolowy rowerek... rozmawialam z lekarzem ostatnio i on twierdzi ze tylko 1% lekow przez mleko dostaje sie do dziecka i teraz bardzo czesto leczy sie matke bez odstawiania dziecka. a dziasla szalwia plucz... hmm... chodze ostatnio na zqbiegi tsw elektryczne na kregoslup i ten facet mowil ze rope przy zebie mozna laserem u niego wysuszyc i wtedy bez antybiotyku sie obedzie... ale to bys musiala trafic do jakiegos fizykoterapety co ma odpowiedni sprzet.

franti gdzie jezdzicie "na markety"? ja generalnie zakupy tego tpu w necie robie. ten kubek 360 aventu kolezanka kupila i zaluje. mlody sie oblewa i wyczail ze jak sie nacisnie to leci i lezy. ten drugi aventu ona ma tylko wiekszy i wiekszy polecam. mj dziennie kolo litra wypija a w kubku miesci sie 200ml i co rusz dorabiam. klocki wafle tez mi sie podobaja, ale na to jeszcze trzeba poczekac, a moze synkowi by podeszly?
Zabawki tez kupujecw necie i tez na zas kupilam takie cos do czego link dam w drygim poscie, bo w telefonoe ciezko wklejac.

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

KOSZYK PIKNIKOWY WARZYWA OWOCE KOSZYCZEK KUCHNIA (2977114646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

takie cos tez fajne :-) dziecko czy sie warzyw i owocow i kolorow a potem bawi w kuchnie czy dom :-)

PIANINKO Z KSIĄŻECZKĄ - ŚWIATŁA I MUZYKA, JAKOŚĆ ! (3000383644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

takie cos dostal od babci, tanie jak barszcz a ma duzo melodyjek i mlod lubi to molestowac :-)

sa tez takie krowy dmuchane do skakania, sasiad ma i na niej szaleje, Wieloryb tez do niej ciagnie ale boi sie jeszcze skakac.

a kupilam cos tego typu tylko innej firmy
QUERCETTI Koła Zębate GEORELLO KALEJDOSKOP 2341 (2951614337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...